Menager piłki nożnej ! Bardzo Fajny ! ZapraszaM !

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Menager piłki nożnej ! Bardzo Fajny ! ZapraszaM !

Postprzez Pelcu10 » 2010-07-29, 19:16

Opis gry:Na dole \/:::::::: Strona gry http://www.leagueofdream.feen.pl/index.php Rejstrujcie sie zapisy sa w Ogłoszeniach Zapraszam !



A więc ,projekt został przyjęty w tym temacie postaram się wam wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi.

~Ogólnie

A więc Dreamleague , jest piłkarskim Managerem online w którym możesz Poprowadzić jedną z zespołów na świecie do ostatecznego sukcesu! , jakaż to satysfakcja po kupieni Messiego , C. Ronalda czy Drogbę?.. Spora.
Mecze Będą rozgrywane w fifie10 ( Symulacja ).

~Mecze

Gdy już 16 osób zapisze się do naszego managera , nastąpi 10 dniowe okienko transferowe na którym każda drużyna będzie mogła się wzmocnić przed sezonem , żeby było po równo zdecydowałem ,że każdy zespół na początek na swoim koncie będzie miał 100mln euro , kolejne okienko wystąpi po 12 kolejkach.

Gdy już skończy się wyżej wymienione okienko transferowe nastąpi szybki Turniej w którym wystąpią wszystkie drużyny.

Jak ustawić skład na turniej ? , ligę ? i inne puchary?
To proste , na forum będzie odpowiedni dział i w konkretnym temacie będziecie musieli podać jaką formacją ma grać wasz klub i jakich zawodników wystawiasz na mecz , ja włączam fife biore np. Mecz Chelsea-Arsenal ( wg. terminarza ) inp. manager chelsea kazał sobie ustawić 4-4-2 i podał squad. Arsenal podał 3-4-3 , tak więc biore ustawiam skład i mecz symuluje , chwile później wstawie wszystkie wyniki na forum.

~Transfery

Jak pisałem wyżej Przed sezonem będzie trwało 10 dniowe Okienko transferowe , każdy zespół będzie miał do wydania 100mln [ max. 5 transferów na okienko. ]

~Transfery ligowe -

Czyli np. Ja jako chelsea chciałbym kupić rooneya z manu , najpierw muszę się umówić z managerem Manu na sumę odstępnego np. 50mln Robie odpowiedni temat w odpowiednim dziale O nazwie Manu ----> Chelsea [Rooney] iw temacie pisze Wayne Rooney 50 mln , i że jest z manu i chcę go kupić do chelsea za wyżej wymienioną sumkę , pod twoim postem musi się podpisać manager manu , np. Akceptuje Ofertę Chelsea i wtedy ja finalizuje transfer przenosząc go z manu do chelsea w Fifie , i oczywiście odejmuje 50mln od budżetu Chelsea , a dodaje do manu.

~Transfery Zagraniczne -
W tym rodzaju transferów nie potrzeba akceptacji innego klubu , przecież np jestem Managerem Chelsea chcę kupić messiego robie tak samo tworzę temat i pisze Barcelona ----> Chelsea [Messi] i suma odstępnego np. 90mln euro. i administrator musi zaakceptować sume odstępnego jeżeli będzie wystarczająca transfer zostaje sfinalizowany jeżeli będzie zbyt mała Administrator odrzuci ofertę.


~Statystyki

Wszystkie statystyki , Tabela , królowie strzelców , żółte kartki , czerwone kartki wszystko będzie się znajdować w odpowiednim dziale.

To chyba wszystko nt. Naszego managera wkrótce ruszają zapisy gdy wszystko zostanie przygotowane.

Pamiętajcie , że wciąż szukamy ekipy mianowicie jakiś newsmanów ,symulatorów ,modów trzymających porządek tutaj w dziale naszego managera..
Pelcu10
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2010-07-29, 19:15
Lokalizacja: Stalowa
Online: 0s

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron