Dziękuje za spędzony czas

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Dziękuje za spędzony czas

Postprzez Kociol » 2006-01-06, 20:49

Dziękuje za spędzony czas ...
Z smutkiem i żalem, jednak z pełnym do Was szacunkiem, mili czytelnicy, fani Bawarskiego klubu - w tym miejscu mam zamiar oznajmić, odejście mojej osoby (czyt. Kocioła) z redakcji www.Bayern.Munchen.pl

Nie mam obowiązku tłumaczyć się z podjętej przeze mnie decyzji, gdyż o odejściu myślałem już kilkakrotnie. W życiu człowiek może mieć momenty załamania, jednak tym razem trzeba zachować się honorowo i odejść z podniesioną głową. Powodem odejścia było wiele złożonych na to czynników, o których na pewno zostały zaznajomione odpowiednie osoby, darzone przeze mnie szacunkiem, którym darze także Was czytelników, fanów.

Z serwisem www.Bayern.Munchen.pl najprawdopodobniej przeżyłem o wiele więcej niż Wy, czytelnicy lub osoby związane z serwisem. To ja zapoczątkowywałem rozwój serwisu o tematyce "Bayern Monachium", oraz rozpocząłem działalność czegoś nowego, wykorzystując brak "informatora" o najlepszym niemieckim zespole piłkarskim, a także jednym z najlepszych na świecie.

Dzięki pracy, dzięki stworzeniu tego projektu poznałem wiele ciekawych osób, których pasjonuje gra Tego klubu, oraz są w stanie pełnić obowiązek "rozpowszechniania" wiadomości innym osobom podzielającym podobne zainteresowania. Nikogo nie zamierzam wyróżnić, jednak osoby pokroju Lmolla i Haja należą do postaci godnych przez wszystkich naśladowania. Przekonać o tym mogłem się o tym w wielu sytuacjach, nie tylko przez internet, ale także w rzeczywistości życia codziennego, gdzie na pochwałę zasługuje administrator forum, a także dobry kolega - DamKam.

Ogólnie cała "paczka" tworząca skład redakcyjny www.Bayern.Munchen.pl jest dobrze dobrana. Chętnie pochwaliłbym większość, bowiem na to zasługuje, jednak możecie uczynić to sami.

Przygodę z serwisem, którą rozpocząłem czas zakończyć, jednak nie definitywnie. Mam nadzieję, że kiedyś z otwartymi rękoma "szefostwa", będę mógł wrócić do swojej dawnej, pracy. Zdobytych przeze mnie podczas tej ponad dwuletniej pracy "osiągnieć", najdłuższej spośród wszystkich z redakcji, nie można odebrać. Częścią z nich są - żałożenie serwisu, wyszukanie większości przydatnych osób, połączenie nieaktualnych serwisów, domena oraz serwer (współpraca z Globtel Internet - www.webd.pl), nawiązanie współpracy z innymi serwisami, nagród (Typer) oraz wejściówka Haja na mecz Bayernu z Warszawską Legią wraz z niemiecką stacją telewizyjną ARD.

Być może w późniejszym czasie liczba "osiągnieć zostanie poprawiona. Teraz pragnę podziękować wszystkim, Wam czytelnikom, kibicom i osobom z serwisu za wspaniale spędzony okres ponad 2-letniej pracy.

Mimo odejścia, pragnę ingerować w minimalnej części w losy tejże strony, gdyż na pewno chętnie pomogę Hajowi i Lmollowi, a także "nie dam zniszczyć tego, co zostało zapoczątkowane przez moją osobę 10 listopada 2003 roku".

Na sam koniec, przepraszam wszystkich za popełnione przeze mnie błędy.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez Kaioken » 2006-01-06, 20:53

ostro kocioł co się stało?bo ja nie w temacie?
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez carry » 2006-01-06, 20:58

To twoja decyzja Kociol ,ale Dziekujemy ci z calego serca za wszystko. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez Grzechoo » 2006-01-06, 21:28

Uuuu... bardzo sie zdziwiłem przeczytawszy pierwsze wyrazy tego pożegnania. Ale mam nadzieje, że nie znikniesz nam z forum i serwisu :wink: Dzięki za wszystko :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez Max » 2006-01-06, 21:30

dzieki za wszsytko
mam nadzieje ze jeszcze wrocisz z rownie dobrym efektem, bez ciebie nie byloby nas ;)

"trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc..."
Ostatnio edytowano 2006-01-06, 21:39 przez Max, łącznie edytowano 1 raz
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez Lmollu » 2006-01-06, 21:35

Dałem to już w komentarzach, ale wkleję i tu:

Chciałbym podziękować Kociołowi za wszystko, co zrobił dla tego serwisu. Przede wszystkim za inicjatywę założenia tej stronki. Gdyby nie on pewnie dzisiaj nie byłoby mnie tu, pewnie nie miałbym gdzie pisać newsów, cieszyć się ze zwycięstw, smucić z powodu porażek i wymieniać poglądy z innymi kibicami. Dziękuję Kocioł, liczę na dalszą pomoc z Twojej strony i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję wspólnie współpracować. Szanuję Twoją decyzję, mam nadzieję, że podjąłeś ją po poważnym zastanowieniu i jesteś jej świadom. Uważam jednak, że jeszcze za wcześnie na Twoje odejście, ale nie mam zamiaru Cię przekonywać do zmiany decyzji.

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI ZA WSZYSTKO! Miło mi, że w Twojej "pożegnalnej przemowie" znalazło się kilka dobrych słów na mój temat ;)
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez zborek » 2006-01-06, 21:40

Dziękuje Ci za wszystko Kocioł.Naprawdę jestes spox kolega noi nieraz robiłes z Ollim napady na mnie na gg heheh.Mam nadzieje,że jescze kiedyś wrócisz.
Pozdro i trzym sie.
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez PTK » 2006-01-06, 21:53

Szkoda szkoda - wielkie szkoda :( . Napewno zapamietamy Cie jako swietnego kumpla i wzorowego forumowicza-kibica ^^ . Napewno wszyscy zatesknimy co chyba nie znaczy ze odchodzisz na dobre ;) mamy nadzieje na wielki powrot :) . Wielkie dzieki za wszystko - z tego co pamietam , to gdyby nie Ty to nie pelnilbym teraz tej jakze arcywaznej fukcji grafika strony :) za co Ci bardzo dziekuje ;) . Pozdro 4 u ! 3m sie ;)
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez rudolphinho » 2006-01-06, 21:56

Kocioł- dzieki za wszystko!!!
Powodzenia!!!
P.S. Mam nadzieje,ze bedziesz na zlocie (4 luty 2006)-pub 13!
Obrazek
Obrazek
rudolphinho
Bawarczyk
 
Posty: 179
Wiek: 43
Dołączył(a): 2005-12-04, 11:27
Lokalizacja: Bobrowniki
Online: 0s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez olli » 2006-01-06, 22:03

Szkoda, krzysiek pomimo że jest papą smerfem ma dobre humoru, które przydałoby się w redakcji :( Mam nadzieję że wkrótce zmienisz zdanie :cry:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez bacson » 2006-01-06, 22:05

Mimo, że w zasadzie cię w ogóle nie znałem, ale i tak z tego co o tobie wyczytałem, z twoich postów, ogólnie rzecz biorąc z twojej działalności, dostrzegłem, że jesteś naprawdę świetnym człowiekiem. Przede wszystkim jestem pełen szacunku i uznania, za to, że w dużej mierze dzieki Tobie powstał serwis, za to ile wysiłku i serca włożyłeś w to nad czym pracowałeś. Bardzo doceniam, także twoje wypowiedzi na forum, które czytałem z przyjemnością i które niejednego mnie nauczyły...W każdym razie pozdrawiam serdecznie i jak inni forumowicze dziękuję :)
bacson
Bawarczyk
 
Posty: 42
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-03, 17:08
Lokalizacja: ostrowiec œw.
Online: 0s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez DamKam » 2006-01-06, 22:44

Wielkie dzieki za wszystko-Kociol. A mam za co dziekowac... Po pierwsze ze to iz to ty zapoczatkowales powstanie najlepszego serwisu o Bayernie w Polsce. Po drugie to ty dwa lata temu zaproponowales mi funkcje moderatora forum, pozniej rowniez dzieki tobie zostalem administratorem. Dzieki za swietna wspolprace i mam nadzieje ze jeszcze kiedys do niej wrocisz. Dzieki rowniez za mile slowa w tekscie pozegnalnym... jestem pewny ze ta decyzja nie wplynie na nasza przyjazn. Na koniec chcialbym powiedziec ze jestem pod wrazeniem tekstu pozegnalnego. Lepiej tego napisac chyba nie mozna bylo...

Wiecej nie pisze bo pogadamy o tym w szkole.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez Kociol » 2006-01-06, 22:55

Dajcie spokój, ja nie umieram ... po prostu odszedłem, jednak dalej będe robił to co uważam za słuszne, będe pomagał serwisowi :) A wrócić zamierzam do "prawdziwej" pracy, gdyby przyjdzie na to odpowiedni moment ... Więc wyluzujcie, prosze :)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez H.Fei-tzu » 2006-01-06, 23:04

Człowiek,który tchnął w ten serwis dusze pracowitego fana teraz odchodzi na zasłużony odpoczynek.
Złota ranga twórcy pozostanie dla Ciebie !
Widocznie powody odejścia tutaj nie uwzględnione były tak ważne i przemawiające za tym.
Po edycji: nie ma co się rozczulać, jeśli dobrze pojmuję Kocioł będzie mnie poświęcał
uwagi pracy nad serwisem :?:

... Z wyrazami
szacunku
Ostatnio edytowano 2006-01-06, 23:08 przez H.Fei-tzu, łącznie edytowano 1 raz
H.Fei-tzu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2005-12-04, 14:38
Lokalizacja: krąg popleczników
Online: 0s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez mario_mk » 2006-01-06, 23:04

no stary z ust mi to wyjales :D ale jedno jest pewne jak nie bedziesz sie udzielal na forum i nie bedziesz na zlotach to Cie znajde gdziekolwiek mieszkasz w tym Knurowie :P ale mimo to dzieki za wszystko co zrobiles chociaz za duzo to tego nie pamietam bo jestem w sumie niecale pol roku :twisted:
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Następna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości