Wasze pomysły dotyczące strony

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Lmollu » 2005-04-09, 14:00

Chciałbym, żeby wszyscy nasi czytelnicy pisali tutaj swoje sugestie, pomysły dotyczšce strony. To właœnie wy wiecie czego tu brakuje i to wy powinniœcie dawać nowe pomysły. W miarę możliwoœci będš one realizowane (oczywiœcie jeżeli będš sensowne). Czekam na wasze sugestie.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Łuka » 2006-01-06, 15:32

hmmm....nie wiem

Jak nie wiesz to po co piszesz - ostrzezenie
mod olli
Łuka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2005-04-06, 19:35
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Grzechoo » 2006-01-06, 18:53

Ja bym chciał częstsze aktualizowanie sondy... w miarę szybkie zapełnienie brakujących działów... i łatwiejsze pytania na konkursach :D .... i to chyba wszystko :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Kociol » 2006-01-06, 18:59

Grzechoo napisał(a):Ja bym chciał częstsze aktualizowanie sondy... w miarę szybkie zapełnienie brakujących działów... i łatwiejsze pytania na konkursach :D .... i to chyba wszystko :D


Wydaje mi się, że uzupełniliśmy wszystkie działy podczas przerwy, ja haj i Lmollu.
Brakuje tylko "Piłkarz Miesiąca", mysle ze wkrotce pojawi sie skrypt obslugujacy cos takiego ... wykonany przez Kulisza :) Co do działu sond, to nie widzę potrzeby chyba, aby zostały one zapisywane, chociaz przyda sie to ;)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Lmollu » 2006-01-06, 19:04

Pytania na konkursy muszą być trudne! W zdecydowanej większości to ja jestem autorem pytań i staram się, żeby był trudne, ale nie niemożliwe to odpowiedzenia. I myślę, że takie są. Nie będzie na pewno łatwiejszych pytań, bo uważamy, że nagrody są atrakcyjne :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Łuka » 2006-01-10, 16:20

Ohoho, wszystko jest chyba fajnie

Kolejny bezsensowny i nic nie wnoszący do dyskusji post. I na dodatek w tym samym temacie - podwójne ostrzeżenie :?
mod olli
Łuka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2005-04-06, 19:35
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez emem » 2006-03-12, 16:26

ja jestem za rozbudowaniem systemu komentarzy na stronie tzn. aby przy kazdym newsie byla widoczna ilosc komentarzy oraz aby wprowadzic system ostrzezen i mozliwosc banowania uzytkownikow za komentarze, cos ala jak to wyglada na stronie pilka.pl...wydaje mi sie ze takie posuniecia wplyna nie tylko na wzrost licznika odwiedzin strony ale przy tym pomoga zaprowadzic spokoj i lad...po ostatnich wydarzeniach w LM az wstyd czytac wypociny niektorych uzytkownikow w komentarzach...ps. jakas nowa szata sie szykuje w najblizszym czasie? :614:
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Grzechoo » 2006-03-12, 19:06

emem napisał(a):ja jestem za rozbudowaniem systemu komentarzy na stronie tzn. aby przy kazdym newsie byla widoczna ilosc komentarzy oraz aby wprowadzic system ostrzezen i mozliwosc banowania uzytkownikow za komentarze, cos ala jak to wyglada na stronie pilka.pl...wydaje mi sie ze takie posuniecia wplyna nie tylko na wzrost licznika odwiedzin strony ale przy tym pomoga zaprowadzic spokoj i lad...po ostatnich wydarzeniach w LM az wstyd czytac wypociny niektorych uzytkownikow w komentarzach...ps. jakas nowa szata sie szykuje w najblizszym czasie? :614:


Ooo tak! Z tym banem to moim zdaniem bardzo dobry pomysł! Pozwole sobie przytoczyć jeden komentarz: "pozdro melon, widze, ze coraz wiecej jest nas prawdziwych kibicow, aco jeszcze lepsze, ze dla takich zyebanych twarzy jak kminol nie ma tutaj miejsca
ten ow feminista sieje w naszym fanklubie zdrade i zamet, wiec najlepiej byloby zeby wszystko zostalo troche inaczej zalatwione
najlepiej ugodowo, wiec kminol odejdz, bo twoj czas tu minal, czeka na ciebie wielki real, barca hamburger sv, niech dopelni sie twa zdrada, albo inaczej prosciej tak zebys zrozumial
PRECZ STAD STARA QRWO" <- i jak prezentuja sie kibice Bayernu na tle innych kibiców? :? Napewno nieciekawie. Zatem dołączam sie do propozycji Emema. Aż sie takich komentarzy czytac nie chce, a od jakiegos czasu mi osobiscie nie chce sie wchodzic na strone, bo wiem co tam zastane. Zero obiektywizmu, wszyscy by sie tlyko żarli nawzajem, najeżdżali na siebie. Niech nawet na strone wchodzi 10 kibiców, ale niech będą potrafili kulturalnie sie wysłowić.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez H.Fei-tzu » 2006-03-12, 19:35

Grzechoo napisał(a):Ooo tak! Z tym banem to moim zdaniem bardzo dobry pomysł! Pozwole sobie przytoczyć jeden komentarz: "pozdro melon, widze, ze coraz wiecej jest nas prawdziwych kibicow, aco jeszcze lepsze, ze dla takich zyebanych twarzy jak kminol nie ma tutaj miejsca
ten ow feminista sieje w naszym fanklubie zdrade i zamet, wiec najlepiej byloby zeby wszystko zostalo troche inaczej zalatwione
najlepiej ugodowo, wiec kminol odejdz, bo twoj czas tu minal, czeka na ciebie wielki real, barca hamburger sv, niech dopelni sie twa zdrada, albo inaczej prosciej tak zebys zrozumial
PRECZ STAD STARA QRWO" <- i jak prezentuja sie kibice Bayernu na tle innych kibiców? :? Napewno nieciekawie. Zatem dołączam sie do propozycji Emema. Aż sie takich komentarzy czytac nie chce, a od jakiegos czasu mi osobiscie nie chce sie wchodzic na strone, bo wiem co tam zastane. Zero obiektywizmu, wszyscy by sie tlyko żarli nawzajem, najeżdżali na siebie. Niech nawet na strone wchodzi 10 kibiców, ale niech będą potrafili kulturalnie sie wysłowić.

Cholera :!: Dobre sobie :!: Burdy słowne :!:
Zastanawiam się czy nie jestem już nałogowym odbiorcą, melomanem tychże dwóch kabareciarzy na komentatorskiej scenie.
Panu Lysemu jak najbardziej nie odbieram praw do zażyłego kibicowania ale Hola :!: On reprezentuje swoimi popisami niemoc logicznego myślenia, fakt faktem, że Kminek sam rozwija burzę słowną i chce dowieść prawdzie i w zasadzie przewidujemy, że uraczy nas wykwintnym, skrajnie egoistycznym komentarzem. Bądź co bądź przyszedł czas narzekań i mający na ogół rację Kminek jest pierwszoplanowym ozdobnikiem komentarzy. Kibicowskiej wierności nikomu odbierać nie wolno :!: :evil: Na tym zakończmy.
Obrazek

Metal Thrashing Mad!
Obrazek
H.Fei-tzu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2005-12-04, 14:38
Lokalizacja: krąg popleczników
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Bazy » 2006-03-17, 18:24

Proponuję założyć RADIO FCB na którym byłyby relacje z meczy ;)
Bazy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-12-04, 12:12
Lokalizacja: Knurów
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Lmollu » 2006-03-17, 19:22

Bazy napisał(a):Proponuję założyć RADIO FCB na którym byłyby relacje z meczy ;)


A po co radio? Ja proponuję od razu telewizję! :D I to najlepiej taką płatną, żeby ludzie kupowali dekodery i żebyśmy pokazywali wszystkie mecze, treningi, konferencje prasowe Bayernu, a nawet zakładali Big Brothera w domach piłkarzy :D

Twoja propozycja nie jest zbyt realna :wink: A moja to już w ogóle :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez haj » 2006-03-17, 19:27

Powiem tyle - zbyt duże koszty, że strona opłaciła je sama.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Bazy » 2006-03-17, 19:49

hmmm chyba sie nie rozumiemy :P ja mówię o darmowym radiu INTERNETOWYM :P a co do Big Brothera to ja sie pisze :D wykupuje pakiet w domach: Guerrero, Shweiniego oraz Kahna :)
Bazy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-12-04, 12:12
Lokalizacja: Knurów
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez haj » 2006-03-17, 21:17

a jest takie? Ja osobiście nie słyszałem o darmowym dobrym radiu, które co pare sekund nie przerywało.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Kociol » 2006-03-17, 21:45

Bazy napisał(a):hmmm chyba sie nie rozumiemy :P ja mówię o darmowym radiu INTERNETOWYM :P a co do Big Brothera to ja sie pisze :D wykupuje pakiet w domach: Guerrero, Shweiniego oraz Kahna :)


darmowe radio zaklada sie na wlasnym internecie, i napewno dla wiecej niz 5-8 osob nie pociagnie bez buforowania ... a takie cos sensu zupelnego nie ma ....

wiec Bazy zasponosruj serwer shoutcast ...
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Następna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość