Ribery - nigdy nie mówiłem, że chcę odejść

Stare, zamknięte tematy

Ribery - nigdy nie mówiłem, że chcę odejść

Postprzez KoRnKage » 2009-08-16, 14:22

Od miesięcy trwają spekulacje wokół transferu Francka Riberyego do Realu Madryt. Najlepszy gracz Bayernu Monachium postanowił przerwać swoje milczenie i wypowiedzieć się o całym cyrku transferowym. Franck udzielił krótkiego, ale treściwego wywiadu wobec telewizji TF1, gdzie powiedział, co myśli o swoim transferze do Realu.

Nigdy nie powiedziałem, że chcę odejść do Realu Madryt. Jeśli miałbym zamiar przejść, to bym tak powiedział – zdradził Ribery, który wczoraj miał swój debiut w obecnym sezonie Bundesligi. Nie można było usłyszeć gwizdów ani podczas rozgrzewki, ani podczas samej zmiany. Wręcz przeciwnie! Podczas zmiany kibice witali go niczym zbawiciela, nic w tym dziwnego – po jego zmianie gra FCB wyglądała z miejsca lepiej.

Swoja krótkoterminowa przyszłość przypisał przy okazji jednoznacznie Bayernowi – nic na to nie poradzę, że obce kluby się o mnie starają. Chcieli mnie też w Barcelonie, Manchesterze United i Chelsea. Ja jestem jednak graczem Bayernu.

Czy taka wypowiedź zakończy definitywnie cyrk transferowy wokół Francka? On sam jest o tym przekonany mówiąc – droga do transferu została definitywnie zamknięta. Przedstawiciele Bayernu naprawdę chcą żebym został.

Wygląda na to, że Ribery akceptuje postawę Bayernu: nie ma zgody na odejście, nie będzie transferu. - koniec kropka i tyle.

Źródło: tzonline.de
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Ribery - nigdy nie mówiłem, że chcę odejść

Postprzez norbi » 2009-08-16, 18:54

Ciekawe kiedy Bayern zaproponuje Riberemu nowy kontrakt, i ciekawe czy go przyjmie ....
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Ribery - nigdy nie mówiłem, że chcę odejść

Postprzez Qwess » 2009-08-16, 19:12

norbi napisał(a):Ciekawe kiedy Bayern zaproponuje Riberemu nowy kontrakt, i ciekawe czy go przyjmie ....



Jak Ribery by go przyjął to byłbym zachwycony ;). Co jak co ale pieniędzy nie możemy żałować dla takiego zawodnika. Widać było zadowolenie kibiców podczas gdy Ribery wchodził pierwszy raz na murawę od swojej kontuzji. :)
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: Ribery - nigdy nie mówiłem, że chcę odejść

Postprzez jun_or » 2009-08-16, 19:17

norbi napisał(a):[...] i ciekawe czy go przyjmie ....

Wydaje mi się, że pieniądze mogą nie być najważniejsze, ale możliwość gry o największą stawkę (np. finał LM)...a nie wiem czy obecnie w FCB są dla Niego na to szanse. Ale tak czy inaczej gdyby przyjął, byłoby super :D
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Ribery - nigdy nie mówiłem, że chcę odejść

Postprzez mancipium » 2009-08-17, 08:26

Obecnie to on może tutaj walczyć o 1/8LM i to są wyżyny tego co możemy osiągnąć.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Ribery - nigdy nie mówiłem, że chcę odejść

Postprzez trocky » 2009-08-17, 16:34

Winkel napisał(a):Obecnie to on może tutaj walczyć o 1/8LM i to są wyżyny tego co możemy osiągnąć.


1/4 jeśli już, ćwierćfinał to jest max naszych możliwości od 8 lat, 1/8 to my z palcem w tyłku przechodzimy co sezon,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron