Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DamKam » 2006-01-09, 18:22

Fajnie :D Juz nie moge sie doczekac tej niespodzianki :!: Ale chyba domyslam sie o co chodzi :wink:

A tak poza ta niespodzianka to ostatnio przegralem mecz 1 kolejki w swojej lidze 1:2 na wlasnym obiekcie i na dodatek moj najlepszy gracz zlapal kontuzje ktora wykluczy go z 4 meczy :/
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Tomachawek » 2006-01-09, 19:03

kurcze planowalem ze na 20 zdaze a tu zrobilem to jeszcze szybciej uwaga wlasnie to jest ta niespodzianka, to jest ta chwila prawdy... co to jest??

juz za chwile sie dowiecie

to jest .......

hmm no dobra razem z mario_mk zrobilismy stronke Turnieju www.fcbhtpokal.xp.pl :)
Tomachawek
 

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DamKam » 2006-01-09, 19:14

Tak wlasnie myslalem ze bedzie to strona :!: Ale musze powiedziec ze jestem pod duzym wrazeniem :D Stronka bardzo mi sie podoba :-P Swietna robota panowie :564:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-01-09, 22:52

no mam nadzieje ze Nasza praca jest oki :D a tak ze swojej stronki jak macie jakies pomysly co mozna by tam jeszcze umiescic to prosze o podzielenie sie nimi tutaj :D

ja zastanawialem sie jeszcze nad czyms takim zeby dac jakie krotkie info o kazdym z uczestnikow w dziale uzytkownicy bo jest tam jak dla mnie tak pusto bo tylko same wypisane osoby - fajnie gdyby kazdy cos tam o sobie skrobnal i wtedy by sie to wrzucilo na stronke :D
co Wy na to ??
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez bari » 2006-01-10, 14:38

wie ktos kiedy dostane druzyne??czekam 5 dni
"FC Bayern, Deutcher Meister, ja so heisst er, mein Verein."
bari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 95
Wiek: 30
Dołączył(a): 2005-10-28, 12:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Tomachawek » 2006-01-10, 14:54

bari napisał(a):wie ktos kiedy dostane druzyne??czekam 5 dni


zaloguj sie na stronie hattrick.org i zobacz my tego nie wiemy ale jak sie zarejestrowales to szybko napewno nie dostaniesz musisz poczac minimum 2 tygodnie ale sie oplaca :)
Tomachawek
 

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-01-10, 14:56

niektorzy juz nawet dluzej czekaja niestety :D i zamiast 9 druzyn jak tak dalej pojdzie bedziemy mieli tylko 8 w pucharze :( no ale moze w nastepnej edycji bedzie wiecej :>
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez bari » 2006-01-10, 15:13

kurde glupio ze tak dlugoo
"FC Bayern, Deutcher Meister, ja so heisst er, mein Verein."
bari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 95
Wiek: 30
Dołączył(a): 2005-10-28, 12:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DJVanMarco » 2006-01-10, 18:27

No..Mysle, ze jeszcze jakis tydzien i bede mial team :D bo sie qmpla pytałem ile czekał to mi odpisał, ze miesac, a ja juz czekam 3 tyg. No nie umiem sie doczekac :D. Pozdrowienia
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-01-11, 11:11

no i historyczna III runda Pucharu Polski stala sie faktem :D po niezbyt emocjomujacym meczu moj team zwyciezyl druzyne z VI ligi :D

RKS mario - pivkarzyki 3 - 0

Nad stadionem Allianz Arena piękne słońce i ani jednej chmurki. Na trybunach 24882 sympatyków tego nowoczesnego obiektu... Drużyna mario rozpoczęła mecz w ustawieniu 3-5-2. Na murawę wybiegli: Leidla - Galwas, Pelkonen, Alexandersson - Kempka, Giera, Roncoroni, Ranblad, Saldanha - Cañamero, Helland.

Drużyna pivkarzyki rozpoczęła mecz w ustawieniu 4-4-2. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Mścisz - Abrantes, Ważydrąg, Wu, Schultz - Putz, Öhell, Veiga Serafim, Heutschi - Bosenmaier, Ittlinger.

1-0 Lesław Galwas ( 31 )
2-0 Alexandre Saldanha ( 58 )
3-0 Jarkko Pelkonen ( 69k. )



no wiec uczestnicy pucharu kibicow Bayernu maja jeszcze 2 tygodnie do pierwszego meczu :D - minimum :P[/b]
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Kociol » 2006-01-11, 15:37

No Wy tu o historycznych awansach, a moj pierwszy Puchar Polski i 3 runda 8). 5 ligowiec musiał mnie zlekceważyć, w 90 minutach padł wynik 2:2, w dogrywce się nic nie zmieniło, a w karnych królował mój bramkarz Themistoklis Preftokis.

12000 widzów przybyło na FC Bayern PL Arena, warunki atmosferyczne sprzyjały grze w piłkę. Drużyna Bayern wybiegła na boisko w strategicznej formacji 4-4-2. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Preftokis - Krogoll, Chlebda, Tyrna, Smolaga - Mohamed, Jansson, Aemisegger, Gąska - Andermann, Galíndez.

Taktyka zespołu Gala_Team opierała się na ciekawym ustawieniu 3-5-2. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Kubas - Czekański, Gioia, Krach - Broneder, Laurent, Matamala, Karo, Thorstensson - Plummer, Skobeyko.

W 5 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie 1-0, kiedy Johannes Andermann celnym strzałem z woleja wykończył dośrodkowanie z prawej strony. Po 6 minutach goście stanęli przed szansą na wyrównanie. Knut Plummer popisał się podkręconym strzałem z rzutu wolnego - piłka minęła mur, trafiła jednak tylko w poprzeczkę. Nie przebierają w środkach zawodnicy drużyny Bayern. W 18 minucie Philip Mohamed zobaczył żółtą kartkę po kolejnym złośliwym faulu. W 29 mogła paść wyrównująca bramka dla gości - Knut Plummer uderzył z rzutu wolnego minimalnie niecelnie. Zawodnik gospodarzy, Sławomir Gąska, podkręcił piłkę z rzutu wolnego w 40 minucie, zmieniając prowadzenie dla Bayern na 2-0. Zespoły zeszły do szatni na przerwę z wynikiem 2-0. Zespół Bayern dominował w spotkaniu, osiągając 52 procent posiadania piłki.

Drużyna Gala_Team nie poddawała się. W 49 minucie, po fantastycznym rozegraniu piłki na prawej flance, Knut Plummer sprytnie podciął piłkę. 2-1. Baruch Karo zachował się jak niedoświadczony młodzik w 69 minucie, gdy podał piłkę wprost do rywala. Mógł jednak odetchnąć z ulgą, gdyż przeciwnik nie wykorzystał prezentu. W 74 minucie okazja dla Gala_Team na wyrównanie. Po prostopadłym podaniu Tomas Thorstensson niespodziewanie znalazł się w sytuacji sam na sam. Sprytnym zwodem pokonał bramkarza, ale nie dał rady słupkowi... W 76 minucie zmiana w zespole Gala_Team - kontuzjowanego piłkarza zmienia Alfredo Ferrus. Stanisław Skobeyko doznał bolesnej kontuzji i już nie zagra w tym meczu. To wielka strata dla drużyny. Seria błyskotliwych zagrań na prawym skrzydle gości zaowocowała w 81 minucie wyrównującym golem, kiedy Sergi Matamala (Gala_Team) posłał piłkę do bramki na 2-2. Drużyna Bayern, osiągając 54 procent posiadania piłki, zdominowała mecz.

Po 90 minutach wciąż nie znamy zwycięzcy. Konieczna będzie dogrywka, a teraz zapraszam państwa na kilkanaście chwil przerwy... Co za nerwy! Pani Zosiu! Proszę dwie kawy! Po kilku ewidentnych przypadkach szarpania rywali za koszulkę, zawodnik Gala_Team, Alfredo Ferrus, został ukarany żółtą kartką. Wynik wciąż był nierozstrzygnięty, o wszystkim miały więc zadecydować rzuty karne.

Sławomir Gąska z Bayern zachował żelazne nerwy wykonując jedenastkę. Darek Kubas rzucił się w odpowiednim kierunku, ale strzał był zbyt silny. Nowy wynik 3-2. Knut Plummer z Gala_Team długo wahał się przed egzekwowaniem jedenastki, wyraźnie zdeprymowany przedziwnym tańcem bramkarza na linii bramkowej. Gdy w końcu strzelił, piłka szerokim łukiem minęła lewy słupek bramki. Wciąż 3-2. Lech Chlebda z Bayern podchodząc do jedenastki wyglądał na mocno speszonego. Po uderzeniu równie silnym, co niecelnym piłka poszybowała ponad bramką. 10 metrów ponad... Baruch Karo z Gala_Team długo wahał się przed egzekwowaniem jedenastki, wyraźnie zdeprymowany przedziwnym tańcem bramkarza na linii bramkowej. Gdy w końcu strzelił, piłka szerokim łukiem minęła lewy słupek bramki. Wciąż 3-2. Kamil Smolaga z Bayern długo wahał się przed egzekwowaniem jedenastki, wyraźnie zdeprymowany przedziwnym tańcem bramkarza na linii bramkowej. Gdy w końcu strzelił, piłka szerokim łukiem minęła lewy słupek bramki. Wciąż 3-2. Tomas Thorstensson z Gala_Team nie popełnił błędu i rozpaczliwie interweniujący Themistoklis Preftokis nie miał najmniejszych szans. 3-3. Coś niewiarygodnego! Bazyli Tyrna umie chyba rozmawiać z piłką... Ta zakręcona z perfekcyjną rotacją otarła się o spojenie słupka z poprzeczką i załopotała w siatce - bramkarz mógł tylko odprowadzić piłkę wzrokiem... Gol dla zespołu Bayern, nowy wynik 4-3. Gaëthan Laurent (Gala_Team) wyraźnie przejął się powagą chwili i strzelił tak lekko, że Themistoklis Preftokis nie miał problemów ze złapaniem piłki. Wciąż 4-3. Johannes Andermann z Bayern pewnie wykonał jedenastkę, posyłając piłkę tuż przy słupku. 5-3. Finn Krach z Gala_Team strzelił mocno bez chwili wahania, lecz Themistoklis Preftokis instynktownie zdołał wybić piłkę. Wynik wciąż 5-3.

Lech Chlebda był niewątpliwie najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem zespołu Bayern.Z drugiej strony, Johannes Andermann miał fatalny dzień. Gaëthan Laurent był niewątpliwie najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem zespołu Gala_Team. Z drugiej strony, Berent Broneder miał fatalny dzień. Końcowy wynik spotkania: 5-3.


1-0 Johannes Andermann (5)
2-0 Sławomir Gąska (40)
2-1 Knut Plummer (49)
2-2 Sergi Matamala (81)

Karne:
Sławomir Gąska (3-2!)
obroniony
Lech Chlebda (nie trafiony)
obroniony
Kamil Smolaga (nie trafiony)
remis 3-3
Bazyli Tyrna (4-3!)
obroniony
Johannes Andermann (5-3!)

edit:
Rywalem w 3.rundzie jest
Liga: Miejsce 3. w III.10
Ranking krajowy: 82

Wiec odpadam :D
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Orzech » 2006-01-11, 17:36

Ja niestety muszę się pozegnać z pucharem:))) Moje mażenia poległy gdu straciłem 2 bramki w 82 i 84 minucie szkoda.
Teraz z niecierpliwością wyczekuję naszego pucharu (w którym raczej niebede grał wiadomo na najwyższych obrotach bo musze innych szkolić i uważać na na kluczowych graczy:)))
DUMNI PO WYGRANEJ WIERNI PO PORAŻCE
.......::::::Forever FCB::::::.........
Orzech
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-07, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DamKam » 2006-01-11, 17:43

Ja rowniez zegnam sie z Pucharem Polski :( Przegralem mecz z Trabi FC (miejsce 1 w IV lidze) az 0:7 :roll: No ale coz... to bylo do przewidzenia :wink: Teraz czekam na nasz Puchar :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Tomachawek » 2006-01-11, 17:46

ja tez przegralem z kolesiem z IV ligi 0:6 ale sie tym nie przejmuje bo gralem rezerwa mam inny cel w tym sezonie... chce awansowac do wyzszej ligi :D
Tomachawek
 

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez _Kisiu_ » 2006-01-11, 20:09

No wiec ja tez gotowy :) przegralem na wlasne zyczenie lekcewazac rywala :P:P Ale co tam skupie sie na lidze :) To kiedy startujemy??
W moim serce MOSTOSTAL i na dobre i na złe.
_Kisiu_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 9
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-11-06, 18:14
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron