Layout

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Layout

Postprzez Schranzer » 2005-07-01, 01:20

Długo się zastanawiałem, czy napisać ten temat, w sumie od poczštku kiedy powstał wasz nowy layout, no ale musiałem, bo nie daje mi to spokoju. Nie wiem czy taki temat już był, być może, może został już zdjęty, ale chcę zaspokoić swojš ciekawoœć. Do rzeczy.

Osobiœcie akualny layout mi się ani troche nie podoba, wogóle nie czuć klimatu, nie będę tu używał okreœleń jakie mi się kojarzš z kolorystykš bo nie o to chodzi. Dlaczego zdecydowaliœcie się na tš zmianę? Poprzedni layout był na prawde dobry. Podobał mi się, pewnie nie tylko mnie. Chciałbym was zapytać (i tu kieruję moje pytanie do osób odpowiedzialnych za site) czy macie w najbliższych planach zmiane layoutu? Właœnie to jest to pragnienie, które chcę zgasić.. poznać odpowiedŸ.

Pewnie zaraz znajdzie się osoba, która rzuci się na mnie obelgami (ta mniej "sprytna"), ale dlaczego? Bo wyrażam własnš opinie? A może dlatego, że się tu nie udzielam i mam g**** do gadania? A może dlatego, że spotkać mnie można na fcbayern.pl ?
Sšdzę, że strona dużo traci majšc obecny layout, zresztš to nie jest tylko moje zdanie. NIe ukrywam, że doœć często odwiedzałem wasz wortal, ale od kiedy zmieniła się główna strona, no cóz.. ciężko mi sie przeglšda te niusy.

Jak dobrze wiemy, nie dawno odrodził się serwis fcbayern.pl wprawdzie to dopiero poczštek, ale ich wyglšd strony wali na głowę, dlatego też piszę tutaj, aby zrobić coœ w tym kierunku.. przeciętny kibic, fan, a może zwykły user szukajšcy nie wiadomo czego w necie, wybierze fcbayern.pl dlaczego? Bo ich strona jest przejrzysta, trzyma sie kupy, nie razi w oczy, wyœcie mieli œwietny layout, ale został zdjęty. I mówię wam to nie dlatego, aby faworyzować fcbayern.pl (w takim przypadku nie pisałbym tu tego), ale dlatego abyœcie się mogli zastanowić nad wyglšdem strony, bo życze wam wszystkiego dobrego, niech się rozwijajš polskie strony o FCB, a kibiców przybywa. A co najważniejsze niech panuje zgoda między serwisami.

Wyraziłem swoje poglšdy, bo tak widzš to moje uczy. A co z tym zrobicie to sami zadecydujecie, zresztš prawo wyboru ma większoœć.

Kto pierwszy rzuci kamieniem? :)

Pozdrawiam :564:
Schranzer
 

Re: Layout

Postprzez Kociol » 2005-07-01, 07:21

He...nikt kamieniem nie rzuci.

Również od paru osób slyszalem, że ten layout nie trzyma się kupy, również jednak dużo osob mówi, że jest dobry.

Sami być może troche żalujemy, w moim odczuciu myslalem ze bedzie on trochę inaczej wyglšdał. Co do zmiany layouta? Zastanawiamy się, jednak czy coœ z tego wyjdzie?

Wkrótce bydŸ może się okaże ...

Co do fcbayern.pl nic nie mam, a stosunki miedzy administratorami sš bardzo dobre, więc tylko pozazdroscic tych rzadów maikiego.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Layout

Postprzez haj » 2005-07-01, 07:58

Ja sprobuje odpowiedziec na pytania postawione prze Schranzera :wink:

Dlaczego zdecydowaliœcie się na tš zmianę?


Po pierwsze dlatego, ze znalazly sie fundusze.
Po drugie to obecny lay (po konsultacjach z dobrymi webmasterami) zostal oceniony bardzo dobrze przez nich i jak mi to powiedzieli, zostal wykonany bardziej profesjonalnie niz nasze poprzednie.
Moze dlatego tez iz chcielismy wprowadzic cos nowego, aby kibice nie poczuli sie znurzeni, prawde mowiac, ponurym wygladem strony bo po prostu na niej bylo bardzo ciemno.

czy macie w najbliższych planach zmiane layoutu?


Plan owszem jest, tylko problem w tym kto go zrobi za rozsadna cene. Na razie jest zlecenie i czekamy na efekty pracy. Jak bedzie nam sie podobal to zapewne nastapi zmiana layoutow...

Moim zdaniem zas, obecny jest najlepszy jaki mielismy...

Pewnie zaraz znajdzie się osoba, która rzuci się na mnie obelgami (ta mniej "sprytna"), ale dlaczego? Bo wyrażam własnš opinie?


Jak Kociol napisal - nikt tu miesem nie bedzie rzucal. Jak cos sie podobnego pojawi od razu bedzie usuwane, takze spokojna Twoja rozczochrana :wink:

A może dlatego, że się tu nie udzielam i mam g**** do gadania?


Nie trzeba sie udzielac na forum, aby napisac swoje zdanie na temat strony. Ciekawe pomysly zawsze mile widziane 8)

A może dlatego, że spotkać mnie można na fcbayern.pl ?


Kurde, toż to grzech niewybaczalny :wink:

no cóz.. ciężko mi sie przeglšda te niusy.


Zaciekawilo mnie osobiscie to zdanie... Jak bys mogl to bym prosil Cie o rozwiniecie tej sentencji bo jestem bardzo cieakwy w czym sie ta trudnosc objawia...

ale ich wyglšd strony wali na głowę


osobiscie mam inne odczucia :P

Kto pierwszy rzuci kamieniem?


Kamieniem? to przezytek. Ja rzucam granatem! :573: 8) :wink:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Layout

Postprzez zborek » 2005-07-01, 09:18

Mi ten layout jest o wiele ładniejszy od poprzedniego.Tak jak Haj powiedział,że kibice chcieli,żeby było bardziej kolorowo,a nie ponuro i nudno.A co do fcbayern.pl to uważam,że ta strona narazie nie może równać się z bayern.munchen.pl.


Pozdro
:D :D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Layout

Postprzez Max » 2005-07-01, 09:28

moim zdaniem aktualny lay jest lepszy od poprzedniego, moze dlatego ze tamten mi sie znudzil
obecny srednio mi sie podoba
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Layout

Postprzez haj » 2005-07-01, 09:41

od razu mowie, ze kazdy nastepny wpis ktory w tresci bedzie zawieral porownyniwanie obu stron (a nie o to tutaj chodzi) bedzie kasowany...

Pozdrawiam
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Layout

Postprzez DamKam » 2005-07-01, 10:02

Mnie osobiscie obecny lay bardzo sie podoba !!! Moim zdaniem jest o niebo lepszy od poprzedniego !!! Wyglada bardziej profesjonalnie !!!
Ale oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie... przeciez gust kazdy ma inny...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Layout

Postprzez olek » 2005-07-01, 10:12

a ja powiem szczerze ze bardziej podoba mi sie layout na stronie fc.bayern.pl dlaczego? poniewaz jest bardziej przejrzysty i latwiej znalezc to czego szukamy takie sa moje odczucia natomiast jezeli mialbym porownac stary i nowy layout strony bayern.munchen.pl to na pewno ten nowy jest lepszy
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Layout

Postprzez Kamilo » 2005-07-01, 10:41

Może Was zaskocze, ale mi sie podobał wyglšd strony, która działała jeszcze pod adresem www.bayern.any.pl :lol:
W sumie to ostatni i ten obecny też sš niezłe. Wole sie wstrzymać od wszelkiego rodzaju porównań :wink:

P.S Właœnie wszedłem na strone przez adres www.bayern.any.pl i jeszcze wyœwietlajš się te fajne reklamy :lol: Czym to jest spowodowane? Kiedy jak najszybciej starałem się je wyłšczyć, żeby mnie nie kusiło do kliknięcie :twisted:
Fc Bayern Monachium Fussball Club Numer One !!!
Kamilo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 37
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:24
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Re: Layout

Postprzez El Pomidorros » 2005-07-01, 11:02

Tylko przypadkiem nie wprowadzajcie w tš dyskusję, jakiœ harpunów, dobrze naostrzonych noży czy bóg wie co, aby osšdzić który layout jest lepszy. :wink:

Szczerze mówišc nie mi osšdzenie layoutów obydwu stron, bo ja wejdę na waszš stronę, i od razu kierunek... forum :roll: ale jeœli miałbym wzišœć udział w tej dyskusji na temat szablonu poszczególnych ston, wybrałbym waszš stronę...
Nie miałem żadnego zamiaru podlizywać się mojš ocenš, ale gdy patrzę na szablon ze strony fcbayern.pl, to nurtuje mnie pytanie... "do jasnej cholery co to jest :?:"

Logo przypomina jakby, było robione podczas wielu prac w windowsowym paincie, który jest zawsze dodawany w windowsie. Ok... piłkarze, którzy sš cieniem tego loga, nie zrobiłbym w paincie, lecz większš częœć na upartego potrafiłbym zrobić w paincie.
Dalsza częœć Layotu, też za pięknie nie wyglšda. Podam przykład działu "hymn", w którym jest jakaœ obramówka z cieniem. Oj... co to jest :?: :? lepiej by wyglšdało to, gdyby był jakiœ fajny cień z graczami Bayernu, wykonany bardzo profesionalnie.

Między innymi w waszej stronie, zrobiłbym bym coœ z reklamami buttonów. One zajmujš conajmniej połowę ekranu :!: Najlepiej byłoby coœ zrobić, aby one nie zajmowały tyle miejsca... także bym zmienił pokazywanš iloœć newsów archiwalnych. Ich jest conajmniej 60 na stronie, i także zajmujš dużš częœć strony :!: Zostawcie sobie z 15 newsów na stronę, a jak będzie jeszcze chciał zobaczyć wczeœniejsze wejdzie sobie w archiwum i będzie ok. A Layout... no jest trochę rzeczy z którymi można byłoby trochę się pobawić, ale już mi się nie chce pisać.

Znajšc kogoœ, niedługo ktoœ mi zarzuci "zrób lepszy", ale ja się nie zajmuję robieniem layoutów. A jak już ktoœ robi layout to niech poœwięci wiele swojego czasu, da z siebie wszystko żeby to jakoœ wyglšdało, bo chyba jak ma to ujrzeć œwiatło dzienne, to niech będzie to coœ ładnego.

Ale pamiętajcie, nigdy nie zadowolicie całej grupy kibiców. Nawet jeœli będziecie się troić to i tak znajdzie się jakaœ grupka osób, którym nie będzie się podobać wasza wykonana praca. W końcu także i potrzeba podczas pracy krytyków... :wink:
El Pomidorros
 

Re: Layout

Postprzez Schranzer » 2005-07-01, 12:00

haj napisał(a):
no cóz.. ciężko mi sie przeglšda te niusy.


Zaciekawilo mnie osobiscie to zdanie... Jak bys mogl to bym prosil Cie o rozwiniecie tej sentencji bo jestem bardzo cieakwy w czym sie ta trudnosc objawia...



Właœnie tu miałem na myœli obraz strony, m.in tez to co powiezdiał El Pomidorros z tymi buttonami i niusami, troszke tego za dużo to fakt, ale to idzie przeboleć, nie miałem tu na myœli nic o częsci merytorycznej strony, tylko i wyłšcznie wyglšd.

Ale to prawda wszystkim nie da siędogodzić, tak więc jeœli tu ejst spora grupa osób, którym sie to podoba to git, w końcu o to chodzi. A ja przynajmniej zaspokoiłem ciekawoœć.

haj, Kociol dobrze że tępicie pieniactwo :569:
Schranzer
 

Re: Layout

Postprzez haj » 2005-07-01, 12:25

Buttony - moze i macie w tej kwestii racje, ale wlasnie dzieki takiej wspolpracy mamy to co teraz mamy. Moze pomyslimy nad troche innym wyswitlaniem tych buttonow, moze na tym a moze na nastpnym layu...

Newsy - az wstyd sie przyznac, ale zapewne juz nie jeden czytelnik zauwazyl, ze archiwum nam po prostu nie chodzi... Takze ilosc newsow w pasku jest po to, aby ktos kogo nie bylo przez 2-3 dni mogl wszytstko sobie nadrobic...

Ciesze sie, ze znalazes odpowiedz na swoje pytania u nas na forum 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Layout

Postprzez charlee » 2006-07-26, 19:26

haj napisał(a):Buttony - moze i macie w tej kwestii racje, ale wlasnie dzieki takiej wspolpracy mamy to co teraz mamy. Moze pomyslimy nad troche innym wyswitlaniem tych buttonow, moze na tym a moze na nastpnym layu...

Newsy - az wstyd sie przyznac, ale zapewne juz nie jeden czytelnik zauwazyl, ze archiwum nam po prostu nie chodzi... Takze ilosc newsow w pasku jest po to, aby ktos kogo nie bylo przez 2-3 dni mogl wszytstko sobie nadrobic...

Ciesze sie, ze znalazes odpowiedz na swoje pytania u nas na forum 8)


Haj o czym o ni mowią :D dowiem sie?
charlee
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2006-03-14, 20:07
Online: 0s

Re: Layout

Postprzez haj » 2006-07-27, 15:04

Czekamy na opinie na temat nowego wyglądu strony ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Layout

Postprzez Kociol » 2006-07-27, 15:05

Wielkie zmiany serwisu BAYERN.MUNCHEN.PL
serwisnews
Z dniem dzisiejszym dochodzi na naszej stronie do bardzo istotnych zmian. Jak sami widzicie, serwis przeszedł gruntowną przebudowę nie tylko szaty graficznej, ale także zawartości menu.

Nowością jest rozwijane menu usytuowane nad newsami. Umieszczenie go tam pozwoliło uzyskać większą przestrzeń dla newsów, co było naszym głównym zamierzeniem. Mamy nadzieję, że sprawne poruszanie się po nim przyjdzie Wam - naszym czytelnikom - z łatwością.

Przede wszystkim duży nacisk kładziemy właśnie na jak najlepsze przedstawienie wiadomości. Jest to naszym zdaniem najważniejsza cześć serwisu informacyjnego, dlatego też chcieliśmy, aby one były w najbardziej widocznym miejscu na stronie.

Także przypominamy o potrzebie powtórnego zarejestrowania się (kliknięcie na Zarejestruj się), jeśli tylko zechce się komentować informacje pojawiające się na stronie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych osób może być to problem, jednak mamy nadzieję, że tym samym odstraszymy od kolejnego logowania się ludziom, którzy wyrażają swoję opinię w niekulturalny sposób.

Na stronie pojawił się nowy dział "Transfery od 1965". Wszystkich kibiców bawarskiego zespołu, których interesuje bardzo przeszłość klubu, zachęcamy do odwiedzenia go, gdyż znajdują się tam transkacje, które Bayern wykonał odkąd znajduje się w Bundeslidze. Poza tym gorąco polecamy odwiedzenie "Legendy klubu", gdzie można zobaczyć bramki strzelane przez m.in. Franza Beckenbauera, Gerda Muellera czy Paula Breitnera!

Głęboko wierzymy, że zmiany które zaszły, są zmianami na lepsze. Nasza strona jest odwiedzana przez coraz większe grono kibiców, dlatego też i my chcemy się nadal rozwijać, aby sprostać wymaganiom jak najszerszej rzeszy polskich fanów Bayernu Monachium!

Duże słowa uznania kierujemy w stronę firmy webpack.pl która była głównym wykonawcą naszego nowego designu.

www.bayern.munchen.pl, Haj


Elo, mi sie podoba :wink: Szczegolnie oskryptowanie :)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Następna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości