Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez kopara » 2010-05-03, 18:16

tak. to Jedenastka kolejki, zapomniałem dopisać. Wstawisz?
kopara
Bawarczyk
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2010-04-29, 20:10
Online: 0s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez patrykk_ » 2010-05-03, 18:45

Najnowszy ranking IFFHS

Oto najnowszy ranking IFFHS. Na pierwszym miejscu jest Barcelona. Bayern awansował z 10 na 6 miejsce w tym rankingu. Zespołem kwietnia wybrany został właśnie nasz ukochany Bayern.

Poniżej możecie przeczytać zasadę przydzielania punktów w rankingu


RANKING IFFHS

1. (1.) FC Barcelona 322,0
2. (2.) Club Estudiantes de La Plata 293,0
3. (11.) FC Internazionale Milano 273,0
4. (6.) Cruzeiro EC Belo Horizonte 263,0
5. (2.) SV Werder Bremen 262,0
6. (10.) FC Bayern München 255,0
7. (9.) AS Roma 252,0
8. (4.) Chelsea FC London 251,0
9. (23.) Fulham FC 240,0
10. (5.) Manchester United FC 237,0
11. (22.) Club Atlético de Madrid 233,0
12. (7.) FC Shakhtar Donetsk 228,5
13. (12.) Olympique Lyonnais 226,0
14. (8.) Arsenal FC London 222,0
15. (14.) FC Girondins de Bordeaux 219,0


Ilość razy jako lider w rankingu.

1. AC Milan 37
2. Manchester United 33
3. FC Barcelona 27
4. Liverpool FC 19
5. Sevilla FC 17
6. Juventus 16
6. Real Madrid 16
8. FC Internazionale Milano 13
9. AS Roma 11
10. FC Bayern München 8



O rankingu:
Od 1991 roku Światowa Federacja Historyków i Statystyków Futbolu prowadzi miesięczny ranking najlepszych klubów Świata.

W klasyfikacji brane są pod uwagę rezultaty spotkań ligowych i w rozgrywkach kontynentalnych oraz spotkania pucharów krajowych. Rozgrywki ligowe wszystkich krajów podzielone są na cztery poziomy trudności. W najlepszych ligach jak angielska, hiszpańska czy włoska za każde zwycięstwo przydzielane są 4 punkty, za remis 2, a za porażkę 0. Drugi poziom to 3 punkty za wygraną, 1,5 punktu za remis i 0 za porażkę. Liczba punktów obniża się odpowiednio w kolejnych poziomach (w Polsce za zwycięstwo przyznaje się 2 punkty do rankingu).


P.S

Troszeczkę pozmieniałem w tym newsie. (źródło - www.fcinter.pl)
Obrazek

NYAN CAT!
patrykk_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2010-01-11, 19:13
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Online: 0s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez Serek_ » 2010-05-03, 19:26

Dodane
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez mario_mk » 2010-05-04, 15:55

Nie wiem czy tylko mnie to przeszkadza, ale stwierdziłem, że napiszę. Kopara sam wymyślasz te newsy na główną czy skądś je bierzesz? Bo jeśli sam to spoko, ale jeśli są z jakichś serwisów to mógłbyś dodawać źródło, bo przy chyba żadnym newsie go (źródła) nie ma niestety, a tak się chyba powinno robić.
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez koval__ » 2010-05-04, 18:18

Popieram. Wiarygodny news powinien mieć źródło.
koval__
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 577
Wiek: 41
Dołączył(a): 2009-06-11, 18:38
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 1h 11m 55s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez mario_mk » 2010-05-04, 18:24

tam w niektórych newsach jest napisane np. "jak pisze skysport.....", ale według mnie poniżej powinno być źródło podawane tak z przyzwoitości :)
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez kopara » 2010-05-05, 14:23

Okej będę dodawał przepraszam ;] Ps nie nie wymyślam tego a do większości newsów dodaje źródło :)

[ Dodano: 2010-05-05, 15:40 ]
Już wiem gdzie tkwi błąd...w panelu jest taka rubryka źródło... i Ja tam pisałem, teraz zauważyłem, że po napisaniu tam niestety nic się nie wyświetla;] Będę pisał pod newsem kursywą ;)
kopara
Bawarczyk
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2010-04-29, 20:10
Online: 0s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez donPezo » 2010-05-11, 11:38

Obrazek

Ribery - Decyzja 18 Maja

Decyzja co do tego, czy Franck Ribery wystąpi w finale Ligi Mistrzów przeciwko Interowi Mediolan na Estadio Bernabeú w Madrycie zostanie podjęta zaledwie 4 dni przed meczem - taką informację podał Międzynarodowy Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) w poniedziałek w Lozannie. CAS zapoznało się już z dokumentacją w tej sprawie.

Przypomnijmy, że Francuz dopuścił się faulu na napastniku Olimpique Lyon Lisandro Lopezie w pierwszym półfinałowym meczu LM. Arbiter pokazał mu wtedy czerwony kartonik, a UEFA odsunęła go od udziału w trzech meczach. Jeden mecz Francuz już opuścił (rewanżowe spotkanie 1/2 finału). Po odwołaniu się władz Bayernu, UEFA 5 maja podtrzymała swoją decyzję. Wtedy FCB złożyło apelację do Międzynarodowego Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu.

"Wciąż nie mogę zrozumieć, dlaczego ten faul jest uważany za brutalne zachowanie" - powiedział Karl-Heinz Rummenigge. "Będziemy próbować i wykorzystamy wszystkie opcje, aby Franck Ribery dostał prawo gry w finale. Jestem optymistycznie nastawiony do tego, że ciągle mamy szanse. Teraz wynoszą one 50-50."

www.fcbayern.t-com.de
donPezo
Bawarczyk
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2010-02-04, 07:34
Online: 0s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez Rael » 2010-05-11, 11:45

Dodane :-)
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez patrykk_ » 2010-05-11, 19:59

Thorsten Kinhöfer sędzią finału DFB-Pokal

Znamy sędziego, który poprowadzi mecz finałowy Pucharu Niemiec. Jest nim 41-letni Thorsten Kinhöfer z Herne. Arbiter ten został wyznaczony w poniedziałek przez niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB). Kinhöfer w bieżącym sezonie sędziował pięć spotkań z udziałem 'Die Roten' (4 ligowe i 1 pucharowy).
W tych spotkaniach Bayern odniósł dwa zwycięstwa - 3:0 z Hannoverem na wyjeździe, 2:0 z Hoffenheim u siebie, jeden remis - 1:1 przeciwko Norymberdze i jedną porażkę - 1:2 w Moguncji z FSV Mainz, jeśli chodzi zaś o Puchar Niemiec - jest to zwycięstwo 4:0 nad Eintrachtem Frankfurt.


źródło - fcbayern.pl

P.S
troszeczkę pozmieniałem
Obrazek

NYAN CAT!
patrykk_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2010-01-11, 19:13
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Online: 0s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez haj » 2010-05-11, 20:59

To chyba jakiś żart? :mrgreen:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez Rael » 2010-05-12, 01:20

Rozdupia mnie, ze na ich strnie w prawie kazdym newsie pisze źródlo: wlasne:P
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez patrykk_ » 2010-05-12, 08:05

Od nich to ściągnałem, ale podejrzewam, że że pierwszym źródłem jest www.fcbayern.t-com.de

[ Dodano: 2010-05-18, 19:48 ]
Bayern najbardziej 'fair' w Bundeslidze

Sezon 2009/2010 zakończony, czas na podsumowania i warto podsumować klasyfikację fair play Bundesligi. Na ostatnim miejscu stworzonej tabeli uplasowała się drużyna 1. FC Köln. Można powiedzieć, że inni piłkarze muszą uważać na nogi gdy wychodzą na boisko grać z piłkarzami z Kolonii. Pierwszą pozycję w tym rankingu zajął nasz ukochany klub - Bayern Monachium - można stwierdzić, że nasi piłkarze byli najmniej brutalnymi w tym sezonie Bundesligi.

Klasyfikacja ta tworzona jest na bazie otrzymanych przez drużyny żółtych, podwójnych żółtych a także czerwonych kartek. Za każdą żółtą kartkę przyznawany jest jeden punkt. Za podwójną żółtą, w konsekwencji czerwoną kartkę dostaje się 3 punkty. Zaś za czerwoną kartkę klub otrzymuje aż 6 pkt.

Nasi piłkarze w tym sezonie najrzadziej zapisywani byli w notesie sędziego. Bawarczycy uplasowali się, jak już wcześniej było zaznaczone, na 1 pozycji, zdobywając 47 punktów. Piłkarze FCB w sumie otrzymali 44 żółte kartki oraz 1 podwójną żółtą z konsekwencją czerwonej.

Tabela Fair-Play :

Obrazek

___________________________________________________________________

Newsa ściągnąłem z www.hoffenheim24.pl i pozmieniałem go.
Źródło newsa podane na stronce Hoffenheim - rp-online.de
Obrazek

NYAN CAT!
patrykk_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2010-01-11, 19:13
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Online: 0s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez donPezo » 2010-05-20, 08:22

Madryt - końcowe odliczanie

Obrazek

Niemiecki i włoski zdobywca dubletu, Bayern i Inter, powalczą w sobotę o historyczną potrójną koronę. fcbayern.de rozpoczęło odliczanie do finału Ligi Mistrzów z codziennym podsumowaniem najświeższych informacji i wydarzeń.


Ribéry dołączył do drużyny narodowej

Po potwierdzeniu, że definitywnie zabraknie go w finale, Franck Ribéry opuścił Monachium i dołączył do reprezentacji Francji. We wtorek 27-latek udał się do alpejskiego ośrodku w Tignes, gdzie kadra narodowa przygotowuje się do zbliżających Mistrzostw Świata. W środę trening obejmował wycieczkę rowerem górskim. "Franck jest rozczarowany wiadomością, że nie zagra w finale, bo to coś o czym marzy każdy gracz. Jego celem teraz jest odpowiednie przygotowanie do Mistrzostw Świata i przystąpienie maksymalnie zmotywowanym do tego tego turnieju" - powiedział Daniel van Buyten. Jednak Ribéry uda się do Madrytu w sobotę, aby wspierać drużynę.


Matthäus przewiduje zwycięstwo Bayernu

Lothar Matthäus wie wszystko, co trzeba wiedzieć na temat obu zespołów. Spędził on w sumie 16 sezonów w obu klubach, a także osobiście uczestniczył w finale Ligi Mistrzów na Estadio Santiago Bernabéu w Madrycie. "To bardzo szczególny finał dla mnie" - powiedział Niemiec, który prognozuje wynik pojedynku pomiędzy niemieckim i włoskim zdobywcą podwójnej korony. "Bazując na grze w ostatnim czasie obu zespołów to Bayern jest faworytem. Wygrają 2-1. Myślę, że ofensywa Bayernu jest lepsza, co jest chyba najlepszą obrona na świecie."


Światowe wsparcie dla FCB

Kibice Bayernu na całym świecie czują podekscytowanie na myśl o sobotnim finale Ligi Mistrzów, ale prawdopodobnie nigdzie bardziej niż w Indiach. "Miliony Hindusów będzie wspierać Bayern w sobotę i wielu złożyło tę obietnicę na piśmie" - informuje prof. RP Banerjee, diakon EIILM College w Kalkucie, który spotkał się z Karlem-Heinz Rummenigge w Monachium w środę. Banerjee rozwinął około 5.000 zwojów złożonych w ramach kampanii "Powodzenia", podpisanych przez ponad 200.000 fanów. Indie nie są jedynym źródłem wsparcia przed meczem - wiadomości z życzeniami przybywają do Säbener Strasse w ogromnych ilościach z wszystkich miast Azji i krajów odzwiedzanych przez Bayern w ostatnich latach.


FCB autobus w drodze

Louis van Gaal i drużyna, a także nasz personel wyruszył we wtorek oficjalnym autobusem FCB. 480 konna maszyna wyruszyła o godzinie 10.30 i przebędzie 2000 km w około 22 godziny, za kierownicą Michael i Sandra König Lauterbach. Autobus przewozi około tony bagażu, w tym sprzęt, posiłki i napoje. Autobus dotrze na miejsce dzisiaj w porze lunchu.


Rummenigge: Naród jest za nami

Po osiągnięciu finału Ligi Mistrzów "nasz wizerunek zmienił się dramatycznie" - powiedział Karl-Heinz Rummenigge. "Czujemy coś czego wcześniej nie było. Byliśmy znani jako klub, który ma tendencję do polaryzowania opinii publicznej, ale teraz mam wrażenie, że jesteśmy bardziej pozytywnie postrzegani w całym kraju. Nawet u naszych największych rywali, którzy życzą nam szczęścia w Madrycie. Mam wrażenie, że cały naród jest za nami." - kontynuował przewodniczący Rady Nadzorczej.

źródłó: fcbayern.de
donPezo
Bawarczyk
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2010-02-04, 07:34
Online: 0s

Re: Wklej newsa - przysługa dla newsmenów

Postprzez Myszak » 2010-05-20, 12:53

Done. :D
Myszak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1464
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-07-10, 21:05
Lokalizacja: Dundee
Online: 5h 30m 53s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości