Wasze pomysły dotyczące strony

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Lmollu » 2006-08-22, 18:45

haj napisał(a):Upek ma rację - to moje przeoczenie, które już naprawiam ;)


Ehh raz miał napisać newsa o relacji live i nie napisał godziny - wielki szef :lol: :wink:

Mam nadzieję, że mimo później pory pojawi się wiele osób na czacie :D Jeśli będzie inaczej to już wiemy kto jest winny :wink:
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Pixik » 2006-08-22, 22:20

wspolpraca z fcb24,wiecie z kim wspolpracujecie :roll:
"Z obozu rywala: Słaba postawa Realu w meczu z D.C. United

W ślad Barcelony, która udała się do Ameryki na tournee, ruszyli zawodnicy i trenerzy Blanocs również chcący efektywnie wykorzystać pre-sezon na poprawę kondycji i umiejętności oraz reklamę marki Królewskich na rynku zachodnim. Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych Fabio Capello było D.C United.

Pierwsze minuty meczu odznaczały się bezbarwną, zachowawczą grą podobną do tej, jaką prezentowała Barca w meczu z Chivas. Żadna z drużyn nie chciała zaatakować bojąc się groźnej kontry. Wprawdzie pojedynczymi strzałami popisywali się napastnicy obu ekip, jednak nie były to uderzenia, które mogłyby zaskoczyć przeciwnika.

W 21 minucie Real objął prowadzenie po golu Cassano. Real cieszył się z niego jedynie cztery minuty. Bramkę na 1:1 zdobył Eskandarian i jak się później okazało, było to ostatnie trafienie wieczoru. W barwach Królewskich zaprezentowali się nowi gracze: Emerson, Cannavaro i van Nisterloy. Z tej trójki najgorszy występ zaliczył holenderski napastnik, który nie wykazał się niczym szczególnym, a nawet uchronił rywali przed stratą bramki.

Trzeba przyznać, że piłkarze Realu nie pokazali niczego szczególnego w meczu z D.C. United. Mimo, że osiągnęli oni dziś – podobnie, jak Barcelona – rezultat remisowy, to cules Azulgrany mogą bardziej cieszyć się z wspaniałej postawy czołowych zawodników i z nadzieją czekać na powrót Puyola oraz debiut nowych zawodników. Dodatkowo należy wspomnieć o potwornych kiksach piłkarzy Realu, którzy… nie potrafili umieścić piłki w siatce nawet wtedy, gdy od bramki dzieliło ich kilka centymetrów!

Real mógł imponować szczególnie w szykach obronnych, gdzie prym wiedli Sergio Ramos i Emerson. Jednak, co znaczy obrona, gdy zespół strzela niewiele goli? Czekamy na kolejne doniesienia z obozu rywali, o których będziemy informować na bieżąco."
druga perełka
" Zmiany w ekipie Realu

Fabio Capello nie daje za wygraną, nie wystarczają mu dotychczasowe transfery do ekipy Blancos. Ku zmartwieniu księgowych Realu, zamierza on sprowadzić jeszcze Kakę z Milanu.

Dzisiaj Capello poda listę graczy, którzy jadą z nim na tournee, a którzy zostają i tym samym są odrzuceni od grupy pierwszego zespołu. Dotyczy to głównie przeciętnych rezerwowych, jakimi z pewnością są Thomas Gravesen, Carlos Diogo, Pablo Garcia. Wydaje się, że oni mogą pozostać w Madrycie. Coach Realu powiedział, że na zgrupowaniu w Austrii nie chce mieć większego składu niż skład 24 osobowy. Oprócz tych trzech wymienionych wyżej graczy, którzy mają jakieś szanse na wyjazd wraz z ekipą na tournee, to są piłkarze, którzy raczej dostali zielone światło, jeżeli chodzi o odejście z Madrytu.

Peacock, Borgia, Gap, Juanfran, Balboa, Rubén i Miñambres - oni już szukają innych klubów, Włoch nie widział dla nich miejsca w ekipie Realu.

Możliwym wariantem jest złożenie oferty za Kakę w wysokości 15 milionów oraz dodaniu jakiegoś zawodnika, na przykład Gravesena. Nie wiadomo czy Milan przystanie na taką propozycję, wydaje się, że jednak nie, Brazylijski wirtuoz jest zbyt ceniony w Mediolanie, wokół niego jest budowana jedenastka AC Milanu.

W razie niepowodzenia z tym transferem, Blancos mogą znowu sobie przypomnieć o Cescu Fabregasie, lub Jose Antonio Reyesie. Szczególnie ten drugi wydaje się być zainteresowany przejściem do Madrytu. Ostatnio mówił - Nie chcę grać w eliminacjach do Ligi Mistrzów, bo jak zagram w jednym meczu, w barwach Aresenalu, to potem nie będę mógł zagrać w innych barwach. Nie ukrywam, że z chęcią bym przeszedł do Realu - sprawa postawiono jasno.

Gdyby zakontraktowali Reyesa, to znaczyłoby to powrót do nieprzemyślanych zakupów, gdyż ekipa z Madrytu potrzebuje wzmocnień głównie w pomocy, jeżeli mają się liczyć w walce z Azulgraną. Drugą sprawą jest, ze Reyes może grać na lewej pomocy, ale mimo wszystko lepiej spisuje się w ataku."
:573:
Peacock-Pavon
Borgia to Borja
a gap cholera wie
owocnej współpracy :509:
edit.chyba że chodziło tylko o relację live :)
Ostatnio edytowano 2006-08-23, 10:10 przez Pixik, łącznie edytowano 1 raz
Pixik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 179
Dołączył(a): 2006-03-09, 21:20
Lokalizacja: Rybnik
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Lmollu » 2006-08-23, 07:30

Pixik, skorzystaliśmy tylko z ich relacji live. Nie widzę w tym nic złego :wink:
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez haj » 2006-08-23, 10:23

I co mnie obchodzi zdanie Pixika? My na tym nie tracimy, a nawet zyskaliśmy, bo dzięki temu mogliśmy przeprowadzić relację z tego spotkania.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Kociol » 2006-08-23, 11:28

haj napisał(a):I co mnie obchodzi zdanie Pixika? My na tym nie tracimy, a nawet zyskaliśmy, bo dzięki temu mogliśmy przeprowadzić relację z tego spotkania.


Mogliśmy dzięki temu przeprowadzić, ale sądzę ,że nie skorzystalismy, bo carry, który komentował większość spotkania używał livestreama, ja również obejrzałem sobie meczyk, którego obraz mieliśmy bodajże z 'tylko' ok. 30 sekundowym opoźnieniem.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez haj » 2006-08-23, 16:03

Kociol napisał(a):
haj napisał(a):I co mnie obchodzi zdanie Pixika? My na tym nie tracimy, a nawet zyskaliśmy, bo dzięki temu mogliśmy przeprowadzić relację z tego spotkania.


Mogliśmy dzięki temu przeprowadzić, ale sądzę ,że nie skorzystalismy, bo carry, który komentował większość spotkania używał livestreama, ja również obejrzałem sobie meczyk, którego obraz mieliśmy bodajże z 'tylko' ok. 30 sekundowym opoźnieniem.


Ale co ma piernik do wiatraka? FCB24.com wyszło z tą propozycją na długo przed tym, jak wiedzieliście że będziecie to oglądać, także tu nie o to chodzi.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Pixik » 2006-08-23, 22:28

nie musi Ciebie obchodzić ale servis fcb24 to chłam i nawet niektorzy kibice Barcelony to potwierdzą,ale Ciebie to nie obchodzi.ok przyjalem ;p to chodzilo w koncu o relacje live tylko czy nie :roll:
edit.przepraszam za zamieszanie ale po prostu dziwnie to wygląda jak taki porządny servis jak wasz wspolpracuje z fcb24 :roll:
Ostatnio edytowano 2006-08-23, 22:37 przez Pixik, łącznie edytowano 1 raz
Pixik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 179
Dołączył(a): 2006-03-09, 21:20
Lokalizacja: Rybnik
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Kociol » 2006-08-23, 22:35

haj napisał(a):
Kociol napisał(a):
haj napisał(a):I co mnie obchodzi zdanie Pixika? My na tym nie tracimy, a nawet zyskaliśmy, bo dzięki temu mogliśmy przeprowadzić relację z tego spotkania.


Mogliśmy dzięki temu przeprowadzić, ale sądzę ,że nie skorzystalismy, bo carry, który komentował większość spotkania używał livestreama, ja również obejrzałem sobie meczyk, którego obraz mieliśmy bodajże z 'tylko' ok. 30 sekundowym opoźnieniem.


Ale co ma piernik do wiatraka? FCB24.com wyszło z tą propozycją na długo przed tym, jak wiedzieliście że będziecie to oglądać, także tu nie o to chodzi.


Ja nic nie mówię, więc co Haj ma do mnie :lol:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Tymek » 2006-08-24, 12:54

Ja kolejny raz proponuje zrobić coś o młodzieży tz. Bayern u-19 jeśli by ktoś się głosił to mogę pomóc, ciężko będzie o wszystkich coś napisać ale o niektórych można będzie coś sklecić ;) W tym byli byśmy lepsi od fcbayern.de bo oni drużyny juniorów potraktowali troszeczkę po macoszemu.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Kociol » 2006-08-24, 14:29

Tymek napisał(a):Ja kolejny raz proponuje zrobić coś o młodzieży tz. Bayern u-19 jeśli by ktoś się głosił to mogę pomóc, ciężko będzie o wszystkich coś napisać ale o niektórych można będzie coś sklecić ;) W tym byli byśmy lepsi od fcbayern.de bo oni drużyny juniorów potraktowali troszeczkę po macoszemu.


Jakim cudem można być lepszym od strony oficjalnej, skoro ona jest głównym informatorem :lol: Chyba, że masz swoich wysłanników w Monachium.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Tymek » 2006-08-24, 15:15

Nie o to chodzi, to miał być tylko taki żart. A tam jest tylko imię, nazwisko ,data urodzenia, nic więcej. U nas można by było poszukać fotek, coś by się napisało i juz było by "lepiej" :)

http://www.fcbayern.t-com.de/de/mannsch ... /00200.php tak to wygląda, i sami widzicie niewiele można się dowiedzieć na ich temat. Lepiej się sprawa ma na transfermarkt.de tam przynajmniej wiadomo kto gra na jakiej pozycji (dokładnie , nie tylko O,P,N). Można by było jeszcze skombinować kilka fotek, Kroosa mam b. dużo, Kopplina też się znajdzie, podobnie jak paru innych graczy.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez upek » 2006-08-25, 15:05

zdecydowanie popieram pomysl Tymka, w koncu Bayern to nie tylko pierwsza kadra :P a mlodziez bedzie w przyszlosci tworzyc Bayern dlatego warto wiedziec cos wiecej ;) podpisuje sie pod prosba/pomyslem Tymka
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Scholli » 2006-08-26, 01:35

jak dla mnie wyjaśnienie tego, że na oficjalnej stronie jest tak mało o juniorach jest jedno - małe zainteresowanie... mnie np. osobiście mało interesują dokładniejsze informacje o poszczególnych nastolatkach z których i tak przeważająca większość nigdy nie będzie grać dla pierwszej drużyny czy wogóle jakiejkolwiek innej liczącej się - jeśli ktoś to osiągnie to z pewnością dowiemy się o nim wystarczająco dużo w odpowiednim czasie... takie moje zdanie...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Pietras » 2006-08-27, 16:59

Proponuję, aby ze strony usunąć możliwość dodawania komentarzy. To, co się tam dzieje woła o pomste do nieba :roll: Wyzywają siebie, klub, działaczy Bayernu a na stronę wchodzą na pewno wielu ludzi którzy to czytają i wyrabiają sobie zdanie dotyczące strony......Jeśli ci, którzy tak gorąco sie udzielają w komentarzach chcą coś ciekawego przekazać niech zarejestrują się na forum i tu sie wypowiadają. Prosze o rozpatrzenie mojej propozycji :wink:
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Lmollu » 2006-08-27, 17:40

Pietras napisał(a):Proponuję, aby ze strony usunąć możliwość dodawania komentarzy. To, co się tam dzieje woła o pomste do nieba :roll: Wyzywają siebie, klub, działaczy Bayernu a na stronę wchodzą na pewno wielu ludzi którzy to czytają i wyrabiają sobie zdanie dotyczące strony......Jeśli ci, którzy tak gorąco sie udzielają w komentarzach chcą coś ciekawego przekazać niech zarejestrują się na forum i tu sie wypowiadają. Prosze o rozpatrzenie mojej propozycji :wink:


Pietras to jest typowo "polskie" podejście do sprawy. To jest tak samo jak niektórzy twierdzą, że trzeba zlikwidować ławki, bo przesiadują na nich żule. Tylko, że na ławkach chcą siedzieć też zwykli ludzie i dlaczego oni mają odpowiadać za bezmózgów? Za to odpowiedzialne są organy ścigania. Podobnie jest z komentarzami. Obiecuję, że będziemy starać się banować wszystkich półmózgów.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron