Fantasy Premier League 2011/12

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Fantasy Premier League 2011/12

Postprzez Alucard28 » 2011-07-24, 17:22

Zapraszam do gry na www.fantasy.premierleague.com
Fantasy Premier League to internetowa gra, w której punkty zdobywają prawdziwi piłkarze Premier League za każde spotkanie w ciągu sezonu. Każdy piłkarz ma swoją ustaloną wartość, a my do dyspozycji mamy ograniczony budżet na ich zakup. Naszym zadaniem jest przewidzieć, którzy zawodnicy okażą się najlepsi w tym sezonie i skompletować jak najlepszy skład. Ustalamy również nazwę drużyny, barwy klubowe itp. Po każdej kolejce jest też oczywiście możliwość dokonywania transferów.
Całość podobna jest do zapoczątkowanej w Polsce przez Gazetę Wyborczą gry Piłkarzyki oraz Wygraj Ligę. Dodam jeszcze,że w poprzedniej edycji udział wzięło ponad 2 miliony internautów z całego świata.
Podobnie jak rok temu, postanowiłem stworzyć specjalną ligę dla kibiców Bayernu z Polski. Jej kod to: 211909-74143 (nazwa - Polish Bayern Fans). Możecie również przystąpić do mojej ligi Head-to-Head,gdzie po dołączeniu 20 klubów, w każdej kolejce będziemy walczyć systemem ligowym "każdy z każdym". Kod ligi: 211909-74176
Zasady gry, punktowania, przystępowania do lig znajdziecie na stronie www.fantasy.premierleague.com lub w tym temacie,gdzie chętnie odpowiem na wszystkie pytania,a dodam,że w Fantasy Premier League gram już czwarty sezon.
Zapraszam!
Alucard28
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 26
Wiek: 42
Dołączył(a): 2010-07-30, 12:26
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: Fantasy Premier League 2011/12

Postprzez jhnbrv » 2011-08-05, 15:29

Witam!
Po raz pierwszy będę się bawił w tą grę,więc mam jedno pytanie.Czy zawodnik,który jest w moim team'ie na rezerwie też zdobywa punkty jeśli zagrał w meczu swojej prawdziwej drużyny ?
jhnbrv
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2011-08-05, 15:24
Online: 0s


Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości