4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Stare, zamknięte tematy

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Lmollu » 2007-07-01, 21:37

Kociol napisał(a):edit:
Lmollu będziesz miał czas, opisz naszą wizytę w restauracji w Katowicach, gdzie spotkaliśmy przemiłego kelnera. "Mocne paliwo" :lol:


Jak sobie życzysz.

Przypisy by Lmollu:

Mecz Polska - Brazylia: Nasi młodzi-gniewni ograli "czarodziejów" z Brazylii, którzy wbrew pozorom wcale nie czarowali nas bajeczną techniką. Rozśmieszył nas fakt, że wygraliśmy 1-0 oddając jeden strzał na bramkę, ale nasi komentatorzy podsumowali oczywiście mecz słowami: "Polacy zagrali fantastycznie". W ogóle to, co nam przeszkadzało to brak kogoś kto swoją wiedzą i giętkim językiem byłby w stanie rozkręcić widowisko. Jest tylko jeden taki człowiek w Polsce (i na świecie chyba też) - Jacek Gmoch. Cóż, pewnie Pan Jacek nagrzewał wtedy swoją szczękę na plaży w Grecji, staraliśmy się go jednak godnie zastąpić starając się spontanicznie komentować owe spotkanie używając jego słynnego już "synu" - "dalej, synu", "przyp... uderz, synu", "zapier... biegnij, synu".

Mecz Polska - Bułgaria (siatka): Wspólnie obejrzeliśmy zwycięski mecz naszych siatkarzy z Bułgarami. Nikt nie miał wątpliwości, że bohaterem spotkania był nasz niezawodny rudzielec, Paweł Zagumny, słynący z tego, że zawsze potrafi "puścić rękę" przy serwisie.

Wizyta w pizzerii: Katowice. Tutaj rozeszliśmy się na kilka grup po uprzednim pożegnaniu "no do następnego razu". Ekipę gliwicką, czyli Lmolla, Kocioła i DamKama spotkała jeszcze niezapomniana przygoda z kelnerem (a może kelnerką?) w pizzerii. Pan był oczywiście bardzo miły... aż za miły. Wykonywał jednak swoje obowiązki z niebywałym wdziękiem i gracją, on nie chodził, on po prostu płynął jak łabędź przez jezioro niosąc nam pizzę. Ewidentnie byliśmy w jego guście, zaproponował nam najpierw piwko, a kiedy odmówiliśmy, wypalił: "To może jakieś mocniejsze paliwa mogę zaproponować? Trzy pięćdziesiątki, podać?" Lmollu miał ochotę zapytać: "O której kończysz, brutalu?", ale z czasem Pan stracił w stosunku do nas ten błysk w oczach, może zbyt chłodno go potraktowaliśmy na początku, a może po prostu po przyjęciu zamówienia nie miał ochoty na kolejną porcję flirtów i flircików.

Rozmowy starych Bawarczyków: wzięło nas też na wspomnienia i sentymentalne opowiastki z przeszłości. Nie mogło oczywiście zabraknąć finału z Manchesterem, Valencią, innych wielkich meczów, a także sporów o jakieś detale, ale jakże istotne dla nas detale na temat Bawarczyków! Chyba ostatnie 10 lat w wykonaniu Bayernu zanalizowaliśmy "od deski do deski", a najciekawszym momentem tej naszej wędrówki był temat legendarnej konferencji Trapattoniego z "Flasche leer" i "Struuuuuuuuunz". Tutaj mieliśmy okazję błysnąć naszymi umiejętnościami germanistycznymi, a właściwie łamanym językiem naszych zachodnich sąsiadów, ponieważ Trap poliglotą na pewno nie jest, a jeśli nawet to w CV raczej nie może sobie wpisać: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Następny raz będzie, na pewno. Ciekawe tylko, który artykuł tym razem padnie naszym "łupem".
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez haj » 2007-07-02, 08:13

Odespałem męczącą noc i podróż do mojego domostwa, więc teraz coś dodam od siebie ;)

Jak to mówią, wszystko co dobre szybko się kończy, ale tym razem było szybciej niż ktokolwiek chyba się spodziewał. Ekipa która się zebrała w szlachetnych stronach Międzybrodzia była naprawdę super i niczego nikt nie powinien żałować.

Wszystko co najlepsze zostało opisane powyżej, dlatego też nie widzę żadnego powodu abym miał się powtarzać, ale podkreślę, że atmosfera była zaje**** ( :P ) i mamy wielką nadzieję na szybkie powtórzenie takiego wypadu w jakże ustronne miejsce, którym niewątpliwie jest domek, w którym mieliśmy okazje pomieszkiwać.

Pozdrawiam wszystkich obecnych na 3 dniowym wyjeździe ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez upek » 2007-07-02, 09:14

Struuuuuuuuunz :!: , Jerzy Tetnica < ;) >, Egon, Kiosk, Jacek i jego analizy,

Adams, bardzo dobra relacja :564: Szkoda ze nie da sie slowami opisac atmosfery jaka tam panowala ;) mimo ze w sumie polowe osob widzialem pierwszy raz w zyciu bawilismy sie naprawde swietnie, gadanie ze jestesmy forumowa rodzina nie jest ani troche przesadzone. W sumie ten zlocik upewnil mnie w tym przekonaniu :!: Wspolne spiewanie hymnu Bayernu o 1 w nocy ... piekna sprawa :!: ;)

PS. jak widac konflikty z forum przekladaja sie na rzeczywistosc :>
Obrazek

Obrazek
zwroccie uwage gdzie jest pilka :!: celem ewidentnie byly moje nogi :!: :569:

ps2. ;)

[ Dodano: 2007-07-02, 10:29 ]
http://rapidshare.com/files/40545409/Pi ... _silna.mp3 -> tutaj wrzucam hymn naszego zlociku :d :d :d nutke o ktorej pisal juz Adams ;) Dozwolone od lat 18 :569: ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Lmollu » 2007-07-02, 09:31

Zwróćcie lepiej uwagę na dynamiczność tych zdjęć, przecież to jest istny majstersztyk ze strony fotografa. Trzeba jego dane posłać na fcbayern.de, może dostanie szansę jako FCB-Fanreporter :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez upek » 2007-07-02, 09:34

Lmollu napisał(a):Zwróćcie lepiej uwagę na dynamiczność tych zdjęć, przecież to jest istny majstersztyk ze strony fotografa. Trzeba jego dane posłać na fcbayern.de, może dostanie szansę jako FCB-Fanreporter :D

slyszalem ze zeby byc FCB Fanreporterem trzeba miec czysta kartoteke :> :-P ;) wiec odpadasz w przedbiegach :d :569: ;) :-P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez haj » 2007-07-02, 09:35

Jakby to powiedział Jacek Gmoch na swojej analizie:

Obrazek

"Hehe proszę tu zatrzymać, wcześniej, trochę dalej, synu idealnie, dzięki hehe. Jak widać piłka jest już daleko (rysuje żółtą kreskę), a zawodnik w kółczeku jest spóźniony, ale (i teraz czerwona kreska) nogi ma na ziemi dlatego też oburzenie zawodnika w czerwonym trykocie było nie na miejscu! A teraz puśmy akcję, klir"

Obrazek

Wspolne spiewanie hymnu Bayernu o 1 w nocy ... piekna sprawa


Mam nadzieję, że następnym razem na Hymnie się nie skończy, bo przyśpierwki "Ich liebe Munchen, ja wohl" oraz "Immer wieder FCB" intonowałem wyłącznie z Adamsem, także ludzie do pracy! :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez olli » 2007-07-02, 10:20

Kurcze, coraz bardziej żałuje, że mnie tam nie było :(
Następnej okazji przepuścić nie mogę :D
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez DamKam » 2007-07-02, 10:41

Było super, co tu więcej pisać. Czekam na kolejny Zlocik. Mam nadzieję, że przyjdzie nam się spotkać w równie doborowym towarzystwie. Pozdro dla wszystkich Zlotowiczów i do następnego razu :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez wojtas69 » 2007-07-02, 14:55

No to teraz ja dodam coś od siebie. Nie będę oryginalny jak napiszę, że było super. :D
Jadąc na zlot nie znałem 8 z 9 uczestników zlotu, pewnie przez to, że dzięwiatym byłem ja sam :P Ale nie stanowi to żadnego problemu - to taka informacja dla tych co będą chcieli się wybrać w przyszłości na swój pierwszy zlot. Atmosfera fajna, dużo tematów poruszanych, mniej lub bardziej związanych z Bayernem. Dużo dobrego humoru, towarzystwo zna się na żartach (potrafi dostrzec dobry dowcip :P )... nie pozostaje nic innego jak czekać na zlot nr V
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez haj » 2007-07-02, 18:48

A bym teraz wychaczył browara na balkonie z super widoczkiem ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Adams » 2007-07-02, 18:49

Browar obowiązkowo z lodówki-no i wuszt z grilla :P

[ Dodano: 2007-07-02, 20:43 ]
To także wywoływało uśmiech u każdego z nas :D :D :564:

http://pl.youtube.com/watch?v=1rZGqGObS6I
http://pl.youtube.com/watch?v=dNqVuezkvDc
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Max » 2007-07-02, 23:28

Do powyższej listy wypada dodać ten fragment. :D
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez marta » 2007-07-03, 13:28

Ale szczegółowo opisany zlot. :)
Oczywiście zazdroszczę i żałuję strasznie, że nie pojechałam... Może kiedy indziej. ;)

Tylko mało fotek... :P
no risk, no fun.
FC Bayern for life!
marta
Bawarczyk
 
Posty: 368
Wiek: 33
Dołączył(a): 2006-08-12, 16:22
Lokalizacja: gda.
Online: 0s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez upek » 2007-07-03, 15:02

Lily napisał(a):Ale szczegółowo opisany zlot. :)
Oczywiście zazdroszczę i żałuję strasznie, że nie pojechałam... Może kiedy indziej. ;)

Tylko mało fotek... :P

bo baterie nam siadly gdy zdjecia bylyby najlepsze :/ m.in. widok z tarasu o 1 w nocy ... cos pieknego :!: nastepnym razem kupie zapas baterii ;) :-P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez PTK » 2007-07-03, 23:58

Takie małe sprostowanie - 'biegi przełajowe' uprawiałem jak byliście u sąsiadów po zapałki, o czym nie wspomniałeś, a w sklepie byłem przecież z Wami :P .

A teraz odnośnie całego zlotu - FANTASTICO !
Nigdy bym nie pomyślał, że można się tak fantastycznie zgrać z (w zasadzie) nowo poznanymi osobami. Świetna, przyjacielska atmosfera nie opuszczała domku (i nie tylko ;)) przez cały weekend i mam nadzieję że kolejne zloty będą identyczne :) .

Jeszcze raz wielkie dzięki panowie !

PS.
STRUUUNZ ! :D
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron