Pro Evolution Soccer

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Keeper » 2010-09-17, 22:28

A co do karnych to na razie tylko dwa razy sędzia podyktował, ale ani razu nie zamieniłem ich na bramkę. Robben zawsze za mocno kopał :P Obczailiście już jak wykonywać te karne? Bo na pewno inaczej niż w PESie 2010. Dziwne, że przy wykonywaniu wolnych nie ma różnicy w porównaniu do starszej wersji, albo takich nie zauważyłem :)
Obrazek
Keeper
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 741
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-11-07, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola/Rzeszów
Online: 2h 4m 23s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Olszesky » 2010-09-17, 22:45

tez nie umiem karnych strzelac. wale swiece panu bogu w okno.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez hermano » 2010-09-18, 05:26

u mnie pierwszy tez wysoko ponad bramka ale za to drugi juz ladnie po ziemi w lewy rog ;)
Obrazek
hermano
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1586
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-12-21, 22:23
Lokalizacja: Katowice
Online: 17h 59m 49s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Olszesky » 2010-09-18, 07:14

to napisz jak sie strzela ;p
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Szybki » 2010-09-18, 10:28

Może Panowie napiszecie gdzie idzie zasysnąć PESA na kompa :P ?
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Keeper » 2010-09-18, 10:49

Pełnej wersji jeszcze nie ma, a jeśli chodzi o demo to podawałem linka w dniu premiery :)
http://dl.pes2011.konamionline.com/pes2 ... 1_Demo.exe
Obrazek
Keeper
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 741
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-11-07, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola/Rzeszów
Online: 2h 4m 23s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Szybki » 2010-09-18, 11:09

Aaa dzięki !
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez hermano » 2010-09-18, 11:15

Olszesky napisał(a):to napisz jak sie strzela ;p


tzn za malo mialem tych karnych ale za tym drugim razem sprobowalem tak : strzalki + lekkie dotkniecie na strzal , no i elegancko poslal pilke do bramki ;)utrudnienie jest to ze kamera przy strzale jest z boku :p mogl bym wiecej powiedziec jak bym mial pelna wersje i po cwiczyl bym karne :)
Obrazek
hermano
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1586
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-12-21, 22:23
Lokalizacja: Katowice
Online: 17h 59m 49s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez shadow7 » 2010-09-18, 12:20

Właśnie zagrałem 2 meczyki w nowego PESa (wersja PC) i powiem, że przypomina mi on wersje 2008. Nie da się robić rajdów flankami jak w szóstce, zdziwiły mnie lepsze statsy Contento niż Badstubera. Nie mogę się przyzwyczaić do tego 360 stopniowego podawania, piłka często nie leci tam gdzie bym chciał. Pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Grafika jak dla mnie na duży plus, wszystko się stało bardziej realne. Przerwania akcji, faule taktyczne dużo częściej niż w ostatniej części. Tylko kurcze dryblingi mi nie wychodzą, będę musiał poćwiczyć, bo na 'szybkość' Riberego czy Robbena już nie da się tak łatwo minąć obrońcy.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez hermano » 2010-09-18, 12:38

PesRevolution napisał(a):Do listy licencjonowanych zespołów wkraczają beniaminkowie włoskiej Serie A, czyli Lecce, Cesena oraz Brescia, z Hiszpanii Real Zaragoza, Sporting Gijon, Getafe oraz Almeria, a w Anglii będą to Tottenham Hotspur oraz Manchester United! Wliczając w to jeszcze dwa niemieckie kluby, czyli Bayern Monachium i Werder Brema, daje to nam aż 100 w pełni licencjonowanych europejskich drużyn, co jest rekordem w historii serii PES!


;)
Obrazek
hermano
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1586
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-12-21, 22:23
Lokalizacja: Katowice
Online: 17h 59m 49s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez alien666 » 2010-09-18, 13:20

Lista wszystkich zespołów w PES 2011

Europe (34)
Austria, Belgium, Bosnia, Bulgaria, Croatia, Czech, Denmark, England, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Israel, Italy, Montenegro, Netherlands, Northern Ireland, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, Scotland, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, Wales

Africa (14)
Algeria, Angola, Cameroon, Cote d'Ivoire, Egypt, Ghana, Guinea, Mali, Morocco, Nigeria, Senegal, South Africa, Togo, Tunisia

America (16)
Canada, Costa Rica, Honduras, Mexiko, Trinidad & Tobago, United States, Argentina, Bolivia, Brazil, Chile, Columbia, Ecuador, Paraguay, Peru, Uruguay, Venezuela

Asia (17)
Australia, Bahrain, China, Iran, Iraq, Japan, Kuwait, Korea, Oman, Qatar, Saudi Arabia, South Korea, Syria, Thailand, VAE, Uzbekistan, New Zealand

Classic teams (6)
Classic England, Classic France, Classic Germany, Classic Italy, Classic Netherlands, Classic Brazil

Premier League (20)
licencjonowane (2): Man. United, Tottenham
nielicencjonowane (18): Arsenal, Aston Villa, Birmingham City, Blackburn, Blackpool, Bolton, Chelsea, Everton, Fulham, Liverpool, Man. City, Newcastle, Stoke, Sunderland, West Brom, West Ham, Wigan, Wolverhampton

Ligue 1 (20)
licencjonowane (20): Arles-Avignon, Auxerre, Bordeaux, Brest, Caen, Lens, Lille, Lorient, O. Lyonnais, Marseille, Monaco, Montpellier, Nancy, Nice, PSG, Stade Rennais, St. Etienne, Sochaux, Toulouse, Valenciennes

Serie A (20)
licencjonowane (19): Bari, Bologna, Brescia, Cagliari, Catania, Cesena, Chievo, Fiorentina, Genoa, Internazionale, Juventus, Lazio, Leece, Milan, Napoli, Parma, Roma, Sampdoria, Udinese
nielicencjonowane (1): Palermo

Eredivisie (18)
licencjonowane (18): Den Haag, Ajax, Alkmaar, Excelsior, Feyenoord, De Graafschap, Groningen, Heerenveen, Heracles, Breda, Nijmegen, PSV Eindhoven, Roda JC, Twente, Utrecht, Vitesse, Venlo, Willem II

Liga BBVA (20)
licencjonowane (14): Almeria, Athletic Club, Barcelona, Deportivo, Espanyol, Getafe, Sporting Gijon, Atlético, Real Madrid, Mallorca, Real Racing Club, Valencia, Villarreal, Zaragoza
nielicencjonowane (6): Hercules, Levante, Malaga, Osasuna, Real Sociedad, Sevilla

Other Teams (73)
licencjonowane (37): Anderlecht, Club Brugge, Dinamo Zagreb, Slavia Praha, Sparta Praha, Kobenhavn, Helsinki, Bremen, Bayern, AEK Athens, Olympiacos, Panathinaikos, PAOK Saloniki, Rosenborg, Benfica, Braga, Porto, Sporting, Dinamo Bucuresti, Cluj, Urziceni, Spartak Moskva, Rubin Kazan, Zenit, Celtic, Rangers, Crvena Zvezda, AIK Solna, Basel, Besiktas, Fenerbahce, Galatasaray, Shakhtar, Dynamo Kyiv, Boca Juniors, River Plate, Internacional
nielicencjonowane drużyny oraz piłkarze (36): CVF, EHS, Fineseeberg, Theeselvargen, Xakoulagos, Herismakhgia, Marguaparrena, Serignaluca, CVR Football Club, Tedloghec, WRY Football Club, NQC Football Club, Saintragler, Blookrows, MBP, TRN, Nelapoltsk Football Club, Gharnetova, Wondengine Town, Club Sportif Squaneer, Ganzoraccio, FSV Sarmtonburg, Johachnaard VV, Sociedad Deportiva Quaztolla, CD Raltonvegua, FC Nortovka, Cantlesir Spor, Klub Sportowy Szelawce, UU, HWD, FK Odersteich, KVC Meirkugaurt, CS Iolceanicu, AC Nitsaloskis

+ drużyny Copa Libertadores

Trochę tego jest. Pod względem licencji Pes goni Fifę. Duży plus. :D
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez hermano » 2010-09-18, 17:32

mnie by wystarczylo zeby wszystkie Angielskie kluby byly orginalne i do tego Bundesliga i Gites bedzie :D
Obrazek
hermano
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1586
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-12-21, 22:23
Lokalizacja: Katowice
Online: 17h 59m 49s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez marcin_fcbm » 2010-09-19, 01:30

PESEdit i będzie Bundesliga.

Co do demka PES'a i ogólnie gry - pytanie jak się strzela karne w meczu a jak w konkursie jedenastek? Tak samo? Wydaje mi się, że podczas meczu trzeba naciskać strzałę w górę bądź w dół natomiast przy konkursie - lewa lub prawa. Jak Wy to robicie?

Jak na razie na najlepszym poziomie kilka meczy Bayern - Barca. Same porażki i żadnego strzelonego gola. Grałem sobie też z kolegą - on na padzie chillstream a ja na psp (taki homebrew który zamienia psp w pada ale komfort gry mały). Bayernem mi się grało słabo ale już Chivasem czy Internacionalem to bajka! Dużo większa frajda! A jak gram przeciwko Barcy to aż krew mnie zalewa - wydaje mi się czy Messi jest wszędzie? Ja rozumiem, że to twarz PES'a no ale bez przesady.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez shadow7 » 2010-09-19, 10:55

marcin_fcbm napisał(a):Co do demka PES'a i ogólnie gry - pytanie jak się strzela karne w meczu a jak w konkursie jedenastek? Tak samo? Wydaje mi się, że podczas meczu trzeba naciskać strzałę w górę bądź w dół natomiast przy konkursie - lewa lub prawa. Jak Wy to robicie?


Dobrze Ci się wydaje :) I zgadzam się, że Messi troszkę jak cyborg, może w full wersji to poprawią.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez alien666 » 2010-09-19, 14:45

Trochę już pograłem i tak sobie myślę, czy wreszcie dostanę PES`a w którym sędzia nie będzie idiotą? Spalone, które sędzia gwiżdże to małe piwo; faule to jak dla mnie zupełna porażka. Facet z gwizdkiem gwiżdże dokładnie wszystko – czy to brutalny faul z tyłu (to zrozumiem), czy to lekkie zaczepienie butem, zupełnie bez wpływu na dalszą akcję – akcja jest przerwana i koniec. Nawet nie pokazuje żółtej kartki dla faulującego, mimo tego, że akcja zapowiadała się groźnie. Dlaczego nie ma przywileju korzyści? Przecież aż się o to prosi. Kontra 3 na 3, lekkie kopnięcie i nici z mojej akcji. Tak dla sprawdzenia uwziąłem się na Messi`ego w kilku spotkaniach. Faulowałem go przy każdej sposobności. Przed polem karnym, przy linii bocznej, nierzadko brutalnie :twisted: – dokładnie ZERO czerwonych kartek!
Zupełnie inna sprawa to ustawianie się sędziego na boisku. Zagrałem może z 20 meczy, nie liczyłem, ale sędzia chyba z pięć razy stanął dokładnie przed murem, gdy wykonywałem rzut wolny. Pewnie chciał w ten sposób pomóc Barcelonie, nie wiem?
Mam nadzieję, że to tylko wina „wczesnego” dema i w wersji oryginalnej coś tu poprawią.
Mimo tych mankamentów gra ma dużo plusów (na pewno nie są to karne "strzelane" z boku). Szczególnie podoba mi się system podań i strzałów. Tu naprawdę coś drgnęło.
Preorder złożony więc nie ma co płakać!
PS: Czy Ci co grali w demo na PS3 ustawiali już swoje własne sekwencje zwodów? Moim zdaniem to chyba tu można będzie uzyskać przewagę nad przeciwnikiem. Nie pomoże kompowi nawet to, że Messi i spółka mają tak podkręcone statystyki. Z żywym graczem może być różnie.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 317 gości