Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Stare, zamknięte tematy

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez scaloni » 2014-06-17, 22:26

Radosław Lubor napisał(a):
scaloni napisał(a):
Radosław Lubor napisał(a):Mecz powinien obfitować w gole i niestety wygra Brazylia


jak ty to robisz? kolejna przepowiednia trafiona.. podaj scenariusze do następnych kilku meczów, to postawie i może coś wygram :568:


scaloni, weź rozpędź się i wbiegnij w ścianę. Zauwazyłem, że strasznie się wymądrzasz pod moim adresem już PO meczach, nigdy przed. Drugi raz, pierwszy wykpiłeś mnie, że przed meczem Urugwaju sądziłem, że Urugwaj wygra. Jako jedyny mądry, czego jednak przed meczem nie objawiłeś, wiedziałeś, że Kostaryka wygra przygrywając z Urugwajem do przerwy. Tym razem wiedziałeś przed meczem, ale jak pan Prezes Jarosław "wiem ale nie powiem" Kaczyński też milczałeś, że bramkarze będą bohaterami a takie tempo i tyle akcji spełznie na niczym lub centymetry obok słupka.

O, wielki wieszczu już-po-meczowy, zdradzaj nam przed meczami swoje przepowiednie, albo zamknij się i ludzi nie prowokuj taką głupotą/złośliwością. Nie wiem, skąd u Ciebie nagle takie hejtowanie, czy Cię dziewczyna rzuciła, czy może szef był wredny, ale spasuj i zastanów się nad swoim zachowaniem bo jest totalnie głupie. Bo to jest zabawa by wcześniej poobstawiać, i zazwyczaj obraz gry udaje mi się przewidzieć i w większości wyniki, a Ty po meczach zachowujesz się jakby dowalenie komuś było Twoim celem.

Może się pośmiejemy z Twoich przewidywań, jak to szło? Brazylia-Hiszpania w finale, Dżeko królem strzelców, Holandia największym przegranym... :>


nie wiem o co ci biega, uwielbiam czytać twoje mądrości.. już o tym pisałem :twisted:

finał Hiszpania-Brazylia? a skąd wiesz, ze takiego nie będzie? mundial się chyba jeszcze nie skończył? no chyba, ze ty już znasz wszystkie wyniki.. w sumie to by mnie nie dziwiło. Dzeko królem strzelów? chciałem być oryginalny i nie zapeszyć korony dla Mullera i trochę mnie poniosło. ale kto wie? może jeszcze się sprawdzi. natomiast Holandia jeszcze nic nie wygrała więc teoretycznie mogą być największym przegranym, tym bardziej po tej wygranej z Hiszpanią oczekiwania wobec nich są duże, tak więc porażka może być bolesna :)



btw fajnie, ze mamy forumowego Pepe, gratulacje Klinsmann
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-17, 22:43

Klinsmann, jak się czujesz z awansem na forumowego Pepe? :D

Owszem, że znam, wyjdą Brazylia i Chorwacja, Holandia i Hiszpania, Kolumbia i Japonia, Francja i Szwajcaria, Argentyna i Bośnia, Niemcy i Portugalia oraz Belgia i Rosja w tej kolejności miejsc 8) Niemcy zagrają kolejno z Rosją, Francją, Argentyną i Holandią w drodze do mistrzostwa, trzecie miejsce zajmą Włochy, Muller królem strzelców, Lahm wzniesie puchar w górę a Merkel będzie klaskać :D Chcesz wyniki w lotto na najbliższe tygodnie? 8)
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez Krasus » 2014-06-17, 22:47

Radosław Lubor napisał(a):Chorwacja Kamerun pewnie pokona ale z Meksykiem będzie im ciężko, bo Meksykowi wtedy wystarczy remis to spokojnie może na kontry grać. A jak kontrują, jak groźnie, to było widać.

Meksyk zrobi fatalną głupotę, grając z Chorwacją na remis. Chorwacja ma za mocny atak, a Meksyk za słabą obronę na takie kalkulacje, zwłaszcza, że wróci Mandżukić.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-17, 22:51

Spodziewam się ze strony Meksyku takiej gry jak z Brazylią, jednak tej organizacji w obronie ale na 30-40 metrze i szybkich ataków. Najpierw i tak Chorwacja musi pokonać Kamerun, trzeba poczekać. Ale mają szanse, dwie wygrane i przechodzą. I Mario z Arjenem razem na boisku, bo nie sądzę, by Holandia zanotowała jakieś wpadki w grupie :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Postprzez pablo89 » 2014-06-17, 23:11

shadow7 napisał(a):Brawo Ochoa! Świetny mecz Meksykanina!

i ciągle się męczy w tym słabiutkim Ajaccio, które zajęło ostatnie miejsce w Ligue 1 i spadło. Mam nadzieję, że w końcu przejdzie do topowego klubu, bo na to pełni zasługuje. Od kilku sezonów zastanawiałem się czemu tak świetny bramkarz gra w tak kiepskim klubie, chciałem go w Bayernie zamiast Rensinga
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-17, 23:51

On już chyba nie jest zawodnikiem Ajaccio, kontrakt mu się skończył, to wolny zawodnik. Może darmowy zmiennik dla Neuera? :D

A dokładniej 30 czerwca kończy mu się kontrakt.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez shadow7 » 2014-06-18, 07:24

Radosław Lubor napisał(a):On już chyba nie jest zawodnikiem Ajaccio, kontrakt mu się skończył, to wolny zawodnik. Może darmowy zmiennik dla Neuera?


O tym samym pomyślałem!
Chociaż lepiej niech odejdzie do jakiegoś fajnego klubu i gra pierwsze skrzypce.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez grejfrut » 2014-06-18, 08:05

Brazylia jest marna jak Chelsea w 2012 roku, ale to wcale nie oznacza, że nie wygra całego turnieju. Ja jednak stawiałem i nadal stawiam, że nie mają na to szans. Zagrali dwa przeciętne mecze do tej pory i dziś wyklaruje się to z kim prawdopodobnie zagrają po wyjściu z grupy.

Gdyby Chorwacja nie została zerżnięta przez sędziego Brazylia miałaby teraz 2 punkty, co naprawdę mogłoby wprawić kibiców w zakłopotanie, mam nadzieję, że szybko odpadną. Brakuje im takich zawodników jak Rivaldo, Ronaldo, Kaka czy Ronaldinho w życiowej formie. Fred jest strasznie marny i w sumie nie wiem co robi na boisku, zresztą to że musiał uciekać z Lyonu do Brazylii o czymś świadczy.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 58m 9s

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez Robben86 » 2014-06-18, 10:24

Ten wczorajszy mecz to jak na 0:0 istne szalenstwo... Trzeba oddac Brazylii, ze mimo iz miala miej sytuacji to wlasnie gospodarze byli znacznie blizej strzelenia gola. Ale to co wyprawial Ochoa to jakies szalenstwo :O
Robben86
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2014-02-22, 20:25
Online: 4h 56m 52s

Postprzez pablo89 » 2014-06-18, 15:04

Radosław Lubor napisał(a):Może darmowy zmiennik dla Neuera?

Nie nadaje się do roli zmiennika. To jest bramkarz, który powinien być absolutnym nr 1 w czołowym europejskim klubie! Słyszałem, że chce zostać we Francji więc może Monaco, a z innych klubów może Atletico, Roma...
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez baymann9 » 2014-06-18, 15:40

Ma 29 lat i po jednym meczu okazuje się, że musi grac w czolowym klubie. Bez przesady. Byl taki turecki bramkarz Rustu. Też świecił na mundialu. Kupiła go Barcelona i grzał ławkę rezerwowych...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 54m 36s

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-18, 15:52

Trochę żartowałem z tym zmiennikiem :D Ochoa od dłuższego czasu solidnie broni. Arsenal i Liverpool są nim zainteresowane jak na razie.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Postprzez pablo89 » 2014-06-18, 18:19

Radosław Lubor napisał(a):Ochoa od dłuższego czasu solidnie broni. Arsenal i Liverpool są nim zainteresowane jak na razie.

Od lat prezentuje się bardzo dobrze. W Arsenalu Szczęsny, w Liverpoolu Mignolet... więc te kluby odpadają. Mógłby pójść do Atletico :)
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez alien666 » 2014-06-18, 22:32

Mandżu jeszcze dziś pauzuje?
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 27m 49s

Re: Grupa A - (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-18, 22:40

Zagra już dzisiaj od pierwszej minuty.

[ Dodano: 18 cze 2014, o 23:40 ]
Chorwacja: Pletikosa - Srna, Corluka, Lovren, Pranjic - Modric, Rakitic - Perisic, Sammir, Olic - Mandżukic
Kamerun: Itandje - Matip, N'Kolou, Chedjou, Assou-Ekotto - Song - Moukandjo, Mbia, Enoh, Choupo-Moting - Aboubakar

Mario od początku w składzie. Modric w pełny zdrowy. Nie wyobrażam sobie innego zwycięzcy niż Chorwacja w tym meczu. Eto'o na ławce.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości