Noah Shawn - nastepca nastepcy Riberyego?

Stare, zamknięte tematy

Noah Shawn - nastepca nastepcy Riberyego?

Postprzez KoRnKage » 2009-08-16, 14:56

Nigdy nie jest za wcześnie na rozpoczęcie poszukiwań nowych talentów. Podobnego zdania jest Zarząd Bayernu, gdyż nie od dziś wiadomo, że na terenie całego kraju skauci próbują wypatrzeć potencjalnych następców wielkich gwiazd FCB. W Internecie pojawił się jednak filmik, w którym siedmioletni (!) chłopiec w trykocie Bayernu czyni cuda z piłką!

Oczywiście patrząc na dzień dzisiejszy nie można nawet w przybliżeniu mówić o świetlanej karierze w przyszłości. Kto wie, może jest to jednak następca następcy Francka Riberyego? Kto wie, czy Francuz w wieku 7 lat tez tak „wkręcał” przeciwników.

Oto próba jego kunsztu. Naprawdę warto poświecić chwile na zobaczenie jego możliwości. Noah Shawn - zapamiętajcie tego szkraba!

http://www.youtube.com/watch?v=_5GU80NgdCk&feature=fvw

http://www.youtube.com/watch?v=qh_bwQgW ... re=related
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Noah Shawn - nastepca nastepcy Riberyego?

Postprzez Qwess » 2009-08-16, 18:30

Wow :o naprawdę dzieciak robi wrażenie :). Za 10-15 lat będzie jak Franck Ribery lub Christiano Ronaldo, albo nawet i lepszy. :o

PS: Z wyglądu tak przypomina Ze Roberto :D, nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie xD
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: Noah Shawn - nastepca nastepcy Riberyego?

Postprzez dejvid320 » 2009-08-16, 18:41

Qwess napisał(a):PS: Z wyglądu tak przypomina Ze Roberto :D, nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie xD


a myślałem, że tylko mi się tak wydaje...

Dzieciak świetny jak na ten wiek ale zobaczymy co będzie później. W takim wieku wszędzie znajdzie się taka gwiazdka, która jest lepsza od innych rówieśników ale potem to się może zmienić.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości