Transferowe plotki

Stare, zamknięte tematy

Transferowe plotki

Postprzez Pizza » 2010-08-16, 18:58

Wielkie zdziwienie mnie ogarnia że nie ma na forum takiego tematu. Są topiki 'kto powinien zawitać / odejść' a tymczasem nie ma tematu który jednoznacznie tyczyłby się plotek. Zapraszam zatem do dzielenia się informacjami z przeróżnych źródeł.

Na pierwszy rzut jakieś pierdołowate info ze sport.pl:

Bayern chce młokosa z Chelsea

Bayern Monachium chce jeszcze przed zamknięciem okna transferowego ściągnąć młodą francuską gwiazdę Gaela Kakutę. Brytyjskie media spodziewają się, że niemiecki klub złoży Chelsea Londyn w najbliższych dniach ofertę wykupu 19-latka.


Obrazek

Kakuta podpisał kontrakt z Chelsea w 2007 roku, gdzie trafił z Lens. Młody pomocnik nie ma szans na przebicie się do pierwszego składu, bo na jego pozycji grają Michael Essien, John Obi Mikel, Yossi Benayoun i Florent Malouda. Transfer do Bayernu dałby mu okazję do gry.

Kakuta został przed rokiem ukarany czteromiesieczną dyskwalifikacją za to, że złamał kontrakt ze swoim ówczesnym klubem Lens, by przejść do Chelsea. Londyńczycy też zostali ukarani - w dwóch kolejnych oknach transferowych nie mogli dokonywać zakupów, ale w lutym tego roku zakaz został wstrzymany.

Kakuta był waznym zawodnikiem reprezentacji Francji do lat 19, która wywalczyła mistrzostwo Europy. Jest także najmłodszym w historii zawodnikiem Chelsea, który zagrał w Lidze Mistrzów. Carlo Ancelotti mówił o nim, że jest przyszłością Chelsea.


http://www.sport.pl/sport/1,65025,82591 ... elsea.html
FC Bayern since 1997.
Pizza
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-08-07, 22:05
Online: 0s

Re: Transferowe plotki

Postprzez neonmsf » 2010-08-16, 19:55

Temat "Kto powinien zawitac w Bayernie?" jest wykorzystywany wlasnie do takich plotek, do linkow itp...nie zakladaj kolejnych tematow, lepiej popros moda zeby zmienil dla Ciebie nazwe tamtego tematu zebys lepiej sie poczul...
neonmsf
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 252
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-12, 17:57
Lokalizacja: z łona matki
Online: 0s

Re: Transferowe plotki

Postprzez Pizza » 2010-08-16, 20:17

No i czemu od razu szczekasz?

I po co mieszać prywatne życzenia z plotkami, medialnymi doniesieniami? Porządek i ład to cenione dobra.

neonmsf napisał(a):nie zakladaj kolejnych tematow
A to ile już założyłem, bo się gubię w rachunkach.
FC Bayern since 1997.
Pizza
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-08-07, 22:05
Online: 0s

Re: Transferowe plotki

Postprzez Olszesky » 2010-08-16, 20:21

Pizza napisał(a):No i czemu od razu szczekasz?

po prostu slusznie zwrocil ci uwage.
Pizza napisał(a):I po co mieszać prywatne życzenia z plotkami, medialnymi doniesieniami? Porządek i ład to cenione dobra.

bo jak ktos chce poczytac o tym kto moze zawitac w bajernie to wchodzi do jednego tematu, a nie do dwoch zeby czytac praktycznie o tym samym
Pizza napisał(a):A to ile już założyłem, bo się gubię w rachunkach.

wypowiedz "nie zakladaj kolejnych tematow" nie musi koniecznie tyczyc sie tematow zalozonych przez ciebie. "kolejnych" zastap "nowych" i moze wtedy zrozumiesz.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: Transferowe plotki

Postprzez Pizza » 2010-08-16, 20:34

bo jak ktos chce poczytac o tym kto moze zawitac w bajernie to wchodzi do jednego tematu, a nie do dwoch zeby czytac praktycznie o tym samym
Scalmy zatem wszystkie tematy z kategorii 'FC Bayern München' do jednego - przecież jeśli ktoś chce coś przeczytać o Bayernie to wchodziłby do jednego tematu.

Olszesky napisał(a):po prostu slusznie zwrocil ci uwage.
Stwierdzenie 'popros moda zeby zmienil dla Ciebie nazwe tamtego tematu zebys lepiej sie poczul...' traktuję jako bezsensowne szczekanie.

Olszesky napisał(a):wypowiedz "nie zakladaj kolejnych tematow" nie musi koniecznie tyczyc sie tematow zalozonych przez ciebie. "kolejnych" zastap "nowych" i moze wtedy zrozumiesz.
Really?

Póki co obstaję przy stwierdzeniu, że lepiej się to forum czyta aniżeli w nim uczestniczy. Usuńcie temat bo jestem gotów pomyśleć, że skończy się to u kogoś ślepą furią. Bez odbioru.
FC Bayern since 1997.
Pizza
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-08-07, 22:05
Online: 0s

Re: Transferowe plotki

Postprzez Rael » 2010-08-16, 20:56

Nie wiem co się Pizzy czepiacie (tzn. zalozenia tematu, bo nerwy moglby bardziej trzymac na wodzy) Jak dla mnie wydzielenie osobnego tematu na plotki wcale nie jest złym pomysłem.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Transferowe plotki

Postprzez Olszesky » 2010-08-16, 20:58

Pizza napisał(a):Scalmy zatem wszystkie tematy z kategorii 'FC Bayern München' do jednego - przecież jeśli ktoś chce coś przeczytać o Bayernie to wchodziłby do jednego tematu.

idiotyczne rozumowanie. gadamy na tym forum glownie o pilce, wiec zlikwidujmy foruming i przeniesmy sie na pilka.pl czy cos w tym stylu. jesli nie widzisz subtelnej roznicy pomiedzy tym co ja napisalem, a tym co ty to przykro mi.
Pizza napisał(a):Stwierdzenie 'popros moda zeby zmienil dla Ciebie nazwe tamtego tematu zebys lepiej sie poczul...' traktuję jako bezsensowne szczekanie.

hola hola, przeciez to ty wyskakujesz z tym pomyslem i to tobie przeszkadza, ze zarowno o plotkach jak i o propozycjach gada sie w jednym temacie. wiec jesli jakis mod ma zmienic nazwet tamtego tematu to wlasnie dla ciebie.
Pizza napisał(a):Really?

wytknalem blad w twoim rozumowaniu i stac cie tylko na to? super.
Pizza napisał(a):Póki co obstaję przy stwierdzeniu, że lepiej się to forum czyta aniżeli w nim uczestniczy.

ja mam inne stwierdzenie :) lepiej sie to forum czyta kiedy nie uczestniczysz :)
Pizza napisał(a):Usuńcie temat bo jestem gotów pomyśleć, że skończy się to u kogoś ślepą furią.

slepa furie zostaw rutgerowi hauerowi ;)

pozdrawiam serdecznie i nie dasaj sie, tylko nie badz niemily.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: Transferowe plotki

Postprzez trocky » 2010-08-16, 21:02

Pizza napisał(a):Scalmy zatem wszystkie tematy z kategorii 'FC Bayern München' do jednego - przecież jeśli ktoś chce coś przeczytać o Bayernie to wchodziłby do jednego tematu


dotychczasowa formuła "kto powinien zawitać w Bayernie" dla 99% użytkowników oraz "plotki transferowe" dla jednego specjalnego wybrańca?
bez jaj, tak jak było do tej pory jest ok,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Transferowe plotki

Postprzez Pizza » 2010-08-16, 21:08

Olszesky napisał(a):wiec zlikwidujmy foruming i przeniesmy sie na pilka.pl czy cos w tym stylu
Złota myśl.

Olszesky napisał(a):wytknalem blad w twoim rozumowaniu i stac cie tylko na to? super.
Tak, tylko na to. Rozumuję zbyt płytko i nie stać mnie na więcej wynurzeń.

Olszesky napisał(a):ja mam inne stwierdzenie :) lepiej sie to forum czyta kiedy nie uczestniczysz :)
Odmawiając sobie lektury kilku tematów będziesz miał to czego oczekujesz. Chociaż kusi mnie, żeby z uporem maniaka klepnąć w 1221 tematach po jednym poście, co będzie wiązało się z tym że - uwaga - nie będzie dobrze Ci się czytało całego forum!

Olszesky napisał(a):pozdrawiam serdecznie i nie dasaj sie, tylko nie badz niemily.
Chciałbym subtelnie zwrócić uwagę, że nie ja zacząłem bezsensowną polemikę.

Rael napisał(a):Nie wiem co się Pizzy czepiacie (tzn. zalozenia tematu, bo nerwy moglby bardziej trzymac na wodzy) Jak dla mnie wydzielenie osobnego tematu na plotki wcale nie jest złym pomysłem.
A to jest dowód na to, że nie wszyscy traktują mój pomysł krzywo więc może pozwólcie się wypowiedzieć innym? Mamy póki co remis, więc jakieś Wasze (neonmsf, Olszesky) pomrukiwania nie są w pełni na miejscu.

Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Tego nie zauważyłem wcześniej, przepraszam. Kulę ogon i pędem zmykam.

EDIT:

trocky napisał(a):dla jednego specjalnego wybrańca?
Hej hej, nie jestem jeden!
FC Bayern since 1997.
Pizza
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-08-07, 22:05
Online: 0s

Re: Transferowe plotki

Postprzez patryk947 » 2010-08-16, 21:23

Byle sie kogoś przyczepic :/ a co wam to przeszkadza !?
Setki serc, jedno bicie - Resovia miłość na całe życie!;*
Reska rządzi w Rzeszowie !!!
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Transferowe plotki

Postprzez Adams » 2010-08-16, 21:45

moim zdaniem dobrze, że jest taki temat bo w "kto zawita..." robi się czasem syf... ten kto nie chce się wypowiadać o plotkach niech po prostu nie wchodzi tu...marudzicie do przesady jeden z drugim
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Transferowe plotki

Postprzez cid » 2010-08-16, 21:53

Adams napisał(a):moim zdaniem dobrze, że jest taki temat bo w "kto zawita..." robi się czasem syf... ten kto nie chce się wypowiadać o plotkach niech po prostu nie wchodzi tu...marudzicie do przesady jeden z drugim


To teraz będzie się robił w jeszcze jednym temacie syf? Uważam, że tamten temat jest jak najbardziej odpowiedni do umieszczania takich informacji!
FC Bayern Deutscher Meister ja so heißt er, mein Verein, ja so war es und so ist es und so wird es immer sein!!!

Obrazek
cid
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1750
Wiek: 35
Dołączył(a): 2008-05-01, 10:40
Lokalizacja: Oława
Online: 4d 14h 35m 40s

Re: Transferowe plotki

Postprzez Pizza » 2010-08-16, 22:35

trocky napisał(a):dotychczasowa formuła "kto powinien zawitać w Bayernie" dla 99% użytkowników oraz "plotki transferowe" dla jednego specjalnego wybrańca?
FC Bayern since 1997.
Pizza
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-08-07, 22:05
Online: 0s

Re: Transferowe plotki

Postprzez Lothar » 2010-08-17, 08:29

Po ch.uj te kłótnie?
Założył temat, kto nie chce nie wchodzi i nie czyta.

Wracając do meritum, Kakuta mi się nie usmiecha, po co nam kolejny łeboń, jeśli mamy swoich wychowanków, z pewnością lepszych?;]

W jakiejś tv słyszałem, że są prowadzone rozmowy z bocznym obrońcą, ale nikt z Bayernu nie chce pary z gęby puścić z kim :D Pewne jest, że nie zapłacimy jakiejś ogromnej kasy za typa.
lelum polelum
Lothar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 666
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-01-21, 09:39
Online: 0s

Re: Transferowe plotki

Postprzez zonk » 2010-08-17, 08:42

jesli Carlo mowi ze jest przyszloscia Chelsea to chyba nie przyszloscia by go sprzedac :)
27.04.2010r. Lyon - Bayern 0-3 http://www.youtube.com/watch?v=2IZ6r2xzjIU
25.04.2012r. Real - Bayern 2-1( k->1-3) http://www.youtube.com/watch?v=8iH7_MtnSPg
25.05.2013r. Borussia - Bayern 1-2 http://www.youtube.com/watch?v=rv9DOw7r ... e=youtu.be
zonk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1693
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-04, 17:12
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 22h 56m 27s

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości