FM , CM czyli managery

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Grzechoo » 2005-07-22, 14:00

KuBa napisał(a):
Ja gram w FMa i mam 1 pytanie: czy da się grać drużynš amatorów, B lub U-23 (jak kto woli swojego klubu ???
Wchodzisz na menadżera i dajesz opcje i tam sobie ustawiasz.
Tylko ja własnie gram Bayernem i sobie ustawiłem, żeby prowadzic amatorów i sie nie da, a gram reprezentacja Holandia i musze prowadzic tez U-23, a nie mam ustawione.
Niby mozna ustawic, a tak naprawde to nic nie zmienie. :roll: Przynajmnie u mnie. :x


Może spróbuj w reprezentacji zatrudnić jakiegoœ asystenta? Ja też nie miałem żadnego, zatrudniłem i nie musiałem już prowadzić U-19 i U-21.

[ Dodano: 2005-07-22, 16:44 ]
Ja największe sukcesy œwięciłem Bayernem w CM 2003/04. Zdobyłem 5 Mistrzostw z rzędu, 3 razy LM, ćwierćfinał MŒ z Angliš (zwolnili mnie :D), prowadziłem Turcję i miałem takich piłkarzy jak np. van der Meyde, Gronkjaer, D'Alessandro, Adriano, de la Cuesta, Ferrari, de Sanctis, Brown, Jenas, van Bronckhorst, Luque i wielu, wielu innych (œmiem przypomnieć, że w ceemie byli to jedni z najlepszych piłkarzy). Ale miałem formata ;( ale to były piękne czasy :D aha - i pamiętam jeszcze, jak TSV 1860 kupiło van der Vaarta za 43 mln euro :D (ja nie chwalšc się miałem budżet transferowy 60mln euro, a budżet klubu ponad 200 mln :)).
Managery sš œwietne!
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez developer » 2005-07-22, 15:53

KuBa napisał(a):
Ja gram w FMa i mam 1 pytanie: czy da się grać drużynš amatorów, B lub U-23 (jak kto woli swojego klubu ???
Wchodzisz na menadżera i dajesz opcje i tam sobie ustawiasz.
Tylko ja własnie gram Bayernem i sobie ustawiłem, żeby prowadzic amatorów i sie nie da, a gram reprezentacja Holandia i musze prowadzic tez U-23, a nie mam ustawione.
Niby mozna ustawic, a tak naprawde to nic nie zmienie. :roll: Przynajmnie u mnie. :x


No właœnie u mnie to samo w Bayernie, ustalam skład i taktykę, ale meczu nie widzę :? .
Uwielbiam BAYERN MONACHIUM!!!
developer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 14
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-23, 18:09
Lokalizacja: Darłowo
Online: 0s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez sebocom » 2005-08-09, 19:35

Hej ja gram Fm-a i jakoœ nie umie cišgle wygrywać tak jak wy po 6-0 może juz mam tę gre już łatš, i chodzi że mecze gra sie cieżko, ja ostanio zaczołem grać drużynš III ligowa bardzo ciezko przebić sie do Iligi, przedtem cały czas Bayern

Może zagramy ONLINE???
sebocom
 

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Tschik » 2005-08-10, 14:05

Szukam Cracka do CM'a 03-04 do wersji 4.1.5, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)

ostrzezenie za piractwo :mrgreen:
Max
ps ;)
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Grzechoo » 2005-08-10, 18:39

Tschik: poszukaj na www.gameburnworld.com , tam jest multum cracków do wszelkich gier.

[ Dodano: 2005-08-28, 21:15 ]
Mam do was, forumowicze, wielkš proœbę: podajcie mi jak najwięcej gwiazd w Football Managerze. Zebrałem już następujšcych piłkarzy: Buffon, Kahn (mustermann), Hildebrand, Puyol, Terry, Woodgate, Lucio, Lahm, Ashley Cole, Lahm, Nigel De Jong, Totti, Robben, Ballack, Giuly, Joaquin, Xabi Alonso, Vicente,De Rossi, Cassano, Martins, Shevchenko, Santa Cruz, Żurawski.
Potrzebuję kolejnych 24 œwiatowej klasy piłkarzy - jeżeli ktoœ jest w stanie wymienić mi kolejnych zawodników, będę bardzo wdzięczny! Liczę na was :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Luke » 2005-08-31, 21:34

No ja odkrylem takie talenty:

Bramka:

-Leo Franco (Atletico)- Nie jest to moze pilkarz którego wartosc dochodzi do 50 Mln Euro tak jak niektórych ale broni bardzo pewnie, mój ulubiony nastepca "Mustermana :lol: "

-Sebastian Frey (Parma)-Broni pewnie ma bardzo dobre interwencje, no i mozna go drogo sprzedac po kilku sezonach, polecam.

-Iker Casillias (Real Madryt)- Najlepszy bramkarz w calej grze :!:

Obrona:

-Lucio (Niech no sie zastanowie gdzie on gra... :P )-Tlumaczyc nie trzeba, filar def. tak jak w rzeczywistosci, jedyny pilkarz poza Lahmem który byl na poczatku gry i którego zatrzymalem do konca kariery :D

-Phillip Lahm (Najpierw Studgart, potem wiadomo :D )-To samo co do tego pana wyzej, poprostu wymiot na lewej jak i prawej stronie, tak jak w rzeczywistosci oczywiscie, tyle ze mlodszy, po kilku sezonach bija sie o niego czolowe kluby europy :wink:

-Jonathan Wodgate (Real Madryt) Jezeli ktos gra bez uaktualnienia to gostek jest tak samo przydatny jak Ferdinand zawsze ma 20 na grze glowa i dobrze odbiera pilke, praktycznie zawsze ma opis "Swiatowej klasy obronca", w parze z Lucio tworza obrone nie do przejscia, po dwóch zdaje sie sezonach mozna go nawet wziac za darmo, bo Real w managerze nie jest skory do przedluzenia kontraktu z nim (Buraki :P ), a jak chce sie wczesniej to mozna go wziac przez klauzule która jak na real tez nie ma za duza (33 Mln), jezeli ktos nie da rady kupic Ferdinanda to jest to obronca dla was.

-Vincent Kompany (Anderleht)-To samo co do tego pana wyzej z tym ze jest wszechstronniejszy i ma wyzsze statystyki chodz nie tak dobry w grze glowa, ale jego zaleta jest niska cena (Na poczatku gry nawet za 7 mln)

-Dede (Borusia Dortmund)-Swietny zawodnik zarówno na lewa pomoc jak i obrone, tyle ze trzeba za niego troche zaplacic

-Wayne Bride (Chelsea)-Jeden z moich ulubionych lewych obronców, przejdzie bez wiekszych problemów za 13-15 mln euro.

-Ashley Cole (Arsenal) Najlepszy lewy obronca w grze, tyle ze trzeba za niego luzem wylozyc 50 mln Euro i dac mu potezna pensje.

Pomoc:

-Sebastian Deisler (Wiadomo)- W bayernie nie chce mi si jakos rozwinac :| , moze mam poprostu pecha, ale po sprzedaniu go do Chelsea za 11 mln po dwóch miesiacach byl wart 35 mln euro i mial opis "Swiatowej klasy skrzydlowy" :| , spróbujcie moze wam sie uda :wink:

-Michael Ballack (Wiadomo)- Poprostu wymiot na srodek pomocy, strzela, rozgrywa, asystuje, tyle ze nie najmlodszy.

-Bastian Schweinsteiger-Najlepiej swoje atuty uwidacznia grajac na prawej stronie pomocy, wiele razy zdobywal nagrody dla najlepszych graczy, w co drugim meczy mial niebieska gwiazdke :!: mistrz asyst, wspaniale Rajdy, nie jest moze tak dobry jak Joaquin, ale warto nim pograc przez min. 3 sezonu pózniej mozna go sprzedac tak jak ja do Realu za 27 Mln :D

-Frank Lampard (Chelsea)- Wspanialy pomocnik, nawet po 30 warto go kupic tyle ze trzeba odnosic duze sukcesy aby przyszedl, no i cena tez nie najmniejsza.

-Steven Gerrard (Liverpool)-To samo co do pana wyzej.

-Xabi Alonso(Liverpool)-Mój ulubiony partner dla Ballacka na srodku pomocy nie ma wielu rzeczy w których Michaelowi ustepuje, przemawia za nim mlody wiek, przeciw niemu, wysoka cena i to iz na poczatku gry stara sie go sciagnac za wszelka cene Deportivo.

-Andres D'Alessandro(Wolfsburg)-Nie taki dobry jak poprzednicy, ale ma swoje wlasne walory trzeba dac za niego ok 17 mln euro i to jest o wiele mniej niz za poprzedników

-Christiano Ronaldo (Man Utd)-Jezeli da sie za niego w drugim sezonie 25 mln przejdzie spokojnie, najlepszy skrzydlowy w calej grze :!: moze grac na kazdej pozycji w pomocy jaki w ataku, polecam :!:

-Rafael Van Der Vaart (Bez uaktualnienia Ajax z nim HSV)-Mój ulubiony zawodnik w calej grze, jest poprostu WSPANIALY swoje walory najlepiej ukazuje na lewej pomocy, u mnie w jednym z sezonów mial srednia 9.17 :!: strzelal, asystowal, rozgrywal, jak wychodzil z lawki potrafil sam rozstrzygnac mecz na moja korzysc, w ciagu 4 sezonów zdobyl praktycznie wszystkie nagrody które mozna bylo zdobyc, jest mlody, i nie bylo swiatowego klubu który nie dawal by mi za niego grubych pieniedzy, kupujcie albo przegrywajcie :P

-Joaquin (Betis)- Ma wszystko to co Schweinsteiger tyle ze 2 razy lepiej :!: , boli to ze trza za niego dac tak kolo 57 mln euro :|

-Vincente (Valencia)-To taki Joaquin na lewa strone.

-Javier Mascherano (Bez uaktualnienia River Plate z nim, Corinthians)-swietny i tani def. pomocnik, tyle ze na bank nie przyjdzie w pierwszym sezonie jezeli gracie z uaktualnieniem.

-Freddy Adu (Washington DC)-Tego to chyba wszyscy znaja.

-Tomas Hitzelsperger(bez uaktualnienia Aston Villa z nim Studgart)-Ten gostek ma najlepszy strzal z dystansu w calej grze, czasami strzela doslowniez polowy boiska :!: wiele razy zdobywa nagrode na najlepsza bramke, idealny na srodek pomocy.


Atak:

-Carlos Tevez (Bez uaktualnienia Boca Juniors z nim Corinthians)-Najlepszy napastnik w calej grze :!: W srednich nie schodzil ponizej 8.00 na sezon, potrafil strzelac 4-5 bramek na mecz i do tego wspaniale asystowac, bija sie o neigo czolowe kluby europy, zasady kupna takie jak przy Mascherano, jezeli gra sie bez uaktualnienia i zlozy sie oferte odrazu w pierwszy dzien gry mozna go dostac nawet za 7 mln euro a w ciagu kilku miesiecy jego wartosc skoczy do 30, ale uwaga, juz od poczatku gry poluje na niego zawsze Deportivo,a jak juz tam przejdzie to nie sposób go wyciagna z powrotem.

-Fernando Torres (Atletico)-Drugi obok Teveza najlepszy napastnik w grze, pierwszy sezon ma cieniutki i nie jest tani, no i jest innym typem napastnika niz Carlos, Tevez to egzekutor, a Fernando to poprostu pilkarski poeta, nie strzla moze przesadnie wielu bramek, ale za to sa one przepiekne (Najczesciej lobem) i bardzo ale to bardoz czesto asystuje (U mnie w Bayernie w jedym z sezonów mial 47 bramek i 34 asysty :!: )

-Lukas Podolski (Fc Koeln)-Stosunkowo tani i atomowy strzal

-Borut Semler (Wiadomo)-Diament do oszlifowania.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Max » 2005-08-31, 21:40

no to naodkrywales talentow :roll:
wszyscy (z drobnymi wyjatkami) slawni i drodzy jak cholera, po co to komu?
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Grzechoo » 2005-09-01, 09:29

Z Luke się zgodze w sprawie Semlera - zawodnik już w 3 sezonie strzela około 10 - 14 bramek w całym sezonie, a w 4 sezonie staje się gwiazdš! W wieku 22 lat był moim trzecim najlepszym strzelcem po Tevezie i Ballacku (wyprzedził m.in. Santa Cruza, Makaay'a i Pizarro). A talenty?... Napewno Kompany - największy talent w grze, ma najwyższe (maksymalne, 200) PA (czyli w skrócie talent :D).
Sneijder z Ajaxu - za 10-11 mln można go kupić, ale staje się pierwszoplanowš postaciš zespołu.

Poza tym proponuję stronę www.cmrev.com - polska strona o wszystkich CeeMach i eFeMach :wink: sš tam wszystkie talenty, porady dotyczšce gry itp. itd. polecam tę stronę!
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Tschik » 2005-09-01, 20:00

Graczom, którzy prowadzš europejskich œredniaków z budrzetem ok. 3 ml euro czy jakoœ tak :P, proponuję zawodnika Naoya Kikuchi(18) z Jubilo Iwata. Kupiłem go do FCB za 1,1 mln euro. Pierwszy sezonik w amatorkach, a w drugim już grał w każdym spotkaniu za Roberta Kovaca. I grał naprawdę dobrze. Chodzi o Cm 03-04
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez developer » 2005-09-02, 11:48

W FMie 05 dużo potencjalnych gwiazd znajduje się w młodzikach: Milanu, Interu i Romy ( najczęœciej dobrze zapowiadajšcy się 16-latkowie). Polecam też stronę http://www.fcmc.pl wszystko o CMach i FMach.
Uwielbiam BAYERN MONACHIUM!!!
developer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 14
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-23, 18:09
Lokalizacja: Darłowo
Online: 0s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Mateusz » 2005-09-02, 22:49

mi powoli już sie nudzi managery bo zfobywam po raz 12 z rzedu mistrzostwo niemiec i 6 z rzedu LM budżet klubu mam już z 450 milionów ojro i nie mam na co wydawać to sobie dla zabawy kupiłem Cristiano Ronaldo za.... 201 mln. ;) (manUTD to sępy już za 199 mln nie chciali go sprzedać ;) ) i tak mi sie nudi ale jakoœ jeszcze gram
mam w skłšdzie min. kaspera schmeichela lucio(kończy kariere ;)) robinho diego adu teveza cristiano R. Ballacka(37l) McEveleya Pujola(staruch ;)) patrica evre a tacy zawodnicy jak hasan boœniak heh i sagnol robiš mi za trenerów a dudek jest u mnie fizjoterapeutš heh pozdro
Mateusz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:09
Lokalizacja: Zduńska Wola
Online: 0s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Max » 2005-09-03, 12:16

Mateusz napisał(a):mi powoli już sie nudzi managery bo zfobywam po raz 12 z rzedu mistrzostwo niemiec i 6 z rzedu LM budżet klubu mam już z 450 milionów ojro i nie mam na co wydawać to sobie dla zabawy kupiłem Cristiano Ronaldo za.... 201 mln. ;) (manUTD to sępy już za 199 mln nie chciali go sprzedać ;) ) i tak mi sie nudi ale jakoœ jeszcze gram
mam w skłšdzie min. kaspera schmeichela lucio(kończy kariere ;)) robinho diego adu teveza cristiano R. Ballacka(37l) McEveleya Pujola(staruch ;)) patrica evre a tacy zawodnicy jak hasan boœniak heh i sagnol robiš mi za trenerów a dudek jest u mnie fizjoterapeutš heh pozdro
podziwiam zaciecie mi gra bayernem znudzila sie po pierwszym sezonie, zagraj jakas slabsza druzyna, tak jest ciekawiej :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Grzechoo » 2005-09-03, 14:59

Ja gram teraz drużynš z Serie C1B - Napoli :D chce awansować nimi do Serie A i zrobić z nich "dżajantów" 8) Polecam grę jakimœ 3-ligowcem!
P.S. Jeżeli ktoœ zdecydowałby się na grę Regionalligš - w wyjœciowym składzie nalezy posiadać conajmniej 6 zawodników z rep. Niemiec U-24 i dwóch z U-21. Przez ten głupi przepis nie mogłem dalej grać, bo dowiedziałem się o tym tuż przed meczem :?

[ Dodano: 2005-09-04, 17:28 ]
Qrde, nie idzie mi Napoli :/ PodpowiedŸcie: jakim klubem z 3 ligi mógłbym zagrać? Kraj nie gra roli!
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Max » 2005-09-17, 13:23

demo FMa 2006
nareszcie znalazlem czas zeby sie za nie zabrac
gral juz ktos?
niedlugo podziele sie wrazeniami :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez zborek » 2005-09-17, 13:45

Fajne te demko.Trochę jescze w nim nie umiem się połapać hehe.Narazie cišgle gram w FM2005 i moj skład wyglšda następujšco:
Rensing____Sagnol____Lucio____Materazzi___Lahm___Schweini___Bommel___Ballack__Robben__
Podolski___Makaay.


Pozdro
:D :D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

cron