Pytania i zazalenia do moderatorow

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

W kwestii sygnatur ustalamy:

Zakaz wszelkich sygnatur obrazkowych (tekstowe OK)
11
17%
Zakaz sygnatur GIFowych
33
50%
Nic nie zmieniamy, wszystko wolno
22
33%
 
Liczba głosów : 66

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez yarpen » 2017-10-02, 22:08

Ja osobiście widzę dwa, może trzy nicki które nakręcają ten festiwal obelg i gimnazjalnych pyskówek, niestety w tym gronie jest także jeden z moderatorów. Podpinam się pod prośbę kolegi wyżej - wyciąć wszystko, a jak nadal im nie przejdzie to profilaktyczne bany na ochłonięcie głów.

Tylko kto ma uspokoić dyskusję, jak moderator wyzywa innych forumowiczów od idiotów i błaznów?
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez scholli7 » 2017-10-02, 23:14

yarpen nie wiem czy zauważyłeś, ale to ja zostałem najpierw wyzywany tylko dlatego, że mam inne zdanie na jakiś temat.
A jeśli tamten user dostałby od razu warna jeszcze do tego ode mnie to zaraz znalazłoby się conajmniej ze 3 innych obrońców uciśnionych i byłby lament, że moderator nadużywa swojej władzy :wink:
Nie wspominam nawet o fakcie, że są tu tacy ludzie na tym forum, którym nawet jeśli zwrócisz na coś uwagę i jak wystawisz im ostrzeżenie bez względu na to, że dostał je za obrazę Klubu, zawodnika czy też zarządu, czy nawet za obrazę innego użytkownika tego forum. To taki koleś zamiast wziąść to na klatę będzie pisał Ci z 20 wiadomości jaki to on wielce pokrzywcony jest, bo ktoś mu na coś zwrócił uwagę i jak wogóle mógł to zrobić. A na sam koniec Ci napisze, że są równi i równiejsi, albo pisać Ci będzie o honorze i kulturze. Śmiech na sali
A najśmieszniejsze jest to, że są to niby Kibice którzy kibicują temu samemu Klubowi jak większość z Nas.
Nie do końca jest też tak, że napinacze logują się tutaj tylko i wyłącznie przed takimi spotkaniami jak Bayern Real, Bayern Barca czy wreszcie Bayern Man. U. jest wielu takich wśród rzekomych kibiców FCB.
Ale spoko chcecie, wprowadzić tu porządek ja nie widzę problemu i ze swej strony obiecuję, że nie będę wchodził z takimi osobami w polemikę, a wszelkie nabijanie, wyzwiska w stronę innych, w stronę zawodników, Zarządu, czy też trenera będą kończyły się nagminnymi ostrzeżeniami i banami . yarpen a może Ty piszesz się na to i zostaniesz moderatorem? Krasus, a Ty?
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez Krasus » 2017-10-03, 08:30

Nie skorzystam, jest tu paru lepszych kandydatów.

Wiadomo, że jesteśmy na forum internetowym, w dodatku kibicowskim, ostra krytyka bez przebierania w słowach będzie tu zawsze. I dobrze. Problem w tym, jeżeli swoje zdanie przesłania szacunek dla rozmówcy. Każdy warnowany/banowany ma pretensje do całego świata, ale chyba jesteście moderatorami na tyle długo, żeby się już tym nie przejmować?

Moderator też człowiek i zdarzy mu się czasem wziąć udział w gorącej dyskusji. Ale dlatego moderatorów jest więcej, żeby drugi działał wtedy jak pierwszemu "nie wypada", bo jest stroną w kłótni. Dlatego też cieszy mnie reakcja mancipiuma, chociaż trochę spóźniona. Absolutnie przydałoby się tu dokręcenie śruby i ostrzejsze traktowanie awanturników. Przynajmniej przez jakiś czas.

W ogóle mega szkoda tej sytuacji. Wydarzenia w klubie są niepokojące, ale też trzeba powiedzieć, że najciekawsze od lat. Można było przeprowadzić o tym mnóstwo ciekawych rozmów. Tylko co z tego, skoro kilka osób zrobiło totalny rynsztok i chyba nikomu już nie chce się o tym gadać...
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez mancipium » 2017-10-03, 09:11

Uważam podobnie jak Krasus. Przecież to co się dzieje mogłoby doprowadzić do najciekawszych rozkmiń na tym forum od 2009 kiedy pojawił sę LVG. No, ale zamiast tego zaczęły się pyskówki.

Trzeba będzie usuwać posty i dawać ostrzeżenia wiele bardziej rygorystycznie, bo mi od czytania tego zbrzydła jakakolwiek dyskusja, a szkoda, bo uważałem to forum za jedno z najciekawszych i praktycznie na żadnym innym się tak nie udzielam.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez Matifcb » 2017-10-03, 09:20

forum bylo ciekawe i ja osobiscie czesto wyrabialem sobie zdanie na jakis temat po przeczytaniu postow uzytkownikow. Wydaje mi sie ze troche burdello sie zrobilo w okolicach koncowki tamtego sezonu przy tematach Ligi mistrzow i porazki z Realem. Vary nie Vary sedziowanie i frustracja niektorych sie troche wylala turaj. Jest nas nie duza ilosc i moim zdaniem ludzie najpierw patrza na nick a pozniej co jest napisane. Z gory ktos przyklepuje jednego a obrzuca krytyka drugiego. Nie ma tutaj dyskusji, nie mozna miec innego zdania. Uzytkownik wypowadajacy sie w temacie np granego meczu bundesligi jest z gory traktowany obojetnie co tam napisze przez niektorych za debila dlatego, ze w temacie o lidze hiszpanskiej napisal cos co komus sie nie spodobalo. A docinanie sie o miejsca zamieszkania albo wiek uzytkownikow i po tym osadzanie opinie i tresci postwo srednio rokuje dla tego forum.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 20s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez Recit » 2017-10-03, 13:48

Wiesz, ogólnie forum średnio rokuje. Pisałem na kilku forach, które swojego czasu były duże, a teraz to puste miejsca. Ludzie się przerzucają na fejsbuki i inne.

A tutaj to mnie irytacja bierze, jak w każdym temacie czytam pojazd po Bayernie, po piłkarzach, zarządzie, lekarzach itd. Czeka nas zmiana pokoleniowa i tyle, nic szczególnego. Bayern zresztą co parę lat miał takie zjazdy, po których następowało odrodzenie (pamiętacie sezon przed przyjściem Ribery'ego?).
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 17m 34s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez Mars » 2017-10-03, 14:03

Dokładnie, kiedyś Bayern zdobywał 2 mistrzostwa pod rząd, czasem trzy i następował kryzys , po czym wracał na właściwe tory. A teraz 5 mistrzostw pod rząd, cały czas czołówka Europy to się fani przyzwyczaili i nie wyobrażają sobie słabszeg, przejściowego sezonu. A młodsi pewnie nie pamiętają stąd frustracja, co oczywiście nie usprawiedliwia.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez Matifcb » 2017-10-03, 14:16

szczerze jesli chodzi o bundeslige to mysle ze pykamy wszystkich jak leci z drobnymi przerwami. Tu nie ma dobrego porownania bo Bundesliga to sredniaki doslownie. Bayern jest klase wyzej niestety i wydaje mi sie zbyt duze zroznicowanie. Nie pamietam dokladnie jak bylo 20 lat temu jak sledzilem na DSFie Bundeslige PUR. Wtedy nie bylo takich mozliwosci jak dzis. Siedzialem godzine ze slownikiem przy telegazecie i "czytalem" newsy. To bylo jedyne zrodlo. Faktem jest ze teraz mozna sobie pogadac z kibicem z Gliwic czy z Toronto ale ma to zle strony bo jestesmy tylko ludzmi :)

Do to tego slabszego sezonu o ktorym piszesz Mars. Ty to przedstawiasz jako rok posuchy po ewentualnych wygranych. Jesli o mnie chodzi to nie psiocze dlatego ze co roku nie wygrywamy LM bo to niemozliwe a w jakis sposob z niej odpadamy. Przez ostatnie 4 lata w zenujacym stylu sie zegnalismy moim zdaniem, stalismy w miejscu doslownie i o na to jestem zly. Ostatni rok z Carlo dla mnie byl swiatelkiem bo nasza robota zrobiona byla dobrze, zawinili sedziowie i niewykorzystany karny np. dlatego bylem za Carlo - liga wygrala sie wiec spoko no i w LM pokazalismy charaktery. Wczesniej za Pepa byla luka w historii z naszym udzialem. Meister bedzie albo nie bedzie juz tracimy kilka punktow a co bedzie dalej zobaczymy ale nie ma co z tego powodu jezdzic po zarzadzie bo mistrzostwo to praca caly rok a nie jak w przypadku LM czy Pokalu 1 -2 mecze.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 20s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez Mars » 2017-10-03, 14:20

Matifcb napisał(a):Nie pamietam dokladnie jak bylo 20 lat temu jak sledzilem na DSFie Bundeslige PUR. Wtedy nie bylo takich mozliwosci jak dzis. Siedzialem godzine ze slownikiem przy telegazecie i "czytalem" newsy. To bylo jedyne zrodlo


To były czasy :D
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez Recit » 2017-10-03, 14:44

Dokładnie, to był klimat :D I śledzenie wyników na telegazecie :D
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 17m 34s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez Matifcb » 2017-10-03, 14:50

SaT1 mial na rozowo wyniki LIVE chyba od strony 230. Na DSFie sport z wiadomosciami chyba byl na 110 do 120 :D na tvp1 przegladalem wyniki z calej Europy, Bayern byl na 237 :) brat sie smial jak ogladalem po bundeslidze studio, sluchalem Uliego jak marudzi a de facto chyba nic nie rozumialem :D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 20s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez Mars » 2017-10-03, 14:56

W poniedziałki doppelpass na dsf, też wtedy mało co rozumiałem ale oglądałem jak wryty dyskusje :D albo magazyn laola. Świetne bylyn tez skróty całych sezonòw z początku lat 90, można było zobaczyć jak to było.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez Matifcb » 2017-10-03, 15:03

ja mowie o studio o 12 po skrotach obu lig bundes. Nie wiem jak to sie nazywalo. Trenerow zapraszali i zarzad. Laola tez lukalem
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 20s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez scholli7 » 2017-10-03, 16:32

A doppelpass nie było czasem w niedzielę do południa właśnie na dsfie? .. Na sat 1 leciały wtedy skróty ran sat 1.Mam nawet ponagrywane wszystkie te skróty na kasetach VHS. Próbuje je sobie systematycznie zgrywać na dysk kompa. Z tymże jest tego tyle, że ciągle mi czasu brakuje :mrgreen: Ostatnio np natknąłem się na kasetę na której mam nagrane DfB Hallenpokal z kilku sezonów, z udziałem Bayernu, które pokazywali też na Dsfie w przerwie zimowej. Brały wtedy też udział Polskie zespoły Pamiętacie?
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Pytania i zazalenia do moderatorow

Postprzez Mars » 2017-10-03, 16:35

A może i w niedzielę...turnieje halowe były świetne, chyba nadal są zima organizowane ale Bayern nie bierze w nich udziału, tylko raczej mniejsze ekipy.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron