Dziękuje za spędzony czas

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez Simin » 2006-01-07, 01:53

No przyznam ze jestem troche zaszokowany takim niezapowiedzianym i NAGLYM odejsciem!! :shock: No szkoda... wielka szkoda! Jestem z serwisem od dobre ponad roku i mozna powiedziec, ze przyzwyczailem sie do Twoich czestych newsow oraz zwlaszcza do rzeczowych, wnoszacych zawsze cos do dyskusji postow na forum... ktorycgh nakulales juz... prawie 1,5 TYSIACA!!!! :shock:
Mysle, ze Twoja rola, jako zalozyciela tego serwisu oraz jednego z jego najwiekszych aktywistow jest nieoceniona!! Szkoda, ze odchodzisz, no ale takie sa koleje losu... :( Zreszta i tak musialo to kiedys nastapic...
No - tak czy inaczej Kociol - DZIEKI WIELKIE za wszystko - za ogrom pracy i poswiecen, ktore wlozyles w zycie strony i forum, za ciekawa polemike nieraz w roznych tematach i... za chyba z 1-2 ostrzezenia na samym poczatku :wink: -> jak widac wyrosli ze mnie jako tacy ludzie :P
MAM NADZIEJE ze jeszcze nie raz bedziemy mieli okazje pogadac na forum i chociaz co jakis czas przeczytac twojego newsa na stronce!! :wink: (to taki optymistyczny akcent na koniec :wink: -> zawsze koniec czegos jest poczatkiem czegos nowego itp!! :569:)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Dziękuje za spędzony czas

Postprzez Lesnik_ORI » 2006-01-07, 11:13

Kurcze mam troche wrazenie tak jakby Kociol umarl, a Wy skladacie mu kondolencje... Moze zrobimy zrzutke na Wieniec?? :cry: Hehe, Kociol nie umarl i zyje dalej i mysle ze wroci do nas predzej czy pozniej :) Ale napewno podziekowania dla Niego sie naleza!! Dzieki Kociol za wszystko! Pozdrawiam!

Edit: A zreszta jeszcze cos dopisze. Kociol mnie urzekl swoim zaangazowaniem zarowno w strone jak i w forum, widac ze to bylo dla niego pasja! I w koncu to on zasadzil ziarenko ktore teraz wyroslo w ten oto serwis :) Heh i dzieki Kociolowi przybylem do redakcji, odrazu zajmujac dosc wysokie miejsce :) A co do jego odejscia... Czasem taka przerwa jest potrzebna (wiem po swoim przykladzie, kiedy odszedlem z Radia Quatro, ale pozniej tam wrocilem, wiec mysle ze Kociol rowniez to zrobi). Czekamy :)



Hehe, ja będe pracował z ukrycia, Pozdroo^
Kociol
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości