Skoki narciarskie

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Re: Skoki narciarskie

Postprzez hermano » 2011-03-04, 10:53

Obrazek
hermano
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1586
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-12-21, 22:23
Lokalizacja: Katowice
Online: 17h 59m 49s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez mario_mk » 2011-03-04, 11:29

Scholli napisał(a):no i dobrze, może wreszcie skończą gadać o tym pseudo-sporcie gdzie zrzucają jakiś anorektyków z dużej zjeżdżali i patrzą jak im wiatr zawieje... zdecydowanie jedna z najgłupszych dyscyplin sportowych jakie istnieją...


nie pomyliłeś się czasem przy wpisywaniu wieku w swoim profilu? bo na jakiegoś szczególnie dorosłego to nie wyglądasz... można uważać, że jakiś sport jest taki czy taki, ale dla osób, którzy go uprawiają, a tym bardziej z takimi wynikami, albo dla osób, które kibicują skoczkom powinno się mieć odpowiedni szacunek albo po prostu się nie odzywać i zamknąć gębę na kłódkę jak się nie ma nic logicznego do powiedzenia... ale widzę, że Tobie chyba to nie grozi :|
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez koval__ » 2011-03-04, 11:47

hermano napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=s2bYxHTAFEQ&feature=player_embedded

:wink: :564:


to było coś ;) zwłaszcza sezony kiedy przeskakiwał wszystkich bez względu na warunki ;) :564:
koval__
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 577
Wiek: 41
Dołączył(a): 2009-06-11, 18:38
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 1h 11m 55s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez szimi » 2011-03-04, 14:16

Scholli napisał(a):no i dobrze, może wreszcie skończą gadać o tym pseudo-sporcie gdzie zrzucają jakiś anorektyków z dużej zjeżdżali i patrzą jak im wiatr zawieje... zdecydowanie jedna z najgłupszych dyscyplin sportowych jakie istnieją...

Po 1.-takiś kozak? Wejdź na tę zjeżdżalnię i skocz-myślę, że ze strachu byś nie dał rady-anorektycy dają. Po 2.-jeśli kiedykolwiek dasz całej Polsce tyle radości, i tak jak on okryjesz ją chwałą na cały świat i to na dodatek będziesz to robił przez dekadę, a zapamiętają Cię na wieczność-wtedy tak gadaj. A póki co sfolguj.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Scholli » 2011-03-04, 14:29

to nie można mieć już własnego zdania? dla mnie ten sport jest dokładnie takim jak go opisałem - i co? będziecie mnie bić i torturować aż uznam inaczej? czy ja Wam mówię, że nie macie się tym pasjonować i uważać tego za fajna dyscyplinę? nie! więc o co Wam chodzi? śmieszni jesteście...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Rael » 2011-03-04, 14:37

Scholli napisał(a):to nie można mieć już własnego zdania? dla mnie ten sport jest dokładnie takim jak go opisałem - i co? będziecie mnie bić i torturować aż uznam inaczej? czy ja Wam mówię, że nie macie się tym pasjonować i uważać tego za fajna dyscyplinę? nie! więc o co Wam chodzi? śmieszni jesteście...


Obraziłeś uczucia patriotyczne :DDD I żeby nie było - ja skoki bardzo lubię :P
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez mario_mk » 2011-03-04, 17:47

Scholli napisał(a):to nie można mieć już własnego zdania? dla mnie ten sport jest dokładnie takim jak go opisałem - i co? będziecie mnie bić i torturować aż uznam inaczej? czy ja Wam mówię, że nie macie się tym pasjonować i uważać tego za fajna dyscyplinę? nie! więc o co Wam chodzi? śmieszni jesteście...


pewnie, że można mieć własne zdanie, ale trzeba je umieć jeszcze po ludzku wypowiedzieć. A akurat pod tym względem totalnie nie zabłysnąłeś... coś się komuś może nie podobać, ale minimum kultury i poszanowania powinno się okazywać. Tobie niestety do totalnego "debilizmu wypowiedzi" brakowało jeszcze żebyś zaczął tam przeklinać...
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez wojtas69 » 2011-03-04, 18:00

Scholli napisał(a):to nie można mieć już własnego zdania? dla mnie ten sport jest dokładnie takim jak go opisałem - i co? będziecie mnie bić i torturować aż uznam inaczej? czy ja Wam mówię, że nie macie się tym pasjonować i uważać tego za fajna dyscyplinę? nie! więc o co Wam chodzi? śmieszni jesteście...


idąc takim tokiem myślenia mogę napisać, że jesteś durniem i nie powinienem dostać od moderatorów ostrzeżenia za obrazę użytkownika, bo po prostu wyrażam swoje zdanie :lol:

a co... nie można mieć swojego zdania :?: :wink:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Scholli » 2011-03-04, 18:11

a kogo ja tam obraziłem? słowo "anorektyk" i jego przymiotnik "anorektyczny" od dłuższego czasu jest w powszechnym użyciu jako synonim człowieka o wadze niższej niż normalna, więc doprawdy jak to jest obraza to całe forum powinno dostać bany bo w każdym temacie można znaleźć tony debili, frajerów i innych wykropkowanych obraźliwych stwierdzeń pod adresem różnych ludzi
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez upek » 2011-03-04, 18:23

sytuacja podobna do wypowiedzi Olszeskiego w tamcie muzyka o Dzemie.

wtedy Scholli napisales
'
ja za Dżemem też nie przepadam, ale: wpowiedziałeś się jednak i nazwanie tego zespołu tak jak to zrobiłeś (nawet jeśli tylko pół serio) jest oznaką twego słabego pojęcia o muzyce wogóle, a jeśli nie to kuleje to brakuje ci czegoś takiego jak szacunek...


'It's easier to be wise for others than for ourselves'
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Scholli » 2011-03-04, 18:38

upek napisał(a):sytuacja podobna do wypowiedzi Olszeskiego w tamcie muzyka o Dzemie.

wtedy Scholli napisales
'
ja za Dżemem też nie przepadam, ale: wpowiedziałeś się jednak i nazwanie tego zespołu tak jak to zrobiłeś (nawet jeśli tylko pół serio) jest oznaką twego słabego pojęcia o muzyce wogóle, a jeśli nie to kuleje to brakuje ci czegoś takiego jak szacunek...


'It's easier to be wise for others than for ourselves'
znajdziesz tam też mój post o tym co sądzę np. o hip-hopie w podobnym tonie jak moja tutejsza wypowiedź o skokach narciarskich... :roll: w przytoczonym przez Ciebie cytacie chodzi mi o konkretny zespół, jakby ktoś np. obrażał disco-polo to wierz mi, że bym nie zareagował ;)
a nawet jeśli ktoś tutaj odczuł to samo co ja wtedy czytając post Olszesky'ego o Dżemie to chyba jest jakaś różnica w mojej zacytowanej wypowiedzi a postami-reakcją na moją tutaj, prawda? :roll:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez adamokce » 2011-03-04, 20:22

szacunek dla Adasia który jest i będzie wielką postacia
Obrazek
Obrazek
adamokce
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 351
Dołączył(a): 2011-02-12, 13:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez upek » 2011-03-04, 20:30

Scholli napisał(a):
upek napisał(a):sytuacja podobna do wypowiedzi Olszeskiego w tamcie muzyka o Dzemie.

wtedy Scholli napisales
'
ja za Dżemem też nie przepadam, ale: wpowiedziałeś się jednak i nazwanie tego zespołu tak jak to zrobiłeś (nawet jeśli tylko pół serio) jest oznaką twego słabego pojęcia o muzyce wogóle, a jeśli nie to kuleje to brakuje ci czegoś takiego jak szacunek...


'It's easier to be wise for others than for ourselves'
znajdziesz tam też mój post o tym co sądzę np. o hip-hopie w podobnym tonie jak moja tutejsza wypowiedź o skokach narciarskich... :roll: w przytoczonym przez Ciebie cytacie chodzi mi o konkretny zespół, jakby ktoś np. obrażał disco-polo to wierz mi, że bym nie zareagował ;)
a nawet jeśli ktoś tutaj odczuł to samo co ja wtedy czytając post Olszesky'ego o Dżemie to chyba jest jakaś różnica w mojej zacytowanej wypowiedzi a postami-reakcją na moją tutaj, prawda? :roll:
ale gdyby ktos obrazal w sposob pozbawiony sensu i argumentow pilke nozna, albo muzyke rockowa to bys reagowal. moja mama mowi o pilce noznej ze to bez sensu, 22 gosci lata za jedna pilka. Ty zabrzmiales w identycznym tonie.
jaki post taka reakcja, wypisujesz glupoty to sie spodziewaj reakcji ludzi. zreszta, jakos Cie tu nie skrzywdzili za bardzo.

i nie chodzi o 'anorektyka' < swoja droga, najwidocznej nie rozumiesz tego slowa, skoro go tak bezmyslnie uzywasz > a o obrazanie uczuc ludzi, ktorzy spedzili wspaniale i pelne smutku chwile, podczas skokow Malysza.
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez trocky » 2011-03-04, 20:52

szacunek dla Małysza, praktycznie wychowałem się na nim
to jeden z tych ludzi, którzy już za życia są legendami
i jeden z tych niewielu Polaków, których świat prawdziwie podziwia i kłania się im w pas
bezapelacyjnie dla mnie sportowiec numer 1
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Szybki » 2011-03-04, 22:45

trocky napisał(a):szacunek dla Małysza, praktycznie wychowałem się na nim
to jeden z tych ludzi, którzy już za życia są legendami
i jeden z tych niewielu Polaków, których świat prawdziwie podziwia i kłania się im w pas
bezapelacyjnie dla mnie sportowiec numer 1


Dokładnie ! W dodatku jego jedną z mocniejszych stron było to że nigdy na nic nie narzekał.
Ilu to polskich sportowców zawsze znajdywało na wszystko wymówki ? Sporo,sporo... A tu taki szacun ze strony Adama :)
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości