Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Kubik » 2013-03-14, 00:38

Radosław Lubor napisał(a):Albo po prostu to forum sportowe.


FreeStyle
O Wszystkim i o niczym
Hyde Park

coś Ci mówi?

Ten kto to usunął, mógł to przynajmniej przenieść do tematu Religia. Wbiłby Szimi to pewno by dolał oliwy do ognia :>

Zamiast usuwać tematy zróbcie SHOUTBOX'a! :P
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Serek_ » 2013-03-14, 07:57

Może po prostu nie potrafią go zrobić :P
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Grzechoo » 2013-06-05, 09:43

Administratorzy forum! Mamy problem:

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 232424, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('tak', 'wczorajszy', 'mecz', 'kilku', 'zawodników', 'plus', 'większość', 'minus.', 'zespół', 'jako', 'całość', 'powinien', 'otrzymać', 'karnego', 'tasa.', 'szkoda', 'jurek', 'dudek', 'nie', 'miał', 'żadnej', 'okazji', 'wykazania', 'się', 'umiejętnościami.', 'mogliśmy', 'dać', 'jeden', 'może', 'dwa', 'strzały', 'liechtensteinowi.', 'gdyby', 'strzelili', 'nasi', 'odrobiliby', 'stratę', 'zostaliby', 'bohaterami', 'obrona', 'wypadła', 'średnio.', 'wawrzyniak', 'swojemu', 'czyli', 'przeciętnie.', 'komorowski', 'chyba', 'bał', 'wczoraj', 'grać', 'co', 'piłkę', 'przy', 'nodze', 'albo', 'wycofywał', 'oddawał', 'boku.', 'boenisch', 'potrafi', 'dośrodkowywać', 'udowodnił', 'trzecim', 'kolejnym', 'spotkaniu', 'wątpię', 'aby', 'obudził', 'któregoś', 'pięknego', 'dnia', 'by', 'nagle', 'zaczęło', 'wszystko', 'wychodzić.', 'poza', 'tym', 'zero', 'dryblingu', 'utrzymania', 'piłce', 'podobnie', 'jak', 'dostał', 'podanie', 'od', 'razu', 'wrzutka', 'tyłu', 'lub', 'pewno', 'salamon', 'jędrzejczyk', 'pierwszy', 'był', 'naszym', 'pierwszym', 'rozgrywającym', 'świetnie', 'gra', 'przerzuty', 'drugi', 'szalał', 'jakby', 'koksu', 'nażarł.', 'któryś', 'nich', 'obydwaj', 'znaleźć', 'mołdawią.', 'ach', 'i', 'bereszyński', 'który', 'grając', 'minut', 'zrobił', 'więcej', 'wiatru', 'niż', 'połowa', 'składu', 'przez', 'cały', 'mecz.', 'pomocy', 'za', 'bardzo', 'kogo', 'wyróżniać.', 'matuszczyk', 'borysiuk', 'pierwszą', 'połowę', 'przespali', 'zmuszony', 'długie', 'piłki.', 'drugiej', 'próbował', 'coś', 'rozgrywać', 'ale', 'jego', 'podania', 'były', 'prostu', 'złe.', 'rybus', 'zagrał', 'fatalnie', 'pomimo', 'strzelonej', 'ładnej', 'bramki.', 'holował', 'wbiegał', 'miejsca', 'gdzie', 'liechtenstein', 'zagęszczał', 'pole', 'gry', 'myślał', 'potykał', 'własne', 'nogi', 'zamiast', 'podawać', 'strzelać', 'poprawnie', 'przyjmować', 'piłkę.', 'pewnym', 'stopniu', 'wyróżnić', 'można', 'parę', 'początek', 'mieli', 'zabójczy.', 'chciałbym', 'wyglądało', 'rozgrywanie', 'piłki', 'przodzie', 'naszej', 'reprezentacji', 'brak', 'myślenia', 'nieumiejętność', 'podejmowania', 'szybkich', 'decyzji', 'zwykłe', 'niechlujstwo', 'zadecydowały', 'braku', 'gola', '5', 'czy', 'świetnych', 'akcji.', 'młody', 'zieliński', 'bereszyńskiego', 'stadiony', 'świata.', 'niech', 'mołdawią', 'napadzie', 'sobiech', 'mógłbym', 'zakończyć', 'ocenę', 'niczego', 'szczególnego', 'zrobił.', 'strzelił', 'bramkę', 'poprzednich', 'sytuacjach', 'mógł', 'chcieć', 'teraz', 'musiał.', 'umie', 'zastawić', 'przyjąć', 'dobrze', 'sobie', 'miejsce', 'polu', 'karnym', 'zgubić', 'krycia.', 'zupełnie', 'dziwię', 'stałego', 'hannoverze.', 'trener', 'fornalik', 'znów', 'odniosłem', 'wrażenie', 'widziałem', 'taktyki', 'meczu.', 'biegali', 'kombinowali', 'kopali', 'było', 'jakiejś', 'idei', 'pomysłu', 'planu.', 'quot', 'zostawił', 'dużo', 'tam', 'kopnę', 'meczu', 'mamy', 'wyjazdy', 'san', 'marino', 'ukraina', 'anglia.', 'dla', 'nas', 'trud', 'eliminacji', 'skończony.')

Line : 265
File : functions_search.php


Kilkukrotnie wystąpił już ten problem.

Jeszcze coś takiego:

Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

SELECT m.word_id FROM (phpbb_search_wordmatch m, phpbb_search_wordlist w) WHERE w.word_text IN ('265', '2013', '232424', 'aby', 'ach', 'administratorzy', 'akcji.', 'albo', 'ale', 'anglia.', 'bardzo', 'bał', 'bereszyński', 'bereszyńskiego', 'biegali', 'boenisch', 'bohaterami', 'boku.', 'borysiuk', 'brak', 'braku', 'bramki.', 'bramkę', 'był', 'było', 'były', 'całość', 'cały', 'chciałbym', 'chcieć', 'chyba', 'connection', 'could', 'coś', 'czy', 'czyli', 'dać', 'debug', 'decyzji', 'dla', 'dnia', 'dobrze', 'dodając', 'dodania', 'dostał', 'dośrodkowywać', 'drugi', 'drugiej', 'dryblingu', 'dudek', 'during', 'dużo', 'dwa', 'dzieje', 'dziwię', 'długie', 'eliminacji', 'error', 'fatalnie', 'file', 'fornalik', 'forum', 'from', 'functions_search.php', 'gdyby', 'gdzie', 'gola', 'gra', 'grając', 'grać', 'gry', 'hannoverze.', 'holował', 'idei', 'insert', 'into', 'jak', 'jakby', 'jakiejś', 'jako', 'jeden', 'jego', 'jurek', 'jędrzejczyk', 'karnego', 'karnym', 'kilku', 'kogo', 'koksu', 'kolejnym', 'kombinowali', 'komorowski', 'kopali', 'kopnę', 'krycia.', 'któregoś', 'który', 'któryś', 'liechtenstein', 'liechtensteinowi.', 'line', 'lost', 'lub', 'mamy', 'marino', 'matches', 'matuszczyk', 'mecz', 'mecz.', 'meczu', 'meczu.', 'miał', 'miałem', 'miejsca', 'miejsce', 'mieli', 'minus.', 'minut', 'mode', 'mogliśmy', 'mołdawią', 'mołdawią.', 'może', 'można', 'musiał.', 'mysql', 'myślał', 'myślenia', 'młody', 'mógł', 'mógłbym', 'nagle', 'napadzie', 'nas', 'nasi', 'naszej', 'naszym', 'nawet', 'nażarł.', 'new', 'nich', 'niczego', 'nie', 'niech', 'niechlujstwo', 'nieumiejętność', 'niż', 'nodze', 'nogi', 'not', 'obrona', 'obudził', 'obydwaj', 'ocenę', 'oddawał', 'odniosłem', 'odrobiliby', 'okazji', 'otrzymać', 'parę', 'pewno', 'pewnym', 'pierwszy', 'pierwszym', 'pierwszą', 'piłce', 'piłki', 'piłki.', 'piłkę', 'piłkę.', 'pięknego', 'planu.', 'plus', 'początek', 'podania', 'podanie', 'podawać', 'podejmowania', 'podobnie', 'pole', 'polu', 'pomimo', 'pomocy', 'pomysłu', 'poprawnie', 'poprzednich', 'post_id', 'posta.', 'potrafi', 'potykał', 'powinien', 'poza', 'połowa', 'połowę', 'problem', 'problem.', 'prostu', 'przeciętnie.', 'przerzuty', 'przespali', 'przez', 'przodzie', 'przy', 'przyjmować', 'przyjąć', 'próbie', 'próbował', 'query', 'quot', 'razu', 'reprezentacji', 'rozgrywającym', 'rozgrywanie', 'rozgrywać', 'rybus', 'salamon', 'san', 'select', 'server', 'się', 'skończony.', 'składu', 'sobie', 'sobiech', 'spotkaniu', 'sql', 'stadiony', 'stałego', 'stopniu', 'stratę', 'strzały', 'strzelać', 'strzelili', 'strzelił', 'strzelonej', 'swojemu', 'sytuacjach', 'szalał', 'szczególnego', 'szkoda', 'szybkich', 'tak', 'taki', 'taktyki', 'tam', 'tasa.', 'ten', 'teraz', 'title_match', 'trener', 'trud', 'trzecim', 'tym', 'tyłu', 'udowodnił', 'ukraina', 'umie', 'umiejętnościami.', 'utrzymania', 'wawrzyniak', 'wbiegał', 'wczoraj', 'wczorajszy', 'where', 'wiatru', 'widziałem', 'więcej', 'większość', 'word', 'word_id', 'word_text', 'wrażenie', 'wrzutka', 'wszystko', 'wychodzić.', 'wycofywał', 'wyglądało', 'wyjazdy', 'wykazania', 'wypadła', 'wyróżniać.', 'wyróżnić', 'wątpię', 'własne', 'zabójczy.', 'zaczęło', 'zadecydowały', 'zagrał', 'zagęszczał', 'zakończyć', 'zamiast', 'zastawić', 'zawodników', 'zero', 'zespół', 'zgubić', 'zieliński', 'zmuszony', 'znaleźć', 'znów', 'zostaliby', 'zostawił', 'zrobił', 'zrobił.', 'zupełnie', 'zwykłe', 'złe.', 'ładnej', 'średnio.', 'świata.', 'świetnie', 'świetnych', 'żadnej') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 87166

Line : 323
File : functions_search.php


Jest to któryś kolejny temat, w którym próbuję dodać tego posta...
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Serek_ » 2013-06-05, 10:05

tez to mam i nie tylko ja :) dzis jeedenm post 5x robiłem.
Poza tym dziennie z forum tez kialk razy jest wyłaczone;/
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Krzysiek » 2013-07-16, 13:47

Wielki szacunek i dzięki dla Yrttinen, bo wykonała naprawdę tytaniczną pracę i dzięki niej takie muły z niemieckiego jak ja mogą obejrzeć ze zrozumieniem Bayernstory, ale to co my sobie piszemy na forum to jedno, a co wisi na stronce to drugie. Zdaje się nie zapłaciliście ZDF-owi za prawa do programu, więc imho trochę nie halo, żeby w pierwszym newsie na stronce wisiał link do pirackiej kopii filmu. Zanim ktoś napisze, że się (cenzura) bez powodu to tylko dodam, że pomijając fakt, że jest to nawet bardziej nieprofesjonalne niż wrzucanie linków do prywatnego bloga na fanpejdżu bm.pl na fejsie ( ;) ) to zwyczajnie administracja może mieć grube nieprzyjemności jak ktoś życzliwy puści to dalej.

Btw, wątek o pomysłach dotyczących strony zniknął ;o
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez baymann9 » 2013-07-16, 15:23

Bez przesady. ZDF to publiczna telewizja, więc reportaż mógł obejrzeć każdy. Poza tym udostępniony został w celach niekomercyjnych. raczej nikt siedzieć nie pójdzie...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 19h 44m 56s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez izi91 » 2013-08-11, 01:36

Co jest z tematem o kibolach? Napisałem posta, później usunąłem, bo uznałem, że nie chce mi się dalej drążyć tematu, a tu temat zniknął? Jakiś moderator usunął temat czy ja mam jakiś błąd?
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Dziadek Mróz » 2013-08-11, 02:01

Wprowadziłbym zakaz używania nazwisk piłkkarzy jako ników.I w tym przypadku prawo musi zadziałać wstecz,bo taki Klinsmann (użytkownik) profanuje nazwisko mojego ulubionego piłkarza,wypisując seryjnie totalne kretynizmy.Smutno mi :(
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Krasus » 2013-08-11, 08:58

Popieram tutaj, jego posty biją wszelkie rekordy głupoty.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez audia4 » 2013-08-11, 09:21

izi91 napisał(a):Co jest z tematem o kibolach? Napisałem posta, później usunąłem, bo uznałem, że nie chce mi się dalej drążyć tematu, a tu temat zniknął? Jakiś moderator usunął temat czy ja mam jakiś błąd?


Temat jest: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?t=2584&start=210

A co do nicków to niech reszta się jeszcze wypowie.
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Grzechoo » 2013-08-11, 09:44

Mieliśmy niedawno uż. Arjena Robbena, który obrał sobie pewną satyryczną konwencję wypowiedzi i świetnie sobie radził :wink: Jeśli zasada nieużywania nazwisk piłkarzy ma zostać wprowadzona tylko dlatego, że jeden użytkownik nie lubi drugiego, to nawet nie ma sensu zaczynać dyskusji i osobiście polecam przycisk "Ignoruj".
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez izi91 » 2013-08-11, 11:41

No już jest wszystko w porządku. Najwyraźniej jakiś błąd miałem.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez mancipium » 2013-08-11, 16:53

wlasnie robben nam zniknł:( chyba Gomez tez sie pojawil:).

zreszta nie wyobrazam sobie braku nickow zwiazanych z pilkarzami na forum klubu pikarskiego - absurdalne :).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez Dziadek Mróz » 2013-08-11, 17:54

No to taki nick powinno się odbierać za karę.Szkoda,że tak dziwnie działa opcja ignoruj (posty ignorowanych są uznawane jako nieprzeczytane,co wkurza),no,ale dobra ;)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Praca moderatorska - czyli co nie pasuje w ich poczynaniach.

Postprzez scaloni » 2013-08-11, 19:32

Dziadek Mróz napisał(a):No to taki nick powinno się odbierać za karę.Szkoda,że tak dziwnie działa opcja ignoruj (posty ignorowanych są uznawane jako nieprzeczytane,co wkurza),no,ale dobra ;)


dokładnie, też mnie to denerwuje
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości