Pro Evolution Soccer

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez alien666 » 2010-10-15, 13:49

Olszesky napisał(a):alien licze, ze w ciagu najblizszych kilku dni uda sie pyknac :) ja codziennie jestem w okolicach godz. 19-21 jak cos to napisz wiadomosc i sie w community spotkamy.


Jestem dzisiaj od 19.30 do bólu. Może uda mi się jeszcze kogoś zaprosić, ponieważ widziałem, że dwóch moich "friendsów" też gra.
Jak nam się znudzi wspólna gra znam jeszcze inne community z Polakami - większość gra Barcą zapewne... :twisted:
Szczegóły dam Ci przez PS.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 2h 24m 46s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez koval__ » 2010-10-15, 17:42

ja dzisiaj wpadam pociupać do szwagra koło 22 to może zawitam ;) jego nick to clyde cośtam :P
koval__
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 577
Wiek: 41
Dołączył(a): 2009-06-11, 18:38
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 1h 11m 55s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Olszesky » 2010-10-19, 12:42

ehhh wkurza to rozlaczanie sie. strzelilem przed chwila kolesiowi na 5:0 i sie rozlaczyl. zaliczylo walkowera 3:0 ;/
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez marcin_fcbm » 2010-10-19, 15:58

Olszesky napisał(a):ehhh wkurza to rozlaczanie sie. strzelilem przed chwila kolesiowi na 5:0 i sie rozlaczyl. zaliczylo walkowera 3:0 ;/

Jak przegrywałem z kolesiem 10:0 (do dupy jestem w te klocki) to po moich pięciu czerwonych kartkach gdzieś w okolicach 80 min mecz został przerwany ale nie było walkowera.
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Olszesky » 2010-10-19, 16:36

no, ale to jest inna sytuacja. w moim przypadku typ sie rozlaczyl po prostu. zdarzalo mi sie tak wczesniej, np. strzelilem kolesiowi dwie szybkie zaraz na poczatku i bam! - koniec meczu i 3:0 dla mnie. ale teraz sie wkurzylem bo gralem doskonaly mecz i mysle, ze moze dobilbym do 2-cyfrowki :) mialem robbena, gomeza i schweiniego z czerwona strzalka, wiec cuda sie dzialy hehe.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez marcin_fcbm » 2010-10-19, 18:39

no, ale to jest inna sytuacja. w moim przypadku typ sie rozlaczyl po prostu. zdarzalo mi sie tak wczesniej, np. strzelilem kolesiowi dwie szybkie zaraz na poczatku i bam! - koniec meczu i 3:0 dla mnie. ale teraz sie wkurzylem bo gralem doskonaly mecz i mysle, ze moze dobilbym do 2-cyfrowki :) mialem robbena, gomeza i schweiniego z czerwona strzalka, wiec cuda sie dzialy hehe.


Ja tam gram do końca nawet jeśli do przerwy przegrywam 0:4.

Jak nie chcesz tracić nerwów przez takich noobów to polecam zarejestrować się np. na pesleague.pl i grać tam u nich w lidze bądź po prostu towarzysko z innymi graczami którzy rzucą wyzwanie (lub Ty im).
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Olszesky » 2010-10-20, 10:29

no ladnie mnie alien sponiewieral :D na 7 spotkan wygralem 2 :D ale nie bylbym soba bdybym nie wspomnial, ze alien jest zdrajcom bajernu i gral bordeaux i interem xD

musimy sie przy okazji znow umowic na granie! tym razem nie bedzie tak latwo :D
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez alien666 » 2010-10-20, 14:39

Dzięki za grę - PES 2011 jest po prostu zajeb.isty, szczególnie w gierkach z "żywym" przeciwnikiem.
Co do zdrady Bayern`u - nie wybieram tylko Barcy - z oczywistych chyba względów. Jeden Robben i jeden Ribery na boisku wystarczą. :D
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 2h 24m 46s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Olszesky » 2010-10-20, 15:01

wiem przeciez zartuje, nawet lepiej jakbys mial grac kims innym :) fajnie, ze na community sa zapisywane statystyki, mam motywacje, zeby cie dogonic w rankingu :D

nie wiem jak pracujesz i kiedy mozesz grac, ale jak zobaczysz, ze gram w pesa i bedziesz chcial grac to od razu pisz i spotkamy sie w meczroomie :)

najlepsza czesc serii zdecydowanie :)
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez marcin_fcbm » 2010-10-20, 23:04

alien666 napisał(a):Co do zdrady Bayern`u - nie wybieram tylko Barcy - z oczywistych chyba względów. Jeden Robben i jeden Ribery na boisku wystarczą. :D

Ja grałem z takim jednym ziomkiem Barca vs Barca (często gram w ten sposób - tzn tą samą drużyną co rywal) i przegrałem 0:6. Mistrz.

najlepsza czesc serii zdecydowanie :)

Ojoj troszkę się zapędziłeś. Jest lepiej ale piłkarze nadal biegają tak jakby mieli w tyłkach jakieś motorki...

Ktoś chce zagrać? Na PC? Taka okazja na darmowe punkty do rankingu nie trafia się codziennie! :D
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez alien666 » 2010-10-21, 00:09

marcin_fcbm napisał(a):
najlepsza czesc serii zdecydowanie :)

Ojoj troszkę się zapędziłeś. Jest lepiej ale piłkarze nadal biegają tak jakby mieli w tyłkach jakieś motorki...


No a według Ciebie to która część jest lepsza? Pewnie 5 lub 6?
Przebrnąłem przez wszystkie części; w każdej z nich rozegrałem setki meczów. W wersji 2009 machnąłem ponad 1200 meczów online. Ta jest po prostu najlepsza. To właśnie w tej części Twój sukces nie polega tylko na tym jak szybkimi zawodnikami dysponuje Twoja drużyna. Ma to znaczenie, ale jak dla mnie minimalne. Nie ma opcji, żeby gracze tacy jak Messi mijali obrońców jak tyczki. Pewnie, jak taki Messi wyjdzie sam na sam z bramkarzem to możesz się już tylko modlić. Ale właśnie w tej części bardzo rzadko zdarza się taka sytuacja - jak w prawdziwym meczu.
Tak właśnie było w poprzednich wydaniach PES`a. Wszyscy wybierali Barcę lub ManU i grali na wolne pole do napastnika, który mając 30 metrów do bramki miał sporo czasu żeby zrobić co do niego należy. Obrońcy zespołów takich jak Bayern byli tak wolni, że nawet nie zdążyłes pomyśleć co się dzieje i była bramka. Teraz też są wolni i mało zwrotni (DvB, Demichelis), ale nie ma takiej dysproporcji między obroną a napadem. Właśnie dlatego Konami postwiło na technikę i całą masę zwodów i trików, których opanowanie nie jest specjanie trudne a daje przewagę - właśnie tak jest w rzeczywistości.
Jeżeli nie chcesz wtapiać wszystkich meczów dam Ci radę:
Ustaw sobie Marka zaraz za swoim napastnikiem - wszystko graj do niego i jak tylko jest około 30 metrów od bramki strzelaj. Według tego co przez ostatnie 2 tygodnie zauważyłem ma on najlepsze wskaźniki, jeżeli chodzi o strzał, ze wszystkich naszych graczy.
Jest jeszcze druga opcja... graj Barcą. :twisted:
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 2h 24m 46s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Olszesky » 2010-10-21, 06:42

no nie napisales samej prawdy alien. statystyki nadal ROBIA w tej grze i to bardzo. czy slusznie? mimo wszystko tak. messi drybluje lepiej i pewniej, ciezej mu odebrac pilke. takiego puyola ciezko minac jakimkolwiek zwodem, a xavi puszcza idealne pilki pomiedzy obroncow. wczoraj mialem taki mecz myslalem ze rozp... telewizor. gralem swietny mecz, caly czas napieralem, ale muller nie trafial w bramke. koles gral barca i byl uber cieniasem, ale kilka razy robil mnie na proste akcje, ktore mi np. nigdy by nie wyszly, wlasnie przez roznice w statystykach. ale dzieki temu wieksza frajda wygrac z barca :)

pograj sobie troche meczy rankingowych 1v1 to zobaczysz, ze jak ktos jest kumaty i gra lepszym timem to jest ciezko.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez shadow7 » 2010-10-21, 09:52

Słuchajcie Panowie, dałoby się opisać mniej więcej jak się robi tricki w nowym PESie? Zazwyczaj grałem jedynie na szybkości i prostopadłych podaniach, ale w tej wersji niestety to za mało.

Z tego co zrozumiałem tricki to LB + ruchy prawym analogiem, tak?

Umiem zrobić pojedynczy trick, ale co zrobić żeby łączyć w jakieś ewolucje a'la CR7?
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Olszesky » 2010-10-21, 12:07

w game plan, na dole oprocz formacji itd. masz "link feints"

tworzysz nowy preset i dobierasz, np.


prawy analog w gore = jeden zwod
w dol = inny zwod

itd. mozesz do jednego kierunku chyba 4 czy 5 zwodow zrobic zeby byly po sobie ale to nie wychodzi zbyt czesto. poszukaj na youtube "link feints tutorial"
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez marcin_fcbm » 2010-10-21, 13:48

alien666 napisał(a):Jest jeszcze druga opcja... graj Barcą. :twisted:

Gra Hiszpanią, Barcelona czy Realem nie daje frajdy. Co z tego, że wygram skoro więcej w tym będzie szczęścia niż umiejętności...

shadow7 napisał(a):Słuchajcie Panowie, dałoby się opisać mniej więcej jak się robi tricki w nowym PESie? Zazwyczaj grałem jedynie na szybkości i prostopadłych podaniach, ale w tej wersji niestety to za mało.

Bardzo dobry tutek: http://www.youtube.com/watch?v=YIUuM8t4IZ4
alien666 napisał(a):No a według Ciebie to która część jest lepsza? Pewnie 5 lub 6?

PES 6... Śmieszna sprawa z tą częścią. Piłkarze jak dla mnie ruszali się b. dziwnie - jakoś tak sztucznie - ale frajda z gry pomimo tego była niesamowita. Ciężko powiedzieć która część była najlepsza.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości