Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Stare, zamknięte tematy

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Mars » 2014-06-24, 20:27

Radosław Lubor napisał(a):W takiej sytuacji sędzia konsultuje się z sędzią stojącym za bramką


To tacy są na mundialu?
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-24, 20:30

Radku nie broń Włochów bo nie masz grama racji :!: Podstawy do czerwa były i sędzia je zastosował, dużo wcześniej supermario wskoczył na głowę Urusowi, tam dostał tylko żółtą, jakby chciał uwalić Włochów to Balotelli wtedy już z boiska by wyleciał, także nie mów o ustawianiu meczu. Karny dla Urugwaju (chyba ewidentny) niepodyktowany.

Włosi zagrali jak to Włosi, dowieźć 0:0 jak najmniejszym nakładem sił, mecz z Kostaryką to samo, z Anglią im pykło szczęśliwie, bo też mogli tego nie wygrać. Zasłużenie odpadają :D

A Suarez mam nadzieję że zostanie odesłany do ZOO :mrgreen: Co za qr kretyn :!:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-24, 20:33

Karny to sytuacja jakich wiele. Ja teraz mówię o sytuacji z Suarezem. Co do podstaw to sam widzisz, że ludzie mają różne opinie, Marchisio szedł za piłką i na nią, nie było agresji w jego zachowaniu, chyba pierwsze jego takie starcie.

Ale tu mowa o zajściu Suareza, naprawdę nie uważasz, że powinien wylecieć? Bo pozostałe kwestie są kontrowersyjne, ale ta jest ewidentna. A do do stylu Włochów, to wykreowali więcej akcji do czerwonej kartki i dopiero potem bronili wyniku. I powinni bronić 10 na 10 nawet jakby uznać czerwoną dla Marchisio za prawidłową. Nie lubię Włochów, ale to kolejny skandal, ta sytuacja z Suarezem, nie błąd.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Mars » 2014-06-24, 20:34

Radosław Lubor napisał(a):Ale tam nie było decyzji to jaką miał cofać

przeciez o to mi chodzi, nie podjął decyzji (albo podjął decyzję o brak decyzji zebys sie nie czepiał). Pewnie ze czerwona powinna byc ale nie dostał sygnałów od asystentów wiec jak miał odgwizdac cos czego wczesniej nie widzial
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-24, 20:46

Radosław Lubor napisał(a):Co do podstaw to sam widzisz, że ludzie mają różne opinie, Marchisio szedł za piłką i na nią, nie było agresji w jego zachowaniu

Ja widzę co innego, zauważ że w ostatniej fazie noga przyspiesza, tak jakby chciał go kopnąć celowo z dużą siłą. Będę bronił tu sędziego, on nie wie co tamten chciał, jakie miał zamiary, wyglądało to na celowe kopnięcie. Czy Ty tego nie widzisz :P
Radosław Lubor napisał(a):Ale tu mowa o zajściu Suareza, naprawdę nie uważasz, że powinien wylecieć?

Jasne że powinien, nie na jeden mecz, nie na dwa, ale na 20. Tu pełna zgoda, tylko sędzia miał prawo nie widzieć i być może nie widział.

W ogóle nie widziałem tej sytuacji gryzonia, także nie wypowiadam się. Suarez to palant jakich mało, myślałem że się kretyn ogarnął.
Teraz pokazywali powtórki jak wyjechał gościowi ze łba :mrgreen: padł na glebe i symulował żeby nie ponieść kary :mrgreen: :573: Trochę to śmieszne dla mnie, bo go niesamowicie uwielbiam, za talent, ale za jego zachowania zdyskwalifikował bym go na 2lata. Jakby się nie nauczył to dożywocie :)

Zobaczymy czy jest chociaż gram sprawiedliwości i Suarez już nie zagra.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-24, 20:49

Miał prawo nie widzieć starcia, ale widział ślady po ugryzieniu i je zignorował, o to mi chodzi, wiedział, co zaszło jeszcze w czasie dyskusji zawodników nad tym. Ale już nic tego nie zmieni.

Zostaje poczekać, czy będzie dyskwalifikacja. To recydywa już, on chyba naprawdę ma coś z głową a szkoda, bo piłkarsko jest świetny.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Tuśka » 2014-06-24, 20:51

Co do akcji Suareza z Kielonem - 8 lat temu sędzia też bezpośrednio nie widział, jak Zizou przywala Materacowi, a i tak czerwonkę wlepił. Nie ogarniam.
Generalnie od kartki dla Marchisio mecz zrobił się bardzo brzydki. Dobrze, że Włosi odpadli, a Urugwaj nie wyjdzie poza 1/8.
Szalikowcy radarowcy

Wit beyond measure is man's greatest treasure.
Tuśka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1106
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-04-24, 15:48
Lokalizacja: Łask/Breslau
Online: 26m 56s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-06-24, 20:53

Prandelli zrezygnował.Jak to się wszystko posypało w kilka dni ; ) Za brak Toniego w kadrze to mu się należało : )
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-24, 20:57

Radosław Lubor napisał(a):Miał prawo nie widzieć starcia, ale widział ślady po ugryzieniu i je zignorował, o to mi chodzi
Bądźmy poważni :mrgreen: Jeśli sędzia nie widział to nie może ocenić sytuacji na podstawie śladów, to nie komisja Macierewicza. Powinien się skonsultować z sędzią liniowym, a chyba tego nie zrobił. Jeśli dobrze pamiętam to w Liverpoolu też dopiero po meczu gryzoń został ukarany, z boiska nie wyleciał.
Tuśka napisał(a):Co do akcji Suareza z Kielonem - 8 lat temu sędzia też bezpośrednio nie widział, jak Zizou przywala Materacowi, a i tak czerwonkę wlepił.


Ale co Ty porównujesz :?: :shock: :shock: :shock: Jak Zidane wyQ makaroniarzowi widział cały świat, jeśli sędzia nie widział to widział liniowy.
Gdy Suarez zjada gościa nie tak łatwo dostrzec :P
Ostatnio edytowano 2014-06-24, 21:00 przez Klinsmann, łącznie edytowano 1 raz
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez szimi » 2014-06-24, 20:59

Mars napisał(a):
Radosław Lubor napisał(a):Chiellini pokazuje sędziemu ślad po ugryzieniu na ramieniu, co robi sędzia? Odwraca głowę i udaje, że nie widzi mimo ewidentnego dowodu, bezsprzecznego.


Sedzia nie podjął decyzji od razu, wiec nie zmieni jej gdy Chiellini pokaze mu slad po ugryzienu (biedny). Tak samo gdy nie odgwizdze faulu a ktos mu pokaze siniaka no bez przesady, nie wiedział i tyle a chory psychicznie Suarez miał szczescie.

Ja mam też blizny - pokazywać je sędziom jak gram w lidze? :D jeb.ć Włochów i Hiszpanów, hej, hej! Za te symulki etc. Trafiła kosa na kamień. Szkoda mi tylko Bałkańców. Jedno jest pewne - ani opalone szmacior.e, ani pany z pizzerii nie powiozą Niemców. :D
Gryzoniowi dożywotkę walnąć (wiem, za marzenia nie karają) po powtórkach Fifa powinna i tyle.
Ostatnio edytowano 2014-06-24, 21:06 przez szimi, łącznie edytowano 2 razy
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Tuśka » 2014-06-24, 21:02

A w czym ta sytuacja ma być poważniejsza/mniej poważna od tamtej?

Jak Zidane wyQ makaroniarzowi widział cały świat, jeśli sędzia nie widział to widział liniowy.

Lol, nope. Pamiętam doskonale, że była wielka afera, że sędzia zobaczył to na powtórce i dopiero dał czerwo, a to chyba niezgodne z przepisami FIFA?
Szalikowcy radarowcy

Wit beyond measure is man's greatest treasure.
Tuśka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1106
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-04-24, 15:48
Lokalizacja: Łask/Breslau
Online: 26m 56s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Mars » 2014-06-24, 21:05

Tuśka napisał(a):Co do akcji Suareza z Kielonem - 8 lat temu sędzia też bezpośrednio nie widział, jak Zizou przywala Materacowi, a i tak czerwonkę wlepił.

ale widzial to asystent i zasygnalizował, proste.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-24, 21:05

Tuśka napisał(a):A w czym ta sytuacja ma być poważniejsza/mniej poważna od tamtej?
Trudniejsza do zauważenia, było to w polu karnym, dużo zawodników, a sam gryzoń zrobił to tak szybko :shock: że musi to mieć wyćwiczone :mrgreen: Zidane nokautował śmiecia na środku boiska.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Tuśka » 2014-06-24, 21:08

http://www.espnfc.com/story/373704 - dobra, wykpili się jakoś :-P. Ale to też taka oczywista sprawa nie była.
Szalikowcy radarowcy

Wit beyond measure is man's greatest treasure.
Tuśka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1106
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-04-24, 15:48
Lokalizacja: Łask/Breslau
Online: 26m 56s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez baymann9 » 2014-06-24, 21:34

FIFA chyba sobie nie pozwoli na niezawieszanie Suareza? Orientuje się, ile jest czasu na podjęcie takiej decyzji?
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 22h 21m 49s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości