4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Stare, zamknięte tematy

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Max » 2007-06-28, 22:48

3. Max :D

[ Dodano: 2007-06-28, 23:49 ]
Gadżetów chyba nie zabieram, jeszcze się zastanowię jak się będę pakował. Dzisiaj już nic mi się zbytnio nie chce. :P
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez upek » 2007-06-29, 07:59

jedno wolne miejsce :]

wezmie ktos pilke ?? bo ja nie mam ... albo do siateczki chociaz zeby cos odbic czasami :-P
aaaa, no i karty obowiazkowo :d pogramy w ... dupe ? tak sie to zwalo ? :d
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez wojtas69 » 2007-06-29, 08:47

Jak wolne to może ja bym się podłączył :D ?
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez upek » 2007-06-29, 08:49

no to komplet ... :d biore do samochodu 3 gosci ktorych nie znam :-P
chyba sie boje :-P
sprzecik do grania bierzcie naturalnie ;) :-P pileczke jakas zamontuje jak juz nikt nie ma ;) :-P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez JanekM » 2007-06-29, 19:27

Wakacje to odpowiedni,luzny termin ale ja mam pytanko jestem niedoświadczonym fanem i nie wiem czy w przedziaqle 17 Lipiec 31 Lipiec Bayern gra jakieś meczyki i jak zdobywć bilety? Za wszelką pomoc dziękuję.
JanekM
Bawarczyk
 
Posty: 2
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-06-29, 13:02
Lokalizacja: Śląsk
Online: 0s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Krzysiek » 2007-06-29, 19:41

Masz rozkład sparingów na "konkurencyjnej" stronce:

http://www.fcbayern.pl/index.php?dzial= ... ws_id=2201

W niedzielę, 8 lipca grają przeciwko reprezentacji jakiegoś fanclubu ( :shock: ) pewnie w Monachium, aczkolwiek nie ma nic napisane, a następnie w tym przedziale czasowym mecz z FC Schaffenhausen, ale to będzie podczas okresu przygotowawczego w Donaueschingen (nawet nie wiem czy to w Niemczech, czy w Szwajcarii :P ). Potem grają z Mönchengladbach w ramach transferu Jansena, ale to dopiero 18 sierpnia.

Tak btw jaki to ma związek z 4 zjazdem kibiców Bayernu?
Ostatnio edytowano 2007-07-01, 12:43 przez Krzysiek, łącznie edytowano 1 raz
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez JanekM » 2007-07-01, 09:55

Pytanko kiedy poznamy dokładny termin 4 zjazdu kibiców Bayernu :shock:
JanekM
Bawarczyk
 
Posty: 2
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-06-29, 13:02
Lokalizacja: Śląsk
Online: 0s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Krzysiek » 2007-07-01, 10:19

JanekM napisał(a):Pytanko kiedy poznamy dokładny termin 4 zjazdu kibiców Bayernu :shock:


:shock: Ten zjazd właśnie trwa!
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez upek » 2007-07-01, 13:53

jako pierwszy wrocilem wiec cos napisze .... BYLO GENIALNIE ;) Adams obiecal zrobic jakies podsumowanie, potem ja wrzuce fotki .... niech zaluje ten kto nie byl a mogl ;) nawet z Zimbabwe bym wpadl na taki zlocik ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Mars » 2007-07-01, 14:41

Ja to miałem pecha nie pojechalem na zlot bo mialem zaplanowany inny wyjazd ktory nie wypalił :/ nastepnym razem musze byc obecny bo moja frekwencja na zlotach jest b. słaba ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Adams » 2007-07-01, 16:33

upek napisał(a):jako pierwszy wrocilem wiec cos napisze .... BYLO GENIALNIE ;) Adams obiecal zrobic jakies podsumowanie, potem ja wrzuce fotki .... niech zaluje ten kto nie byl a mogl ;) nawet z Zimbabwe bym wpadl na taki zlocik ;)


To prawda...naprawdę było świetnie :) Cieszę się, że mogłem poznać tylu kumpli, z którymi już od lat piszę na forum i których ukochanym klubem jest właśnie Bayern ;) Za niedługo postaram się wrzucić podsumowanie o którym pisał Upek.


:569: DZIĘKI PANOWIE ZA TE WSPÓLNIE SPĘDZONE DNI W MIĘDZYBRODZIU !!! :564: :564: :564: :564:
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Max » 2007-07-01, 18:16

Świetny zlocik. :D
Warto było przyjechać, znakomite 3 dni w znakomitym towarzystwie. Szkoda, że tak krótko, ale to przez Magatha. :P
Czekam na podsumowanie, noty kickera itp.

PS >>>> 43 <<<<
Ostatnio edytowano 2007-07-01, 19:32 przez Max, łącznie edytowano 1 raz
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Lmollu » 2007-07-01, 18:22

Było super, szkoda, że tylko tak krótko :( Domek pierwsza klasa, towarzystwo świetne, nie nudziliśmy się, byliśmy grzeczni, chodziliśmy "wcześnie" (w końcu dopiero się zaczynał nowy dzień) spać (no przyznam, że w sobotę to wy trochę "wcześniej" niż ja :P Było też dużo śmiechu. Czekam już na następny zlot. Myślę, że śmiało można go powtórzyć w tym samym miejscu, ale tym razem zebrać się w 12-13 osób, bo na upartego w tylu możemy się tam przespać, bo o wyspaniu tak czy tak mowy nie ma :D

Max napisał(a):PS >>>> 34 <<<<


Nie 34, ale 43, to symboliczna liczba. Kto nie wie, dlaczego, jego strata :P Ja w podpisie umieściłem juz "tablicę pamiątkową" z tego wydarzenia :lol:
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Adams » 2007-07-01, 20:46

Piątek, 29.06.2007, godzina 13:30, dworzec PKP w Katowicach-to właśnie stąd i o tym czasie miała zacząć się wyprawa kibiców Bayernu na podbój Międzybrodzia Bialskiego, gdzie Upek załatwił, jak się później okazało, świetny domek wypoczynkowy z pięknym widokiem na jezioro Żywieckie, górę Żar i całe miasteczko. Ale o tym później.
Z Katowic do Bielska-Białej dotarliśmy pociągiem w ciągu półtorej godziny. Na dworcu z utęsknieniem czekał już na nas wspomniany mieszkaniec Bielska-Upek, ze swoim nowo-nabytym bolidem marki Ford, oraz piłką "retro" w bagażniku. Haj, Max, Upek, Wojtas19 oraz ja postanowiliśmy pojechać na umówione miejsce z właścicielem domku. Pozostali, czyli Lmollu, DamKam, PTK oraz Kocioł udali się prosto do Międzybrodzia PKS`em.
Podróż samochodem dostarczyła kilku wrażeń. Po drodze wstąpiliśmy jeszcze do centrum handlowego, którego nazwy już zapomniałem po paletę złocistych napojów, a następnie pojechaliśmy na spotkanie z władcą obserwatorium okolicy-czyt. domku J Pan z siwą czupryną pewnie był trochę zniecierpliwiony naszym godzinnym opóźnieniem, spowodowanym tylko i wyłącznie tymi ogromnymi korkami w mieście, no ale co się odwlecze to nie uciecze. Podążyliśmy na miejsce. Pan właściciel zabrał z przystanku pozostałych zlotowiczów, którzy autobusem dotarli wcześniej na miejsce aniżeli my samochodem. Również oni mieli nieciekawe miny po tym jakże `krótkim` czekaniu, jedynie Kocioł tryskał energią i z wielkim entuzjazmem i uśmiechem na buzi zajął miejsce w białym Seacie. Dojazd do domku- to było coś. Kąt nachylenia drogi na posesję – około 70 stopni. O dziwo właściciel tłumaczył, że bez najmniejszego! problemu daje radę tej górze,podczas zimy swoją Cordobą na łańcuchach. Coś w tym musi być, chociaż fakt jest jeden i niezaprzeczalny-jedynym dobrym samochodem na te drogi byłby rosyjski wehikuł marki UAZ.
W końcu dotarliśmy na stok do do świeżo wynajętej twierdzy niczym Wawel w Krakowie.
Właściciel po uzgodnieniu szczegółów zostawił nam klucze-sielankę czas zacząć!
Każdy sobie wybrał pokój metodą losowania, rozgościł się a następnie ekipa złożona z 5 osób pojechała na zakupy do renomowanego marketu firmy „Hill”, w którym oszukano nas, podobnie jak Cygana z Torunia, ponieważ nie dostaliśmy nawet cienia szansy na wygranie 50.000 tysięcy złotych. I pomyśleć, że zakupy za ponad dwie stówy robiliśmy głównie ze względu na tą jedną jedyną zdrapkę, której nie otrzymaliśmy ;) Po powrocie okazało się,że reszta kolegów wcale nie nudziła się pod naszą nieobecność-np. kibic PTK postanowił sprawdzić się co nieco w biegach przełajowych. Może chciał co nieco poczuć metod treningowych naszego późniejszego ulubieńca Magatha ?? Ciężko powiedzieć ;) Potem wspólnie obejrzeliśmy zwycięski mecz naszych siatkarzy z Bułgarami, a następnie przyszedł czas na grilla. Po jakże obfitej kolacji na tarasie, przyszła kolej na seanse filmowe w tv na antenie tvp1 i 2 bez dźwięku. Głosu wszystkim aktorom użyczył, jak się później okazało, mistrz w dziedzinie dubbingu-Lmollu. Niestety, nie został uhonorowany nagrodą w postaci wyświetlenia jego ulubionego programu „Dziewczyny w Bikini”, jednakże pewne sceny z wyświetlanych filmów, z tego co można było zaobserwować w zupełności mu wystarczyły ;)
Później pogadaliśmy jeszcze co nieco o naszym głównym zainteresowaniu, czyli piłce nożnej, snuliśmy plany co robić w następnym dniu no i w końcu przyszedł czas na kimanie.
Na drugi dzień o godzinie 9:30 prawie wszystkich postawiła na nogi jajecznica z 20 jajek przyrządzana przez Haja i mnie z extra dużymi kawałkami skorupek...nie no, chyba nie było tak źle...:P Warto dodać również, iż kolega Max przestawił się spowrotem ze snu zimowego na letniJ Następnie wszyscy razem udaliśmy się w kierunku boiska piłkarskiego w celu rozegrania wieeeelkiego meczu, wasz plac, na nasz plac. Ja i Lmollu z racji niedawnych kontuzji dokonaliśmy selekcji grających, ustaliliśmy taktykę, zmotywowaliśmy naszych podopiecznych aż w końcu mogliśmy obserwować, jak zawodnicy wypełniają nasze założenia taktyczne podczas gry. Lmollu, podekscytowany grą swoich piłkarzy, zapomniał na moment co było napisane w artykule 43 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, jednakże pewna osoba dosyć szybko postarała się o to aby mu o tym przypomnieć. Po meczu udaliśmy się na obiad, restauracji „Silesia” w której kelnerki niestety powinny kupić sobie aparaty słuchowe (cebula-kukurydza) oraz nauczyć się rozpoznawać robione na zamówienie pizze. Dobrze chociaż, że pizze były duuże i całkiem smaczne. Obejrzeliśmy jeszcze kwalifikacje Formuły 1 do GP Francji aż w końcu postanowiliśmy od podstaw zdobyć ulicę Kosowską. Po powrocie do domku Max, Upek oraz ja poszliśmy się zdrzemnąć, natomiast reszta twardo walczyła z sennością słuchając szlagierowego wykonania przez Pawła Kukiza piosenki zatytułowanej niewinnie „Rodzina słowem silna”. Tekst jest bardzo ambitny-linia melodyczna również świetnie zachowana. Szykuje nam się hicior lata 2007. W końcu przyszedł czas na wspólne obejrzenie meczu mistrzostw U20 pomiędzy Polską a Brazylią. Na grillu, jak to na grillu, pojeść, popić i spowrotem do chaty. I tutaj zaczęły się opowieści Lmolla o swoich legendarnych już ziomach ze szkoły, a także każdy z nas przytaczał różne zabawne sceny z życia wzięte. Noo...może za wyjątkiem Kocioła, który schował się gdzieś za Wojtasem i słuchał, i słuchał, aż w końcu poszedł spać :P Na koniec zostało grono złożone z Haja, Wojtasa, Maxa, Patryka, Upka oraz mojej osoby. Przyszedł czas na maraton uśmiechu. Dowcipem wieczoru, bez dwóch zdań, był kawał opowiedziany przez Wojtasa o popularnym „Arnim”.
Tak sobie poopowiadaliśmy, poopowiadaliśmy, aż w końcu na dworze zrobiło się jasno jak za dnia, a zegarki pokazały 4, czy nawet 5 godzinę-nie pamiętam :P Zapadła decyzja o spaniu. Spaliśmy bodajże do 10. Po śniadaniu, dyplomatyczna kłótnia o to kto ma zmywać. Jednym ze „zmywaczy”;) był Lmollu, który w pewnym momencie ze zlewu zrobił mały brodzik, a gdyby jeszcze więcej wody dopuścić, byłby basenik. Ahh ta jajecznica...;) O 12:15 przyjechał `haus-gestapo`. Posprawdzał czy wszystko w porządku, zauważył nawet wyryty na poręczy przez Maxa napis FC Bayern ale na szczęście nie rzucał się, pewnie sympatyzuje z FCB...:P
No i około godziny 12:30 opuściliśmy nasze lokum, które tak dobrze nam służyło.
Tym razem ekipa z PKS`u jechała autem z Upkiem, a reszta autobusem, którego kierowca w ostatniej chwili zauważył nas czekających na niego na przystanku. Depnął po hamulcach i mogliśmy spokojnie wsiąść. Gdyby nie zauważył-byłby mały problemJ
Dojechaliśmy do Bielska na dworzec, na którym pożegnaliśmy się z okolicznym mieszkańcem, oraz naszym driverem. Pociąg do Katowic. Katowice. I rozeszliśmy się w swoje stronyJ


Tak oto minął nam 4 zlot kibiców Bayernu. Chyba każdy z obecnych może potwierdzić że był on jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Miejmy nadzieję, że kolejny będzie równie udany.


Pozdro dla ekipy ze zlotu :564:
Ostatnio edytowano 2007-07-01, 21:59 przez Adams, łącznie edytowano 6 razy
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: 4 zjazd kibiców Bayernu !!!

Postprzez Kociol » 2007-07-01, 21:04

Świetna relacja, Adams chyba o niczym nie zapomniał :)

Skryty, ale zawsze uśmiechnięty, kibic Brazylii :lol:, Kocioł

edit:
Lmollu będziesz miał czas, opisz naszą wizytę w restauracji w Katowicach, gdzie spotkaliśmy przemiłego kelnera. "Mocne paliwo" :lol:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron