Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DamKam » 2006-01-11, 20:47

_Kisiu_ napisał(a):To kiedy startujemy??

Az wszyscy odpadna z Pucharu Polski :!: Mysle ze ci co przeszli dalej to w nastepnej rundzie powinni juz odpasc :P Proponowal bym nawet zrobic to specjalnie aby mozna szybciej zaczac nasza zabawe :wink: Tutaj oczywiscie zartuje bo kazdy pewnie chce grac w PP jak najdluzej- w koncu to i kasa i prestiz :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-01-11, 21:50

nie no zaczniemy jak wszyscy odpadna z pucharu czyli beda to ja, merqn i Kociol czyli start moze byc za 2 tygodnie albo jak ktorys z nas jeszcze przejdzie dalej to wtedy mysle ze mozemy zrobic tak ze jesli to bedzie jedna osoba to zaczniemy bez niej od kolejki w ktorej druzyna tego kogos pauzuje no a jesli zostana dwie lub trzy osoby to wtedy trzeba bedzie niestety poczekac troche dluzej :D a tak miedzy nami to ja tez sie nie moge doczekac staru pucharku no i oczywiscie ja tez bede gral rezerwami :D poniewaz po to sie ma 25 ludzi w kadrze zeby grali wszyscy :D he he
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DJVanMarco » 2006-01-12, 20:00

No i nareszcie doczekałem sie ! Wczoraj przyszedł mi e-mial z szczesliwa dla mnie trescia ! Zajmuje 2 miejsce w 9 lidze i za 3 dni gram z liderem na wyjezdzie wiec trzeba najsilniejszy sklad wystawic i do boju ;). Pozdrowienia
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez merqn » 2006-01-12, 20:09

Nie chce wam psuć humoru (kociol, mario_mk) ale dzisiaj odbyło się nowe losowanie PP :P i kazdy ma innego przeciwnika :(, nie chce wystawiać pierwszego skladu wiec żegnaj 4 rundo :(
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Kociol » 2006-01-12, 20:17

merqn napisał(a):Nie chce wam psuć humoru (kociol, mario_mk) ale dzisiaj odbyło się nowe losowanie PP :P i kazdy ma innego przeciwnika :(, nie chce wystawiać pierwszego skladu wiec żegnaj 4 rundo :(


Prawda nowe losowanie, rywal też z 3 ligi, a w rankingu krajowym o 40 pozycji gorszy od Tego co miałem wczoraj :o Jak go pokonam, stawiacie mi piwo :lol:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-01-13, 15:04

cos mi sie zdaje ze po tym nowym losowaniu chyba nie dam rady przejsc tego kolesia :( jest mocniejszy niz ten poprzedni wiec chyba skonczy sie moja przygoda z pucharem Polski no ael w takim razie za 2 tygodnie zaczynamy nasz pucharek i co najlepsze w 9-osobowym skladzie he he nareszcie dostal ta druzyne :P
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DamKam » 2006-01-13, 18:02

Ja mam pewien dylemat poniewaz nie wiem czy grac rezerwami czy podstawowym skladem (mowa o naszym Pucharze oczywiscie) :wink: Ale widze ze wiekszosc ma zamiar grac rezerwami no wiec ja chyba rowniez tak zrobie :!: Wkoncu oni rowniez musz grac...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez grejfrut » 2006-03-05, 18:05

Widzę, że szukacie ludzi do 2 ligi ja się zgłąszam ale powiedzcie jak się zapisać i kiedy gramy i czy do tego jest jakaś strona


Hej mam do was wielką proźbę mój klub jest na skraju bankructwa potrzebuje 8 tys aby mi nie zabrali klubu wiec prosze kupcie tych słabych graczy macie dużo kasy a myślę, że 4 tys was nie zbawi a uratujecie mój klub BŁAGAM !

Oto zawodnicy:


Gustaw Grzechowiak (95278210)
Lat 25, przeciętny stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, porywczy i nieuczciwy
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca słaby.

Specjalność: techniczny

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 290
Pensja: 2 640 zł/tydzień
Właściciel: FC Bawaria
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: słaby Bramkarz: nędzny
Rozgrywanie: słaby Podania: zadowalający
Skrzydłowy: słaby Defensywa: słaby
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: solidny

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0
________________________________________________________

Longin Bieszczad (95278209)
Lat 26, przeciętny stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, zrównoważony i nieuczciwy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski.

Specjalność: techniczny

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 220
Pensja: 2 480 zł/tydzień
Właściciel: FC Bawaria
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: nędzny Bramkarz: nędzny
Rozgrywanie: nędzny Podania: słaby
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: przeciętny
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: fatalny

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

_____________________________________________

Będę wam wdzięczny jeżeli ich kupicie a mnie to uratuje bardzo was prosze jak macie dużo kasy to myślę, że 4 tys was nie zbawi a uratujecie klub przed bankructwem to wielka proźba z góry dziękuje BŁAGAM WAS URATUJCIE MOJĄ POCIECHĘ

A oto komentarz z mojej dzisiejszej porażki 2-6 :(

2216 widzów przybyło na Alianz Arena, warunki atmosferyczne sprzyjały grze w piłkę. Taktyka zespołu Bawaria opierała się na ciekawym ustawieniu 4-3-3. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Rotheerde - Gawęcki, Staniaszek, Lokhoff, Ośka - Szczupak, Grzechowiak, Wolfson - Szyszka, Krzysztofik, Déry.

Drużyna Eridanus wybiegła na boisko w strategicznej formacji 4-4-2. Na murawę wybiegli: Boreczek - Altmann, Miłek, Chrześcijański, Janiga - Dziachan, Nabzdyk, Mończyk, Modzelewski - Grubecki, Marcisz.

Zespół Bawaria skupił się na akcjach oskrzydlających. Drużyna Eridanus stanęła przed okazją, gdy Stephan Altmann wystawił piłkę partnerowi z wydawałoby się beznadziejnej pozycji. Zaskoczony Przemysław Grubecki uderzył jednak nieczysto. Trybuny ucichły w 8 minucie, kiedy po dynamicznej akcji prawą stroną Lech Marcisz wyprowadził drużynę gości na prowadzenie 0-1. Nie przebierają w środkach zawodnicy drużyny Eridanus. W 24 minucie Przemysław Grubecki zobaczył żółtą kartkę po kolejnym złośliwym faulu. W 33 minucie Lech Marcisz popędził na połowę przeciwnika i popisał się dokładnym podaniem. Przemysław Grubecki musiał tylko przerzucić piłkę nad bramkarzem. 0-2. 35 minuta spotkania. Paweł Nabzdyk niemal zapaśniczym chwytem powalił na ziemię rywala, który teraz protestuje przeciwko takim praktykom... Żółta kartka dla zawodnika Eridanus! W wyniku fatalnie spóźnionego wślizgu, Maciej Szyszka leżał długo na murawie zwijając się z bólu, po interwencji masażysty był jednak w stanie grać dalej. Drużyna Bawaria zdawała się być lekko zdezorientowana co do przyjętej organizacji gry, której poziom spadł na solidny. Rzut karny w 42 minucie po faulu tuż za linią pola karnego. Paweł Nabzdyk silnym strzałem, po rękach wyciągniętego jak struna bramkarza, zdobył gola. 0-3. W 43 minucie Maciej Szyszka przedarł się przez środek obrony gości, zdobywając bramkę na 1-3. Znowu podniósł się doping na trybunach! Drużyna Bawaria zdawała się być lekko zdezorientowana co do przyjętej organizacji gry, której poziom spadł na zadowalający. Lech Marcisz zwiększył prowadzenie gości potężnym strzałem z woleja po podaniu z prawej flanki. 1-4. Kibice gospodarzy zaniemówili. Obraz gry zaczął się zmieniać, gdy zawodnicy Eridanus zdecydowali się cofnąć i przyjąć rywali w swojej strefie obronnej. Zespoły zeszły do szatni na przerwę z wynikiem 1-4. Czterdzieści pięć minut spotkania było zdominowane przez Eridanus, z imponującymi 72 procentami posiadania piłki.

Zawodnicy drużyny Bawaria poświęcili piętnastominutową przerwę na powtórzenie założeń taktycznych na to spotkanie. Poziom ich zorganizowania wzrósł na solidny. 60 minuta spotkania. Krzysztof Ośka niemal zapaśniczym chwytem powalił na ziemię rywala, który teraz protestuje przeciwko takim praktykom... Żółta kartka dla zawodnika Bawaria! Alfred Mończyk mógł podwyższyć wynik dla gości, gdy w 65 minucie znalazł się niekryty w polu karnym. Sprytnie podciął piłkę nad interweniującym bramkarzem, niestety zbyt mocno. Zawodnik zespołu Bawaria, Quincy Lokhoff, zdobył gola na 2-4 popisując się mocnym i precyzyjnym strzałem z dystansu. Zaskoczony bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Błyskotliwa akcja lewym skrzydłem w 75 minucie została uwieńczona bramką dla Eridanus, nowy wynik 2-5. Przemysław Grubecki trafił do kajetu sędziego jako strzelec. Zawodnik gości, Robert Dziachan, w 86 minucie wykorzystał nieporozumienie pomiędzy bramkarzem a stoperem gospodarzy. 2-6 dla Eridanus. Drużyna Eridanus, osiągając 65 procent posiadania piłki, zdominowała mecz.

Maciej Szyszka był najlepszym zawodnikiem drużyny Bawaria. Z drugiej strony, Gustaw Grzechowiak miał fatalny dzień. Demetriusz Boreczek był najlepszym zawodnikiem drużyny Eridanus. Z drugiej strony, Stephan Altmann miał fatalny dzień. Końcowy wynik spotkania: 2-6.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 6s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-03-05, 18:11

no to akurat zostales kolejnym czlonkiem nowo tworzonej drugiej ligi :D o terminie rozpoczecia zabawy z dwoma ligami napewno poinformuje tutaj i na stronce (adres na dole posta) :> no ale to bedzie mialo miejsce dopiero jak zakonczymy ten sezon ;)

czyli dopisujemy kolejna druzynke do naszego pucharu:

1.liga:

1. mario_mk (RKS mario)
2. Kociol (FC Bayern PL)
3. Merqn (Dream Team Lubliniec)
4. Orzech (Wojsko Polskie)
5. _Kisiu_ (Ks Piasty)
6. Roqe (FC Bayern Opole)
7. DamKam (FC Bayern Poland)
8. DJVanMarco (19_GKS_62)

2.liga:

1. Tomachawek (Bawarczycy)
2. Max (Purmo Rybnik)
3. Adams (Gwiazda Południa)
4. wat (Napinacze)
5. aipock (harcerska)
6. grejfrut (FC Bawaria)
7. ...
8. ...

[center]fcbhtpokal[/center]

PS. nie kumam dlaczego wyswietla mi WWW zamiast tego co wpisuje zeby pokazywalo w linku :( grrrrrrrrrrrrr
Ostatnio edytowano 2006-03-05, 18:27 przez mario_mk, łącznie edytowano 2 razy
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez grejfrut » 2006-03-05, 18:14

mario_mk masz dobry klub i sporo kasy to weź kup odemnie tych piłkarzy żebym nie zbankrutował prosze bo ja chce z wami grać... będę Ci wdzięczny a myślę, że jak masz kase to 8 tys to dla ciebie pryszcz wiec prszę zgodzisz się ?
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 6s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez wat » 2006-03-05, 22:03

mysle ze jak sie zglosi kolejna osoba i bedzie brakowalo tylko jednej to rozpatrzycie prosbe moje kumpla nygas (Ac adrenalina) o uczestnictow w naszej lidze fanow bayernu z gory dziekuje

PS: przynajmniej szybciej sie rozpotrznie;p i bedzie mysle duzo zabawy

Pozdrawiam
wat
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2006-01-26, 11:41
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez grejfrut » 2006-03-12, 14:05

Hej udało mi się już uratować team a na dodatek ;] wygrałem dziś spotkanie 3-2 oto relacja:






Achtung Klausenberg - FC Bawaria 2 - 3





Zobacz mecz: HT Live
Data: 12.03.2006 o 11:40
MatchID: 63854517
Stadion: Achtung Klausenberg Arena
Widzów: 1888


W SKRÓCIE

1-0 Maciej Filipczuk (6)
1-1 Maciej Szyszka (56)
2-1 Zbigniew Pastusiak (68)
2-2 Daniel Krzysztofik (76)
2-3 Daniel Krzysztofik (80)

Daniel Krzysztofik (58)


POSIADANIE
65% - 35%
41% -59%

Upalny dzień na Achtung Klausenberg Arena, gdzie 1888 fanów stawiło się na dzisiejszy mecz. Drużyna Klausenberg wybiegła na boisko w strategicznej formacji 4-4-2. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Pierzak - Pastusiak, Błachut, Rychter, Pietyra - Konefał, Misiuda, Delimata, Kniaź - Filipczuk, Skrok.

Drużyna Bawaria wybiegła na boisko w strategicznej formacji 4-3-3. W wyjściowej jedenastce znaleźli się następujący zawodnicy: Rotheerde - Gawęcki, Staniaszek, Lokhoff, Ośka - Szczupak, Tesařík, Wolfson - Szyszka, Krzysztofik, Neustädter.

Drużyna Bawaria preferowała konstruowanie akcji środkiem boiska. W 6 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie 1-0, kiedy Maciej Filipczuk celnym strzałem z woleja wykończył dośrodkowanie z prawej strony. August Skrok mógł zdobyć kolejnego gola dla Klausenberg, ale po jego główce bramkarz gości zdołał wybić piłkę końcami palców. Maciej Filipczuk miał wyśmienitą okazję w 29 minucie - uderzył fenomenalnie w lewy róg. Georg Rotheerde pokazał jednak swój kunszt i cudowną paradą wybronił ten strzał. Quincy Lokhoff zachował się jak niedoświadczony młodzik w 39 minucie, gdy podał piłkę wprost do rywala. Mógł jednak odetchnąć z ulgą, gdyż przeciwnik nie wykorzystał prezentu. W 41 minucie okazja dla Bawaria na wyrównanie. Po prostopadłym podaniu Marek Tesařík niespodziewanie znalazł się w sytuacji sam na sam. Sprytnym zwodem pokonał bramkarza, ale nie dał rady słupkowi... Wynik do przerwy: 1-0. Czterdzieści pięć minut spotkania było zdominowane przez Klausenberg, z imponującymi 65 procentami posiadania piłki.

Domenic Neustädter po znakomitej akcji w 53 minucie miał przed sobą już tylko bramkarza - jednak w ostatniej chwili powracający lewy obrońca czystym wślizgiem wybił piłkę na aut. Maciej Szyszka z wyczuciem włączył się do kontry i wbiegając ze środka boiska w pole karne zdobył gola dla Bawaria. Nowy wynik 1-1. Nie przebierają w środkach zawodnicy drużyny Bawaria. W 58 minucie Daniel Krzysztofik zobaczył żółtą kartkę po kolejnym złośliwym faulu. Grzegorz Pierzak, nieszczęśliwa ofiara, nie mógł kontynuować gry. W jego miejsce wbiegł na murawę Krystian Pogodziński. W tym upalnym słońcu Manor Wolfson jest klasą sam dla siebie. Minięcie kilku rywali nie sprawia mu najmniejszego problemu. Drużyna Klausenberg objęła prowadzenie na 2-1 po rzucie karnym w 68 minucie. Pewnym egzekutorem był Zbigniew Pastusiak. Daniel Krzysztofik musiał tylko wykończyć szybki atak z lewej strony podcinając lekko piłkę nad wychodzącym bramkarzem. Po 76 minutach spotkania na tablicy świetlnej wynik 2-2. W 80 minucie szybka akcja drużyny gości prawym skrzydłem. Daniel Krzysztofik wpadł w pole karne i strzałem pod poprzeczkę zmienił wynik na 2-3. Drużyna Bawaria, osiągając 59 procent posiadania piłki, zdominowała mecz.

Henryk Misiuda był niewątpliwie najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem zespołu Klausenberg. Z drugiej strony, Krystian Pogodziński miał fatalny dzień. Maciej Szyszka był niewątpliwie najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem zespołu Bawaria. Niestety, Quincy Lokhoff zanotował fatalny występ. Końcowy wynik spotkania: 2-3.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 6s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DJVanMarco » 2006-03-12, 14:31

aaaaa ja wygralem lalalala :D i ot nie byly ile tylko 8:0 zdziwil mnie wynik jak przyszlem z lodowiska ! Tak wiec dziekuje wszystkim moim zawodnika ktorzy zagraldi dzis dla mnie :D

PS. Dzieki mario za pomoc w ustalaniu skladu ;)
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-03-12, 14:42

spokojnie spokojnie - tylko podrzucilem swoja koncepcje ustawienia tej druzyny :D

a u mnie dzisiaj pierwsze stracone punkty w lidze i tylko z naciskiem na tylko remis 0-0 i to u siebie :( no ale trudno mialem 6 sytuacji facet zadnej a i tak nie udalo mi sie strzelic bramki cos mi sie zdaje ze bede musial wzmocnic nie tylko pomoc ale i atak :D na przyszly sezon :D jedynym plusem jest to ze przyszedl mi komplet 32 500 widzow i zarobilem 921 000 za bilety he he :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez merqn » 2006-03-12, 17:25

grejfrut kilka stron wczesniej bylo mowione zeby nie dawac swoich meczy tutaj, kazdy jak bedzie ciekawy to sobie looknie na hattricku :roll:

Jezeli chodzi o moj mecz to sie w sumie (cenzura) :/, istny BUG!! 1-1 z ostatnim miejscem LOL
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 178 gości