Champions League 2007/2008

Stare, zamknięte tematy

Champions League 2007/2008

Postprzez Olszesky » 2007-08-30, 07:39

to ze bayern tam nie gra nie znaczy ze nie mozna sie tym interesowac ;p

dzisiaj losowanie bo wczoraj skonczyly sie eliminacje.

powiem jedno - artur boruc MISTRZ
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez upek » 2007-08-30, 08:01

trzymam kciuki za niemieckie zespoly ... to by bylo na tyle :-P mecze bede oczywiscie ogladal ale raczej bez emocji ;) ;) ;)
a CL wygra Chelsea :-P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Tymek » 2007-08-30, 08:12

Ja podobnie jak kolega Upek, jestem sercem za Niemieckimi druynami a moim faworytem jest...jakiś czarny koń, zobaczycie, nie Barca, Nie Real, nie ManU a ktoś spoza czołówki.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez franz » 2007-08-30, 08:41

Ogladalem wczoraj mecz Celitc-Spartak. Bardzo wyrownany pojedynek, wiecej sytuacji do strzelenie gola pierwszej polowie mieli Rosjanie, ale byli bardzo nieskuteczni. W 28 minucie fatalny blad popelnil mlody obronca gosci - probojac wybic pilke, skiksowal, podal do MC Donalda, ktory bez problemu umiescil pilke w siatce. W koncowce pierwszej polowy Celitc stracil bramke, Artur byl bardzo rozwścieczony, tak bardzo, ze zaczal dusic swojego kolege klubowego Naylora, ktory w tym meczu gral bardzo niepewnie i to przez niego goscie mieli rzut rozny, po ktorym padla bramka. Tym niesportowym zachowaniem zakonczyla sie I polowa bardzo wyrownanego meczu. W drugiej polowie to Celtic przewazal, ale nie umial wykorzystac swoich dogodnych sytuacji, Nakamura byl bardzo nieskuteczny. Goscie z Rosji bardzo starali sie, zeby utrzymac remisowy rezultat. NIestety od 86 minuty grali w dziesiatke. Dogrywka nie przesadzila o wyniki spotkania, wiec musial sie odbyc ,,konkurs" rzutow karnych. Artur bronil pewnie, Macius wykorzystal karnego, wiec wygralismy. Szkoda mi Spartaka, tak bardzo sie starali, zeby utrzymac ten wynik, szkoda, ze sie nie udalo.

Ogladal ktos moze pojedynek Werderu Brema?Ehh, ja bardzo chcialem obejrzec, ale zdf.de cos sie zepsulo i nie moglem :/
franz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2007-08-25, 20:30
Online: 0s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Rasenith » 2007-08-30, 09:26

No i niestety Fenian przeszedł... Ale licze na to, ze zmiażdżą ich w fazie grupowej. Szkoda Spartaka ale zabrakło troche szczęścia.
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Grzechoo » 2007-08-30, 11:39

Szczerze się cieszę, że w LM zobaczymy w końcu jakieś nowe zespoły i takie, które nieczęsto w niej grają - Lazio Rzym, Steaua Bukareszt, Rangers, Dynamo Kijów, Rosenborg, Slavia Praga. Może wreszcie rozgrywki staną się nieco ciekawsze, bo ciągłe oglądanie czy sprawdzanie wyników z meczów Barcelony, Milanu, Chelsea zaczęło mnie po prostu nudzić. Żałuję również trochę, że Ajax odpadł w kwalifikacjach - to oznacza kolejnego mocnego przeciwnika dla Bayernu w walce o Puchar UEFA :P

Faworyci? Tacy jak zawsze: AC Milan, Chelsea, Barcelona, Liverpool... to już jest na tyle oklepane, że nie ma co o tym gadać :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez OSZA » 2007-08-30, 13:00

Boruc pokazuje,ze jest wsrod czolowki najlepszych bramkarzy,tylko jednego mu brakuje-stabilizacji. Potrafi zagrac swietnie,a nastepnego dnia odwalac manianke. Ale tak chyba kazdy bramkarz ma...
Ogolnie co do LM-faworyci jak zawsze ci sami, dobrze ze wiele nowych klubow sie pokaze. Mam nadzieje,ze nie wielki faworyt wygra te rozgrywki.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Vaxinar » 2007-08-30, 15:03

Hmm, no ja się przyznam, że nie będę kibicował niemieckim zespołom, a już napewno nie za Stuttgartem
Lubię i w sumie tylko lubię (nie to co Bayern :) ) Man United, więc w LM, jak i w lidze angielskiej będę im kibicował, jak co rok zresztą.
Jednak w tym roku o wiele ciekawszy dla mnie będzie Puchar UEFA.

W sumie to mam pytanie. U Was jest tak, że w Bundeslidze Bayern, a w Europie wszystkie niemieckie kluby? Troszkę to dzwine dla mnie przyznam szczerze, ale to tylko moje zdanie.
"Die Tat ist alles, nichts der Ruhm."
Gott mit uns
Vaxinar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-25, 17:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Online: 0s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez PTK » 2007-08-30, 15:24

Vaxinar napisał(a):Hmm, no ja się przyznam, że nie będę kibicował niemieckim zespołom, a już napewno nie za Stuttgartem
Lubię i w sumie tylko lubię (nie to co Bayern :) ) Man United, więc w LM, jak i w lidze angielskiej będę im kibicował, jak co rok zresztą.
Jednak w tym roku o wiele ciekawszy dla mnie będzie Puchar UEFA.

W sumie to mam pytanie. U Was jest tak, że w Bundeslidze Bayern, a w Europie wszystkie niemieckie kluby? Troszkę to dzwine dla mnie przyznam szczerze, ale to tylko moje zdanie.

Chyba źle to zinterpretowałeś. Chodzi o to, że skoro Bayernu nie ma w Champions League, to kibicują innym niemieckim drużynom. Jak są Mistrzostwa Świata to też pewnie kibicujesz Reprezentacji Niemiec lub życzysz szczęścia reprezentacjom, gdzie grają Bawarczycy (choć to już troszkę inny przykład ^^ ).
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Vaxinar » 2007-08-30, 15:29

Reprezentacji Niemiec tak, ale niemieckim klubom (innym niż Bayern ma się rozumieć) nie kibicuję. Nooo, chyba że taki Werder Brema gra ze znienawidzoną przeze mnie Barceloną, czy równie nielubianym Realem to jestem za Bremeńczykami.
Ale to na tej samej zasadzie na jakiej fani Barcy kibicowali nam jak graliśmy w zeszłej LM z Realem.

Kibicować reprezentacji, w której grają Bawarczycy? Hmmm, no za Francuzami nigdy nie przepadałem szczerze mówiąc. :)
"Die Tat ist alles, nichts der Ruhm."
Gott mit uns
Vaxinar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-25, 17:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Online: 0s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez upek » 2007-08-30, 15:34

Vaxinar napisał(a):Hmm, no ja się przyznam, że nie będę kibicował niemieckim zespołom, a już napewno nie za Stuttgartem
Lubię i w sumie tylko lubię (nie to co Bayern :) ) Man United, więc w LM, jak i w lidze angielskiej będę im kibicował, jak co rok zresztą.
Jednak w tym roku o wiele ciekawszy dla mnie będzie Puchar UEFA.

W sumie to mam pytanie. U Was jest tak, że w Bundeslidze Bayern, a w Europie wszystkie niemieckie kluby? Troszkę to dzwine dla mnie przyznam szczerze, ale to tylko moje zdanie.

wiekszosc z nas poza tym ze kochamy Bayern lubimy Bundeslige ;) i tym samym ten kto w lidze jest rywalem staje sie faworytem w pucharach :-P poza tym, zwyciestwa niemieckich ekip w pucharach to cenne punkty do klasyfikacji itd :-P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Luke » 2007-08-30, 16:27

Szkoda, że w tegorocznej LM nie będzie Bayernu, ale chyba już oswoiłem się z tą myślą. Oczywiście trzymam kciuki za wszystkie niemieckie drużyny. Nie żebym był specjalnym sympatykiem VFB czy S04, ale sukcesy niemieckich drużyn w konfrontacjach z europejskimi gigantami podniosą prestiż ligi i może wreszcie BL przestanie być przez co poniektórych utorzsamiana z ligą słabą, poza tym liczą się punkty, mam nadzieje że dożyje jeszcze czasów kiedy BL będzie miało 4 miejsca w LM tak jak PD :D

Na papierze najmocniej wygląda Barcelona, z ofensywą Messi-Zęby-Eto-Henry są praktycznie skazani na sukces, MU też doskonale się wzmocniło, a i tak byli już mocni, a z Milanem i Liverpoolem zawsze trzeba sie liczyć. Raczej to te 4 drużyny rozstrzygną między sobą spór o puchar Europy :wink:

Ps. witam z powrotem po 2 miesiącach przerwy :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Tymek » 2007-08-30, 16:45

Vaxinar tak jak stwierdził Upek, my tutaj w wiekszości lubimy Bundesligę a najbardziej Bayern. U mnie jest tak że najbardziej kibicuje rep. Niemiec, Bayernowi i całej reszcie Niemieckich drużyn w Europejskich pucharach kimkolwiek by oni nie byli. Mocna Bundesliga to mocny Bayern, słaba Bundesliga to słaby Bayern , niestety taka jest smutna prawda ;) A wszyscy tu chcemy przecież mocnego Bayernu!
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Vaxinar » 2007-08-30, 17:05

No to mamy po prostu inne nastawienie... :)
Szwaby ze Stuttgartu to najwięksi wrogowie Bayernu, ale to pewnie wiecie. Ja im nie kibicuję. Zresztą... oni teraz w lidze pokazują mało, a co dopiero w LM. Schalke? Werder? Schalke to się robi taka niemiecka Chelsea...

P.S.
Niemiecka z małej, bo to przymiotnik. :P
"Die Tat ist alles, nichts der Ruhm."
Gott mit uns
Vaxinar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-25, 17:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Online: 0s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez franz » 2007-08-30, 18:04

Mamy wyniki losowania LM, Schalke trafil do grupy B, w ktorej znajduje sie Chelsea, Valencia i Rosenborg, wiec trudni przeciwnicy. Werder Brema nie moze mowic o wielkim szczesciu - Real Madryt, Lazio i Olympiakos. Mistrz Niemiec, Stutgart trafil jeszcze gorzej - Barcelona, Lyon i Rangers. Moim zdaniem szanse na wyjscie z grupy ma Schalke i Werder, chociaz forma pilkarzy z Bremy jest dla mnie wielka niewiadoma.

Wszystkie wyniki losowania.
Ostatnio edytowano 2007-08-30, 18:04 przez franz, łącznie edytowano 1 raz
franz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2007-08-25, 20:30
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości