Wasze pomysły dotyczące strony

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Grzechoo » 2006-08-27, 19:03

Pietras napisał(a):Proponuję, aby ze strony usunąć możliwość dodawania komentarzy. To, co się tam dzieje woła o pomste do nieba :roll: Wyzywają siebie, klub, działaczy Bayernu a na stronę wchodzą na pewno wielu ludzi którzy to czytają i wyrabiają sobie zdanie dotyczące strony......Jeśli ci, którzy tak gorąco sie udzielają w komentarzach chcą coś ciekawego przekazać niech zarejestrują się na forum i tu sie wypowiadają. Prosze o rozpatrzenie mojej propozycji :wink:


Nie, ja nie widze takiej możliwości! Prawda - to co tam ludzie wypisują to w większosci okropne głupoty i wulgaryzmy, ale usunięcie komentowania zdecydowanie zmniejszyłoby liczbę odwiedzin serwisu. Oni w jakims stopniu tworzą bayern.munchen.pl a przez usunięcie mozliwosci komentowania mało kto zaglądałby na stronę. Także cenzurować, usuwać, banować - ale nie pozbawiać mozliwosci pisania komentarzy.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Pietras » 2006-08-27, 19:43

Moim zdaniem nie masz racji Grzechoo. Ludzie wchodzą na strone czytać newsy, korzystać z innych działów serwisu (np. Dla Kibica), ligi typerów, czatu.....Komentarze moim zdaniem są niepotrzebne i tylko obniżają wartość serwisu, i może być przeciwnie niż mówisz - ludzie mogą się zrazić czytaniem tych głupot w komentarzach i po prostu znacznie rzadziej wchodzić na stronę. Zawsze można przeprowadzić eksperyment- na zasadzie testu wyłączyć możliwość komentowania i czekać na rozwój sytuacji.
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Grzechoo » 2006-08-27, 20:23

Pietras napisał(a):Moim zdaniem nie masz racji Grzechoo. Ludzie wchodzą na strone czytać newsy, korzystać z innych działów serwisu (np. Dla Kibica), ligi typerów, czatu.....Komentarze moim zdaniem są niepotrzebne i tylko obniżają wartość serwisu, i może być przeciwnie niż mówisz - ludzie mogą się zrazić czytaniem tych głupot w komentarzach i po prostu znacznie rzadziej wchodzić na stronę. Zawsze można przeprowadzić eksperyment- na zasadzie testu wyłączyć możliwość komentowania i czekać na rozwój sytuacji.


No nie zaprzecze, masz rację. Ale po co wyłączać mozliwość komentowania, skoro można to zostawić, a i tak kasowac większość komentarzy? :wink: Userzy będą mieli wrażenie sprawiedliwości i wolności słowa, a w rzeczywistości będzie zupełnie co innego... :wink: Z resztą każde rozwiązanie ma plusy i minusy. Nie ma idealnych rozwiązań, zawsze znajdzie sie jakaś wada.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Giovane » 2006-08-27, 20:39

Grzechoo napisał(a):
Pietras napisał(a):Proponuję, aby ze strony usunąć możliwość dodawania komentarzy. To, co się tam dzieje woła o pomste do nieba :roll: Wyzywają siebie, klub, działaczy Bayernu a na stronę wchodzą na pewno wielu ludzi którzy to czytają i wyrabiają sobie zdanie dotyczące strony......Jeśli ci, którzy tak gorąco sie udzielają w komentarzach chcą coś ciekawego przekazać niech zarejestrują się na forum i tu sie wypowiadają. Prosze o rozpatrzenie mojej propozycji :wink:


Nie, ja nie widze takiej możliwości! Prawda - to co tam ludzie wypisują to w większosci okropne głupoty i wulgaryzmy, ale usunięcie komentowania zdecydowanie zmniejszyłoby liczbę odwiedzin serwisu. Oni w jakims stopniu tworzą bayern.munchen.pl a przez usunięcie mozliwosci komentowania mało kto zaglądałby na stronę. Także cenzurować, usuwać, banować - ale nie pozbawiać mozliwosci pisania komentarzy.


To, że mało kto zaglądał by na stronie to się nie zgodzie bo ludzie wchodzą tu głównie czytać wiadomości a nie komentarze.
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Scholli » 2006-08-27, 23:32

już kiedyś był temat komentarzy pod nwesami i mniej więcej od tego czasu po prostu ich nie czytam i niczym ten ślepy koń z dowcipu nie widzę problemu... ;-)
tylko moim zdaniem argumentem za usunięciem jest to, że jeśli ktoś chce się wypowiedzieć i podyskutować to jest przecież forum - technicznej różnicy dla piszących praktycznie nie ma... ja bym proponował pod newsem od razu linka w stylu "chcesz podyskutować - zapraszamy na forum" i klik i jest na forum... oszołomy szybko stąd wylecą (o ile wogóle będę próbować tu zaświecić swoją głupotą) a naprawdę wartościowi wzbogacą forum...
ot tyle jeśli chodzi o moje zdanie w tej sprawie - nie agituję na rzecz jakiejkolwiek opcji, bo po prostu nie wiem i nie chcę wiedzieć jak ta sytuacja w komentarzach się przedstawia obecnie...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez olli » 2006-08-28, 10:06

Scholli napisał(a):już kiedyś był temat komentarzy pod nwesami i mniej więcej od tego czasu po prostu ich nie czytam i niczym ten ślepy koń z dowcipu nie widzę problemu... ;-)
tylko moim zdaniem argumentem za usunięciem jest to, że jeśli ktoś chce się wypowiedzieć i podyskutować to jest przecież forum - technicznej różnicy dla piszących praktycznie nie ma... ja bym proponował pod newsem od razu linka w stylu "chcesz podyskutować - zapraszamy na forum" i klik i jest na forum... oszołomy szybko stąd wylecą (o ile wogóle będę próbować tu zaświecić swoją głupotą) a naprawdę wartościowi wzbogacą forum...
ot tyle jeśli chodzi o moje zdanie w tej sprawie - nie agituję na rzecz jakiejkolwiek opcji, bo po prostu nie wiem i nie chcę wiedzieć jak ta sytuacja w komentarzach się przedstawia obecnie...

Ja również od zawsze byłem zwolennikiem tej opcji, jednak w redakcji jestem w mniejszości :wink:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Lmollu » 2006-08-28, 10:41

Scholli napisał(a):już kiedyś był temat komentarzy pod nwesami i mniej więcej od tego czasu po prostu ich nie czytam i niczym ten ślepy koń z dowcipu nie widzę problemu... ;-)
tylko moim zdaniem argumentem za usunięciem jest to, że jeśli ktoś chce się wypowiedzieć i podyskutować to jest przecież forum - technicznej różnicy dla piszących praktycznie nie ma... ja bym proponował pod newsem od razu linka w stylu "chcesz podyskutować - zapraszamy na forum" i klik i jest na forum... oszołomy szybko stąd wylecą (o ile wogóle będę próbować tu zaświecić swoją głupotą) a naprawdę wartościowi wzbogacą forum...
ot tyle jeśli chodzi o moje zdanie w tej sprawie - nie agituję na rzecz jakiejkolwiek opcji, bo po prostu nie wiem i nie chcę wiedzieć jak ta sytuacja w komentarzach się przedstawia obecnie...


To widzę, że masz Scholli jeszcze inne rozwiązanie tematu "ławki". Zlikwidować ją i dać ogłoszenie, że jeśli chcesz sobie usiąść to zapraszamy do kawiarnii :lol:
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez DamKam » 2006-08-28, 11:40

Moim zdaniem to nie jest zbyt dobry pomysł posyłać tych wszystkich użytkowników na forum, ponieważ może zrobić się bajzel i obniżyć ogólny poziom wypowiedzi. A tego chyba nikt nie chce. O forum każdy przecież wie i jeżeli chce się tu wypowiadać to może to robić. Poza tym nie wszyscy w komentarzach wypisują bzdury i wulgaryzmy, więc dlaczego mieliby płacić za innych. Według mnie komentarze powinny zostać, ale powinny być bardziej kontrolowane. Kiedyś był pomysł, aby stworzyć moderatorów komentarzy i to chyba nie jest w sumie głupi pomysł. Tylko ktoś musiałby się tego podjąć...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Lmollu » 2006-08-28, 12:47

DamKam napisał(a): Tylko ktoś musiałby się tego podjąć...


Właśnie, w tym jest cały problem :?
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Grzechoo » 2006-08-28, 12:56

Lmollu napisał(a):
DamKam napisał(a): Tylko ktoś musiałby się tego podjąć...


Właśnie, w tym jest cały problem :?


A nie ma nikogo takiego w redkacji :?: Kogoś, kto przy okazji wykonywanych zadań cenzurowałby niektóre komentarze? Luke pisze newsy, on moim zdaniem mógłby spokojnie się tego podjąć.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez olek » 2006-08-28, 13:05

Ale jedna osoba na pewno nie wystarczy. Przeciez codziennie dodawanych jest kilka newsow, pod nim ukazuje sie mnostwo komentarzy. To ciezka robota. A przeciez ludzie z redakcji to tez ludzie [az dziwie sie sobie samemu, ze to pisze :P], maja zycie prywatne, nie tylko te sprzed monitora. Nikt nie bedzie siedzial caly dzien na stronie bayern.munchen.pl i patrzyl czy ktos napisal jakis malo kulturalny komentarz czy tez nie. Do tego potrzebaby bylo calej ekipy, gdzies tak 4-5 osob. Tak przynajmniej mi sie wydaje.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Scholli » 2006-08-28, 13:49

co do tego po prawej stronie co zawsze o kolejnym meczu jest to spotkanie pucharowe:
1. ten stadion to nie jakiś tam "St. Pauli-Stadion" tylko "Millerntor-Stadion"
2. tu jest ich herb: http://img244.imageshack.us/img244/5458/pauliln5.jpg
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez haj » 2006-08-28, 14:08

Scholli Ty si o to nie martw :P Wróciłem z wakacji i się tym zajmę :D
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Scholli » 2006-08-28, 17:16

haj napisał(a):Scholli Ty si o to nie martw :P Wróciłem z wakacji i się tym zajmę :D
ja tak na wszelki wypadek... wiesz, kanał la manche może nie jest szeroki, ale nigdy nic nie wiadomo :P ja miałem przyjemność płynać promem jak był całkiem niezły sztormik :D wszyscy siedzieli w środku z nieciekawymi minami a ja na zewnątrz robiłem scenę z Titanica :lol: tak mi się przypomniało ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Wasze pomysły dotyczące strony

Postprzez Tymek » 2006-08-28, 18:03

Eeeee szkoda że to nie była ta z ręką na szybie :D hehehe było by ciekawiej. Ja ostatnio też podróżowałem, Zakopane to fajne miejsce ;)
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości