Champions League 2007/2008

Stare, zamknięte tematy

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Scholli » 2008-05-22, 13:50

haj napisał(a):
Do Manchesteru mam uraz po 1999 roku


Do Zenitu też masz uraz ? W końcu zdemolowali nas bardziej niż MU ;)
tak, ale Zenit zasłużył na zwycięstwo, bo był lepszy, tak samo jak Milan czy Real którzy wywalali nas CL, bo byli lepsi - ManU zawdzięcza tamten tytuł tylko i wyłącznie fartowi, tak jak my 2 mistrzostwa (Haching i bramka Andersona z pośredniego) i przejście Getafe - tak jak my na te sukcesy nie zasłużyliśmy, tak ManU nie zasłużył na tamto zwycięstwo... dlatego jest to jeden z najbardziej nie lubianych przeze mnie klubów - każdy przecież sobie tam komuś kibicuje i kogoś tam nie lubi wg własnych widzimisię - tamten finał z Barcelony wydaje mi się całkiem fajnym powodem do nie lubienia ManU :)

a co do tegorocznego finału - kibicowałem Chelsea, bo życzyłem dobrze Ballackowi, no nie udało się - Terry - poślizg dziesięciolecia albo jeszcze lepiej XD jak to prawie zawsze w tych karnych jest, że Ci najwięksi coś sknocą... szkoda mi go też, bo zawsze walczy na całego i ma serce do gry, szkoda, że akurat na niego padło... no, ale widać ManU ma patent na farta w finałach CL (mecz zakończył się sprawiedliwym remisem, ale poślizgnięcie się Terry'ego inaczej niż fartem nazwać nie można :) )
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Olszesky » 2008-05-22, 14:32

terry mial okazje wygrac trofeum dla klubu w ktorym gra od 14 roku zycia, klubu ktory kocha. strasznie mi go zal ;/
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez haj » 2008-05-22, 18:26

jezeli chodzi o LM 1999 to bedac juz obiektywnym popatrz na nasza droge do finalu a MU. Sam final kazdy wie jak wygladal a w pilce nie wygrywa ten ktory strzeli wiecej razy we poprzeczke czy supek, tylko ten kto wiecej razy pokona bramkarza rywali. Najwidoczneij niektorzy maja inna definicje zwyciestwa :roll:

fart - żenujące to dla mnie i nie chce mi się już dyskutować, bo wszystko odbija się jak od najtwardszej ściany.

Pozdro
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Tymek » 2008-05-22, 19:01

haj, wystąpie tu trochę w roli mediatora. Wszyscy wiemy że porażka z ManU w 1999 roku była dla nas wiekszą i boleśniejszą klęską niż inne porażki, które w tym momencie przychodzą mi do głowy. Dlaczego? W ostatnich minutach chłopaki wyrwali nam 4 (wtedy) tryumf w Lidze mistrzów. I takie porażki bolą dużo bardziej niż słuszne pucki, które otrzymaliśmy od Ruskich ( nawiązując do uczulenia niektórych użytkowników forum, przepraszam jeśli obraziłem naszych braci słowiań ze wschodu i zaręczam nie jestem rusofobem). Wiec co panowie? Podajecie sobie łapki ? ( nie zmuszam do buzi bo czasy Honeckera i Breżniewa już mineły :P)
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Champions League 2007/2008

Postprzez Scholli » 2008-05-23, 02:46

ale o co ta dyskusja? to ja powiem, że nie lubię ManU bo mi się nie podoba kształt dachu ich stadionu to będziesz mi tłumaczył, że to też głupi powód i że powinienem zacząć ich lubić czy co? no bo właściwie o co Ci chodzi? XD
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości