Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Stare, zamknięte tematy

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Serek_ » 2014-06-18, 21:25

Kejker napisał(a):Niemcy zagrali tiki-takę? Co?
Czy takie hasła Cie jeszcze dziwią :D
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-18, 21:30

Akcja bramkowa Chile, Szpak krzyczy: Czy będzie 3:1? Taaaaak

Szpakowski odejdź już :573:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Postprzez pablo89 » 2014-06-18, 21:39

do tego jest ŚLEPY!!! co chwilę myli zawodników... schodzi Pedro a ten, że Silva... żałosny jest :502: Szpaku
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-18, 21:58

Kejkerze, według którego Niemcy nie wyjdą z grupy, a co Twoim zdaniem zagrali?

W drugiej połowie Hiszpania zamknęła Chile, ale są takie mecze, gdzie jednym wchodzi wszystko, a innym nic. Wygrała skuteczność i determinacja. Wiedziałem, że Hiszpanie są wypaleni i śmiałem się ze stawiania ich w finale, ale nie sądziłem, że aż tak są wypaleni. Grali tworząc okazje, ale bez serca, Chile zagrało fanatycznie i szczęście było po ich stronie. Teraz nastąpią jednostronne opinie i tak dalej, chociaż sytuacja jednostronna nie była a i obawiam się, że takiego meczu Chile nie powtórzy. Obawiam się, bo chciałbym obok Hiszpanów widzieć poza turniejem też Brazylijczyków.

Ale o wiele bardziej wolę się cieszyć z sukcesów "swoich" niż porażek innych. No to pora czekać na fanatyczne komentarze tej sytuacji. Jedno jest pewne - mistrz świata odpada w grupie, Holandia i Chile awansują. Pierwsze rozstrzygnięcie. I pierwsza moja pomyłka w sytuacji ostatecznej, bo przewidywałem 1 miejsce Holendrów i 2 Hiszpanów.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Postprzez pablo89 » 2014-06-18, 22:00

"Hiszpanie żegnają się w sposób godny" :587: Już nie mogę słuchać Szpakowskiego!!! Czy on do śmierci musi komentować mecze w TVP
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-18, 22:01

Jak można żegnać się w godny sposób z bilansem 1:7? To wstyd dla Hiszpanii, nie godność. Szpakowskiemu odbija kompletnie już. Godnie żegnać to się będą jak chociaż wyrównają bilans na koniec, ale Australia to za dobra drużyna na takie coś.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Postprzez pablo89 » 2014-06-18, 22:11

Szpakowski mógłby w sposób GODNY pożegnać się... z komentowaniem! :607:
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Sztalper » 2014-06-18, 22:13

Radziu, niefortunnie to napisałem, odpady to Torres i Pedro, specjalnie dałem ich w nawiasie. Xavi i Xabi w obecnej formie nic nie dają Hiszpanii, pierwsza bramka to strata Alonso. Powinni zrezygnować z gry w reprze.

I nie jestem fanbojem Ronaldo.
Sztalper
Madridista
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2013-07-11, 22:43
Online: 10m 53s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez scaloni » 2014-06-18, 22:16

kamień z serca.. gdyby tym cyborgom udało się obronić mistrzostwo świata i automatycznie wygrać 4 wielką imprezę z rzędu, to niechętnie, ale musiałbym im bić brawo całą noc. na szczęście, to też są ludzie i przytrafił im się słabszy okres. może brakło motywacji? ile oni już wygrali, np. taki Inietsa czy Xavi - MŚ 2010, ME 2008 i 2012, 3x CL, kilka razy mistrzostwo Hiszpanii, puchary kraju itd
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez bolcinho » 2014-06-18, 22:17

Mimo wszystko z żalem żegnam Hiszpanów. Szkoda żę w takim stylu, ale bramkarz im zawalił turniej i taka jest prawda. Murinho był krytykowany za odsunięcie Ikera a okazuje się iż to był racjonalny ruch.
bolcinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 810
Dołączył(a): 2012-10-09, 20:02
Online: 2h 19m 55s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-18, 22:17

A, chyba, że tak. Torresa i Pedro bym też odpadami nie nazywał, to niski poziom. Torres mimo wszystko to król strzelców Euro, zresztą obaj to ludzie i takie coś jest poniżej poziomu. To poziom Tomaszewskiego z jego nazywaniem ludźmi śmieciami.

Łagodnie mówiąc daleki jestem od kibicowania Realowi, gdyby nie względy osobiste pisałbym o wrogości, ale tacy ludzie jak Casillas, Xabi, wcześniej Raul i tak dalej powinni cieszyć się szacunkiem niezależnie od tego jak im idzie na boisku. Nawet trochę mi było smutno gdy Iker co chwilę wyciągał piłkę z szatni.

Co do samej Hiszpanii - nie lubię jej, ale bawi mnie pisanie o jej końcu, wieszczenie końca jakiejś ery. Wygrali kilka turniejów pod rząd i po prostu czas na zmiany. del Bosque to wybitny, niesamowity trener z gablotą napakowaną tytułami, ale powinien to wypalenie widzieć. Miał prawo postawić na zgranie, na zrozumienie i funkcjonujące schematy, postawił, przegrał, bierze za to odpowiedzialność. Powinien dostać szansę na odświeżenie składu, drużyny, pomysłu na grę. Chyba, że nie zechce tego odświeżać - wtedy pora na kogoś innego. Hiszpania ma ogromny potencjał i będzie groźna jeśli będą zmiany.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez bolcinho » 2014-06-18, 22:25

Pedro dla mnie nigdy nie był zawodnikiem bardzo dobrym. Dla mnie osobiście jest on surowy technicznie i nigdy mnie nie przekonywał mimo że strzelał bramki. Uważałem zawsze że w innym średnim klubie nie będzie ważną postacią drużyny. Alonso dramatyczna forma ale on już od jakiegoś czasu obniżył loty.

[ Dodano: 18 cze 2014, o 23:25 ]
Mimo wszystko uważam iż Hiszpania na dłuższy czas zawiatała do światowego topu. Nie jak kiedyś że zawsze niby byli uznawani za faworytów a zawsze odpadali. Jeden słabszy turniej pozwoli na odbudowanie reprezentacji a potencjał mają rewelacyjny. Z mojej perspektywy błędem był dobór napastników i bramkarza w tym mundialu. Bramkarz jak pisałem wyżej dramatyczny i najsłabszy na euro. Atak bez rewelacji a nawet słabo. Costa jakoś wogóle mnie nie przekonuje, nie oglądałem jego meczy w La liga, ale w kadrze jak i w LM bardzo słabo. Może to wynik kontuzji? Nie wiem. Może gdyby w ataku grali Negredo, Lliorente a na skrzydle Navas to może byśmy nie żegali dziś Hiszpanów. Jednak z perspektywy trenera nie dziwię się iż zabrał Xaviego czy Torresa,
bolcinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 810
Dołączył(a): 2012-10-09, 20:02
Online: 2h 19m 55s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-18, 22:26

Sam del Bosque ma dwa wyjścia, ale to po turnieju bo jeszcze jeden mecz i czas na przemyślenia.

Pierwszym jest rezygnacja. On zdobył wszystko. Mistrzostwo Świata, Europy, Ligi Mistrzów. Jako jedyny trener zresztą. Stos innych triumfów. Ma 64 lata, jeśli uzna, że nie widzi już, co może wprowadzić nowego, co może zmienić, to powinien zrezygnować i odejść mimo wszystko z pełnym szacunkiem i oklaskami, bo dokonał już na ławce trenerskiej rzeczy wielkich.

Drugim jest przedstawienie planu odświeżenia. Pomysłu na Hiszpanię z zachowaniem trzonu jej gry, ale ze zmianami wokół tego trzonu. Bo w sumie to też nie wina trenera, gdy zawodnik nie trafia z dwóch metrów na pustą bramkę, albo gdy nie ma sił i motywacji. Winą jest co najwyżej sama selekcja, nie te detale na boisku. Jeśli ma jakąś wizję, zmiany, np odsunięcie już zawodników jak Xavi a za to wpuszczenie nowej krwi, czy metodę na motywację i głód kadry, to tak wybitny trener powinien dostać możliwość korekty. Hiszpańska piłka ma olbrzymi potencjał i masę świetnych, młodych zawodników. Którzy nawet nie pojechali na mundial, jak na przykład Isco.

No to w tej grupie będzie jeszcze jeden fantastyczny mecz. Holandia - Chile. O wygranie grupy. Holandii wystarczy remis.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-18, 22:29

Radosław Lubor napisał(a):Sam del Bosque ma dwa wyjścia
Skończ już :D Tu na prawdę chyba nikogo nie obchodzi los Hiszpanii :P
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez alien666 » 2014-06-18, 22:35

Dokładnie, pie****** Hiszpanię i ich trenera.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości