Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez _Kisiu_ » 2005-12-30, 10:00

no ja gram w pucharze i wszystko wskazuje na to ze bede tez w II rundzie takze bedziecie musieli poczekac
W moim serce MOSTOSTAL i na dobre i na złe.
_Kisiu_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 9
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-11-06, 18:14
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2005-12-30, 10:54

spoxik nie tylko Ty he he :D no ale fajnie ze wszyscy sie juz wypowiedzieli i teraz bedziemy mogli czekac na rozpoczecie :D teraz na biezaco bede sobie sprawdzal jak Wam idzie w pucharze :> i do boju pozniej :>
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DamKam » 2005-12-30, 11:50

Co do stronki to bylaby oczywiscie mile widziana ale ktos by musial sie tym zajac- ja nie, bo nie potrafie :P
Co do typerka to ja mysle ze nie jest to potrzebne :wink: No ale to juz zalezy od wiekszosci...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-01-03, 19:24

no i nareszcie juz jutro zacznie sie nastepny sezon :D narazie to tylko nowa edycja pucharu Polski a w niedziele inauguracja ligi :twisted: no i pozniej inauguracja jeszcze przyjemniejsza dla kibicow :D pierwsza edycja pucharu-ligi kibicow Bayernu Monachium

FC Bayern Monachium hattrick pokal :D he he

[ Dodano: 2006-01-04, 11:53 ]
witam wszystkich po inauguracyjnej kolejce pucharu Polski :D i w tym miejscu chcialbym wszystkim prezesom pogratulowac swietnej postawy ich druzyn w pucharze poniewaz z tego co zdarzylem zauwazyc wszystkie druzyny (niestety poza jedna :( ) zdolaly awansowac po bardziej lub mniej zacietych meczach do kolejnej rundy :D oby tak dalej :twisted:
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Kociol » 2006-01-04, 15:18

FC BAYERN PL pokonał wyżej notowany w klasyfikacji drużyn w Polsce KS Piłkarzinhos 2005 2:1.

7919 widzów przybyło na FC Bayern PL Arena, warunki atmosferyczne sprzyjały grze w piłkę. Drużyna Bayern wybiegła na boisko w strategicznej formacji 4-4-2. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Preftokis - Krogoll, Chlebda, Boldin, Smolaga - Mohamed, Jansson, Aemisegger, Gąska - Andermann, Galíndez.

Drużyna Piłkarzinhos wybiegła na boisko w strategicznej formacji 3-5-2. Na murawę wybiegli: Kossowski - Jaśkiewicz, Karasek, Iciek - Reffner, Pogorzelski, Brandt, De San Martín, Jabłoński - Franaszek, Poukka.

W 27 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie 1-0, kiedy Johannes Andermann celnym strzałem z woleja wykończył dośrodkowanie z prawej strony. Po kilku ewidentnych przypadkach szarpania rywali za koszulkę, zawodnik Bayern, Sławomir Gąska, został ukarany żółtą kartką. Zespół Bayern otrzymał rzut karny w 32 minucie. Pewnym egzekutorem był Sławomir Gąska. 2-0 i gospodarze czują się coraz pewniej. Drużyna Bayern stanęła przed okazją, gdy Johannes Andermann wystawił piłkę partnerowi z wydawałoby się beznadziejnej pozycji. Zaskoczony Philip Mohamed uderzył jednak nieczysto. W 44 minucie Jarosław Franaszek stanął przed doskonałą okazją na zdobycie bramki po akcji środkiem boiska, jednak po jego strzale piłka trafiła w boczną siatkę. Zespoły zeszły do szatni na przerwę z wynikiem 2-0. Czterdzieści pięć minut spotkania było zdominowane przez Bayern, z imponującymi 64 procentami posiadania piłki.

Drużyna Piłkarzinhos nie poddawała się. W 53 minucie, po fantastycznym rozegraniu piłki na prawej flance, José Ignacio De San Martín sprytnie podciął piłkę. 2-1. Jorge Galíndez miał wyśmienitą okazję w 65 minucie - uderzył fenomenalnie w lewy róg. Cyprian Kossowski pokazał jednak swój kunszt i cudowną paradą wybronił ten strzał. Nie przebierają w środkach zawodnicy drużyny Piłkarzinhos. W 66 minucie José Ignacio De San Martín zobaczył żółtą kartkę po kolejnym złośliwym faulu. Nie przebierają w środkach zawodnicy drużyny Piłkarzinhos. W 70 minucie Arthur Reffner zobaczył żółtą kartkę po kolejnym złośliwym faulu. Drużyna Bayern, osiągając 64 procent posiadania piłki, zdominowała mecz.

Lech Chlebda był niewątpliwie najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem zespołu Bayern. Niestety, Johannes Andermann zanotował fatalny występ. Najważniejszym piłkarzem zespołu Piłkarzinhos był Arthur Reffner. Z drugiej strony, Sławomir Iciek miał fatalny dzień. Końcowy wynik spotkania: 2-1.


Strzelcy:
1-0 Johannes Andermann (27)
2-0 Sławomir Gąska (32)
2-1 José Ignacio De San Martín (53)

edit:
Teraz bede grał z Gala_Team, drużyna z V ligi.
Ostatnio edytowano 2006-01-04, 19:15 przez Kociol, łącznie edytowano 1 raz
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DamKam » 2006-01-04, 15:22

No to ja rowniez sie pochwale :mrgreen: Moj zespol FC Bayern Poland (VIII liga) pokonal lidera VII ligi AKS KUŹNICA 1:0 :!: W kolejnej rundzie Pucharu Polski zagram z Trabi FC (miejsce 3 w IV lidze)...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Tomachawek » 2006-01-04, 16:10

wygralem dzisiaj 4:2 z kolesiem z VI ligi :) ale zajefajnie
Tomachawek
 

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-01-04, 17:02

to ja tez sie pochwale przebiegiem meczu he he a co sobie bede zalowal - przeciwnikiem byla druzyna z jeden z VIII lig a to rostrzygniecia :D

Rocket_boys - RKS mario 1 – 4

8527 kibiców pojawiło się na Rocket Park w ten pochmurny dzień. Drużyna Rocket_boys wybiegła na boisko w strategicznej formacji 4-3-3. W wyjściowej jedenastce znaleźli się następujący zawodnicy: de Jutter - Kędzieżawy, Sondej, Ladenthin, Wipfli - Staśkiewicz, Gościniak, Kugler - Sulewski, Moczko, Kluz.

Drużyna mario wybiegła na boisko w strategicznej formacji 3-5-2. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Leidla - Galwas, Pelkonen, Alexandersson - Cigada, Prin, Roncoroni, Ranblad, Kempka - Cañamero, Helland.

18 minuta. Okazja dla mario. Mikael Alexandersson przedziera się środkiem pola, minął już dwóch obrońców - wpadł w pole karne! No strzelaj, strzelaj, strzelaj, goooooolll !!!! 0-1. Rocco Helland miał wymarzoną okazję na podwyższenie prowadzenia dla gości po dośrodkowaniu z prawej flanki. Hendrik-Jan de Jutter był jednak dobrze ustawiony i zdołał wybić piłkę na aut. Nie przebierają w środkach zawodnicy drużyny mario. W 37 minucie Juan de Dios Cañamero zobaczył żółtą kartkę po kolejnym złośliwym faulu. Po kolejnej akcji zespołu mario lewym skrzydłem, w 41 minucie Rocco Helland był o włos od zdobycia bramki, jednak nie zdołał opanować piłki. Zawodnik gości, Rocco Helland, w 42 minucie wykorzystał nieporozumienie pomiędzy bramkarzem a stoperem gospodarzy. 0-2 dla mario. Zespoły zeszły do szatni na przerwę z wynikiem 0-2. Zespół mario dominował w spotkaniu, osiągając 81 procent posiadania piłki.

Wolny jak ketchup Mikael Alexandersson został z tyłu, gdy Albert Staśkiewicz (Rocket_boys) przyśpieszył nagle w 76 minucie, kończąc akcję silnym uderzeniem. 1-2! Rzut karny w 77 minucie po faulu tuż za linią pola karnego. Jarkko Pelkonen silnym strzałem, po rękach wyciągniętego jak struna bramkarza, zdobył gola. 1-3. W 78 minucie zawodnik drużyny mario, Mischa Roncoroni, po starciu z rywalem padł na murawę tuż za linią pola karnego. Jednak sędzia uznał, że zawodnik symulował i ukarał go żółtą kartką. Rzut karny w 81 minucie po faulu tuż za linią pola karnego. Jarkko Pelkonen silnym strzałem, po rękach wyciągniętego jak struna bramkarza, zdobył gola. 1-4. Zaskakująco rozegrany rzut wolny o mało co nie doprowadził do zdobycia przez drużynę gości kolejnej bramki w 83 minucie. Przy ostatnim podaniu sędzia liniowy dopatrzył się jednak pozycji spalonej. Po kilku ewidentnych przypadkach szarpania rywali za koszulkę, zawodnik mario, Romuald Kempka, został ukarany żółtą kartką. Patrick Prin mógł podwyższyć prowadzenie dla swojego zespołu w 89 minucie po szarży lewym skrzydłem, ale po jego strzale piłka odbiła się od słupka i wylądowała w objęciach bramkarza. Zespół mario dominował w spotkaniu, osiągając 88 procent posiadania piłki.

0-1 Mikael Alexandersson (18)
0-2 Rocco Helland (42)
1-2 Albert Staśkiewicz (76)
1-3 Jarkko Pelkonen (k.) (77)
1-4 Jarkko Pelkonen (k.) (81)


a teraz bede mial przeciwnika z VI ligi ale do ogrania :twisted: wiec jak cos to bedziecie musieli na mnie jeszcze z tydzien poczekac zanim ruszy pucharek :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez merqn » 2006-01-04, 20:24

hehe u mnie przyszla lekka wygrana - na luzie 4-0, w drugiej rundzie mam jakiegos 7 ligowca, wygląda na to że szykuje się historyczny awans do 3 rundy PP :], a oto przebieg mojego spotkania?

Warunki atmosferyczne były odpowiednie dla gry w piłkę i Arena Of Barycz zapełnił się 8638 kibicami. Taktyka zespołu Brzozowa opierała się na ciekawym ustawieniu 4-4-2. Na murawę wybiegli: Hajnrych - Galej, Grodź, Głogowski, Pełech - Boczar, Tymiński, Piekarski, Kowalczuk - Szlachetko, Łopato.

Drużyna Lubliniec rozpoczęła mecz w ustawieniu 4-4-2. W wyjściowej jedenastce znaleźli się następujący zawodnicy: Dederko - Werner, Pace, Rovelt, Silverlind - Ryan, Tschudi, Maceira, Ensslin - Kleina, Barnes.

Drużyna Lubliniec demonstrowała na boisku swoją kreatywną grę. Zespół Lubliniec objął prowadzenie w 9 minucie na 0-1. Timothy Barnes wykorzystał fantastyczne dośrodkowanie z lewej flanki i mocnym strzałem skierował piłkę do siatki. Brunon Łopato doznał lekkiej kontuzji i musiał być opatrzony przy linii. Mam nadzieję, że po zamrożeniu piłkarz nadal będzie nadawał się do gry... Tak, na szczęście zmiana nie jest konieczna. W 15 minucie goście wyszli na prowadzenie 0-2, kiedy Isidre Maceira błyskotliwie wykończył akcję ofensywną przeprowadzoną lewym skrzydłem. Po kilku ewidentnych przypadkach szarpania rywali za koszulkę, zawodnik Brzozowa, Janusz Piekarski, został ukarany żółtą kartką. W 20 minucie drużyna Lubliniec powiększyła przewagę na 0-3 po akcji prawym skrzydłem. Szczęśliwy zdobywca bramki Tadeusz Kleina utonął w objęciach kolegów. Dario Ryan otrzymał wymarzone podanie pomiędzy obrońców w 31 minucie i ustalił wynik na 0-4. Na trybunach rozległy się gwizdy niezadowolenia. Zespół Lubliniec cofnął się na swoją połowę, decydując się na obronę korzystnego wyniku. Tablica świetlna pokazywała rezultat 0-4 do przerwy. Czterdzieści pięć minut spotkania było zdominowane przez Lubliniec, z imponującymi 77 procentami posiadania piłki.

Drużyna Lubliniec była bliska powiększenia przewagi. Tadeusz Kleina zdecydował się na strzał z prawej strony boiska. Kąt był jednak zbyt ostry i piłka trafiła w boczną siatkę. W 84 minucie zawodnik drużyny Lubliniec, Valdemar Rovelt, po starciu z rywalem padł na murawę tuż za linią pola karnego. Jednak sędzia uznał, że zawodnik symulował i ukarał go żółtą kartką. Zespół Lubliniec dominował w spotkaniu, osiągając 85 procent posiadania piłki.
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DJVanMarco » 2006-01-05, 19:31

No...zaraz sie na hattrick'a wkurze :< CZekam juz od 20 grudnia tamtego roku a oni mi jeszcze(:!:) drzuyny nie dali ! Dali juz w jednym dni ponad 1000 osob a mi nie :PP pwoeim mamie ! w niedziele rusza liga a ja chce grac od 1 spodkania

PS. a jak zaczne lige od 3 kolejki to co bedzie ?
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Tomachawek » 2006-01-05, 19:33

DJVanMarco napisał(a):PS. a jak zaczne lige od 3 kolejki to co bedzie ?


to zaczniesz lige od 3 kolejki i bedziesz gral dalej na tym miejscu i statystykach jakie mial ten kolo przed Toba ale oni tak szybko teraz nie dadza chyba druzyny...
Tomachawek
 

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DJVanMarco » 2006-01-05, 19:35

czemu niby szybko nie dostane?
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Tomachawek » 2006-01-05, 19:37

DJVanMarco napisał(a):czemu niby szybko nie dostane?


poniewaz teraz dostalo bardzo duzo osob na nowy sezon kluby i na pewno nie zrezygnuja z gry w HT tak szybko..
Tomachawek
 

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DJVanMarco » 2006-01-05, 19:38

No ale jak teraz wczoraj dali ponad 200 ludu to mysle ze cos w tym jest...
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-01-09, 16:27

[center]KOMUNIKAT[/center]

Wielki hattrickowy puchar kibiców Bayernu Monachium zbliza sie w oszalamiajacym tempie i z tego powodu dla wszystkich zainteresowanych mamy wraz z Tomachawkiem mysle ze mila niespodzianke ktora kolega Tomachawek oglosi gdzies w okolicach 20:00 no moze z pewnymi opoznieniami ale mysle ze bedzie warto poczekac te pare minut dluzej :D

tak wiec zapraszam ze swojej strony do odwiedzenia tego tematu pozniej :D he he
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości