Biathlon

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Re: Biathlon

Postprzez upek » 2007-02-22, 12:03

nawet nie wiedzialem ze sa zawody :P
no ale nie ma co ... Sikora mistrzem Europy :P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Biathlon

Postprzez DamKam » 2007-02-22, 13:26

Trochę dziwne, że ME są rozgrywane w tym samym czasie co MŚ w Sapporo :roll: No i dziwne, że Sikora nie pojechał na tą drugą imprezę. No ale cieszmy się z medalu, w dodatku złotego :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Biathlon

Postprzez Max » 2007-02-22, 13:58

DamKam napisał(a):Trochę dziwne, że ME są rozgrywane w tym samym czasie co MŚ w Sapporo :roll: No i dziwne, że Sikora nie pojechał na tą drugą imprezę. No ale cieszmy się z medalu, w dodatku złotego :D
W Sapporo są MŚ w narciarstwie klasycznym. W biathlonie mistrzostwa świata mamy już za sobą, odbywały się na początku lutego we włoskiej Anterselwie. Medalu dla Polski niestety się nie doczekaliśmy, chociaż niewiele brakowało.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Biathlon

Postprzez DamKam » 2007-02-22, 15:56

Max napisał(a):
DamKam napisał(a):Trochę dziwne, że ME są rozgrywane w tym samym czasie co MŚ w Sapporo :roll: No i dziwne, że Sikora nie pojechał na tą drugą imprezę. No ale cieszmy się z medalu, w dodatku złotego :D
W Sapporo są MŚ w narciarstwie klasycznym. W biathlonie mistrzostwa świata mamy już za sobą, odbywały się na początku lutego we włoskiej Anterselwie. Medalu dla Polski niestety się nie doczekaliśmy, chociaż niewiele brakowało.

Aha... widać jak się orientuję w tym sporcie :lol: Nie no, coś mi właśnie nie grało, ale nie wiedziałem dokładnie co :mrgreen: Dzięki za wyjaśnienie :-P
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Biathlon

Postprzez Tymek » 2007-02-22, 16:43

W Sapporo są MŚ w narciarstwie klasycznym. W biathlonie mistrzostwa świata mamy już za sobą


To tam są 2 MŚ? o co w tym biega? i które jest ważniejsze?
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Biathlon

Postprzez Max » 2007-02-22, 17:11

Tymek napisał(a):
W Sapporo są MŚ w narciarstwie klasycznym. W biathlonie mistrzostwa świata mamy już za sobą


To tam są 2 MŚ? o co w tym biega? i które jest ważniejsze?
W biathlonie są tylko jedne mś (pisałem o nich wyżej) w Sapporo biathloniści nie startują. ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Biathlon

Postprzez mario_mk » 2010-02-21, 22:50

no i po raz kolejny jestem zadowolony po biegu kobiet :) niestety Polki troszkę się nie pokazały, ale moja biathlonowa idolka - Niemka Magdalena Neuner - po raz kolejny pokazała jak jest mocna :) nie dość, że świetna biathlonistka to do tego ładna dziewczyna :) już 2 złote i 1 srebrny medal, a jeszcze sztafeta i kolejna szansa na wysokie miejsce :) no to to rozumiem :twisted:
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Biathlon

Postprzez Max » 2010-02-21, 23:14

mario_mk napisał(a):no i po raz kolejny jestem zadowolony po biegu kobiet :) niestety Polki troszkę się nie pokazały, ale moja biathlonowa idolka - Niemka Magdalena Neuner - po raz kolejny pokazała jak jest mocna :) nie dość, że świetna biathlonistka to do tego ładna dziewczyna :) już 2 złote i 1 srebrny medal, a jeszcze sztafeta i kolejna szansa na wysokie miejsce :) no to to rozumiem :twisted:
Okazuje się, że nie jestem jedynym fanem biathlonu na forum. :564:
Ja od kilku lat (o czym już pisałem w tym temacie) kibicuje tej sympatycznej zawodniczce. W Vancouver pokazała klasę, to taki Bjoerndalen w spódnicy. ;)
Przed nami jeszcze tylko sztafety, może uda się wreszcie zdobyć medal dla Polski...
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Biathlon

Postprzez harnas08 » 2010-02-24, 10:57

Max napisał(a):
mario_mk napisał(a):no i po raz kolejny jestem zadowolony po biegu kobiet :) niestety Polki troszkę się nie pokazały, ale moja biathlonowa idolka - Niemka Magdalena Neuner - po raz kolejny pokazała jak jest mocna :) nie dość, że świetna biathlonistka to do tego ładna dziewczyna :) już 2 złote i 1 srebrny medal, a jeszcze sztafeta i kolejna szansa na wysokie miejsce :) no to to rozumiem :twisted:
Okazuje się, że nie jestem jedynym fanem biathlonu na forum. :564:
Ja od kilku lat (o czym już pisałem w tym temacie) kibicuje tej sympatycznej zawodniczce. W Vancouver pokazała klasę, to taki Bjoerndalen w spódnicy. ;)
Przed nami jeszcze tylko sztafety, może uda się wreszcie zdobyć medal dla Polski...

O nie wypraszam sobie:P Ja też jestem kibicem biatklonu:) Tak samo jak skoków(od małego)
harnas08
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2010-01-05, 18:17
Lokalizacja: Lublin
Online: 0s

Re: Biathlon

Postprzez mario_mk » 2011-03-13, 14:49

nie wiem czy ktoś oglądał Mistrzostwa Świata w biathlonie w Chanty-Mansyjsku, ale dla samej dzisiejszej sztafety kobiet 4x6km i zwycięstwa Niemek było warto :) oczywiście powtórzę się, że Neuner jest moją ulubioną biathlonistką i cieszy mnie to jak wypadła na tych mistrzostwach - 3 złote i 2 srebrne medale.

Obrazek

Ale dodatkowo to co zrobiła dzisiaj w sztafecie na ostatniej zmianie to był jakiś kosmos :shock: wybiegała na swoją zmianę jako czwarta ze stratą 1:07min, a to już sporo. I na tych swoich 6km i dwóch strzelaniach nie dość, że to wszystko odrobiła to jeszcze przybiegła 25sec. przed Ukrainką :)

Obrazek

po prostu zdemolowała przeciwniczki i w wieku 24 lat została najbardziej utytułowaną zawodniczką w historii tej dyscypliny :) po prostu szacuneczek - szkoda tylko, że zaczyna coraz częściej mówić o zakończeniu kariery...

dobrze, że chociaż rośnie powoli powolutku jej następczyni: 20-letnia Miriam Gössner, no może nie taka ładna, chociaż niewiele jej brakuje :)

Obrazek

i jedyny minus tychże MŚ to taki, że niestety Polacy i Polki "troszkę" zawiedli - no może poza Agnieszką Cyl (z d. Grzybek) :)
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Poprzednia strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość