Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez Mariusz10 » 2011-02-18, 17:29

Na co najwięcej wydajesz pieniędzy, na gadżety, żywnośc, czy coś jeszcze innego?
Jak spędzasz czas między meczami?
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez Krimson » 2011-02-18, 19:25

Ja natomiast chciałbym się dowiedzieć jak planuje swoje życie po zakończeniu kariery piłkarskiej. Czy ma już coś w planach i czy jest to związane z piłką?
"Historię piszą obseratorzy
Propagandę - Zwycięzcy"

Olszesky ty mi napewno postawisz browara, co? :)
Krimson
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 375
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-04-03, 08:28
Online: 6d 21h 15m 20s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez Krzysiek » 2011-02-18, 20:42

Skoro jesteśmy polskim serwisem, to można by zapytać Anatolija o to, co myśli o naszym kraju, czy ewentualnie ma jakieś związki z Polską ;) Ale pytanie na co wydaje pieniądze proponuję sobie odpuścić ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez Jarmo » 2011-02-18, 23:01

Ile jest prawdy w tym, że grając jeszcze w Wołyniu Łuck mógł przenieść się do Legii Warszawa?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez Mariusz10 » 2011-02-19, 10:42

Jarmo napisał(a):Ile jest prawdy w tym, że grając jeszcze w Wołyniu Łuck mógł przenieść się do Legii Warszawa?


Myślisz, że będzie pamiętał? :)
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez bolo » 2011-02-19, 13:43

Ja bym go zapytał czy już myślał nad tym, do którego roku życia ma zamiar grać w piłkę nożną.
Obrazek
bolo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1312
Wiek: 28
Dołączył(a): 2009-04-11, 14:28
Lokalizacja: PietrowiceW/Racibórz
Online: 0s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez Jarmo » 2011-02-19, 22:52

Mariusz10 napisał(a):
Jarmo napisał(a):Ile jest prawdy w tym, że grając jeszcze w Wołyniu Łuck mógł przenieść się do Legii Warszawa?


Myślisz, że będzie pamiętał? :)


Według PN ta opcja bardzo mu się podobała i był na nią zdecydowany :P Czyli jeżeli jest prawdą to musi ją pamiętać.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez wojtas69 » 2011-02-21, 14:32

1. Jak wyglądały Twoje początki z piłką i co spowodowało, że Twoim ulubionym piłkarzem został Lothar Matthaus?
2. Jak oceniasz umiejętności Breno i jego przydatność dla zespołu w przyszłości?
3. Jakie było Twoje pierwsze wrażenie gdy przyjechałeś do Monachium, co najbardziej spodobało Ci się w stolicy Bawarii, a co Ci się nie podoba? Czym zaskoczyły Cię Niemcy i samo miasto?
4. Czy Bayern potrzebuje wzmocnień na nowy sezon, a jeśli tak to na jakich pozycjach?
5. Gdzie chciałbyś zakończyć piłkarską karierę?
6. Jak spędzasz czas między meczami? (tu można to zmienić i zapytać jak wygląda typowy tydzień od poniedziałku do niedzieli piłkarza Bayernu)
7. Jakie masz plany na przyszłość po zakończeniu piłkarskiej kariery i czy są to plany związane z futbolem? (coś kiedyś mówił, że tak, ale niech to rozwinie ewentualnie dokładniej :P )
8. Ile jest prawdy w tym, że grając jeszcze w Wołyniu Łuck mógł przenieść się do Legii Warszawa? (wypas pytanie, sam jestem ciekaw :wink:)
9. Czy zastanawiałeś się w jakim wieku zakończysz piłkarską karierę?
10. Czy rozważasz możliwość pozostania w Bayernie po zakończeniu obecnego kontraktu?
11. Dlaczego konsekwentnie w kolejnych zespołach wybierałeś numer 4 na koszulce, ewentualnie 44, gdy numer 4 był zajęty. Czy to Twoja szczęśliwa liczba?
12. Dlaczego po każdym zdobytym golu unosisz rękę do góry i wskazujesz palcem w jakieś miejsce? Jest to spontaniczna reakcja, czy ten gest coś oznacza?

no na razie to by tak wyglądało, ostatnie 3 pytania mojego autorstwa :wink:

było mowa o euro2012 i o pytaniu/pytaniach związanych z Polską, także jak ktoś coś wymyśli, to niech dodaje do listy :wink:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez Mariusz10 » 2011-02-21, 14:39

Co myślisz o organizacji Euro 2012 Ukrainy wraz z Polską, jaką grupę chciał byś aby miałą Ukraina?
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez Moroś » 2011-02-23, 13:36

a może coś w stylu : Z kim najlepiej dogadujesz się na boisku lub poza nim ? Kto najbardziej pomógł Ci w aklimatyzacji w Monachium ? Jakie czynniki wpłynęły na to, że przeszedłeś do Bayernu ?
tylko pytam napisał(a):
extreme napisał(a):jak powrót lubinków?
Jedno auto oszukało kobietę na bramkach na 20 groszy, po czym szybko palą wroty, póki baba zdążyła się zorientować i opuścić szlaban. Info telefoniczne.
Moroś
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 394
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-02-07, 18:12
Online: 15m 46s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez patrykk_ » 2011-02-23, 16:42

a może : Czy tak samo jak my uważasz, że van Buyten jest piździochem i rusza się jak wóz z węglem ? :P

nie no, ale na serio :
Kto według Ciebie jest najlepszą drużyną świata ?
Obrazek

NYAN CAT!
patrykk_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2010-01-11, 19:13
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Online: 0s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez Krzysiek » 2011-02-23, 17:03

wojtas69 napisał(a): było mowa o euro2012 i o pytaniu/pytaniach związanych z Polską, także jak ktoś coś wymyśli, to niech dodaje do listy :wink:

13. Będziesz prawdopodobnie jedną z najważniejszych postaci w zespole Ukrainy na Euro 2012. Jak oceniasz Wasze szanse i kto według Ciebie będzie faworytem lub czarnym koniem, a kto zawiedzie?
14. Bywałeś w Polsce przy okazji starć naszych reprezentacji. Czy to były jedyne Twoje wizyty w naszym kraju? Co najbardziej spodobało Ci się w Polsce, a co nie przypadło Ci do gustu?

Generalnie może się czepiam, bo Wojtas i tak odwala kawał dobrej roboty (tym bardziej, że będzie musiał to wszystko jeszcze przetłumaczyć ;) ), ale myślę, że niektóre pytania powinny być bardziej rozbudowane. Dla przykładu, na pytania 5, 9 czy 10 można by odpowiedzieć nawet jednym słowem, a w wywiadzie pytany powinien raczej dostać szansę, żeby trochę poopowiadać, "rozwinąć skrzydła" ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez wojtas69 » 2011-02-23, 17:10

Krzysiek napisał(a):
wojtas69 napisał(a): było mowa o euro2012 i o pytaniu/pytaniach związanych z Polską, także jak ktoś coś wymyśli, to niech dodaje do listy :wink:

13. Będziesz prawdopodobnie jedną z najważniejszych postaci w zespole Ukrainy na Euro 2012. Jak oceniasz Wasze szanse i kto według Ciebie będzie faworytem lub czarnym koniem, a kto zawiedzie?
14. Bywałeś w Polsce przy okazji starć naszych reprezentacji. Czy to były jedyne Twoje wizyty w naszym kraju? Co najbardziej spodobało Ci się w Polsce, a co nie przypadło Ci do gustu?

Generalnie może się czepiam, bo Wojtas i tak odwala kawał dobrej roboty (tym bardziej, że będzie musiał to wszystko jeszcze przetłumaczyć ;) ), ale myślę, że niektóre pytania powinny być bardziej rozbudowane. Dla przykładu, na pytania 5, 9 czy 10 można by odpowiedzieć nawet jednym słowem, a w wywiadzie pytany powinien raczej dostać szansę, żeby trochę poopowiadać, "rozwinąć skrzydła" ;)


spoko, popraw to, co uważasz, że jest do poprawienia :wink:

tak tylko zebrałem na razie wszystkie pytania

dla mnie to żadna ujma, że ktoś rozbudowuje, czy trochę zmienia moje pytanie :P
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez Szybki » 2011-02-23, 18:31

13. Ile jest prawdy w tym że Bayern sprzedał mecz z Zenitem ? :P
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: Wywiad z Tymoszczukiem dla bayern.munchen.pl ?

Postprzez Krzysiek » 2011-02-24, 10:56

1. Jak wyglądały Twoje początki z piłką i co spowodowało, że Twoim ulubionym piłkarzem został Lothar Matthaus?
2. Jakie było Twoje pierwsze wrażenie gdy przyjechałeś do Monachium, co najbardziej spodobało Ci się w stolicy Bawarii, a co Ci się nie podoba? Czym zaskoczyło cię miasto i w ogóle Niemcy?
3. Mógłbyś nam pokrótce opowiedzieć, jak wygląda typowy tydzień zawodnika Bayernu? Czym wypełniacie czas między meczami?
4. Jak oceniasz umiejętności Breno i jego przydatność dla zespołu w przyszłości?
5. Czy Bayern potrzebuje wzmocnień na nowy sezon, a jeśli tak to na jakich pozycjach?
6. Dlaczego konsekwentnie w kolejnych zespołach wybierałeś numer 4 na koszulce, ewentualnie 44, gdy numer 4 był zajęty. Czy to Twoja szczęśliwa liczba?
7. Czy rozważasz możliwość pozostania w Bayernie po zakończeniu obecnego kontraktu?
8. Gdzie chciałbyś zakończyć piłkarską karierę? Czy zastanawiałeś się już, w jakim wieku chciałbyś zakończyć swoją przygodę z piłką?
9. Jakie masz plany na przyszłość po zakończeniu piłkarskiej kariery i czy są to plany związane z futbolem?
10. Ile jest prawdy w tym, że grając jeszcze w Wołyniu Łuck mogłeś przenieść się do Legii Warszawa?
11. Dlaczego po każdym zdobytym golu unosisz rękę do góry i wskazujesz palcem w jakieś miejsce? Czy ten gest coś oznacza? Jeśli tak, to co?
12. Będziesz prawdopodobnie jedną z najważniejszych postaci w zespole Ukrainy na Euro 2012. Jak oceniasz Wasze szanse i kto według Ciebie będzie faworytem lub czarnym koniem, a kto zawiedzie?
13. Bywałeś w Polsce przy okazji starć naszych reprezentacji. Czy to były jedyne Twoje wizyty w naszym kraju? Co najbardziej spodobało Ci się w Polsce, a co nie przypadło Ci do gustu?

Poprawiłem kilka pytań, dwa połączyłem w jedno i zmieniłem trochę kolejność ;) Wydaje mi się, że tak jest dobrze, ale jeśli ktoś chciały jeszcze poprawiać dalej, to proszę bardzo ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości