2-lecie serwisu

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

2-lecie serwisu

Postprzez Kociol » 2005-11-03, 21:07

Już wkrótce, bo 10 listopada nasz serwis będzie miał drugie urodziny :) Właœnie 10 listopada 2003 roku założyłem serwis wraz z pomocš Kristara :) a potem losy potoczyły się jak widać w dziale na stronie "O serwisie" ... Haj i spółka, Lmollu, Max, Adams, DamKam, Tischik, Olli, Hummel ... itp :) się pojawili ...


Jedno pytanko do Was... jak wspominacie czas spędzony z naszym serwisem przez te już prawie 2-lata, niektórzy krócej, niektorzy dłużej, a niektórzy od niedawna :)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez olli » 2005-11-03, 21:14

Co tu dużo mówić, do strone poznałem pod koniec wakacji 2004, i po 3 miesišcach zostałem moderatorem forum, tak jest do dzisiaj i jestem zadowolony z pełnionej fukcji :). Przez ten rok strona bardzo sie rozwineła - szczególnie pod względem graficznym: nowy lay, nowe forum, a także dużo nowych użytkowników - niektórzy lepsi, niektórzy gorsi :). Tak czy siak, przez ten rok strona na pewno poczyniła duże kroki na przód.

P.S. a zapomniałem jeszcze dodać, iż w tym czasie, założyliœmy oficjalny fanklub 8)
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez zborek » 2005-11-03, 23:04

Dla mnie ten czas upłynšł bardzo szybko.Jestem już trochę na tym forum.Pamiętam jeszcze stare forum to były czasy hehehe 3 ostzreżenia nawet miałem <lol2>,ale ogólnie bardzo spoko i zawsze będe pisał na tym forum.Pozdro all!!!!!!.
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez Scholli » 2005-11-04, 02:32

ja trafiłem na tš stronę niejako z nudów... ponieważ Niemiecki mam w małym palcu jakoœ nigdy nie szukałem polskiej strony o Bayernie (kiedyœ tam w zamieszłych czasach modemowych chyba jakšœ tam odwiedzałem, ale już nawet nie pamiętam co to było)... no i pewnego dnia nie miałem co robić więc jak zwykle w takich sytuacjach przyszła mi głupia myœl do głowy ;-) a tš myœlš było zobaczenie czy sš jakieœ fajne polskie strony o Bayernie... Wasza mi się spodobała i jak widać zadomowiłem się tutaj :D super robota i super ludzie :) oby tak dalej, a zanim się obejrzymy będzie trzeba jakšœ przemowę na 20-lecie wykombinować ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez DamKam » 2005-11-04, 11:02

To juz 2 lata :D Az sie nie chce wierzyc... jak ten czas szybko mija :wink:
Ja pamietam ze trafilem na ta strone przypadkiem :!: Akurat szukalem w necie polskich stron o FCB i natknalem sie na ten serwis, ktory od razu mnie zainteresowal... akurat poznalem ta strone jak dopiero co zaczela dzialac wiec mozna powiedziec ze znam ja pratycznie od samego poczatku :) Pamietam ze pierwsze forum bylo bardzo prowizoryczne... ale z czasem zrobiono nowe, potem drugie no i to jest chyba trzecie :wink: Nie zapomne momentu kiedy Kociol zagadal do mnie kiedys na gg i zaproponowal posade moderatora :D Pamietam ze w pierwszym momencie nie bylem pewny czy sie nadaje ale po niedlugim czasie zdecydowalem sie i nie zaluje tej decyzji do dzis :!: Jakis rok temu awansowalem do funkcji admina, tez z nominacji Kociola :564: Dzis moge powiedziec tyle ze jestem bardzo zadowolony z rozwoju forum i szczesliwy ze naleze do grona osob, ktore tworza ten serwis :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez haj » 2005-11-04, 13:32

Dla mnie najwiekszym powodem do dumy jest to, że strona www.bayern.munchen.pl i forum tego serwisu zgromadzila bardzo pokazna liczbe fanow Bayernu Monachium co bylo, jest i bedzie priorytetowa sprawa dla nas wszystkich tworzacych ten sajt.

Serwis istnieje juz 2 lata - jak to szybko zlecialo... Nawet sie nie zdazylem ogladnac wstecz :P Coz mimo tego ze wiemy, iz jeszcze jest sporo do zrobienia, to jednak uwazam, ze www.bayern.munchen.pl moze zaspokoic pragenienia kazdego kibica bawarskiego klubu.

Nie bede sie ropzisywal o historii i tym co bylo wczesniej bo zajeloby mi to duzo czasu a i tak niekomu by sie nie chcialo czytac, a pisanie dla siebie to jest jak szutka dla sztuki :P

Jedyna nadzieje jaka moge zywic to to, ze kazdy kto wejdzie na nasz serwis znajdzie wszystko to co chce i jest zadowolony z naszej pracy, ktora naprawde nie jest latwa - pochlania wiele czasu, a w zamian jednye co nam to przynosi to czysta satysfakcja w faktu, ze mozemy przekazac informacje o ukochanym klubie kazdemu z zainteresowanych kibicow. Wiem takze, ze zdarzaja sie nam pomylki - nie raz duze, nie raz prawie niewidoczne, ale prosze Was o wyrozumialos bo my jestesmy tylko ludzmi - staramy sie robic wszystko jak najlepiej ale nie zawsze to wychodzi ;)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez piotraldinho » 2005-11-04, 13:49

Czas spedzony z serwisem ? Wspominam bardzo przyjemnie :D . Jak po raz pierwszy na stronke trafiłem to już kiedyœ , chyba na starym forum pisałem :D :P , wiec nie bede przynudzac :P . Stronka jest bardzo fajna , prawie codziennie na nia wchodze i czytam sobie informacje o moim ulubionym klubie (po Barcie :P ) . Można sie duzo o FCB dowiedziec , duzo newsow (brawa dla newsmen-ow :P ) . Forum - swietna sprawa . Mozna sobie pogadac o zespole , posprzeczac sie (co mi sie nawet chyba czesto zdarza :P ) z fajnymi ludzmi . Byłem jeszcze na kilku innych forach i jakos tamte mi sie nie spodobały w takim stopniu jak te . Rowniez fajnym pomysłem był Typerek na stronce , którego zreszta udało mi sie wygrac poprzednia edycje z czego abrdzo sie cieszyłem :D .
Mysle ze stronka bedzie sie dalej rozwijac w takim szybkim tempie , jest bowiem najwieksza i najpowazniejsza strona o FCB w polsce .
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez Giovane » 2005-11-04, 14:21

A macie może zdjecie starego layoutu?
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez Kociol » 2005-11-04, 15:45

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Niestety brak większej rozdzielczoœci!
Ostatnio edytowano 2005-11-04, 15:57 przez Kociol, łącznie edytowano 2 razy
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez Giovane » 2005-11-04, 15:55

A nie masz większej rozdzielczoœci bo tutaj nic nie widać prawie!
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez Max » 2005-11-04, 17:30

nie bede sie rozpisywal o calej mojej przygodzie ze stronka bo szkoda czasu :P robilem to chyba rok temu
opisze tylko poczatek
ledwo nad klawiature glowa siegalem a juz dorwalem modem ;) no i szukalem jakiejs strony o bayernie i znalazlem stara, zaniedbana www.bayern.any.pl nic ciekawego tam nie znalazlem, zostawilem swoj mail do subskrybcji, no i po pewnym czasie dostalem maila ze strona sie reaktywuje, no i pozniej wszystko potoczylo sie bardzo szybko :D
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez Grzechoo » 2005-11-04, 19:25

Pamiętam jeszcze te dwie ostatnie wersje strony, które pokazał Kocioł... póŸniej rewolucja i całkowicie zmieniona szata graficzna, która moim zdaniem była dobra :D

Całkiem przypadkowo znalazłem te stronę. Szukałem wtedy tapet Bayernu i natchnšłem się właœnie na ten serwis. Potraktowałem go w obojętnie i na jakiœ czas o nim zapomniałem. Pewnego dnia postanowiłem jeszcze raz poœcišgać jakies tapety Bayernu i przypomniałem sobie o www.bayern.munchen.pl .... jednakże przypomniałem sobie tylko z wyglšdu, bo za Chiny nie pamiętałem adresu strony... znalazłszy jš w końcu na google.pl zaczšłem coraz częœciej na niš wchodzić i moja "przygoda" z serwisem trwa aż do dzisiaj :wink:

Ogólnie serwis oceniam bardzo dobrze - zawsze najœwieższe informacje o Bayernie, na forum ciekawe dyskusje na różne tematy :D Tak trzymać! :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez Piecia » 2005-11-04, 21:24

Cóż, ja swojš przygodę ze stronami o Bayerni zaczynałem od starej fcbayern.pl czyli Kadet Fcbfan i reszta bandy:) (z tego strony Maćka "FCBFana chciałbym pozdrowić :)) Byłem najmłodszym userem na tamtym forum, ale jak pamietam to raczej nigdy się nie wygłupiłem.

Na ty, forum jestem chyba od roku (no na tym starym byłem), żadnych funkcji ważnych nie pełnię (oprócz moda chata ;) ; w tym momencie kolejne pozdro, tym razem dla Kocioła i Lmolla, bo przypomniały mi się nasze wybryki na czaciku przed Koln - Bayern ;)). Piszę to co myœlę o Bayernie, konfliktowy raczej nie jestem, nie lubię pisania nie na temat, kompletnego braku ortografii i interpunkcji (sam Miodkiem nie jestem, ale zasady jakieœ sš), a i nie zniosę fanów obcych drużyn "wyzywajacych" czy podważajšcych wielkoœć Bayernu :)


Pozdrawiam

Piecia (dawniej na fcbayern.pl "oliverek", "oliverek13", na tym forum od zawsze Piecia - zdrobnienie od imienia jakby kto pytał :))
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez Adams » 2005-11-04, 22:59

Podobnie jak większoœć swojš przygodę z serwisem zaczšłem od stronki www.bayern.any.pl. Co jakiœ czas dodawano tam newsy, ale zawsze œwieże info czerpałem z oficjalnej, niemieckiej stronki. PóŸniej pojawił się serwis www.bayern.munchen.pl
O ile dobrze pamiętam to rok temu zostałem przyjęty do redakcji i wtedy dopiero zaczęła się prawdziwa przygoda ze stronkš. Na forum było i jest wiele ciekawych dyskusji, które na bieżšco œledzę, ale niestety nie mam zbyt dużo czasu na wypowiadanie się.
Strona już poczyniła duże postępy, a na pewno będzie jeszcze lepiej :wink:
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: 2-lecie serwisu

Postprzez Kociol » 2005-11-05, 00:23

Wraz z Kuliszem, a moze Kulisz ze mna o ktorym zapomniałem dodac, że to nasz skrypciarz ... przeprowadzamy zmiane na stronce :) on przeprowadza :)

Miejmy nadzieję, że redaktorow bedzie dzieki temu u nas wiecej, a łatwosc dodawania informacji, działów itp ... bedzie służyć powiekszaniu sie zawartosci informacyjnej na stronie

Pracujem :-P
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Następna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości