Wypowiedzi pomeczowe Bayern - Werder

Stare, zamknięte tematy

Wypowiedzi pomeczowe Bayern - Werder

Postprzez KoRnKage » 2009-08-15, 20:16

W związku z awarią postanowiłem napisać tu wypowiedzi. Po zażegnaniu problemu temat usuniemy, a tekst wstawimy na stronie.

Nie jestem zadowolony z osiągniętego wyniku, jednak styl naszej gry mnie cieszy – powiedział Louis van Gaal po meczu Bayernu Monachium z Werderem Brema. W tym meczu tak właściwie to goście powinni wygrać, los chciał jednak inaczej. W chwili obecnej Bawarczycy mają jedynie 2 punkty na koncie tracąc do Mistrza z Wolfsburga już 4 oczka. Jak oceniają to osoby z klubu?

Wypowiedzi pomeczowe:

Louis van Gaal - Nie jestem zadowolony z osiągniętego wyniku, jednak styl naszej gry mnie cieszy. Podczas pierwszych 30 minut zagraliśmy wspaniale, zabrakło nam jedynie bramki. Niestety, już pierwszy atak Bremeńczyków zakończył się dla nas stratą bramki. Ta sytuacja rzutowała na cały mecz. Werderowi bronienie bramki w 10tkę nie było problemem. Dla nas było jednak coraz gorzej grać. Mimo wszystko udało nam się stworzyć sześć czy siedem sytuacji bramkowych, co mnie bardzo cieszy. Z drugiej strony nasza skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Myślę, że mimo wszystko zasłużyliśmy na komplet punktów.

Mario GomezPrzez większą część spotkania po prostu dominowaliśmy. Szkoda, że nie udało nam się wygrać. Gdy Werder – drużyna grająca z reguły ofensywnie – zacznie bronić się 10 zawodnikami, to rozgrywanie staje się bardzo ciężkie. W takiej sytuacji najważniejsza jest cierpliwość – nam jej na szczęście nie zabrakło. Kibicom się to oczywiście nie podobało, jednak inaczej się tego zrobić nie dało. Myśleliśmy, że Werder zagra ofensywniej, jednak oni ustalili inną taktykę. W chwili obecnej mamy dwa punkty na koncie – zdecydowanie za mało.

Daniel van Buyten – Zagraliśmy lepiej niż w Hoffenheim. Jeśli uda nam się ciągle poprawiać naszą grę, to znaczyć to będzie, że jesteśmy na dobrej drodze.

Thomas Schaaf (trener Werderu) – wynik nie jest zły. Dziś obydwie ekipy mogły wygrać. My z naszej gry jesteśmy zadowoleni. Wykazaliśmy wysoką dyscyplinę, a porządek na boisku był znacznie większy niż jeszcze tydzień temu.

Mesut Ozil
(Werder) – Cieszę się ze zdobytej bramki, a wywalczenie jednego punktu przez nasza drużynę mogę uznać za sukces. Bawarczycy bardzo cisnęli, my jednak stawialiśmy skutecznie opór. Remis uważam za sprawiedliwy wynik.

Źródło: fcbayern.de


KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości