Piłka ręczna

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Piłka ręczna

Postprzez Krychu » 2007-01-30, 19:28

Dzis Polska udowodniła ze jest wysokiej formie na Mistrzostwach Świata 2007 w Niemczech. Pokonali Rosie 28 : 27 i jest w pułfinale bede obtymista i postawie ze Polska ma szanse na wieli final MŚ.
Ostatnio edytowano 2014-01-22, 13:37 przez Krychu, łącznie edytowano 1 raz
Krychu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 9
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-01-28, 10:37
Lokalizacja: Kruszwica
Online: 0s

Re: Piłka ręczna

Postprzez Grzechoo » 2007-01-30, 19:45

Co do sondy: według mnie szanse są zawsze. Sęk tkwi w tym, jak duże one są :wink: Więc do boju Polsko! Wiem, ze naszych piłkarzy ręcznych stać na podobny sukces jak siatkarzy :wink: Jeszcze tylko piłkarze nożni na MŚ zajmą drugie miejsce i będę bardzo szcześliwy... :mrgreen:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Piłka ręczna

Postprzez Olszesky » 2007-01-30, 20:16

zalezy z kim zagramy w polfinale. z islandia powinnismy sobie poradzic, ale dania to juz silna ekipa i moze byc ciezko.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Piłka ręczna

Postprzez piotraldinho » 2007-01-30, 21:01

Ogromne brawa dla naszych reprezentantów :D ! To jest nadzwyczaj ogromny sukces i mam nadzieje , że Polacy awansują do finału . Oczywiście teoretycznie ,,łatwiejszym" przeciwnikiem byłaby Islandia . Nawet jednak jakbysmy przegrali w 1/2 to ot nie będzie aż tak istotne :P ... Sam awans do fazy medalowej trzeba uznać za ogromne osiągnięcie i już można się cieszyć :) .

NAPRZÓD POLSKO :D !

PS. Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale widzę , że coraz lepiej w polskim sporcie :D , a tak niedawno narzekaliśmy , że nie mamy godnych reprezentantów , zktórych moglibyśmy być dumni.. :
-pływacy
-siatkarze
-piłkarze ręczni
-Małysz :mrgreen:
-Kubica :mrgreen:
-żużlowcy
Myślę więc , że nie mamy naprawdę na co narzekać :wink: .
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Piłka ręczna

Postprzez DamKam » 2007-01-30, 21:11

Nie interesuję się tym sportem, ale wyniki naszych są jak na razie wspaniałe... a może być przecież jeszcze lepiej. Finał byłby napewno ogromną sensacją i bardzo ciężko będzie do niego awansować, ale trzeba wierzyć, że się uda. Choć tak naprawdę i ten półfinał, to wielki sukces i naszym należą się za niego wielkie brawa.
Poza tym ciekaw jestem, ile popularności zyska po tych Mistrzostwach ta dyscyplina sportu...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Piłka ręczna

Postprzez Tymek » 2007-01-30, 21:58

Piotr i 3 miejsce Siudków.........nie pomijaj ich........prawda DamKam i Upek? :D
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Piłka ręczna

Postprzez marta » 2007-01-31, 17:50

Szansę ma, owszem.
Najwspanialsze jest to, że Duńczycy są niezwykle pewni siebie. Ich wypowiedzi w wywiadach, że są "silniejsi od Polakó" napawają dużym optymizmem. Większość drużyn, która się w taki sposób wypowiadała przegrywała z nami. ;)
Poza tym Duńczycy wyraźnie nie czarują na tych mistrzostwach, mimo mojej całej sympatii do nich (która ostatnio nieco osłabła :P).
Mecz przeciwko Rosji był w naszym wykonaniu bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć gorzej. Trochę już siedzę w piłce ręcznej, ale myślę, że każdy dostrzegł jak ogromne błędy popełniała nie tylko Polska w obronie, ale i w ataku. Zero gry skrzydeł, brak porozumienia między obrońcami. Bardzo widoczny był brak Artura Siódmiaka, który właściwie kieruje naszą defensywą. Z nienajlepszej strony również zaprezentował się wczoraj Rafał Kuptel. Widać było jak dużo problemów sprawia nam atak pozycyjny, przy wysokiej obronie przeciwnika. Ogólnie graliśmy wczoraj na stojąco, dopiero pod koniec meczu troszkę energii wstąpiło w zawodników, ale tu ukazał się nasz pech. Słupki, poprzeczki bądź też dobrze dysponowany bramkarz rosyjski. ;)

Mimo wszystko jednak BARDZO się cieszę, że przeszliśmy dalej. ;) Wiedziałam, że mecz kryzysowy nadejdzie i ten z pewnością takowy był. Nie ma się co dziwić, dzień wcześniej 3/4 kadry miała gorączkę, a ciężko biegać przez 60 minut na boisku i walczyć, gdy nie jest się w pełni sił.
Cieszy dobra dyspozycja rzutowa Marcina Lijewskiego i Bieleckiego. ;) Wleklak biega jak młodzik i sieje popłoch :lol: Widać było, że świetnie układa mu się współpraca z Lijkiem, który dobrze wykańczał sytuacje rzutowe. ;)
Jutro wszystko się wyjaśni, a ja chyba dostanę zawału serca. Wczoraj niewiele brakowało... :lol:

Ps. Trochę mnie trapi, czemu są dwa topici o piłce ręcznej, ale jeśli modom to nie przeszkadza, to mi tym bardziej.
no risk, no fun.
FC Bayern for life!
marta
Bawarczyk
 
Posty: 368
Wiek: 33
Dołączył(a): 2006-08-12, 16:22
Lokalizacja: gda.
Online: 0s

Re: Piłka ręczna

Postprzez DamKam » 2007-01-31, 18:04

Lily napisał(a):Ps. Trochę mnie trapi, czemu są dwa topici o piłce ręcznej, ale jeśli modom to nie przeszkadza, to mi tym bardziej.

Faktycznie... już się tym zajmuję :!:

Słyszałem, że mecz Polska-Dania będzie można obejrzeć na zwykłym Polsacie. To bardzo dobra informacja :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Piłka ręczna

Postprzez marta » 2007-01-31, 22:08

Słyszałem, że mecz Polska-Dania będzie można obejrzeć na zwykłym Polsacie. To bardzo dobra informacja


Ten mecz i jeszcze następny. :D

Przykry jednak jest fakt, że Telewizja Polska nie uznała za stosowne transmitować spotkań POLSKIEJ reprezentacji. Warto również dodać, iż transmitowanie meczów nie było pewne nawet na Polsacie Sport.
Teraz, gdy piłka ręczna bije rekordy popularności, stacje TV postanowiły jednak coś z tym zrobić. Szkoda, że dopiero teraz. Do tej pory byłam zdania, że to raczej ich obowiązek... ale jak widać się pomyliłam. ;)

www.reczna.pl napisał(a):Telewizja Polsat pokaże mecz półfinałowy i finałowy lub o 3 miejsce z udziałem polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej- informuje serwis wirtualnemedia.pl . Mecz ćwierćfinałowy oglądało ponad 600 tysięcy widzów co jest absolutnym rekordem Polsatu Sport!

Polska reprezentacja wygrała we wtorek z Rosją 28:27 w ćwierćfinale Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Polacy awansowali tym samym do półfinału mistrzostw w którym zagrają w czwartek z Danią. To największy sukces polskiej piłki ręcznej od 25 lat.


Mecz półfinałowy oraz kolejny mecz Polaków (finał bądź mecz o 3. miejsce) pokaże Telewizja Polsat. Wszystkie pozostałe spotkania można zobaczyć na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra.


Jak już wczoraj informowaliśmy z meczu na meczu coraz więcej widzów ogląda pojedynki Polaków podczas Mistrzostw Świata w piłce ręcznej w Niemczech - wynika z danych AGB Nielsen Media Research.


Pierwszy mecz - 13 stycznia - obejrzało w Polsacie Sport 146 371 widzów, wtorkowy 606 tys. widzów, co jest absolutnym rekordem stacji (oglądalność powtórki meczu Polska-Rosja w Polsacie - 433 tys. widzów). Dla porównania finał Mistrzostw Świata w siatkówce Polska - Brazylia (3. grudnia 2006 r.) zgromadził 512 tys. widzów, mecz LM Barcelona - Benfica Lizbona (5. kwietnia 2006 r.) 478 tys. widzów.


Mecz Polska- Rosja oglądało wczoraj 606 059 widzów co dało stacji 6,55% udziału w grupie wiekowej 16-49 lat - najbardziej atrakcyjnej dla stacji telewizyjnych.
no risk, no fun.
FC Bayern for life!
marta
Bawarczyk
 
Posty: 368
Wiek: 33
Dołączył(a): 2006-08-12, 16:22
Lokalizacja: gda.
Online: 0s

Re: Piłka ręczna

Postprzez Kociol » 2007-02-01, 20:48

Walczymy, po pierwszej połowie przewaga jednego gola! DO BOJU POLSKOOOOOOOO !

edit: ALE NERWÓWKA, ALE CORAZ GORZEJ NASI POCZYNAJĄ ... :567: :567: :567: :567: :567:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Piłka ręczna

Postprzez upek » 2007-02-01, 22:23

OŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ JEAH !!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
JAZDA :!: :!:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Piłka ręczna

Postprzez Grzechoo » 2007-02-01, 22:24

POLSKAAAA :!: :!: :!: ZWYCIĘSTWO :!: JESTEŚMY W FINALE :!:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Piłka ręczna

Postprzez marta » 2007-02-01, 23:26

Narazie chyba nie będę w stanie napisać nic składnego... :P Nogi mi się trzęsą, serce ciągle w gardle. NIGDY chyba nie przeżyłam takiego stresu. Ta druga dogrywka była już ponad moje siły. :P

Niesamowity dzień, niesamowite emocje i fantastyczny krok do przodu w polskiej piłce ręcznej, o jakim można było do tej pory tylko śnić. :mrgreen:

Polska czarnym koniem tej imprezy. :)

Cieszę się, że gramy z Niemcami. Mimo, ze to gospodarze, są w naszym zasięgu. Reprezentują styl gry, z którym potrafimy sobie dać radę. Gorzej mogłoby być przy Francuzach, ale i tak wierzę, że dalioby radę. Nawet jeśli byłoby to po 2 dogrywkach ;)
Trzeba przyznać, że nasz skład prezentował się naprawdę nieźle, mimo, że Grzesiu Tkaczyk do południa nie wychodził z pokoju, bo się fatalnie czuł i część zawodników grało "na lekach" :P

Ehhh... Polacy jesteście najlepsi!
Ostatnio edytowano 2007-02-01, 23:28 przez marta, łącznie edytowano 1 raz
no risk, no fun.
FC Bayern for life!
marta
Bawarczyk
 
Posty: 368
Wiek: 33
Dołączył(a): 2006-08-12, 16:22
Lokalizacja: gda.
Online: 0s

Re: Piłka ręczna

Postprzez Kociol » 2007-02-01, 23:27

JEDZIEMY Z NIEMCAMI W NIEDZIELE OLE OLE OLE OLE ! :-P
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Piłka ręczna

Postprzez Olszesky » 2007-02-02, 01:00

trzeba sie rozprawic z niemiaszkami w finale i chociaz czesciowo odegrac za porazke na mundialu ;]

trzymam kciuki, chociaz znajac niemcow to zrobia oni doslownie wszystko, zeby przed wlasna publicznoscia wygrac final.

obiektywnie - niemcy
subiektywnie - no proste ;]
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Następna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość