Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Stare, zamknięte tematy

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez FCBsternarena » 2014-06-18, 18:18

świetny mecz dzisiaj.
.....................................................................................................................................................................................................
FCBsternarena
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 252
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-06-11, 19:09
Lokalizacja: Żagań
Online: 51m 10s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-18, 18:55

No, Silas, jak mówiłem. Mimo niefrasobliwości Jaanmata i tego karnego Holandia przejęła grę, stworzyła masę okazji, strzeliła dwie bramki z gry i wygrała, pod koniec Australia już bez sił, chociaż zagrała porywający mecz i nalezą się jej wielkie brawa nawet, jeśli zagrożenie w drugiej połowie Holandia stwarzała sobie sama w pierwszych minutach.

11 bramek w dwóch meczach Holendrów, to dopiero piłka na tak. I oba spotkania porywające, gdzie Holendrzy mogli strzelić tych bramek więcej. Oby tak dalej, bo taka piłka powinna być na mistrzostwach, a nie Irany z Nigeriami :D

Tylko nadal nie wiem co na boisku robi Sneijder. Większość czasu gra do tyłu, spowalnia, traci, gra nonszalancko. Trudno jednak posadzić takie nazwisko na ławce, nawet van Gaalowi.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Postprzez pablo89 » 2014-06-18, 18:55

NAJLEPSZY mecz tych mistrzostw jak na razie!!! :one:
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Silas » 2014-06-18, 19:03

No to mamy chyba kandydata do najlepszego meczu turnieju. Tak jak myślałem, to nie Chile zagrało słabo w pierwszym spotkaniu, tylko Australia okazuje się być największym zaskoczeniem mundialu. Holendrzy zgodnie z planem odrobili straty, ale nie obyło się bez problemów. Świetna reakcja van Gaala na wydarzenia na boisku - naprawdę, czapki z głów. ;)
Silas
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 2013-04-29, 22:38
Online: 5d 9h 26m 26s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-18, 19:33

W pierwszej części Oranjersi, młodzi, niedoświadczeni szukali swojej tożsamości, zgrywali się, gdy nagle wydarzyła się tragedia w polu karnym. Wtedy weszły do gry supermoce, które doprowadziły do powstania grupy Oranjersów.
W drugiej już pewni siebie, spokojni, nie spodziewali się jakie przeciwności losu staną im na drodze. Mogło się wydawać, że wszystko idzie zgodnie z planem, gdy nagle ich sytuacja posypała się i nasi bohaterzy znaleźli się w wielkich opałach. Zgodnie ze sztuką pisania scenariuszy najpierw własne błędy doprowadziły ich do momentu kryzysowego, gdzie wydawało się, że nic już ich nie uratuje, ale wtedy przezwyciężyli własne słabości i odwrócili los. Znacznie dojrzalsza część trylogii Oranjersów, dramatyczniejsza i głębsza psychologicznie.

Za kilka dni trzecia odsłona trylogii. Z jakim zagrożeniem przyjdzie im się zmierzyć teraz? Czy ta dojrzała już grupa, która wreszcie zdobyła swój charakter nie poczuje się zmęczona, czy nie poniesie ich ambicja? Jak sobie poradzą po stracie SuperVana? I co na boisku robi Sneijder? Już za kilka dni.

[ Dodano: 18 cze 2014, o 20:32 ]
Mecz o drugie miejsce przed nami.

Hiszpania: Casillas - Azpilicueta, Martinez, Ramos, Alba - Busquets, Xabi - Silva, Iniesta, Pedro - Costa
Chile: Bravo - Medel, Silva, Jara - Isla, Aranguiz, Diaz, Mena - Vidal - Vargas, Sanchez

Martinez wychodzi w pierwszym składzie, Xavi w końcu na ławce, chociaż za niego Silva a nie Koke. Po pierwszych spotkaniach w grupie faworytem jest Chile, ale ja stawiam na to, że Hiszpania się pozbiera i wygra. Oby padło wiele bramek, ale to jest tylko życzeniowe zwłaszcza, jeśli Hiszpania zagra swoją piłkę w defensywie a i atak szarżować nie będzie. Liczę też na dobry występ Javiego, niech się pokaże Guardioli w meczu, gdzie trzeba udowodnić swoją klasę i charakter choćby w walce z Vidalem.

Nikt nie będzie grać o remis, Hiszpania potrzebuje 3 punktów, a Chile jak wygra to ma awans zapewniony, inaczej będzie musiało powalczyć z Holandią i świadomością, że Hiszpania ma na rozkładzie osłabioną Australię, która w przypadku remisu nie będzie walczyła już o nic.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez tomal125 » 2014-06-18, 19:39

Hiszpania wygra bo Martinez w składzie ;)
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-18, 19:44

Tzn za Xaviego Pedro, nie Silva, że pozwolę się poprawić :D Martinez oczywiście za Pique, to zmiany względem meczu z Holandią.

Obok Pique i Xaviego na ławce de Gea, Reina, Albiol, Koke, Fabregas, Torres, Villa, Mata, Juanfran, Cazorla... jest kim grać.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-18, 19:55

Australia mogła tego nie przegrać, żeby wykorzystali dwie stuprocentowe sytuację :P Momentami nieźle pogrywali, myślałem że ich Holandia rozniesie :) a tu miła niespodzianka.
No ale dobrze że Robben i spółka awansowali już. Drugi po Niemcach zespół którym kibicuje, chyba jak większość tutaj :)

A teraz kibicujemy Chile :D Niech ten przypadkowy miszcz z grupy nie wyjdzie :ble:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez FCBsternarena » 2014-06-18, 19:58

Czas się pożegnać z Hiszpanią.
.....................................................................................................................................................................................................
FCBsternarena
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 252
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-06-11, 19:09
Lokalizacja: Żagań
Online: 51m 10s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-06-18, 19:58

Kiedy już jest nadzieja na "niespodziankę turnieju",to faworyt strzela,aż przykro mi się dzisiaj zrobiło,Australia zamiast wykorzystać sytuację na 3-2,to traci bramkę minutę później,frajersko to przegrali dzisiaj,wielka szkoda.

HISZPANIA DO DOMU!!! ^^
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-18, 20:21

Dziadek Mróz napisał(a):HISZPANIA DO DOMU!!! ^^
Vargas :502: :mrgreen:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-06-18, 20:38

Ale piękna akcja,0-1,zaczyna się świetnie : ) Ale czy tak się to skończy?

PS:W przypadku gdyby Hiszpania naprawdę odpadła,jestem się w stanie założyć,że zaraz pojawią się artykuły na temat "wielkiego przemęczenia sezonem gwiazd Barcelony i Realu" :D

[ Dodano: 18 cze 2014, o 21:38 ]
(cenzura),gdyby nasza repra miała chociaż połowę tego zaangażowania co Chile..
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Postprzez pablo89 » 2014-06-18, 20:45

pozamiatani Hiszpanie :577:
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-18, 20:45

Na razie trwa wojna na niemal zerową liczbę sytuacji, za to na niewiarygodnie wysokie tempo i ostrą walkę. Szkoda, że w tej walce to akurat Martinez zawalił gola. Chilijczykom wszystko praktycznie wchodzi, także cudem będzie, jeśli Hiszpania się pozbiera i awansuje. Pisałem przed mundialem, że jest wypalona, ale jednak liczyłem, że to drugie miejsce zajmie i trafi na Brazylię w 1/8, tak na styk, ale zajmie.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa B - (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-06-18, 20:46

Włączyłem na chwilę komentarz,Szpakowski jaki smutny,ojej.

2-0 hahaha
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości