Żużel

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Re: Żużel

Postprzez Olszesky » 2011-10-03, 13:00

na necie juz widzialem opinie, ze to celowe dzialanie POlicji.

na pewno kierowca teraz pije drinka i mowi "hehe ale zem go sprzatnal, jak w carmagedon".
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Żużel

Postprzez mancipium » 2011-10-03, 13:22

żenada to co się dzieje, ale w sumie i tak u nas lepiej to wygląda niż w anglii, dobrze że u nas murzynów mniej to skrajnych tepych ludzi rowniez...
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Żużel

Postprzez Dziadek Mróz » 2011-10-03, 13:24

W necie to ja już czytałem,że to agent Tuska przejechał :)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Żużel

Postprzez zonk » 2011-10-03, 13:32

baymann9 napisał(a):Na masce pewnie mieli celownik...


ale debilny komentarz...

Jakby tego pieszego potracił kibic Uni Leszno wracający po meczu do domu to tez by każdy mówił ze zrobił to specjalnie? W radiu cały czas mówią ze pieszy wbiegł na 2pasmowke,z komórką...myśląc ze jest nietykalny ? Czy policja jechała za szybko czy za wolno tego nie wiemy dopóki nie zbadają tego...na ta chwile policjant kierujący autem nie powinien być oskarżany....dość ma pewnie w głowie po zabiciu człowieka...

Codziennie jakiś kierowca potracą pieszego ,powodując śmierć a nikt tego tak w tv nie nagłaśnia...szopkę robią żeby się poznęcać na policji...

tak od siebie: nie jestem policjantem, nie lubię ich...
27.04.2010r. Lyon - Bayern 0-3 http://www.youtube.com/watch?v=2IZ6r2xzjIU
25.04.2012r. Real - Bayern 2-1( k->1-3) http://www.youtube.com/watch?v=8iH7_MtnSPg
25.05.2013r. Borussia - Bayern 1-2 http://www.youtube.com/watch?v=rv9DOw7r ... e=youtu.be
zonk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1693
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-04, 17:12
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 22h 56m 27s

Re: Żużel

Postprzez baymann9 » 2011-10-03, 16:43

zonk napisał(a):
baymann9 napisał(a):Na masce pewnie mieli celownik...


ale debilny komentarz...

Jakby tego pieszego potracił kibic Uni Leszno wracający po meczu do domu to tez by każdy mówił ze zrobił to specjalnie? W radiu cały czas mówią ze pieszy wbiegł na 2pasmowke,z komórką...myśląc ze jest nietykalny ? Czy policja jechała za szybko czy za wolno tego nie wiemy dopóki nie zbadają tego...na ta chwile policjant kierujący autem nie powinien być oskarżany....dość ma pewnie w głowie po zabiciu człowieka...

Codziennie jakiś kierowca potracą pieszego ,powodując śmierć a nikt tego tak w tv nie nagłaśnia...szopkę robią żeby się poznęcać na policji...

tak od siebie: nie jestem policjantem, nie lubię ich...

Sam jesteś debil, skoro nie rozumiesz prostej ironii...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 20m 57s

Re: Żużel

Postprzez Scholli » 2011-10-03, 16:56

policja pewnie kazała mu wbiec pod samochód żeby wyglądało na wypadek, przecież od dawna wiadomo, że każdy policjant tylko czeka aż będzie mógł kogoś zabić, a za kibica ponoć najwięcej punktów jest do ligi komisariatów :570:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Żużel

Postprzez Dziadek Mróz » 2011-10-03, 18:11

Zdarzają się niestety różne dziwne sprawy z policją,o jednej takiej opowiada np. ten kawałek :

http://www.youtube.com/watch?v=PjTMqcP8o6c
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Żużel

Postprzez Recit » 2011-10-03, 20:07

Roqe napisał(a):http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/10/03/po-zamieszkach-w-zielonej-gorze-dwie-ranne-policjantki-dziew/

brawo psy! skoro nasza wielka policja nie potrafi zabezpieczyć fety po zdobyciu DMP na żużlu w zielonej górze, to nie chce wiedzieć co będzie się działo na euro.....

Pfff znalazł się teoretyk bezpieczeństwa imprez masowych :mrgreen: Z tego co można się zorientować w mediach to potrącony kolo wtargnął na ulicę. "Bum" i trup. Standard. Trafiło na wóz policyjny, ale mógłbyś tam równie dobrze jechać Ty.

To jest naprawdę taka dziwna, niecodzienna sytuacja?
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 22m 11s

Re: Żużel

Postprzez Mars » 2011-10-04, 07:18

Relacje ze zdarzenia policji i kibiców bardzo się różnią, pewnie kibice kłamią bo nasza swietna policja nie moze byc niczemu winna przeciez...
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Żużel

Postprzez haj » 2011-10-04, 08:09

Na pewno policja jest winna, więc trzeba było demolowac miasto. Na pewno policja jest winna więc trzeba było kopac kobiety. Uważasz że niebiescy celowali w kibiców? GTA są urządzali? I jak się różnią poza prędkością? Samochód skręcał w stronę człowieka? Wjechał na chodnik i rozjeżdżał tych, którzy nie zdążyli uciec?
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Żużel

Postprzez Olszesky » 2011-10-04, 08:19

Obrazek

zdjecie z radaru ktory uchwycil tego policjanta
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Żużel

Postprzez mancipium » 2011-10-04, 08:39

haj napisał(a):Na pewno policja jest winna, więc trzeba było demolowac miasto. Na pewno policja jest winna więc trzeba było kopac kobiety. Uważasz że niebiescy celowali w kibiców? GTA są urządzali? I jak się różnią poza prędkością? Samochód skręcał w stronę człowieka? Wjechał na chodnik i rozjeżdżał tych, którzy nie zdążyli uciec?


Może się czepiam, ale jeżeli ktoś jest policjantem to co za różnica czy kobieta czy męzczyzna? One na pewno by nie miały skrupułów pacyfikując tych co je tak pięknie urządzili. Rozumiem jakby to był 14 wiek, ale obecnie mamy niby równouprawnienie :D. a gdy kopnęłaby dziewczyna policjanta i mu złamała szczęke to by coś zmieniało?
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Żużel

Postprzez haj » 2011-10-04, 08:43

Nie czepiasz się, tylko jesteś po prostu dziwny. Mi by prędzej rękę urwało, zanim bym podniósł ją na kobietę, nie mówiąc już o nodze i kobiecie w mundurze. Dzicz - jedyne słowo określające powyższe zachowanie "kibiców".
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Żużel

Postprzez mancipium » 2011-10-04, 08:48

haj napisał(a):Nie czepiasz się, tylko jesteś po prostu dziwny. Mi by prędzej rękę urwało, zanim bym podniósł ją na kobietę, nie mówiąc już o nodze i kobiecie w mundurze. Dzicz - jedyne słowo określające powyższe zachowanie "kibiców".


Nikogo w mundurze też bym nie uderzył, bo po takim incydencie bym wylądował niemal na bruku. Ale co to zmienia? Czym się różni policjant kobieta, a mężczyzna? Mam z nimi do czynienia z nimi codziennie i zdecydowanie uważam, że kobiety są gorsze jako prewencyjne co zresztą tu się potwierdziło, bo dostała jakaś panna w buźkę i nie będzie już taka ładna jak wcześniej. Chcą równouprawnienia to mają.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Żużel

Postprzez Olszesky » 2011-10-04, 10:51

mancipium napisał(a):
haj napisał(a):Nie czepiasz się, tylko jesteś po prostu dziwny. Mi by prędzej rękę urwało, zanim bym podniósł ją na kobietę, nie mówiąc już o nodze i kobiecie w mundurze. Dzicz - jedyne słowo określające powyższe zachowanie "kibiców".


Nikogo w mundurze też bym nie uderzył, bo po takim incydencie bym wylądował niemal na bruku. Ale co to zmienia? Czym się różni policjant kobieta, a mężczyzna? Mam z nimi do czynienia z nimi codziennie i zdecydowanie uważam, że kobiety są gorsze jako prewencyjne co zresztą tu się potwierdziło, bo dostała jakaś panna w buźkę i nie będzie już taka ładna jak wcześniej. Chcą równouprawnienia to mają.

wiem o co ci chodzi, ale z drugiej strony wiekszosc normalnych ludzi, a szczegolnie facetow ma zakodowane, ze bez wyraznego powodu kobiety sie nie bije. no bo policjantka czy nie, wciaz kobieta. nie wiem jak mozna ja kopnac w twarz, dla mnie to dziwne, dla ciebie nie.

klocisz sie z jakims znajomym i pewnym momencie on mowi, ze twoja matka to <brzydkie slowo>. strzelasz mu w pysk. potem wracasz do domu i twoja dziewczyna w klotni mowi ci, ze twoja matka to <brzydkie slowo>. tez jej strzelisz? no bo przeciez rownouprawnienie.

oczywiscie widze roznice, pomiedzy policjantka na sluzbie, a zwykla kobieta w domu, ale jednak jakies zasady trzeba miec. nie chce tez rozpoczynac dyskusji nt. bicia kobiet, ale uwazam, ze facet moze uderzyc kobiete w okreslonych przypadkach i na pewno nie jestem rycerzykiem ktory bedzie sie zapieral, ze nie wolno tego robic pod zadnym pozorem.

co innego sytuacja kiedy koles bije zone bo zle zrobila zupe, a co innego w obronie wlasnej kiedy podbija do ciebie naje.bana laska i probuje cie uderzyc.

mialem kiedys z kumplem taka akcje, ze podeszla do nas dziewczyna i zaczela go wyzywac. nic sobie z tego nie robil dopoki go nie uderzyla (z piesci, nie z liscia). typ sie wkur.... i tak jak machnal, ze dziewczyna padla jak slup na ziemie. nastepnych kilka miesiecy dobra beke z tego mielismy.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości