Pro Evolution Soccer

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez marcin_fcbm » 2011-08-24, 15:35

Klepka to w pesie 2011 LB+podanie i odegranie prostopadzm. Czy teraz tak jest nie jestem pewien. Uruchamianie kolegi z zespou poprzez naciśnięcie prawego analoga i kierunku, mozna także w opjach ustawić, ża analogiem prawym sterujemy takim piłkarzem. :P


Ja na klawie po raz ostatni grałem w pesa 2010. I kupiłem pada. Jak kto woli... Np mój kolega nie lubi grać analogiem tylko krzyżakiem ale zawsze narzeka, że go kciuk od tego boli.

Nie no warto zakupić sbie pada bo na klawie można palce połamać od kombinacji. ;p
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez audia4 » 2011-08-24, 15:42

Czyli widzę że bez pada się nie obejdzie :D Bo nic nie można robić na klawie :D

Chyba że kupie używkę xboxa za te 400-500zł i będzie siepa :D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez hermano » 2011-08-24, 18:27

do takiej gry tylko i wyłacznie PAD ! zagrałem ze trzy mecze ja Porto - CPU ManUTD i powiem ze robili mnie zwodami jak przedszkolaka :D normalnie masakra ! :) a koledzy z zespolu sami idealnie wychodzili na wysunięcie :)
Obrazek
hermano
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1586
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-12-21, 22:23
Lokalizacja: Katowice
Online: 17h 59m 49s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez marcin_fcbm » 2011-08-26, 14:30

Obrazek

Obrazek

Jakby ktoś potrzebował.
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Firo » 2011-08-27, 19:45

audia4 napisał(a):Chyba że kupie używkę xboxa za te 400-500zł i będzie siepa :D


Zawsze możesz kupić pada z Xboxa pod PC. Sam takiego kupiłem 2 miechy temu i polecam. Koszt ok. 140 zł za bezprzewodowego. Nie ma lepszego pada do PC. Gotowe profile ustawień i wygoda. Doszło do tego że nawet w FPP na Pc gram na padzie. Nowoczesne gry piłkarskie poszły w takim kierunku że granie w nie na klawiaturze nie ma racji bytu. Tzn można grać oczywiście ale jest to mocno upośledzona wersja grania. Chyba że ktoś opanował sztukę pomagania sobie nogami bo dwie ręce to zdecydowanie za mało :)

Co do nowego PESa to jeśli to jest demo wersji beta to czekam z niecierpliwością na pełną wersję. Rok temu Fifa zgniotła PESa nie tylko na konsolach. Teraz liczę że ta seria się odbuduje bo mam do niej wielki sentyment i do dziś zagrywam na laptopie w 6tkę od czasu do czasu :)
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez audia4 » 2011-08-27, 19:49

Firo, No można, ale kompa nie mam już najnowszego i nawet ten PES ledwo ciągnie, więc najlepszy wybór u mnie to kupienie Xboxa ;d

Fifa 2011 na xboxa była boska, ostro w nią siepałem online, aż mi konto zbanowali za używanie kopii zapasowej :D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Firo » 2011-08-27, 20:16

audia4 napisał(a):Firo, No można, ale kompa nie mam już najnowszego i nawet ten PES ledwo ciągnie, więc najlepszy wybór u mnie to kupienie Xboxa ;d


Sam gram w tego PESa na full detalach w 1440x900 na 5 letnim sprzęcie :) Pobrałem też z ciekawości demko na PS3 i jest identyczne jak na PC. Nie ma czegoś takiego jak rok temu że kupiłem Fifę na PC a po pół roku pobrałem demo na konsole i się okazało że to zupełnie inne gry. W tym roku jednak FIFA ma być identyczna na wszystkich trzech wiodących platformach. Do tego PES. Świetnie zapowiada się jesień w tym roku jeśli chodzi o piłkę wirtualną.

Wracając jeszcze do PESa to jest jedna rzecz która mi się strasznie podoba mianowicie powtórki. Wyglądają tak bardziej filmowo że te z Fify. Jeśli ktoś nie grał to polecam sprawdzić to demo a bodaj we wrześniu czeka nas drugie demo od KONAMI już finalnej wersji gry w którym ma znaleźć się m.in Bayern.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez shadow7 » 2011-08-28, 10:35

audia4 napisał(a):Fifa 2011 na xboxa była boska, ostro w nią siepałem online, aż mi konto zbanowali za używanie kopii zapasowej


Mógłbyś przybliżyć mi multiplayer przez neta w fife? a najlepiej jakby ktoś zarzucił porównanie trybów online fifa vs. pes.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez marcin_fcbm » 2011-08-28, 10:48

Na serwerach EA jest masa dzieciaków ze względu na dość prostą grę - większość osób gra z możliwie największą opcją ułatwień.

Jeśli chodzi o ligi online to PES bije FIFE na głowę.
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez shadow7 » 2011-08-28, 11:04

marcin_fcbm napisał(a):Na serwerach EA jest masa dzieciaków ze względu na dość prostą grę - większość osób gra z możliwie największą opcją ułatwień.

Jeśli chodzi o ligi online to PES bije FIFE na głowę.


Ale z tego co czytałem ilością użytkowników Fifa bije Pesiowo na głowę. Przecież i tak przeciwnik w grze 1 vs. 1 jest dobierany po poziomie umiejętności. Wiem, że w PESie jest Master League Online i w sumie to tyle. W Fife jest więcej trybów, prawda? No i czy jest sporo turniejów w PESa nie tylko oficjalnych (w Fifie są od EA)?
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez marcin_fcbm » 2011-08-28, 11:39

No właśnie ja mam na myśli nieoficjalne ligi i puchary. Tutaj pes przynajmniej w Polsce jest lepszy (pesleague, od czasu do czasu są tury z nagrodami, gra się puchar ligi, prawie codziennie puchar/turniej dnia, ligi krajowe).
Jeśli chodzi o tryby online to w pesie są min puchary 1, 2, 3, 4 i 5 dywizji. Jest konami championship, konami cup i wiele innych. A raz na tydzień dla najlepszych kilkuset graczy - Liga Mistrzów.

shadow7 napisał(a):Przecież i tak przeciwnik w grze 1 vs. 1 jest dobierany po poziomie umiejętności.

W pesie można sobie ustawić aby rywal był tego samego kalibru albo losowy ale to tylko w meczach 1 vs 1 - tutaj niestety często trafiają się leszcze uciekający z gry lub celowo lagujący.


Tak ogólnie to nie oszukujmy się, FIFA jest bardziej popularną grą to też ma więcej użytkowników ale na naszym podwórku to pes ma lepsze rozgrywki.
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez shadow7 » 2011-08-28, 12:38

marcin_fcbm napisał(a):No właśnie ja mam na myśli nieoficjalne ligi i puchary. Tutaj pes przynajmniej w Polsce jest lepszy (pesleague, od czasu do czasu są tury z nagrodami, gra się puchar ligi, prawie codziennie puchar/turniej dnia, ligi krajowe).
Jeśli chodzi o tryby online to w pesie są min puchary 1, 2, 3, 4 i 5 dywizji. Jest konami championship, konami cup i wiele innych. A raz na tydzień dla najlepszych kilkuset graczy - Liga Mistrzów.

shadow7 napisał(a):Przecież i tak przeciwnik w grze 1 vs. 1 jest dobierany po poziomie umiejętności.

W pesie można sobie ustawić aby rywal był tego samego kalibru albo losowy ale to tylko w meczach 1 vs 1 - tutaj niestety często trafiają się leszcze uciekający z gry lub celowo lagujący.


Tak ogólnie to nie oszukujmy się, FIFA jest bardziej popularną grą to też ma więcej użytkowników ale na naszym podwórku to pes ma lepsze rozgrywki.


Przyznam szczerze, że przed dyskusją byłem już w sumie przekonany do Fify. Nawet już miałem z kumplem pre-order zamawiać. Z jednej strony bolało mnie, że PES nie ma licencji, a nawet z patchami przez neta się gra na defaultowych składach. Ale teraz myślę, że i tak przecież każdy gra tymi najlepszymi drużynami np. z LM, na które PES ma licencje. No i jestem w kropce. Chyba poczekam na demo Fify, żeby sprawdzić czy serio jest taka jak na konsole i wtedy będę próbował podjąć decyzje. Powiem Ci, że zasiałeś ziarno niepewności :mrgreen:
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez cid » 2011-08-28, 13:28

Polecam PES'a. Kupiłem w tamtym roku, bo chłopaki z osiedla nie chcieli ze mną grać, zwyczajnie wymiękli, stwierdziłem, że nie będę się prosił i pogram na własną rękę. Przez jakiś czas grałem online, ale drażniło mnie to, że wielu graczy uciekało. Po jakimś czasie zapisałem się do www.pesleague.pl i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalny serwis działający od kilku dobrych lat, tak jak napisał marcin_fcbm, mnóstwo turniejów i lig, każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto granie zwykłych meczyków nie opiera się na Real vs Barca, itp. Drużyny są podzielone na koszyki od 1 do 6 gwiazdek. Codziennie jest inny bonus, tzn dostaje się więcej pkt jeżeli zagra się np klubami 4* w odpowiedni dzień. Eliminuje to monotonność i granie tylko najlepszymi drużynami. Dzięki temu mogę się przyznać, iż rozegrałem mecze wszystkimi drużynami dostępnymi w PES 2011 :) Ostatnio z okazji szóstych urodzin serwisu, zorganizowany został turniej, w którym główną nagrodą był PES 2012, niestety odpadłem w 1/4 finału :]

Nie wiem jak wygląda online w naszym kraju w FIFIE, ale z mojej strony mogę polecić PES, jeśli chcesz grać na dobrym poziomie i wygrywać co nieco.
FC Bayern Deutscher Meister ja so heißt er, mein Verein, ja so war es und so ist es und so wird es immer sein!!!

Obrazek
cid
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1750
Wiek: 34
Dołączył(a): 2008-05-01, 10:40
Lokalizacja: Oława
Online: 4d 14h 35m 40s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez shadow7 » 2011-08-28, 14:51

cid napisał(a):Polecam PES'a. Kupiłem w tamtym roku, bo chłopaki z osiedla nie chcieli ze mną grać, zwyczajnie wymiękli, stwierdziłem, że nie będę się prosił i pogram na własną rękę. Przez jakiś czas grałem online, ale drażniło mnie to, że wielu graczy uciekało. Po jakimś czasie zapisałem się do www.pesleague.pl i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalny serwis działający od kilku dobrych lat, tak jak napisał marcin_fcbm, mnóstwo turniejów i lig, każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto granie zwykłych meczyków nie opiera się na Real vs Barca, itp. Drużyny są podzielone na koszyki od 1 do 6 gwiazdek. Codziennie jest inny bonus, tzn dostaje się więcej pkt jeżeli zagra się np klubami 4* w odpowiedni dzień. Eliminuje to monotonność i granie tylko najlepszymi drużynami. Dzięki temu mogę się przyznać, iż rozegrałem mecze wszystkimi drużynami dostępnymi w PES 2011 :) Ostatnio z okazji szóstych urodzin serwisu, zorganizowany został turniej, w którym główną nagrodą był PES 2012, niestety odpadłem w 1/4 finału :]

Nie wiem jak wygląda online w naszym kraju w FIFIE, ale z mojej strony mogę polecić PES, jeśli chcesz grać na dobrym poziomie i wygrywać co nieco.


O taką opinię mi chodziło. Teraz jeszcze przydałby się ktoś ogarnięty, kto w podobnym stylu opisałby jak to się ma w przypadku kopanki od EA i wtedy bym mógł podjąć decyzję. Znalazłby się ktoś taki? :D
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez marcin_fcbm » 2011-08-28, 19:31

No tak zapomniałem wspomnieć o tych gwiazdkach - turnieje i puchary dnia gra się naprawdę różnymi kombinacjami. Np gra reprezentacjami z trzema gwiazdkami, gra Interem i Milanem, gra reprezentacjami Afrykańskimi lub po prostu gra jedną, konkretną reprezentacją/klubem. W pucharze ligi są zawsze dwa mecze i każdy gra najpierw swoim zespołem a rewanż drużyną rywala. Próby lagowania i oszukiwania są mocno tępione. ;]
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron