Propozycje

Stare, zamknięte tematy

Propozycje

Postprzez Adams » 2010-06-20, 18:53

Postanowiłem utworzyć temat odnośnie przedsięwzięć fanklubu EdB ;)

Co Wy na to żeby zrobić małe naklejki na nasze auta (szyba lub karoseria) ?
Coś w tym stylu: http://www.allegro.pl/item1071652297_yokodesign_pl_celtic_boruc_naklejka_tuning.html http://www.allegro.pl/item1085465850_yokodesign_pl_fc_barcelona_naklejka_tuning.html
Ostatnio nawet jadąc do Kalwarii widziałem auto oznakowane wlepą LFC Poland.

Naklejka mogła by przedstawiać albo herb FCB, albo logo naszego fanklubu,jak kto woli. Można to zrobić w formie upominku dla każdego członka fanklubu ponieważ cena zrobienia takich naklejek pewnie nie byłaby za wysoka. W przypadku deficytu w budżecie "EdB" (nie wiem jak stoimy z finansami) można rzucić jakąś niewygórowaną cenę żeby znowu napłynęło trochę funduszy :d

Wiem, że nie jestem w zarządzie ale myślę że pomysł godny rozważenia ;)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Propozycje

Postprzez upek » 2010-07-27, 12:19

generalnie pomysl niezly, podoba mi sie :)
i to bylby 'drobny gadzet ' o ktorym byla mowa :P dobre ;p

i ciesze sie ze wrzuciles to tutaj, a nie na glowne forum, bo od razu zaczelyby sie gadki zeby to robic, juz i teraz, jakbym nie mial nic innego na lbie ;)


jest sprawa, musimy przesunac termin nowego naboru do EdB, poniewaz firma ktora miala nam zrobic legitki leci fest w ciula. Takze wymyslilem ze rezygnujemy z tej firmy, zrobimy szybki nabor i wyrobimy legitki juz dla calej gromadki ;)

poki co tylko nowi wplaca kase < standardowo, 40 zl > a ci ktorzy juz w fanklubie sa nie beda placic, bo w sumie zrozumiale bedzie ze bedzie to dla nich podejrzane. Nie dostali obiecanego produktu, takze w tym momencie slabo pewnie z zaufaniem do nas ;)

tylko proponowalbym zmiane formuly w sensie wysylania danych i zdjec. Skoro i tak wszystko leci do Patryka, to nie widze sensu zeby te zdjecia szly przez Waldosa, tym bardziej ze jak ostatnio gadalismy to Waldos mowil ze dopiero we wrzesniu ma czas. Wolalbym to teraz zalatwic, zeby w sierpniu wysylac legitki. Takze pytanie do Lasucha, czy pasuje Ci opcja zeby te kilka, moze kilkanascie osob przeslalo Tobie zdjecia i dane?
ja sie zajme finansami i legitkami, tym razem w innej firmie ;)

btw, jestem za tym zeby osoby spoza EdB nie mialy wstepu na turnieje FANKLUBOW, a juz na pewno nie jako pilkarze ... czy przesadzam ? :d
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Propozycje

Postprzez waldos » 2010-07-27, 14:38

nie no upek mam czas jak mus to smialo moga wysylac dajn info na stronkach i luz
waldos
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-05-21, 20:12
Lokalizacja: RYBNIK
Online: 0s

Re: Propozycje

Postprzez upek » 2010-07-27, 14:59

ale szczerze i tak nie widze sensu. takze zrobimy tak ze ludzie beda wysylac Patrykowi, a po zakonczonym naborze Patryk przesle Tobie wszystko, zebys mogl 'zaksiegowac' ludzi ;) pasuje?
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Propozycje

Postprzez PTK » 2010-07-27, 15:15

Ja nie widzę problemu ;) wręcz jestem bardziej za tą opcją, mniej proszenia sie ;)
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Propozycje

Postprzez waldos » 2010-12-30, 10:14

panowie jak bedziemy mieli bilety umiem taniej transport zalatwic jak bedziecie chetni do monachium
waldos
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-05-21, 20:12
Lokalizacja: RYBNIK
Online: 0s

Re: Propozycje

Postprzez upek » 2011-01-04, 13:17

zwariuje z moim komputerem, 6 raz zabieram sie do napisania tego posta ;]

po pierwsze, sprawa legitek niemal zakonczona, mam nadzieje ze dojda do kazdego.
2. chce wlaczyc Patryka do zarzadu, od poczatku wykazuje sie checia pomocy i zrobil bardzo duzo dla stowarzyszenia, wiec chce go miec na etacie.
3. mamy nowy rok, wiec chce na pelnej wejsc z EdB ;) moj pierwszy pomysl to podzielenie polski na regiony i zwiekszenie staran o integracje kibicow. po kolejnej skladce chcialbym przeznaczyc troche pieniedzy na jakies gadzety, ktore bylyby rozlosowywane w czasie wspolnego ogladania meczykow. w jakis sposob zacheci to do przychodzenia ludzi.
ogolnie chce zrobic wieksza promocje EdB i Bayernu w Polsce. Chelsea ma swoja niebieska integracje, podoba mi sie to. mysle ze razem dojdziemy do jakiegos porozumienia i znajdziemy jakies dobre rozwiazania.
kolejna sprawa, jak juz podzielimy polske na rejony i przydzielimy do kazdego rejonu czlowieka odpowiedzialnego za sprawy FCBM, to chcialbym rozwiazac przy okazji problem zlotow.
a) chcialbym robic zloty regionalne, o ktore duzo latwiej. przede wszystkim integracja ludzi, mniejsze przedsiewziecia, latwiejsze do ogarniecia. zalozmy 2 razy w roku, kwestia ustalen, checi i mozliwosci.
b) zloty ogolnopolskie, zeby bylo sprawiedliwie, organizowane raz w roku, po kolei w kazdym z regionow. zalozmy w tym roku w centrum polski, a juz w nastepnym na mazurach, potem nad morzem, dolny slask, slask, wschodnie czesci polski ... kwestia ustalen.


do tego chce znalezc partnerow i sponsorow, ale to juz na mojej glowie, mam pewien plan i chce sie tym zajac, inforumuje tylko ze cos w tym temacie probuje dzialac ;)

Waldos, napisz cos wiecej o tym transporcie < btw, fajnie by bylo jakby te mendy z FCB wyslaly info co z biletami .... >
do tego Waldos nawiazal kontakt z Danielem Sikorskim, co bedziemy sie starac wykorzystac w przyszlosci ;)


wpisujcie swoje pomysly, odnoscie sie do moim, generalnie chce widziec poruszenie ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Propozycje

Postprzez waldos » 2011-01-08, 15:00

no to załawtiłem ze Daniel S. wpadnie z nami zobaczyc rewanz LM cytuje jego słowa :"To sie ciesze i jak nic sie nieznmnieni to przyjmuje serdecznie"

[ Dodano: 2011-01-15, 19:03 ]
ej ZARZAD OBUDZICIE SIE???
waldos
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-05-21, 20:12
Lokalizacja: RYBNIK
Online: 0s

Re: Propozycje

Postprzez upek » 2011-02-03, 17:39

mam nadzieje ze wasze wyjebanie na sprawy fk jest zwiazane z sesja ...
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Propozycje

Postprzez waldos » 2011-02-09, 19:02

upek powiedz co robimy z tym zlotem w tym roku
waldos
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-05-21, 20:12
Lokalizacja: RYBNIK
Online: 0s

Re: Propozycje

Postprzez PTK » 2011-02-16, 16:07

Dobra, trzeba sie za to zabrać. Wiadomo że najlepiej by sie było spotkać, no ale niestety nie ma nigdy jak, szczególnie że są osoby spoza Śląska :/
Pomysły Upka są świetne, trzeba sie zabrać za ich realizację. Rozdzielamy kto co robi czy jak? w ogóle kto jest w zarządzie i kto tutaj ma dostęp?
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Propozycje

Postprzez haj » 2011-02-17, 08:46

Miałem zawirowania z robotą przez ostatnie miesiące, ale teraz już powinno być lepiej. Także postaram się nadrobić braki i wracam do życia :wink:

Pomysły - można się z nimi zapoznać ? :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Propozycje

Postprzez PTK » 2011-02-17, 16:21

Są w pierwszym poście, te które Upek wymyślił. Prawda jest taka że jest chyba jedyną osobą która coś próbuje kminić, i świetnie Mu to wychodzi, tylko trzeba pomóc z realizacją, co bardzo chętnie zrobie, bo samemu nic mi nie przychodzi do głowy :/
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Propozycje

Postprzez haj » 2011-02-17, 19:35

moj pierwszy pomysl to podzielenie polski na regiony i zwiekszenie staran o integracje kibicow


Tematy o meczach świadczą jak najbardziej "za" tym pomysłem. Jeśli ktoś się zna na programowaniu to mógłby zrobić coś takiego na stronę EdB - http://lfc.pl/ dolny lewy róg strony. Mapka z kibicami - fajna i przydatna sprawa na serwie Fan Klubu.

a) chcialbym robic zloty regionalne, o ktore duzo latwiej. przede wszystkim integracja ludzi, mniejsze przedsiewziecia, latwiejsze do ogarniecia. zalozmy 2 razy w roku, kwestia ustalen, checi i mozliwosci.


Tzn byłbym bardziej za czymś większym, niż tylko regionalne zloty. Jak już to po 2-3 województwa, bo robienie regionalnych kończyłoby się spotykaniem non stop w tym samym gronie i integracja tworzyłaby się w kilku grupach, a nie jednej całości (moje zdanie :wink: )

Byłbym za tym, abyśmy ustawili tygodniowo jedno spotkanie o danej godzinie na GG czy jakimś czacie, ustalając obowiązki co kto robi i zdawali jakieś raporty/sprawozdania czy jak to nazwiemy. Chodzi o takie osoby jak:

Adams (bo widzę że ma dostęp), PTK, Wiola, Waldos, Upek i haj

Nikogo chyba nie opuściłem. Podzielimy się obowiązkami i nakreślimy kto ma co robić. Trzeba znać na bieżąco co ktoś kmini, żeby nie powielać tematu. Propozycja? Środa bądź piątek moim zdaniem wchodzą w grę.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Propozycje

Postprzez waldos » 2011-02-17, 19:40

za tymi zebraniami jestem za ale ja chodze na zmiwany wiec pewno na kilku w mieisacu nie bede przez prace
waldos
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-05-21, 20:12
Lokalizacja: RYBNIK
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości