Problem z logowaniem

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Problem z logowaniem

Postprzez DzikHubert » 2014-03-29, 14:20

Witajcie, pytanie kieruję do adminów zarządzających stroną. Dlaczego nie mogę zalogować się na te konto?

http://www.bayern.munchen.pl/user/show/159

Konto nigdy nie zbanowane. Po sprawdzeniu na innych przeglądarkach - po wpisaniu loginu i hasła odswieża stronę na której jest logowanie. Założyłem teraz inne konto aby przetestować i logowanie przebiega pomyślnie. Zależy mi na tym koncie.

Mógłby ktoś z adminów wyjaśnić co jest nie tak? :) Może jakiś błąd jest, lub coś podobnego...

Dzięki z góry!
DzikHubert
DzikHubert
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2013-07-14, 13:02
Lokalizacja: Leszno
Online: 14h 52m 21s

Re: Problem z logowaniem

Postprzez KoRnKage » 2014-03-31, 12:17

DzikHubert ---> ten nick na stronie jest aktywny
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Problem z logowaniem

Postprzez DzikHubert » 2014-03-31, 12:39

DzikHubert jest aktywny bo założyłem te konta kilka dni temu , po to by napisać do heata lub Makaja aby mi pomocy w związku z tamtym kontem udzielili , sprawa w toku. To nie jest żadne multikonto - jak tamto odzyskam to śmiało możesz te konto "DzikHubert" zbanować :)

Obrazek

To konto jest nieaktywne , ostatni raz byłem zalogany w styczniu , mail przypisany do konta to był dzikhubert@gmail.com więc tym bardziej to jest dziwne , w jaki sposób mogłem założyć drugie konto na ten sam mail?

[ Dodano: 2014-03-31, 13:47 ]
Powiem tak , czeski film się zrobił , na chwilę obecną wychodzi na to że do konta "OliverKahn" nie ma żadnego maila przypisanego , nie wiem , chyba go UFO porwało ...

[ Dodano: 2014-04-07, 20:39 ]
Wielkie dzięki dla Makaja za przywrócenie konta - temat można zamknąć.
DzikHubert
DzikHubert
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2013-07-14, 13:02
Lokalizacja: Leszno
Online: 14h 52m 21s


Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości