LIGA TYPERÓW

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Co z Ligą Typerów?

Kontynuowana punktacja
4
13%
Punktacja od nowa
28
88%
 
Liczba głosów : 32

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez goku » 2005-12-22, 22:56

Pierwszy raz w zyciu cos wygralem!! <jupi> i jest to jesienna runda ligi typera najlepszego klubu na swiecie!! wygralem pilke z UMBRO!! <jupi><jupi> wielki dzieki za nagrode jestescie SUPER!! FCB 4EVER :D:D
goku
 

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez Kociol » 2005-12-30, 17:14

Wkrótce ... bo pod koniec stycznia wystartuje runda wiosenna, także mam pytanko do Was użytkowników:
- Goku otrzymał nagrodę za najlepszego typera rundy jesiennej

Więc ... zerujemy baze, aby na nowo każdy miał szanse wygrać nagrodę?
Proszę o oddawanie głosów!
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez olli » 2005-12-30, 17:34

Kociol napisał(a):Wkrótce ... bo pod koniec stycznia wystartuje runda wiosenna, także mam pytanko do Was użytkowników:
- Goku otrzymał nagrodę za najlepszego typera rundy jesiennej

Więc ... zerujemy baze, aby na nowo każdy miał szanse wygrać nagrodę?
Proszę o oddawanie głosów!

Może ankiete zróbmy - bez nabijanie się obędzie :)
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez goku » 2005-12-30, 22:28

Moim zdaniem powinnismy kontynuowac dalej lige typera bez zerowania tak jak wyglada prawdziwy sezon w Bundeslidze (zreszta w innych ligach tez). teraz pewnie wiekszosc sobie pomysli ze nie chce zerowac pkt dlatego ze jestem na 1 miejscu i ze mam najwieksze szanse. szczerze mowie ze nie o to mi chodzi (jak ktos chce to niech nie wierzy) ale skoro gramy w to podobnie do normalnych meczow w lidze to powinnismy grac caly sezon bez przerywania. takie jest moje zdanie i uwazam ze nie mam zadnej jakiejs pewnej szansy bo przeciez moga mi sie zdarzyc wpadki i duzo ludzi jak bedzie rzetelnie stawialo ma szanse zdobyc mistrzostwo calego sezonu. :):) pozdro 4 all fan FCB!!!!! :D
goku
 

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez mario_mk » 2005-12-30, 22:29

ja mysle ze mozna poprowadzic dwie rownolegle teraz bazy chyba ze to jakis problem
jedna ograniczala by sie do rundy wiosennej i za ta bylaby nagroda a druga bylaby suma dokonan z pierwszej i z drugiej rundy

takie jest moje skromne zdanie i mysle ze to byloby fajne
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez Grzechoo » 2005-12-30, 22:32

Ja osobiście zagłosowałem na zerowanie, z jednego powodu - dajecie nagrody za rundy! Gdyby typer prowadzony był w oparciu o cały sezon, nie byłoby problemu. Ale jeżeli dajecie nagrody na półmetku (chyba nigdzie sie nie dostaje nagród za mistrzostwo w rundzie jesiennej) to teraz wg mnie możnaby zerować liczniki.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez goku » 2005-12-31, 00:41

Bardzo podoba mi sie pomysl od mario_mk :D:D jezeli to nie problem to mozna by tak bylo zrobic. moim zdaniem to jest najlepszy pomysl. wszyscy by byli pogodzeni i nikt by nie mial pretensji :):) jezeli to nie problem i nieduzo roboty to mozna by to bylo tak zrobic i byloby super! :D
goku
 

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez olek » 2005-12-31, 00:49

Ja zaglosowalem za wyzerowaniem punktow. Nie wszyscy zdazyli zapisac sie do typera na czas, teraz mieliby szanse walczyc od poczatku. A jezeli ktos jest naprawde dobry to wg mnie nie zaszkodzi jeszcze wieksza rywalizacja. Z reszta, gdyby licznik punktow zostal wykasowany, to jestem przekonany, ze w rundzie wiosennej w zabawie wzieloby udzial duzo wiecej osob. To jest tylko moje zdanie. Ja mialem tak, jak to opisalem - nie dosc, ze zapisalem sie dopiero chyba na 3. kolejke, to pozniej pare razy zdarzalo mi sie zapomniec typowac etc. Wiem, ze to tylko z mojej winy, ale moim zdaniem, jesli sa nagrody na 2, ze tak powiem, semestry :P , to na wiosne powinna byc prowadzona oddzielna klasyfikacja. Pomysl mario tez nie bylby zly. Ludzie z czolowki nie straciliby swoich ciezko zarobionych punktow, a nowi takze dostaliby szanse wykazania sie. Tylko oczywiscie na to potrzebaby bylo wiecej nagrod :? .
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez mario_mk » 2005-12-31, 00:53

no kurcze nawet mnie uda sie czasem cos madrego wymyslec i cos co spodoba sie paru ludziom hi hi hi :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez lisek1307 » 2005-12-31, 10:01

Ja tez zaglosowalem zeby punkty liczono od nowa poniewaz zostala przyznana nagroda wiec to tak jak by sie zaczynalo od nowa wiec mysle ze tak bedzie lepiejm a co do zwyciescy to GRATULACJE!!!!

Pozdro dla kibiców FC BAYERNU MONACHIUM

______________________________________


FC BAYERN UBER ALLES
lisek1307
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-07-14, 15:45
Lokalizacja: Pępowo
Online: 0s

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez piotraldinho » 2005-12-31, 10:23

Ja jestem za punktami od nowa i tak tez zagłosowałem . Skoro najlepszy typer rundy jesiennej otrzymał nagrode to najbardziej sprawiedliwe byłoby typowanie 2 rundy od poczatku i najlepszy typer otrzymałby nagrode .
Ale dobry pomysł , jesli nie najlepszy ma mario_mk . I to chyba byłoby najbardziej sprawiedliwe ...
Ale decyzje podejmijcie sami bo ja sie nie obraze jak runda wiosenna rozpocznie sie z sytuacja po rundzie jesiennej :wink: .

PS. Gratulacje dla zwyciescy !
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez goku » 2005-12-31, 12:57

dzieki za gratulacje!! :D w sumie glosowalem na to zeby liczyc dalej ale patrzac na wypowiedzi innych to obojetne mi to jest. dla mnie to fajna zabawa i nie musze za wszelka cene wygrywac . :) wydaje mi sie za fajnei by bylo zrobic tak: zastosowac ten pomysl od mario (oczywiscie jezeli to nie za duzo roboty) i jezeli nie ma tylu nagrod to nagrody przyznac tylko za runde wiosenna (bo z tego co widze w glosowaniu wiekszosc chce liczyc pkt od nowa a za runde jesienna juz nagroda byla) a klasyfikacja z calego sezonu bedzie tylko dla satysfakcji (przynajmniej dla mnie). :D:D pozdro!!
goku
 

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez klivids » 2005-12-31, 14:36

Niech bedzie od nowa to wygram!!!!!!! hehehehe
klivids
Bawarczyk
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2005-12-31, 14:32
Online: 2s

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez Pietras » 2005-12-31, 14:48

Mario bardzo dobry pomysł. Że też wcześniej na to nikt nie wpadł :wink: Popieram w 100% i jeśli rzeczywiście nie stanowi to problemu to jak najbardziej jestem do tego przychylny jak zresztą większość graczy naszego typera :D
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: LIGA TYPERÓW

Postprzez Kociol » 2005-12-31, 15:48

Raczej tego w skrypcie nie ma opcji kontyynuowania i zerowania :) Ale mozna tak zrobic, zapisze wyniki najlepszych 200 osob, bo nie sadze ze ktoś nowy bylby takim rewelacyjnym ze wyprzedziłby czolowke ;) A typer bedzie wyzerowany i wygra najlepszy a potem bede sumował, zeby znalezc najlepszego w calym roku

:o
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości