Najlepsze Gry

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Master_Marcin » 2005-06-15, 21:20

developer napisał(a): tibia (wg mnie najlepszy MMORPG :D )


Boshe ludzie, proszę tylko nie Tibia... normalnie jak dla mnie to legendarna porażka jest. Tyle ludzi się na to rzuciło, że niby taka super gra, pomyslałem no dobra, zobaczę sprawdzę... Grałem cały tydzień !! I jakie wnioski ?? Po pierwsze grafika - nie wiem z czym jš porównać, może z pegasusem ?? Nie no lekko przesadziłem, ale postacie policzysz w pikselach, tak jak wszystko inne. Po drugie, nawet jak się wcišgniesz, to irytujšce jest to, że jak nie płacisz abonamentu za tzw. PACCA, czyli ulepszenie konta, to praktycznie nie masz szans na duelkach z innymi graczami chociazby. Możnaby jeszcze znaleŸć sporo przykładów, ale naprawdę nikt mnie nie przekona, że to jest naprawdę dobra gra. Jedyny plus jaki w niej dostrzegam nadal, to fakt, że nie wymaga praktycznie żadnego kompa, nawet na p200 zdaje się ruszy ;P. To tyle o Tibii. Jeżeli chodzi o gatunek MMORPG, to polecam grę która niedawno weszła na rynek, a już jest najpopouarniejszš grš na œwiecie - WORLD OF WARCRAFT !! Poprostu cudo !!:D Oczywiœcie wady też ma, ale można je policzyć na palcach 1 ręki.

Pozdrawiam.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Mac » 2005-06-16, 13:08

no spoko, ale za WOW też trzeba płacić, poza tym Tibia jest fajna, ale musisz w niš pograć dłużej niż tydzień a najlepiej z kolegami, bo wtedy jest dużo ciekawiej. A co do grafiki no to wg. mnie grafika i dzwiek to tylko dodatki by ulepszyc grywalnosc, a jak dla mnie grywalnosc jest piekna
Damn kid. They're all alike
Mac
Administrator
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:52
Lokalizacja: Rybnik
Online: 8m 13s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez olli » 2005-06-16, 13:42

A gra ktoœ z was w Ogame? bardzo fajna gra polegajaca na rzadzeniu planeta i podbijaniu planet :D http://www.ogame.pl
Ostatnio edytowano 2005-06-17, 15:33 przez olli, łącznie edytowano 1 raz
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Master_Marcin » 2005-06-17, 08:04

olli napisał(a):A gra ktoœ z was w Ogame? bardzo fajna gra polegajaca na rzadzeniu planeta i podbijaniu planet :D [ur]www.ogame.pl[/url]


Ja gram od kilku dni :P Universum 23 póki co ;).

Odnoœnie Tibii, neich każdy gra w co lubi, ale naprawdę jak dla mnie to shit :P.
WOW - tak własnie jedna z głównych wad to to, że też trzeba płacić, jednak można grać na upartego na pirackich serwach, można znaleŸć naprawdę dobre, trzeba tylko mieć chwilę czasu :P.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez zborek » 2005-06-19, 13:12

Ja teraz gram w Tibie.Ta gra tak mnie wcišgnęła,że nie mogę się od niej oderwać.Ocena gry to 10/10




Pozdro
8) 8) :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez marycha_fcb » 2005-06-19, 17:32

ja tylko gram w Enemy Territory :D innej niee.... :P no i może sismy :622:
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Scholli » 2005-06-19, 18:37

A gra ktoœ z was w Ogame? bardzo fajna gra polegajaca na rzadzeniu planeta i podbijaniu planet www.ogame.pl
grałem od lutego... byłem zawsze w okolicach 40-50 miejsca (grałem na uni2 i uni6, oraz na angielskim uni4), ale dałem sobie już z tym spokój, za dużo czasu na to się traci, zbliżajš się wakacje (29 czerwca ostatni egzamin :D ) a mam ciekawsze rzeczy do roboty w wakacje niż siedzenie przed kompem przez 15-20h/dobę (tyle trzeba tej grze poœwięcać jeœli chce się być wysoko) a poza tym to już powoli zaczynało mnie to nudzić... gierka dobra, ale trzeba uwarzać żeby się nie uzależnić! ;P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Master_Marcin » 2005-06-19, 18:52

Scholli napisał(a):
A gra ktoœ z was w Ogame? bardzo fajna gra polegajaca na rzadzeniu planeta i podbijaniu planet www.ogame.pl
grałem od lutego... byłem zawsze w okolicach 40-50 miejsca (grałem na uni2 i uni6, oraz na angielskim uni4), ale dałem sobie już z tym spokój, za dużo czasu na to się traci, zbliżajš się wakacje (29 czerwca ostatni egzamin :D ) a mam ciekawsze rzeczy do roboty w wakacje niż siedzenie przed kompem przez 15-20h/dobę (tyle trzeba tej grze poœwięcać jeœli chce się być wysoko) a poza tym to już powoli zaczynało mnie to nudzić... gierka dobra, ale trzeba uwarzać żeby się nie uzależnić! ;P


15-20 godzin dziennie ?? Lekko czasem nie przesadzasz ?? Kolega ma podobne miejsce jak ty i wchodzi do gry, daje żeby się 2 budynki budowały i wychodzi, bo ogromne koszty produkcji już ma i rozkaz wykonywany jest kilkadziesišt godzin, ale wcale nie trzeba tego oglšdać !! Przecież po wylogowaniu także wszystkie akcje wczeœniej wykonane sš kontynuowane...
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez olli » 2005-06-19, 22:20

Master_Marcin napisał(a):
Scholli napisał(a):
A gra ktoœ z was w Ogame? bardzo fajna gra polegajaca na rzadzeniu planeta i podbijaniu planet www.ogame.pl
grałem od lutego... byłem zawsze w okolicach 40-50 miejsca (grałem na uni2 i uni6, oraz na angielskim uni4), ale dałem sobie już z tym spokój, za dużo czasu na to się traci, zbliżajš się wakacje (29 czerwca ostatni egzamin :D ) a mam ciekawsze rzeczy do roboty w wakacje niż siedzenie przed kompem przez 15-20h/dobę (tyle trzeba tej grze poœwięcać jeœli chce się być wysoko) a poza tym to już powoli zaczynało mnie to nudzić... gierka dobra, ale trzeba uwarzać żeby się nie uzależnić! ;P


15-20 godzin dziennie ?? Lekko czasem nie przesadzasz ?? Kolega ma podobne miejsce jak ty i wchodzi do gry, daje żeby się 2 budynki budowały i wychodzi, bo ogromne koszty produkcji już ma i rozkaz wykonywany jest kilkadziesišt godzin, ale wcale nie trzeba tego oglšdać !! Przecież po wylogowaniu także wszystkie akcje wczeœniej wykonane sš kontynuowane...

No właœnie :P Nie mów że czekałeœ 4h żeby sie budynek zbudował :? ja zalogowany siedze góra 10 minut :D
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez DamKam » 2005-06-20, 12:54

Ja niedawno kupilem sobie oryginalnego Władce Pierœcieni:Powrót Króla !! Gra bardzo bardzo i jeszcze raz bardzo mi sie podoba !! Grafika jest super a muzyka genialna !! Gra jest tym lepsza ze ma licencje na film a co za tym idzie postacie wygladaja identycznie jak na filmie, glosy sa tych samych aktorow i sa przerywniki filmowe wlasnie w filmu Wladca Pierscieni Powrot Krola !!
Wszystkim fanom Wladcy bardzo polecam ta gre !!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Scholli » 2005-06-20, 13:07

Nie mów że czekałeœ 4h żeby sie budynek zbudował ja zalogowany siedze góra 10 minut
hehe... widzę jeszcze wiele przed tobš... jak się ma foltę złożonš z 500 - 1000 statków, 9 planet, kilka flot na raz w ruchu i trzba cišgle obserować swoje cele to się ma trochę więcej do roboty :P ale życzę powodzenia...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez olli » 2005-06-20, 14:32

Scholli napisał(a):
Nie mów że czekałeœ 4h żeby sie budynek zbudował ja zalogowany siedze góra 10 minut
hehe... widzę jeszcze wiele przed tobš... jak się ma foltę złożonš z 500 - 1000 statków, 9 planet, kilka flot na raz w ruchu i trzba cišgle obserować swoje cele to się ma trochę więcej do roboty :P ale życzę powodzenia...
A to przepraszam :)
heh ja mam 5 statków póki co :P
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Scholli » 2005-06-21, 01:02

Master_Marcin napisał(a):
15-20 godzin dziennie ?? Lekko czasem nie przesadzasz ?? Kolega ma podobne miejsce jak ty i wchodzi do gry, daje żeby się 2 budynki budowały i wychodzi, bo ogromne koszty produkcji już ma i rozkaz wykonywany jest kilkadziesišt godzin, ale wcale nie trzeba tego oglšdać !! Przecież po wylogowaniu także wszystkie akcje wczeœniej wykonane sš kontynuowane...


sorry, trochę Ÿle to ujšłem żeby zrozumiał to ktoœ "nie wtajemniczony" mówišc o 15-20h dziennie nie miałem na myœli siedzenia przed kompem non-stop dosłownie tylko o gotowoœci/możliwoœci logowania się do gry w okreœlonych momentach (powrót floty, skończone badania, skan przed atakiem itp.) ale nawet jak budowanie i wynajdywanie trwa po kilka/naœcie/dziesišt godzin to i tak przy kilku planetach, kilku flotach itp. często zdarza się że co pół godziny dzieje się coœ co wymaga uwagi... taka ta gra jest... najlepsi (top5) sypiajš po 3h dziennie (i to w dzień) i głównie dzięki iloœci czasu poœwięcanemu tej grze sš tam gdzie sš... (wiem, bo byłem zawsze w silnych sojuszach w których zawsze ktoœ był w pierwszej pištce)
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Simin » 2005-06-21, 01:27

DamKam napisał(a):Ja niedawno kupilem sobie oryginalnego Władce Pierœcieni:Powrót Króla !! Gra bardzo bardzo i jeszcze raz bardzo mi sie podoba !! Grafika jest super a muzyka genialna !! Gra jest tym lepsza ze ma licencje na film a co za tym idzie postacie wygladaja identycznie jak na filmie, glosy sa tych samych aktorow i sa przerywniki filmowe wlasnie w filmu Wladca Pierscieni Powrot Krola !!
Wszystkim fanom Wladcy bardzo polecam ta gre !!

No faktycznie giera jest nie do zdarcia wrecz!! :P
Mega dobra a te wstawki to juz wogole!
Podoba mi sie to, ze jak sie przechodzi poziom to najczesciej odblokowuje sie jakis bonus - np. wywiad z jakim aktorem czy tympodobne bajery!! :)
Niestety moja gra sie skonczyla jak utknalem na misji Gandalfa i obronie Bialego Miasta :/ bo kijowo trudna ta misja i po chyba 50 probach sie zdenerwowalem i wywalilem z dysku gre :P Moze w wakacje jak mi sie bedzie nudzic to gierka wroci do lask, bo faktycznie 'grzechu warta' :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez developer » 2005-06-26, 09:25

Master_Marcin napisał(a):
developer napisał(a): tibia (wg mnie najlepszy MMORPG :D )


Boshe ludzie, proszę tylko nie Tibia... normalnie jak dla mnie to legendarna porażka jest. Tyle ludzi się na to rzuciło, że niby taka super gra, pomyslałem no dobra, zobaczę sprawdzę... Grałem cały tydzień !! I jakie wnioski ?? Po pierwsze grafika - nie wiem z czym jš porównać, może z pegasusem ?? Nie no lekko przesadziłem, ale postacie policzysz w pikselach, tak jak wszystko inne. Po drugie, nawet jak się wcišgniesz, to irytujšce jest to, że jak nie płacisz abonamentu za tzw. PACCA, czyli ulepszenie konta, to praktycznie nie masz szans na duelkach z innymi graczami chociazby. Możnaby jeszcze znaleŸć sporo przykładów, ale naprawdę nikt mnie nie przekona, że to jest naprawdę dobra gra. Jedyny plus jaki w niej dostrzegam nadal, to fakt, że nie wymaga praktycznie żadnego kompa, nawet na p200 zdaje się ruszy ;P. To tyle o Tibii. Jeżeli chodzi o gatunek MMORPG, to polecam grę która niedawno weszła na rynek, a już jest najpopouarniejszš grš na œwiecie - WORLD OF WARCRAFT !! Poprostu cudo !!:D Oczywiœcie wady też ma, ale można je policzyć na palcach 1 ręki.

Pozdrawiam.


Według mnie to znaczy według mnie , nie powiedziałem, że ma się ci podobać!!! WoW jest fajny, ale nie gram w niego bo mi się nie chcę szukać pirackich serwerów.
Uwielbiam BAYERN MONACHIUM!!!
developer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 14
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-23, 18:09
Lokalizacja: Darłowo
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron