Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Olszesky » 2012-04-30, 13:27

scholli7 powinien odejsc. jest najgorszym moderatorem w historii forum. daje warny z automatu niczym maszyna i jest upierdliwy.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez scholli7 » 2012-04-30, 13:47

a moje miejce zajmiesz ty będziesz najlepszym moderatorem pod słońcem :D
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez shadow7 » 2012-04-30, 13:50

scholli7 napisał(a):a moje miejce zajmiesz ty będziesz najlepszym moderatorem pod słońcem :D


boli, że Olszesky ma rację?
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Scholli » 2012-04-30, 13:52

scholli7 napisał(a):a moje miejce zajmiesz ty będziesz najlepszym moderatorem pod słońcem :D
jaki by Olszesky nie był to na pewno byłby lepszy od Ciebie, bo używa mózgu do myślenia a nie ma w głowie tylko suchych punktów regulaminu (których prawie nikt poza Tobą nie czytał :lol: ) tak jak Ty... :roll:
Ostatnio edytowano 2012-04-30, 13:54 przez Scholli, łącznie edytowano 1 raz
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Serek_ » 2012-04-30, 13:53

Ja tam rożnicy nie odczułem żadnej przy zmianie :P pewnei jak i wielu.
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez scholli7 » 2012-04-30, 14:05

shadow7 napisał(a):boli, że Olszesky ma rację?


to Was cały czas boli ,że ktoś zwraca uwagę na postanowienia regulaminu które ktoś w jakimś celu tu ustanowił .A co ciekawe nie pasuje to ludziom ,którzy wiedzą i doskonale zdają sobie sprawę ,że bez używania wulgaryzmów i przekleństw w swoich wypowiedziach nie mogą się obejśc ;) i tym samym rękami i nogami zapierają się by czasem nie dostać ostrzeżenia prawda.

Scholli napisał(a):jaki by Olszesky nie był to na pewno byłby lepszy od Ciebie, bo używa mózgu do myślenia a nie ma w głowie tylko suchych punktów regulaminu (których nikt nawet poza Tobą nie czytał ) tak jak Ty...


może i rzeczywiście byłby lepszy ,jednakże póki co ja nim jestem i będę zwracał uwagę na te suche punkty regulaminu ( które ja właśnie przeczytałem ) czy Ci się to podoba czy też nie i Tobie również radzę się z nimi zapoznać i używać mózgu by je przestrzegać ........
bez odbioru
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Sic » 2012-04-30, 15:23

Scholli7, dając warny za wulgaryzmy zakrywane przez autocenzure nie bronisz regulaminu, bo przekleństwo ukryte przed innymi czytającymi.

Dając za to warny służy tylko twojej pseudo-krucjacie przeciwko przekleństwom.

Dziękuje za uwagę.

ps. mógłbyś się nauczyć stawiać przycinki w odpowiednich miejscach (i nie chodzi mi tu o interpunkcję jako taką, ale o estetykę postów)
Sic
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 708
Dołączył(a): 2006-08-27, 12:31
Online: 24d 57m 8s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Scholli » 2012-04-30, 15:54

scholli7 napisał(a):Tobie również radzę się z nimi zapoznać
a na jakiej podstawie uważasz, że się z nimi nie zapoznałem? sobie wypraszam takie oszczerstwa i pomówienia ze strony moderatora - co to zachowanie? jak jesteś taki prawy to powinieneś sobie teraz sam strzelić ostrzeżenie...

Sic napisał(a):ps. mógłbyś się nauczyć stawiać przycinki w odpowiednich miejscach (i nie chodzi mi tu o interpunkcję jako taką, ale o estetykę postów)
pan prawy moderator nie przestrzega 3 pkt regulaminu :lol: co za to jest przewidziane? chłosta? smoła i pierze? ;)



a tak w ogóle dlaczego są dwa tematy n/t pracy moderatorskiej? :?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Recit » 2012-05-01, 21:04

Patrząc na post Scholliss tak mnie zastanowiło... Jeżeli się na forum użyję wulgaryzmu, to pojawia się napis "cenzura". Na tej podstawie moderator moderatorów daje osty.

Ale...

Jeżeli SAM z siebie (nie używając wulgaryzmu!!!) napiszę - nosz "cenzura"!, to co się stanie? Nie ma tam żadnego wulgaryzmu, więc nie naruszam żadnego punktu regulaminu! :D

Zmierzam oczywiście do tego, że zastanawia mnie, czy w momencie powstania regulaminu na forum działała już autocenzura. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że w tej sytuacji jest coś "cenzura" ironicznego ;)
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 42m 25s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez scaloni » 2012-05-01, 21:59

(cenzura) tak to chyba działa. w nawiasie :D nie w cudzysłowie.. jeśli o to ci chodzi.

(cenzura) mać (cenzura) jego :D
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Recit » 2012-05-01, 22:01

No tak, ale w tym momencie za co jest ost? :D Jeżeli napiszę (cenzura) to nie mogę go dostać, bo nie łamię regulaminu. Jeżeli napisze to za mnie forum, to w istocie też nie łamię, bo tu się NIE DA napisać wulgaryzmu z powodu autocenzury.

Wniosek - Scholli7 nie daje ostów za przeklinanie na forum, a za myśli ;) Coś jak ksiądz :mrgreen:
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 42m 25s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez baymann9 » 2012-05-01, 22:06

Jego świątobliwość (cenzura)!
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 19h 34m 56s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez ironlemon » 2012-05-01, 22:20

Recit napisał(a):No tak, ale w tym momencie za co jest ost? :D Jeżeli napiszę (cenzura) to nie mogę go dostać, bo nie łamię regulaminu. Jeżeli napisze to za mnie forum, to w istocie też nie łamię, bo tu się NIE DA napisać wulgaryzmu z powodu autocenzury.

Wniosek - Scholli7 nie daje ostów za przeklinanie na forum, a za myśli ;) Coś jak ksiądz :mrgreen:

A to nie działa tak, że moderatorzy widzą posty w oryginalnej postaci, bez autocenzury?
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Scholli » 2012-05-01, 23:24

Recit napisał(a):Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że w tej sytuacji jest coś "cenzura" ironicznego ;)
scholli7 jest "(cenzura)" z tym swoim moderowaniem :mrgreen:

ironlemon napisał(a):A to nie działa tak, że moderatorzy widzą posty w oryginalnej postaci, bez autocenzury?
tak działa, ale co z tego skoro inni użytkownicy widzą tylko ocenzurowaną treść? moderatorzy nie mają dbać o siebie tylko o użytkowników
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez ironlemon » 2012-05-01, 23:36

Scholli napisał(a):
ironlemon napisał(a):A to nie działa tak, że moderatorzy widzą posty w oryginalnej postaci, bez autocenzury?
tak działa, ale co z tego skoro inni użytkownicy widzą tylko ocenzurowaną treść? moderatorzy nie mają dbać o siebie tylko o użytkowników

Nie to miałem na myśli. Z postu Recita wywnioskowałem, że wg niego moderatorzy właśnie na podstawie napisu "cenzura" dają warny.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości