Skoki narciarskie

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Re: Skoki narciarskie

Postprzez szimi » 2011-03-04, 23:24

Scholli napisał(a):to nie można mieć już własnego zdania? dla mnie ten sport jest dokładnie takim jak go opisałem - i co? będziecie mnie bić i torturować aż uznam inaczej? czy ja Wam mówię, że nie macie się tym pasjonować i uważać tego za fajna dyscyplinę? nie! więc o co Wam chodzi? śmieszni jesteście...

Ty jesteś śmieszny-jak napisałem najpierw spróbuj a potem pisz o zjeżdżalniach i anorektykach. Po 2.-osiągnij tyle co on, a potem krytykuj!
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez harnas08 » 2011-03-20, 15:30

A więc sezon skończony. Małe podsumowanie Polaków: Małysz 3 w generalce Stoch 10.
Stoch na 2 miejscy w klasyfikacji generalnej zwycięstw(3 zwycięstwa) jest na równi z Ammanem i Koflerem przegrał tylko z Morgim:)
Teraz czekać tylko na zakończenie kariery Małysza...Wybiera się ktoś do Zakopanego???
harnas08
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2010-01-05, 18:17
Lokalizacja: Lublin
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez zyla_89 » 2011-03-21, 10:48

Ja się wybieram :D
zyla_89
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 701
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-07-30, 00:58
Lokalizacja: Mikołów
Online: 2h 21m 23s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez harnas08 » 2011-03-22, 16:16

zyla_89 napisał(a):Ja się wybieram


O a masz aparat? jak tak to przesłał bys mi zdj na maila?(jak bd jakieś ciekawe):P
harnas08
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2010-01-05, 18:17
Lokalizacja: Lublin
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Olszesky » 2011-03-23, 10:13

malysz - tak. wielki sportowiec, zawsze uczciwy, nie robiac scen niczym justyna tfu! kowalczyk. odchodzi bedac wciaz w czolowce, za to szacunek. adam to jeden z tych kolesi, ktorych nie mozna nie lubic.

skoki? zgadzam sie z szolim. idiotyczny, nudny sport, popularny zaledwie w kilku krajach na swiecie. stawiam skoki w jednym rzedzie z wynalazkami typu netball, lacrosse itp.

szimi napisał(a):Ty jesteś śmieszny-jak napisałem najpierw spróbuj a potem pisz o zjeżdżalniach i anorektykach. Po 2.-osiągnij tyle co on, a potem krytykuj!

lol. profil > ostatnie posty > pierwsza strona

"On ma AIDS na imię. Poza tym kibicuje Barcelonie-a to już świadczy o jego poziomie"
o kowalczyku. osiagnij tyle co on a potem krytykuj. idac tym tokiem rozumowania to zlego slowa na zadnego pilkarza bajernu nie mozna powiedziec bo i tak kazdy z nich gra milion razy lepiej od kazdego z nas.


badzmy powazni, ludzie ogladali malysza a nie skoki.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Scholli » 2011-03-23, 12:33

szimi napisał(a): Ty jesteś śmieszny-jak napisałem najpierw spróbuj a potem pisz o zjeżdżalniach i anorektykach.
skoro takie masz podejście to zanim zaczniesz krytykować gejów przeleć jakiegoś faceta i potem się wypowiadaj czy to złe czy dobre... :D

Po 2.-osiągnij tyle co on, a potem krytykuj!
a gdzie ja krytykowałem jakiegokolwiek zawodnika? a tym bardziej Małysza? napisałem o skokach jako dysyplnie a nie o skoczkach... (jeśli już to wg. niektórych obraziłem tutaj zawodników, co nie było jednak moim zamiarem jak już wyjaśniłem, ale obraza to i tak nie jest to samo co krytyka...)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Mars » 2011-03-23, 12:40

Olszesky napisał(a):badzmy powazni, ludzie ogladali malysza a nie skoki.


chociaz od kilku lat sporadycznie oglądam skoki to wczesniej oglądałem je częsciej i w ogóle nie było to spowodowane osobą Adama Małysza ...
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Olszesky » 2011-03-23, 12:57

Mars napisał(a):chociaz od kilku lat sporadycznie oglądam skoki to wczesniej oglądałem je częsciej i w ogóle nie było to spowodowane osobą Adama Małysza ...

no tak, zapomnialem, ze jestes glupi.

no to inaczej:
badzmy powazni, wiekszosc ludzi ogladala skoki dla malysza.|

wychilluj sie, nie obrazaj uzytkownikow, ostrzezenie.
upek
Ostatnio edytowano 2011-03-23, 13:21 przez Olszesky, łącznie edytowano 2 razy
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Lothar » 2011-03-23, 14:06

Olszesky napisał(a):
Mars napisał(a):chociaz od kilku lat sporadycznie oglądam skoki to wczesniej oglądałem je częsciej i w ogóle nie było to spowodowane osobą Adama Małysza ...

no tak, zapomnialem, ze jestes glupi.

no to inaczej:
badzmy powazni, wiekszosc ludzi ogladala skoki dla malysza.|



tak samo, jak większość ogląda F1 dla Kubicy, a chód lekkoatletyczny oglądała dla Korzenia.Normalna rzecz, piłką ręczną też mało kto się interesował przed sukcesami naszych szczypiornistów.
A skoki może i są nudne, ale od momentu, gdy skacze pierwsza 10 robi się ciekawiej.
Jednak zestawianie skoków z szachami albo jakim innym curlingiem to trochę przesada.Bo idąc tym tokiem rozumowania to cała lekkoatletyka jest nudna(za wyjątkiem sprintów) i większość dyscyplin.
lelum polelum
Lothar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 666
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-01-21, 09:39
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez szimi » 2011-03-23, 14:38

Olszesky napisał(a):malysz - tak. wielki sportowiec, zawsze uczciwy, nie robiac scen niczym justyna tfu! kowalczyk. odchodzi bedac wciaz w czolowce, za to szacunek. adam to jeden z tych kolesi, ktorych nie mozna nie lubic.

skoki? zgadzam sie z szolim. idiotyczny, nudny sport, popularny zaledwie w kilku krajach na swiecie. stawiam skoki w jednym rzedzie z wynalazkami typu netball, lacrosse itp.

szimi napisał(a):Ty jesteś śmieszny-jak napisałem najpierw spróbuj a potem pisz o zjeżdżalniach i anorektykach. Po 2.-osiągnij tyle co on, a potem krytykuj!

lol. profil > ostatnie posty > pierwsza strona

"On ma AIDS na imię. Poza tym kibicuje Barcelonie-a to już świadczy o jego poziomie"
o kowalczyku. osiagnij tyle co on a potem krytykuj. idac tym tokiem rozumowania to zlego slowa na zadnego pilkarza bajernu nie mozna powiedziec bo i tak kazdy z nich gra milion razy lepiej od kazdego z nas.


badzmy powazni, ludzie ogladali malysza a nie skoki.

Ja tam skoki oglądam dl skoków i dla Małysza-nie dla samego Adama :569: dla mnie to spoko sport. Wolę to niż kosza.

[ Dodano: 2011-03-23, 14:40 ]
Scholli napisał(a):
szimi napisał(a): Ty jesteś śmieszny-jak napisałem najpierw spróbuj a potem pisz o zjeżdżalniach i anorektykach.
skoro takie masz podejście to zanim zaczniesz krytykować gejów przeleć jakiegoś faceta i potem się wypowiadaj czy to złe czy dobre... :D

Po 2.-osiągnij tyle co on, a potem krytykuj!
a gdzie ja krytykowałem jakiegokolwiek zawodnika? a tym bardziej Małysza? napisałem o skokach jako dysyplnie a nie o skoczkach... (jeśli już to wg. niektórych obraziłem tutaj zawodników, co nie było jednak moim zamiarem jak już wyjaśniłem, ale obraza to i tak nie jest to samo co krytyka...)

OK, jeżeli to nie miało na celu obrazy zawodników to sorry. :564:
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez harnas08 » 2011-03-23, 20:26

Olszesky napisał(a):skoki? zgadzam sie z szolim. idiotyczny, nudny sport, popularny zaledwie w kilku krajach na swiecie. stawiam skoki w jednym rzedzie z wynalazkami typu netball, lacrosse itp.


badzmy powazni, ludzie ogladali malysza a nie skoki.


Ja tam skoki oglądam od 7 lat i nigdy "dla mnie" nie były nudne! Oczywiście bardzo fajnie jest oglądać swojego rodaka wygrywającego aczkolwiek nie tylko dlatego to oglądałem... Może niezbyt trzymający w napięciu sport ale ciekawy:)

Pisząc że ludzie oglądali małysza a nie skoki sądzisz że Małysz jest aż tak przystojny że nawet chłopaki tracili niedzielny wieczór żeby pooglądać małysz??? Wątpie...
harnas08
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2010-01-05, 18:17
Lokalizacja: Lublin
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez skowRon » 2011-03-23, 21:32

ja się przyznam że przez ostatnie 10 lat skoki oglądałem ze względu na Małysza :D
Pamiętam że jak byłem mały to czasem z ojcem oglądałem skoki, później przyszła era Małysza i oglądałem prawie każdy konkurs. Przypuszczam że od nowego sezonu rzadziej będę oglądał całek konkursy, a czasem ograniczę się tylko do pierwszej 10 -15 pucharu świata. Wyniki w internecie będę śledził pewnie na bieżąco, ważniejszych konkursów typu mistrzostwa świata też pewnie nie odpuszczę ale to już nie będzie to samo 8)
Obrazek
skowRon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Wiek: 32
Dołączył(a): 2010-01-23, 00:42
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 1d 14h 30m 15s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Dziadek Mróz » 2011-03-23, 23:27

Oglądałem skoki od 98 roku (Funaki vs. Dieter Thoma ;)],a potem był Schmidt ,Hannavald.Potem jakoś straciłem zainteresowanie.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Olszesky » 2011-03-24, 06:33

harnas08 napisał(a):Pisząc że ludzie oglądali małysza a nie skoki sądzisz że Małysz jest aż tak przystojny że nawet chłopaki tracili niedzielny wieczór żeby pooglądać małysz??? Wątpie...

rozumiem, ze ogladasz mecze bajernu bo pilkarze sa przystojni?


wiedzialem, ze bedzie lawina "ja wcale nie tylko dla malysza!!!".
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Zari » 2011-03-24, 08:29

Skoki=Małysz i tyle w temacie
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości