Biblioteka Gazety Wyborczej

Stare, zamknięte tematy

Re: Biblioteka Gazety Wyborczej

Postprzez DamKam » 2007-11-29, 15:16

Scholli napisał(a):a ja tak dla odmiany napiszę, że nie kupiłem tej książeczki ani nie zamierzam tego robić... po co mi coś co w każdej chwili znaleźć w necie... jakby to jeszcze 3zł kosztowało to rozumiem, ale 15zł?! nie, dziękuję

Popieram w 100%. I również tego nie kupiłem :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Biblioteka Gazety Wyborczej

Postprzez Vaxinar » 2007-11-29, 16:50

Scholli napisał(a):a ja tak dla odmiany napiszę, że nie kupiłem tej książeczki ani nie zamierzam tego robić... po co mi coś co w każdej chwili znaleźć w necie... jakby to jeszcze 3zł kosztowało to rozumiem, ale 15zł?! nie, dziękuję


Teoretycznie w necie to można wszystko znaleść.
A ja tam wolę przeczytać w gazecie / książce niż w necie... Jakoś lepiej. :]
"Die Tat ist alles, nichts der Ruhm."
Gott mit uns
Vaxinar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-25, 17:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Online: 0s

Re: Biblioteka Gazety Wyborczej

Postprzez haj » 2007-11-29, 16:57

Scholli napisał(a):a ja tak dla odmiany napiszę, że nie kupiłem tej książeczki ani nie zamierzam tego robić... po co mi coś co w każdej chwili znaleźć w necie... jakby to jeszcze 3zł kosztowało to rozumiem, ale 15zł?! nie, dziękuję


No tak, po co jechać na mecz skoro można go obejrzeć za darmo w telewizji.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Biblioteka Gazety Wyborczej

Postprzez Mars » 2007-11-29, 17:06

Ja nie zamierzam cały czas żyć światem komputerowym i kupiłem książeczkę choćby dla pamiątki a i tyle informacji, ciekawostek w jednym miejscu ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Biblioteka Gazety Wyborczej

Postprzez Krzysiek » 2007-11-29, 18:11

Uff... kupiłem :) Dzięki Krasus :D

Błędów faktycznie, co nie miara, zauważyłem ich mnóstwo już po pierwszych oględzinach wczoraj wieczorem, z treścią bliżej będę się zapoznawał przez weekend ;) Ale mimo tych wszystkich wtop cieszy, że w naszym kraju, w którym co najmniej 50% to "antychitlerowcy" którzy za punkt honoru przyjmują sobie na każdym kroku plucie na obecnych niemców, udało się wydanie książeczki. Co do wypowiedzi Scholli'ego, to moje zdanie jest takie samo, jak Vaxinara, Haja i Marsa: ja bardzo nie lubię czytać z monitora ;) A poza tym książka jest z reguły napisana przystępnym językiem, a w przeciwieństwie do informacji z neta masz wszystko w jednym miejscu ;) Poza tym, nie ma to jak uwalić się wieczorem do łóżka, aby przeczytać ulubioną lekturę... zwłaszcza taką lekturę ;) :lol:
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Biblioteka Gazety Wyborczej

Postprzez Scholli » 2007-11-29, 20:20

haj napisał(a):
Scholli napisał(a):a ja tak dla odmiany napiszę, że nie kupiłem tej książeczki ani nie zamierzam tego robić... po co mi coś co w każdej chwili znaleźć w necie... jakby to jeszcze 3zł kosztowało to rozumiem, ale 15zł?! nie, dziękuję


No tak, po co jechać na mecz skoro można go obejrzeć za darmo w telewizji.
ło boże, ale porównanie walnąłeś :570: co ma jedno wspólnego z drugim?!

Krzysiek napisał(a):Poza tym, nie ma to jak uwalić się wieczorem do łóżka, aby przeczytać ulubioną lekturę... zwłaszcza taką lekturę ;) :lol:
no widzisz, może wszystko rozchodzi się o to, że mam trochę inną definicję "takiej lektury", 15zł to 2/3 ceny normalnej książki która w moich oczach jest dużo więcej warta niż wydrukowane informacje z neta... takie moje zdanie, i żeby było jasne - w żaden sposób nie krytykuję osób które tą książeczkę sobie kupują tylko przedstawiam moje osobiste zdanie pt. "dlaczego Scholli nie kupił sobie książeczki o Bayernie" :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Biblioteka Gazety Wyborczej

Postprzez Krzysiek » 2007-11-29, 21:20

Scholli napisał(a):no widzisz, może wszystko rozchodzi się o to, że mam trochę inną definicję "takiej lektury"

Wydaje mi się, że definicje takiej lektury mamy raczej podobne ;) :P Moja wypowiedź była taka raczej bardziej z przymrużeniem oka i miało o tym świadczyć użycie emoty " :lol: " ;) Chodziło mi o to, że to taka lektura, bo to chyba pierwsza książka o Bayernie na naszym rynku ;)
Scholli napisał(a):żeby było jasne - w żaden sposób nie krytykuję osób które tą książeczkę sobie kupują tylko przedstawiam moje osobiste zdanie pt. "dlaczego Scholli nie kupił sobie książeczki o Bayernie" :)

Jeżeli to do mnie, to od samego początku tak właśnie myślałem :)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Biblioteka Gazety Wyborczej

Postprzez wojtas69 » 2007-11-29, 21:42

na allegro pojawił się już businessman, a raczej businesswoman, która nalicza sobie 90 groszową marżę. :D
http://allegro.pl/item275854587_slynne_ ... chium.html
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Biblioteka Gazety Wyborczej

Postprzez Scholli » 2007-11-29, 22:58

Krzysiek napisał(a):
Scholli napisał(a):żeby było jasne - w żaden sposób nie krytykuję osób które tą książeczkę sobie kupują tylko przedstawiam moje osobiste zdanie pt. "dlaczego Scholli nie kupił sobie książeczki o Bayernie" :)

Jeżeli to do mnie, to od samego początku tak właśnie myślałem :)
nie, to tylko tak na wszelki wypadek na przyszłość, bo chyba nikt tak nie pomyślał... chociaż nadal nie rozgryzłem posta haja :P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Biblioteka Gazety Wyborczej

Postprzez haj » 2007-11-29, 23:04

o ma jedno wspólnego z drugim?!


Dla mnie wiele.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Biblioteka Gazety Wyborczej

Postprzez OSZA » 2007-11-29, 23:06

Scholli Hajowi chodzi o to,ze skoro to sa wiadomosci z neta jak to ujales-mozesz je czytac za friko i tak samo z meczem w tv-mozesz ogladac za free.
A mecz na zywo jest jak ta ksiazka-zawarte jest w niej to samo,ale masz wszytsko na raz i nie musisz wszystkiego szukac w innych zrodlach...Masz wszystko od razu- czyli jak idziesz ogladac mecz na stadionie to masz atmosfere, wieksze emocje. A przed tv inaczej sie oglada niz na stadionie i to samo z tekstami czytanymi przed kompem i te w formie papierowej.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości