Pilka fantasy z Sorare

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Pilka fantasy z Sorare

Postprzez LewyBawarczyk » 2023-07-03, 05:47

Hej Bawarczycy,

Od jakiegoś czasu (od sześciu dwóch miesięcy) grywam sobie chyba na ten moment już w największą gry Fantasy Football online - Sorare. Przed chwilą przeglądałem forum z grami i nie zauważyłem żeby ktoś zakładał już temat z tym związany, więc postanowiłem że ja to zrobię.

W wielkim skrócie, Sorare polega na kolekcjonowaniu wirtualnych kart piłkarskich licencjonowanej drużyn (Bayern i cała Bundesliga są!) i rywalizowanie z innymi menadżerami z całego świata od cotygodniowe nagrody w postaci kart i pieniędzy. Dla ludzi co się chcą uczyć jest też tryb gry darmowej także nie wymaga to żadnej inwestycji, jeśli ktoś chce ciupać za free. Ligę też możemy zrobić z darmowymi kartami. Dla nowicjuszy polecam ten poradnik

Zastanawiam się czy jest przynajmniej kilka osób z naszego forum, które są aktywne na platformie? Od jakiegoś czasu możliwe jest stworzenie prywatnych lig dla znajomych i pomyślałem że jeśli byłoby jakiekolwiek zainteresowanie, to moglibyśmy taką ligę mieć też dla siebie.
LewyBawarczyk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2023-07-03, 05:28
Online: 28m 50s

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 285 gości

cron