El. MŚ 2010

Stare, zamknięte tematy

El. MŚ 2010

Postprzez DJVanMarco » 2007-11-24, 09:37

No więc... Polacy łatwego zadania nie będą mieli jeżeli trafią na Niemców, czy Francuzów... W sumie może nic nie bedę pisać... Patrzcie sami...

Podział na koszyki przed losowaniem el. MŚ:

Koszyk 1: Włochy, Hiszpania, Niemcy, Czechy, Francja, Portugalia, Holandia, Chorwacja, Grecja.

Koszyk 2: Anglia, Rumunia, Szkocja, Turcja, Bułgaria, Rosja, Polska, Szwecja, Izrael.

Koszyk 3: Norwegia, Ukraina, Serbia, Dania, Irlandia Północna, Irlandia, Finlandia, Szwajcaria, Belgia.

Koszyk 4: Słowacja, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Mołdawia, Walia, Macedonia, Białoruś, Litwa, Cypr.

Koszyk 5: Gruzja, Albania, Słowenia, Łotwa, Islandia, Armenia, Austria, Kazachstan, Azerbejdżan.

Koszyk 6: Liechtenstein, Estonia, Malta, Luksemburg, Czarnogóra, Andora, Wyspy Owcze, San Marino.


Grupa Polski wg. mnie:

1.Czechy
2.Polska
3.Dania
4.Węgry
5.Azerbejdżan
6.Malta
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez HANYS » 2007-11-25, 12:37

Skoda że nie anglia znów bym zaliczył super wyjazd na wyspy. Może Niemcy lub Holandia. Ale dzisiej zoboczymy.
Obrazek
Obrazek
HANYS
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2007-05-06, 14:38
Lokalizacja: MYSŁOWICE
Online: 0s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez OSZA » 2007-11-25, 13:40

1.Grecja
2.Polska
3.Belgia
4.Mołdawia
5.Armenia
6.San Marino
Mysle,ze wtedy awans nawet z pierwszego miejsca jest jak najbardziej mozliwy.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez Krasus » 2007-11-25, 13:51

1. Chorwacja (chyba najsłabszy rywal, wraz z Grecją, w pierwszym koszyku)
2. Polska
3. Belgia (ostatnio dobrze nam się z nimi gra)
4. Cypr (w tym koszyku same słabiaki, właściwie to bez różnicy)
5. Azerbejdżan (w każdych eliminacjach dostają od nas wpierdy :P )
6. Estonia (ostanie 4-0)

Taka grupa byłaby chyba najłatwiejsza
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez Vaxinar » 2007-11-25, 17:30

Co do moich "ulubieńców".

Polska - myślę że nie musimy narzekać, możemy awansować, jedynie Czesi wydają się od nas naprawdę lepsi. Mogło być znacznie gorzej. Mamy San Marino, więc może postrzelamy sobie jak Niemcy.

Niemcy - dobra grupa, powinni łatwo wyjść. Fajno, że Rosja jest bo może to być ciekawy mecz. .
Anglia - ich też lubię, więc cieszę się, że trafili na Chorwatów, bo można się zrewanżować. Ukraina może troszkę pokrzyżować szyki, ale tak to jest OK.
Ogólnie jest zadowolony. :)
"Die Tat ist alles, nichts der Ruhm."
Gott mit uns
Vaxinar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-25, 17:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Online: 0s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez Krasus » 2007-11-25, 17:33

Skład grup el. MŚ w strefie europejskiej:

grupa 1: Portugalia, Szwecja, Dania, Węgry, Albania, Malta

grupa 2: Grecja, Izrael, Szwajcaria, Mołdawia, Łotwa, Luksemburg

grupa 3: Czechy, Polska, Irlandia Płn., Słowacja, Słowenia, San Marino

grupa 4: Niemcy, Rosja, Finlandia, Walia, Azerbejdżan, Liechtenstein

grupa 5: Hiszpania, Turcja, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Armenia, Estonia

grupa 6: Chorwacja, Anglia, Ukraina, Białoruś, Kazachstan, Andora

grupa 7: Francja, Rumunia, Serbia, Litwa, Austria, Wyspy Owcze

grupa 8: Włochy, Bułgaria, Irlandia, Cypr, Gruzja, Czarnogóra

grupa 9: Holandia, Szkocja, Norwegia, Macedonia, Islandia

[ Dodano: 2007-11-25, 17:45 ]
moje odczucia co do grup:

1 - bardzo mocna, myślę że nawet Portugalia, Szwecja, Dania i Węgry będą zaciekle między sobą walczyć.

2 - Taka mizerna grupa. Grecja pewniak, powalczą chyba Izrael, Szwajcaria i może Łotwa (?)

3 - W sumie to mamy farta. Nawet teoretycznie najlepsi Czesi są w naszym zasięgu. Niewielkie szansę można dać jeszcze Irlandii Płn.

4 - Chyba Niemcy i Rosja awansują. Finlandia mogłaby trochę postraszyć ale raczej nie awansuje.

5 - Na pewno Hiszpania. Jeżeli Belgia będize w formie, to będzie walczyć z Turcją.

6 - Ciekawe, jak tym razem poradzą sobie Anglicy z Chorwacją. Oba te zespoły powinny awansować, chyba, że Ukraina wcieli się w "Rosję" z el. ME 2008. ;)

7 - Silna grupa. Trzy pierwsze drużyny mają duże szansę, a niespodziankę może sprawi Litwa lub Austria.

8 - Także dobra grupa. Chyba każdy zespół był najsilniejszy w swoim koszyku (może oprócz Bułgarii). Chyba najlepsza i najbardziej emocjonująca grupa, nawet te słabsze drużyny mogą tu namieszać.

9 - Trzy pierwsze drużyny będą walczyć między sobą. Macedonia i Islandia raczej bez szans.

;)
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez Bartek_FCB » 2007-11-25, 21:05

Ja to widze tak:

1-Murowany faworyt to wg mnie Portugalia.Obok nich powinni awansowac Szwedzi,choc Dunczycy moga pokusic sie o sprawienie niespodzianki.Reszta druzyn bez szans.

2-W przeciwienstwie do mojego przedmowcy nie uwazam Grecji za faworyta tej grupy.Jesli mialbym na kogos stawiac to postawilbym na Szwajcarie.Grecja i Izrael powalcza o drugie miejsce.

3-Murowany faworyt-Czechy.O drugie miejsce powalcza Polska,Irlandia Pln i Slowacja.Ostatnie dwa zespoly pokazaly ze potrafia rywalizowac z najlepszymi.

4-Napewno Niemcy ktorzy graja obecnie najlepsza wg. mnie pilke w Europie.Maja mlody zespol i nie zanosi sie na to aby jakosc gry zespolu niemieckiego miala sie zmienic w przeciagu tych 2 lat.O drugie miejsce powalcza Rosjanie z Finami.Walia tez moze byc grozna.

5-Hiszpania i Turcja lub Belgia,ktora ma spory potencjal i bardzo mlody zespol.

6-Tutaj Anglia i Chorwacja.Chociaz nie mialbym nic przeciwko zeby Ukraina "wykopala" Anglikow z kolejnej wielkiej imprezy ;)

7-Francja raczej faworytem.O drugie miejsce powalczy Rumunia z Serbia-wieksze szanse jednak daje tym pierwszym.

8-Dobra grupa.Ciezko powiedziec ktora druzyna awansuje obok Wloch, ktorzy sa murowanym faworytem.Teoretycznie najmocniejsza z pozostalych druzyn jest Bulgaria..

9-Trzy pierwsze zespoly powalcza o awans.Nie zaskoczy mnie brak Holendrow na MŚ w Afryce.
Bartek_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 269
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-07-23, 21:20
Lokalizacja: Brzeg
Online: 0s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez Krzysiek » 2007-11-25, 21:05

Krasus napisał(a):Grecja pewniak, powalczą chyba Izrael, Szwajcaria i może Łotwa

Krasus napisał(a):Chyba Niemcy i Rosja awansują.

Krasus napisał(a):Na pewno Hiszpania. Jeżeli Belgia będize w formie, to będzie walczyć z Turcją.

Krasus napisał(a):Ciekawe, jak tym razem poradzą sobie Anglicy z Chorwacją. Oba te zespoły powinny awansować

pozwolę sobie zauważyć, że tylko jedna reprezentacja z każdej grupy awansuje, + kilka z klasyfikacji najlepszych zajmujących drugie miejsca ;) Tak więc drugie miejsce nie daje pewnego awansu ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez Krasus » 2007-11-25, 21:08

no tak , ale chodziło mi też o te miejsca premiowane barażami. W barażach grają wszystkie drużyny z drugiego miejsca, opróćż jednej z najgorszą klasyfikacją czegośtam :P tak więc przyjąłem, że drugie miejsce liczy się jako dalsza walka o awans ;)
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez danielo » 2007-11-25, 22:13

Inwazje będą na irlandie Płn Czechy i Słowacje :D
danielo
Bawarczyk
 
Posty: 217
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 12:44
Lokalizacja: GLIWICE
Online: 0s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez Grzechoo » 2007-11-26, 10:46

Mamy fajną grupę:D Słowenia to słaby zespół, nie to, co w 2000 roku, gdy grali na Euro. Słowacja nieobliczalna, ale niedaleko mamy Chorzów i mnóstwo fantastycznych kibiców :wink: Irlandia Północna ma potencjał, ale jesteśmy zespołem lepszym i z pewnością również w Belfaście naszych kibiców nie powinno zabraknąć :wink: Wyjazd do San Marino będzie można potraktować jako wycieczkę krajoznawczą, podczas której zagramy mecz (oczywiście należy mieć szacunek do przeciwnika, zawsze). A Czechy... to z pewnością będzie fajny mecz, nie ma innej możliwości. Do Pragi mam bliżej niż do Wrocławia, tak więc kto wie... :D A być może Czesi zagrają w Libercu, to wtedy rowerem mógłbym się przejechać... :>

W każdym bądź razie losowanie nam się udało. Walczymy o pierwsze miejsce w grupie.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez DamKam » 2007-11-26, 15:40

Na pewno mogliśmy trafić gorzej. W sumie fajnie, że gramy z naszymi sąsiadami. Z Czechami na pewno będzie ciężko, ale z resztą powinno być dobrze. Choć do eliminacji MŚ jeszcze daleko i wszystko się może pozmieniać :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez shadow7 » 2007-11-26, 16:35

Szczerze powiedziawszy możemy być zadowoleni z losowania...

Słowacja, Słowenia - zespoły nie najsłabsze, nie wolno ich zlekceważyć, ale myślę, że poradzimy sobie z nimi
San Marino - wycieczka turystyczna
Irlandia Płn. - coś w nich jest, absolutnie 3 siła naszej grupy, możemy się z nimi męczyć, mogą nas pokonać, trzeba się wziąć w garść na ten mecz
Czechy - będzie ciężko, ale porównując do zespołów z pierwszego koszyka (Francja? Hiszpania? Niemcy?) to możemy być zadowoleni, że wpadliśmy właśnie na nich. Faworyci grupy, ale skoro udało nam się zremisować z Portugalczykami to jeśli zagramy podobnie myślę, że możemy pokusić się o niespodziankę, przynajmniej u siebie 8)
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez carry » 2007-11-26, 20:12

Z Czechami roznie moze byc, prezentuja poki co wyzsza klase sportowa od nas, maja dobra mlodziez..

Słowacji należy się bać, zobaczycie.
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: El. MŚ 2010

Postprzez Pixik » 2007-11-26, 21:25

grupa niezła a z Leo możemy wyjść na 1 miejscu z grupy. Możemy oczywiście zebrać też od każdego oprócz kelnerów z San Marino :roll: ,ale z Leło wygramy :mrgreen:
Obrazek
Pixik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 179
Dołączył(a): 2006-03-09, 21:20
Lokalizacja: Rybnik
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości