Akcja 'Dominik'

Stare, zamknięte tematy

Akcja 'Dominik'

Postprzez upek » 2011-08-01, 20:37

przedstawie tu dzisiaj plan dzialania jaki sobie zalozylem w zwiazku z akcja, ktora chce przeprowadzic, tzn wszyscy chcemy, mam nadzieje ;)

1) napisac do fundacji, ktora zajmuje sie Dominikiem o zezwolenia itp - ogarne na dniach mam nadzieje :D
2) napisalem juz list do Allianz Polska, tzn na brudno na razie, jutro moze przepisze < ja go znajde gdzies w papierach > do poprawy ;)
3) napisalem tez list, ktory wyslemy do Monachium. Trzeba jeszcze ogarnac cos dla Tolika, to moze zwiekszyc nasze szanse na sukces ;) - wrzuce jutro ten do Munchen, do Tolika bedzie skrocona wersja jakas
4) zbiorka kasy wsrod kibicow Bayernu
5) aukcje charytatywne, kto bedzie mogl wrzuci cos na allegro i kase z tego przeznaczy na Dominika.

Mialem taki plan, zeby prosic Allianz po podwojenie kwoty, ktora my uzbieramy. gdyby sie zgodzili, byloby pieknie, jesli sie na to nie zgodza, to trzeba bedzie kombinowac inaczej.

Do Bayernu piszemy o koszulke z autografami pilkarzy, trenerow i moze zarzadu - koszulka ta bedzie glowna nagroda w konkrusie, organizowanym przez EdB. warunkiem udzialu w konkursie bedzie wplacenie ... 10 zl? czy cos w tym stylu. przy zalozeniu ze wpisowe to dyszka, przy 40 chetnych osobach mamy 400 zl, czyli calkiem niezly wynik :)

macie jakies pomysly jeszcze? jakies spostrzezenia apropo moich pomyslow ?
piszcie :!:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Akcja 'Dominik'

Postprzez PTK » 2011-08-01, 20:45

To jest zawsze taki problem, że ciężko sie z Twoimi pomysłami nie zgodzić, i ciężko mi coś innego wymyślić ...
Jeśli nie uda sie z Allianz tej kwoty podwoić, to może uda sie jakkolwiek inaczej pomóc z ich strony, trzeba będzie faktycznie popróbować.
Co do tej licytacji to świetny pomysł - można po prostu zrobić tak że kto będzie chciał to sie dorzuci, a osoba która da najwięcej dostanie koszulke. Bo nie wiem czy chciałeś w podobny sposób czy tak że każdy da dyche i losowanie będzie. Chyba uczciwiej będzie tak jak napisałem :D
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Akcja 'Dominik'

Postprzez upek » 2011-08-01, 21:05

PTK napisał(a):To jest zawsze taki problem, że ciężko sie z Twoimi pomysłami nie zgodzić, i ciężko mi coś innego wymyślić ...
Jeśli nie uda sie z Allianz tej kwoty podwoić, to może uda sie jakkolwiek inaczej pomóc z ich strony, trzeba będzie faktycznie popróbować.
Co do tej licytacji to świetny pomysł - można po prostu zrobić tak że kto będzie chciał to sie dorzuci, a osoba która da najwięcej dostanie koszulke. Bo nie wiem czy chciałeś w podobny sposób czy tak że każdy da dyche i losowanie będzie. Chyba uczciwiej będzie tak jak napisałem :D

tzn mi chodzilo o to, zeby zrobic konkurs wiedzy na przyklad ;) i wygra osoba, ktora odpowie na najwieksza ilosc pytan, standardowo. ale kazdy kto chce brac udzial musi wplacic kase na starcie. ALBO :!: chociaz bedzie to trudniejsze, mozna zrobic aukcje w stylu podbij.pl ;) ludzie kupuja podbicia i podbijaja kwote.

generalnie trzeba wybrac opcje, ktora da nam najwiekszy zysk. szczerze mowiac, watpie zeby pojedyncza osoba wywalila 400 zl za koszulke, ale moge sie mylic.
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Akcja 'Dominik'

Postprzez PTK » 2011-08-01, 21:15

No chyba że tak. Faktycznie trzeba nad tym pomyśleć, bo w tym momencie każda opcja jest dobra, ale trzeba wybrać najlepszą :)
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron