Najlepsze Gry

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Najlepsze Gry

Postprzez olli » 2005-06-26, 20:32

Ja ostatnio gram w BF-a 2 8)

Gra jest po prostu piękna, tryb multiplayer œwietny i genialna grafika (kilka screenów 1, 2, 3)
- powiem więcej, żeby uruchomic gre musiałem zakupic 1gb ram i nowa karte graficzna :P, ale dla takiej grafiki i frajdy warto :D naprawde polecam :o
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez kalkan » 2005-06-29, 10:20

a ja gram w COUNTER STRIKE bo to NAJLEPSZA GIERKA PRZEZ NETA!!


KALKAN RULEZZ!!
kalkan
 

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Scholli » 2005-07-26, 01:54

nie dawno (oszołomiony efekciarstwem "Rome") zrobiłem sobie "rachunek sumienia" i stwierdziłem, że najlepszymi grami w jakie w życiu grałem sš: I. Dune 2; II. C&C Red Alert, Doom, Shogun: Total War, Colonization; Fallout Tactics III. Settlers 2; Panzer General; Warhammer 40k: Chaos Gate; i w sumie tylko "Shogun" jest doœć nowoczesnym produktem ze znoœnš grafikš... więc stwierdzam - ZAZNACZAJĄC IŻ TA WYPOWIEDŻ ODNOSI SIĘ GŁĂ“WNIE DO GIER Z GATUNKU STRATEGII, że albo ja jestem już za stary na dzisiejsze gry, albo twórcy gdzieœ zatracili się w pogoni za ładnie wyglšdajšcymi gierkami, byleby tylko wykorzystać najnowsze procki itp. zamiast skupić się na czymœ co przykuwało mnie (i przykuwa nadal!) do ekranu na wiele godzin w starych gierkach... ale pewnie mało kto z was - "młodych" podziela opinię takiego "dziadka" jak ja... prawda?
Ostatnio edytowano 2005-07-26, 11:36 przez Scholli, łącznie edytowano 1 raz
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez olli » 2005-07-26, 09:28

Scholli napisał(a):II. C&C Red Alert

Klasyka :D Fajnie że ktoœ jeszcze pamięta tš gre. Pamiętam że właœnie z tš grš rozpoczynałem przygode z komputerem :) Nadal chciałbym pograc w tš gre, jednak nie moge na niš nigzie natrafic, jakby ktoœ widział kiedyœ niech da znac :)
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Scholli » 2005-07-26, 11:31

ja Red Alerta kupiłem sobie jakieœ 2 lata temu w serii "EA classics" (mojš pierwszš oryginlnš wersję sprzedałem w zamierzchłych czasach - jakiż ja goopi byłem! :x ) za jakieœ kilka złociszy i wydaje mi się że u mnie w Empiku nadal jest... ale też jest na liœcie do œcišgnięcia na stronce ze "starymi grami" http://www.cda.pl/staregry.php (ale nie wiem, czy to działa)
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez zborek » 2005-09-08, 19:37

A mi już znudziła się Tibia :( :(.Nieiwem co zrobic z postacia.Może jest ktoœ chętny do kupienia postaci z paccem 20 level i 15 na tym sammym konice jak tak to prosze pisac pod nr gg 6195562.
A teraz do tematu.
Gram w Diablo LO i musze powiedzieć,że to wspaniała gra!.Mogę w niš grać bez przerwy.Mam 92 level czarodziejkš :lol: :lol:

Pozdro
:) :)
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Grzechoo » 2005-09-09, 09:52

zborek napisał(a):A mi już znudziła się Tibia :( :(.Nieiwem co zrobic z postacia.Może jest ktoœ chętny do kupienia postaci z paccem 20 level i 15 na tym sammym konice jak tak to prosze pisac pod nr gg 6195562.
A teraz do tematu.
Gram w Diablo LO i musze powiedzieć,że to wspaniała gra!.Mogę w niš grać bez przerwy.Mam 92 level czarodziejkš :lol: :lol:

Pozdro
:) :)


Tibia to moim zdaniem najgłupsza gra, jakš mógł wymyœlić człowiek... ja nie mógłbym w to grać, NA PRZYKŁAD ze względu na grafikę. Jeżeli to się komuœ podoba to proszę bardzo, niech sobie gra, ale ja nigdy nie tkne tej gry. Osobiœcie wole coœ zwišzanego ze sportem - Fify, PESy, eFeMy, CeeMy itp. itd.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Master_Marcin » 2005-09-09, 14:07

zborek napisał(a):A mi już znudziła się Tibia :( :(.Nieiwem co zrobic z postacia.Może jest ktoœ chętny do kupienia postaci z paccem 20 level i 15 na tym sammym konice jak tak to prosze pisac pod nr gg 6195562.
A teraz do tematu.
Gram w Diablo LO i musze powiedzieć,że to wspaniała gra!.Mogę w niš grać bez przerwy.Mam 92 level czarodziejkš :lol: :lol:

Pozdro
:) :)


Heh, tak jak mówiłem niegdyœ, Tibia SUX :). A Diabełek... heh cóż :). Tak to już jest z grami Blizzarda : pojawiajš się rzadko, ale jak się już pojawiš, to sš najlepsze i niepowtarzalne :). Przykładów chyba nie trzeba podawać, kazdy przecież zna Diablo 1, Diablo 2 : Lord of Destruction, Starcraft : Brood War, Warcraft, Warcraft 2, Warcraft 3 : The Frozen Throne i ostatnio najpopularniejsza gra na œwiecie - World of Warcraft :). Ja osobiœcie gram w Diabełka już ponad 4 lata i na razie nie widzę końca tej przygody :).

Co do gier sportowych : sš dobre do pogrania ale niezbyt długiego... (1-2 tygodnie) FIFA ?? 2 tygodnie i narka ;). Managery ?? Zagrasz 1-2 sezony np. Bayernem i Kahn, Makaay, Lizarazu, Scholl odchodzš... A robienie z Bayernu $realu jakoœ mi się niezbyt podoba, dlatego raczej nie gram w takie gry... Wyjštkiem był internetowy hattrick w którego grałem ponad rok. Pozdro.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Max » 2005-09-09, 16:03

Master_Marcin napisał(a):Co do gier sportowych : sš dobre do pogrania ale niezbyt długiego... (1-2 tygodnie) FIFA ?? 2 tygodnie i narka ;). Managery ?? Zagrasz 1-2 sezony np. Bayernem i Kahn, Makaay, Lizarazu, Scholl odchodzš... A robienie z Bayernu $realu jakoœ mi się niezbyt podoba, dlatego raczej nie gram w takie gry... Wyjštkiem był internetowy hattrick w którego grałem ponad rok. Pozdro.
mi tez sie takie cos nie podoba dlatego gram slabszymi druzynami a bayernem tylko sezon tuz po wydaniu gry (wygrywam wszystko co sie da :D ) a satysfakcja z wygranej w cl wisla czy wice mistrzostwa angli wolverhampton (w pierwszym sezonie!) byla niemala :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Grzechoo » 2005-09-10, 11:39

Master_Marcin i Max: ja gram Bayernem i kończe 4 sezon, i jakoœ jeszcze mi się nei znudziło... i z Bayernu nie robie Realu, tylko bardzo mocny zespół :wink: Co do wymienionych przez ciebie piłkarzy: Kahn ma u mnie 39 lat i jeszcze broni (ale zastšpił już go Rensing); Makaay ma 33 lata i gra dalej; Lizarazu jest u mnie trenerem; Scholl zakończył karierę. Każdego z tych zawodników można zastšpić piłkarzami grajšcymi już w drużynie - Kahna Rensingiem; Makaay'a Semlerem lub Pizarro; Lizarazu Lahmem; Scholla Schwinsteigerem i Ballackiem. Zatem moim zdaniem nie ma problemu, a gra wraz z rosnšcym rokiem wydaje mi się coraz bardziej fascynujšca i ciekawsza.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez zborek » 2005-09-11, 12:43

Poza Diablo zaczęłem także grać w fm2005.Też jest to bardzo fajna i wcišgajšca gierka.Gram 1 sezon Bayern i po 20 kolejkach w Bundeslidze mam 2 miejsce :) :).
Bardzo fajna gra.

:D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Adorian » 2005-09-29, 17:03

Grywalem w GTA wszystkoe ale najlepsze jest dla mnie GTA 3 :) a obecnei grywam na Kurniki :)



www.kurnik.pl
Adorian
 

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Simin » 2005-10-06, 10:49

No ja tez przerobilem wszystkie czesci Gta - Gta1, Gta2, malo znana serszeu gronu - Gta London potem oczywiscie Gta 3(przelom na maxa!!), Gta Vice City i teraz sobie jeszcze cisne w San Adreas!! :P :wink:
Niebawem ma sie ukazac Gta - Libert City Stories - pozycja OBOWIAZKOWA!! :wink: :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez waldos » 2005-10-20, 09:06

hej panowie macie moze polski kometaz w fifie 06 do tylko tego mi brakuje jak tak to prosze o kontakt
waldos
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-05-21, 20:12
Lokalizacja: RYBNIK
Online: 0s

Re: Najlepsze Gry

Postprzez Grzechoo » 2005-10-20, 14:39

Ja lubie gry sportowe i strategiczne, ale tylko takie, które mi się spodobajš :D 3 rok już gram w managery - CM i FM. Dwa lata, czy rok temu zagrałem w grę Medieval: Total War i też bardzo mi się spodobała :D Poza tym oczywiœcie FIFA (najbardziej jak narazie 2005 i 2000), spodobał mi się World Championship Snooker 2004... i to sš najważniejsze gry w jakie gram :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości