Pomoc Pawełkowi

Stare, zamknięte tematy

Pomoc Pawełkowi

Postprzez Raczeq » 2010-10-16, 11:30

Witam serdecznie winking smiley zarejestrowałem się na tym forum nie dlatego, ze jestem kibicem piłki nożnej lecz po to by pomóc 6 letniemu Pawełkowi Adamczykowi z Wrześni który urodził się bez nóżek. Rodzice nie mają pieniędzy na protezy nóg dla synka więc pozostały tylko akcje społeczne. Jeden z portali zajmujących się programami partnerskimi zrzekł się prowizji za reklamę na swojej stronie na rzecz Pawełka. Niestety sytuacja jest troszeczke skomplkowane gdyż ów portal płaci tylko za poprawnie dokonaną rejestrację . dlatego prosiłbym tych co mają chwilkę aby weszli na www.koxik.pl klikneli w baner traviana i zarejestrowali się tam. Was to nic nie kosztuje a Pawełek za każdą taką akcję dostaje 2 zł 50 gr. Z góry dziękuję za wszystkie rejestracje.


Pozdrawiam,

Michał Zieliński

Fundacja Uśmiech Dziecka



jako, że dostałem wiadomość od koxik.pl, że zostali zasypani rejestracjami na swoim portalu. Chciałbym sprostować, że nie chodzi o rejestracje na koxik.pl a rejestracje na stronie na którą przenosi baner. Jakby ktoś chciał udzielić wsparcia poprzez przelanie pieniążków proszę zapoznać się ze stroną [www.usmiechdziecka.org.pl] tam znajdziecie potrzebne informacje jak nr konta itp.


Pozdrawiam,

Michał Zieliński
Obrazek
Raczeq
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 62
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-04-26, 14:35
Lokalizacja: Chorzów
Online: 4m 20s

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości