Skoki narciarskie

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Re: Skoki narciarskie

Postprzez wojtas69 » 2011-03-24, 11:15

oglądałem skoki jeszcze przed Małyszomanią, ale siłą rzeczy nie tak często, bo nie było chyba wtedy wszystkich transmisji na żywo u nas

pamiętam jak kiedyś Mateja po pierwszej serii w Zakopcu prowadził (chyba 126m skoczył), ale w drugiej nie wytrzymał presji i wypadł poza "10" :P .

wiadomo, że jak Małysz zaczął dobrze skakać, to i moje zainteresowanie było dużo większe, ale fakt, że Adam odchodzi nie spowoduje tego, że przestanę skoki oglądać (tym bardziej, że Kamil wreszcie zaczął prezentować taki poziom, że jest w stanie nawiązać walkę z czołówką :wink: )

na pewno ze skokami u mnie nie jest tak jak np. z piłką ręczną tzn. ten drugi sport oglądam tylko dla Polaków :wink:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez szimi » 2011-03-24, 11:25

wojtas69 napisał(a):oglądałem skoki jeszcze przed Małyszomanią, ale siłą rzeczy nie tak często, bo nie było chyba wtedy wszystkich transmisji na żywo u nas

pamiętam jak kiedyś Mateja po pierwszej serii w Zakopcu prowadził (chyba 126m skoczył), ale w drugiej nie wytrzymał presji i wypadł poza "10" :P .

wiadomo, że jak Małysz zaczął dobrze skakać, to i moje zainteresowanie było dużo większe, ale fakt, że Adam odchodzi nie spowoduje tego, że przestanę skoki oglądać (tym bardziej, że Kamil wreszcie zaczął prezentować taki poziom, że jest w stanie nawiązać walkę z czołówką :wink: )

na pewno ze skokami u mnie nie jest tak jak np. z piłką ręczną tzn. ten drugi sport oglądam tylko dla Polaków :wink:

Ja tylko dla Polaków to siata i ręczna.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez harnas08 » 2011-03-24, 16:37

szimi napisał(a):wojtas69 napisał/a:
oglądałem skoki jeszcze przed Małyszomanią, ale siłą rzeczy nie tak często, bo nie było chyba wtedy wszystkich transmisji na żywo u nas

pamiętam jak kiedyś Mateja po pierwszej serii w Zakopcu prowadził (chyba 126m skoczył), ale w drugiej nie wytrzymał presji i wypadł poza "10" .

wiadomo, że jak Małysz zaczął dobrze skakać, to i moje zainteresowanie było dużo większe, ale fakt, że Adam odchodzi nie spowoduje tego, że przestanę skoki oglądać (tym bardziej, że Kamil wreszcie zaczął prezentować taki poziom, że jest w stanie nawiązać walkę z czołówką )

na pewno ze skokami u mnie nie jest tak jak np. z piłką ręczną tzn. ten drugi sport oglądam tylko dla Polaków

Ja tylko dla Polaków to siata i ręczna.


Ja piłke nożną ale tylko bez Polaków:P:P:P Ale to chyba nic nowego:P
harnas08
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2010-01-05, 18:17
Lokalizacja: Lublin
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Jarmo » 2011-03-24, 20:36

harnas08 napisał(a):Ja piłke nożną ale tylko bez Polaków:P:P:P Ale to chyba nic nowego:P

Buehehe...dobrze, że siedzę bo bym się przewrócił ze śmiechu...

Edit
Widzę, że sobie to wsadziłeś do podpisu, a więc na wszelki wypadek
Obrazek
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez harnas08 » 2011-03-26, 15:49

Jarmo napisał(a):
harnas08 napisał(a):Ja piłke nożną ale tylko bez Polaków:P:P:P Ale to chyba nic nowego:P

Buehehe...dobrze, że siedzę bo bym się przewrócił ze śmiechu...

Edit
Widzę, że sobie to wsadziłeś do podpisu, a więc na wszelki wypadek
Obrazek


:D :mrgreen: Wiem(ps. Ale inni nie muszą wiedzieć: :) ) No i nadszedł ten smutny dzień:P:P w skokach
harnas08
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2010-01-05, 18:17
Lokalizacja: Lublin
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez szimi » 2011-03-26, 16:31

Pije piwo Górskie, mam wąsy, oglądam i łezka się kręci....
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez harnas08 » 2011-03-26, 20:32

szimi napisał(a):Pije piwo Górskie, mam wąsy, oglądam i łezka się kręci....


Szkoda tylko że nie ma skoków:P Ale to prawda że się łezka w oku kręci:( :|

(PS: Dla potomności! Mój 100 Post zawitał w pięknym miejscu i czasie, koniec kariery Małysza) :roll: :cry: :|
harnas08
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2010-01-05, 18:17
Lokalizacja: Lublin
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez wojtas69 » 2011-03-26, 22:14

no i to już niestety koniec :|

fajny gest jak z nim zjechali po buli, a potem zdecydowali się na skoki w tak trudnych warunkach.

ogromny szacun dla Ammanna, widać, że to chyba największy przyjaciel Adama spoza Polski

duży plus także dla Jandy, Rosjan i Ukraińca, coś pięknego jak się cieszyli po skokach, taki nieznany Szumbarec, - skoczek, który nic nie osiągnął, a cieszył się jak dziecko po skoku :wink:
coś pięknego :mrgreen:

brakowało Noriakiego, ale wiadomo upadek, brakowało Ahonena (zawody syna), przesympatycznych Norwegów (mistrzostwa kraju) i Kuettela.
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Yrttinen » 2011-03-27, 09:35

Hautamaki też miał zawody w Finlandii, ale "zaszantażował" związek i przyjechał ;) . Nie podobała mi się postawa Austriaków, ani nie zjechali z buli, ani nie skoczyli na koniec, trochę olewacko do tego podeszli
Yrttinen
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Wiek: 32
Dołączył(a): 2011-01-28, 15:29
Lokalizacja: Lublin
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez harnas08 » 2011-03-27, 11:29

I ta postawa Małysz który za wszelką cene musiał oddać ostatni skok. Przeczytajcie sobie to: http://sport.onet.pl/zimowe/skoki/malys ... omosc.html bardzo fajny artykuł!
harnas08
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2010-01-05, 18:17
Lokalizacja: Lublin
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez szimi » 2011-03-27, 15:28

wojtas69 napisał(a):no i to już niestety koniec :|

fajny gest jak z nim zjechali po buli, a potem zdecydowali się na skoki w tak trudnych warunkach.

ogromny szacun dla Ammanna, widać, że to chyba największy przyjaciel Adama spoza Polski

duży plus także dla Jandy, Rosjan i Ukraińca, coś pięknego jak się cieszyli po skokach, taki nieznany Szumbarec, - skoczek, który nic nie osiągnął, a cieszył się jak dziecko po skoku :wink:
coś pięknego :mrgreen:

brakowało Noriakiego, ale wiadomo upadek, brakowało Ahonena (zawody syna), przesympatycznych Norwegów (mistrzostwa kraju) i Kuettela.

Romoeren olał mistrzostwa Norwegii i wleciał :)
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez wojtas69 » 2011-03-27, 16:38

szimi napisał(a):
wojtas69 napisał(a):no i to już niestety koniec :|

fajny gest jak z nim zjechali po buli, a potem zdecydowali się na skoki w tak trudnych warunkach.

ogromny szacun dla Ammanna, widać, że to chyba największy przyjaciel Adama spoza Polski

duży plus także dla Jandy, Rosjan i Ukraińca, coś pięknego jak się cieszyli po skokach, taki nieznany Szumbarec, - skoczek, który nic nie osiągnął, a cieszył się jak dziecko po skoku :wink:
coś pięknego :mrgreen:

brakowało Noriakiego, ale wiadomo upadek, brakowało Ahonena (zawody syna), przesympatycznych Norwegów (mistrzostwa kraju) i Kuettela.

Romoeren olał mistrzostwa Norwegii i wleciał :)


z tego co mówili, to norweski związek narciarski pozwolił tylko jednemu skoczkowi na wylot na benefis :wink:
jeśli by nie robili takiego przymusu, to Hilde i Jacobsen też pewnie by przylecieli :wink:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Jarmo » 2011-03-27, 18:06

jeśli by nie robili takiego przymusu, to Hilde i Jacobsen też pewnie by przylecieli :wink:

Coś w tym musi być bo jeszcze kilka dni temu w tv mówili, że to Hilde przyjedzie z Norwegów, a jednak pojawił się Romoeren.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez szimi » 2012-01-20, 19:05

Stoch porządził. Reszta Polaków też OK. :-D
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez vtravel » 2012-02-07, 10:45

Zapraszamy na ekscytujący konkurs lotów w Planicy już od 599zł za 4 dni! :-) W cenie przejazd komfortowym autokarem, 2 noclegi w hotelu w centrum Villach, 2 śniadania, ubezpieczenie NNW i KL i opieka pilota. Więcej na stronie: www.planica.pl lub telefonicznie: 602192056.
vtravel
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2012-02-07, 10:34
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron