Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Stare, zamknięte tematy

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-16, 22:34

Iran: Haghighi - Montazeri, Hosseini, Sadeghi, Pooladi - Teymourian, Nekounam - Heydari, Dejagah, Hajsafi - Ghoochannejhad-cośtamdalej
Nigeria: Enyeama - Ambrose, Oboabona, Omeruo, Oshaniwa - Mikel, Onazi - Moses, Musa, Azeez - Emenike

W starciu zabawnych nazwisk o trzecie miejsce w grupie faworytem wydaje się Nigeria, mistrz Afryki, ale osobiście obstawiam tutaj zwycięstwo Iranu lub remis ze względu na lepszą organizację gry. Obie drużyny i tak z grupy nie wyjdą, co stawia Persów w wygodnej sytuacji przed Ramadanem. Bośnia jest bardziej liberalna to dostaną jakiś odpust czy inną dyspensę. Albo walną sobie żarcie po kryjomu, bo gdy Allah nie widzi to można.

[ Dodano: 16 cze 2014, o 23:34 ]
No i przewidywania spełnione. Dobra organizacja Iranu wraz z fatalną dyspozycją przereklamowanej Nigerii zapewniła Persom czyste konto, zaś ich taktyka oparta na stałych fragmentach, chociaż raz było blisko, zapewniła bezbramkowy remis. Chyba najgorszy mecz mistrzostw do tej pory, dwie mierne drużyny, mierne widowisko.

Można się pocieszyć, że trudno będzie już o gorsze spotkanie.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Borussen » 2014-06-20, 23:45

Słaby początek Argentyny, ale widziałem jak świetną piłkę grali w eliminacjach do MŚ, jeszcze się rozkręcą.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-21, 16:40

Argentyna: Romero - Zabaleta, Fernandez, Garay, Royo - Gago, Mascherano, di Maria - Messi, Higuain, Aguero
Iran: Haghighi - Hosseini, Sadeghi, Montazeri, Pooladi - Nekouman, Teymourian - Dejagah, Shojaei, Hajsafi - Ghoochannejhad.

Argentyna słabo się zaprezentowała, bez pomysłu i bojaźliwie, ale jednak z silną i świetną Bośnią. Z Iranem powinni już sobie poradzić, zwłaszcza, że Persowie postawią znowu na totalną obronę co da Argentynie paradoksalnie luz z przodu - di Maria czy Gago będą mieli więcej miejsca, co pozwoli ofensywnemu tercetowi szarpać z przodu. Obraz meczu zależy od tego, jak szybko padnie bramka, zaś wynik obstawiam jako pozytywny dla Argentyny.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Silas » 2014-06-21, 18:03

Heh, ten mecz pokazuje, że paradoksalnie ekipy takie jak Iran, Honduras czy Algieria są w stanie sprawić więcej problemów, głównie ze względu na przyjęty styl gry - postawi Ci taka drużyna mur na 16 metrze i próbuj to rozmontować. Argentyna prędzej rozkręci się od 1/8, jak przyjdzie im się zmierzyć z ekipą preferującą wymianę ciosów, w tej grupie raczej sobie nie postrzelają (chociaż akurat w meczu z Bośnią nic ich nie tłumaczy).
Silas
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 2013-04-29, 22:38
Online: 5d 9h 26m 26s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Grzechoo » 2014-06-21, 18:52

Argentyna jest żałośnie słaba, bezradna jak dziecko. Messi zaś kompletnie bez formy.

[ Dodano: 21 cze 2014, o 19:52 ]
No ku*wa
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-21, 18:54

Argentyna z 3 punktami ale nadal bez pomysłu i zaangażowania. Jeśli chcą się opierać tylko na umiejętnościach Messiego to daleko nie zajdą. Nie miałem ich za faworytów całego turnieju, ale stawiałem ich w ćwierćfinale, góra w półfinale ze względu na drabinkę. Obstawiałem, że wygrają grupę, zagrają w 1/8 ciężki mecz ze Szwajcarią i przejdą dalej. Powoli wychodzi na to, że na tej 1/8 się zatrzymają.

Mimo to ostatni mecz, z Nigerią będzie dla Argentyny najłatwiejszy.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez izi91 » 2014-06-21, 19:02

Uff Messi...Miałem spore pieniądze postawione m.in. na Argentynę :) Piłkarsko Argentyna żałośnie słaba. Szkoda, bo po reprezentacji Niemiec i Chorwacji to właśnie Argentyńczykom kibicuje na tych mistrzostwach. Niech się ogarnął. Jeśli ktoś ma wygrywać z Ameryki Płd. niech to będą oni, a nie Brazylia.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-21, 19:03

Mam powoli wrażenie, że najdalej z Ameryki Południowej zajdzie Chile, chociaż w tej roli obstawiałem Urugwaj.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Borussen » 2014-06-21, 19:06

Messi w końcu strzela ważne gole dla Argentyny na mistrzostwach. Może niczym Maradona doprowadzi ich do sukcesu samodzielnie. :P

Problem Argentyny polega na tym, że WSZYSCY ich napastnicy zmagali się z urazami w 2014 roku. Higuain, Di Maria, Messi, Aguero - oni przyjechali na mistrzostwa bez formy, Messiemu też jej brakuje, mimo, że strzela gole. Na miejscu Sabelli wystawiłbym do gry Lavezziego od początku, on chyba nie miał żadnych urazów i jest w rytmie meczowym.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez izi91 » 2014-06-21, 19:10

Jeśli dobrze ograniam drabinkę to Argentyna w 1/8 będzie miała Szwajcarię/Ekwador, a w 1/4 pewnie Belgię. W sumie przeciwnicy kadrowo znacznie słabsi od Argentyny, więc szanse na półfinał nawet w obliczu słabszej formy mają całkiem spore. I dobrze, nie wiem skąd mi się to wzięło, ale bardzo ich ostatnio polubiłem. Półfinał Niemcy-Argentyna byłby epicki :D
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-21, 19:12

Liczyłem na taki półfinał dla Niemców, od skojarzenia drabinki właśnie chciałem Rosji, Francji, Argentyny i Holandii po drodze do mistrzostwa :D Jest to nadal możliwe, zostaje poczekać.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-21, 19:20

Szkoda tych kilku dogodnych syt. Iranu :?
Nie oglądałem bez przerwy, prawda to że był karny dla Iranu? Kolejny druk? :573:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Odp: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez jun_or » 2014-06-21, 19:25

Klinsmann napisał(a):Szkoda tych kilku dogodnych syt. Iranu :?
Nie oglądałem bez przerwy, prawda to że był karny dla Iranu? Kolejny druk? :573:

jak dla mnie karny byl i slusznie sie Iranczycy rzucali do sedziego.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-21, 23:26

Kontrowersyjna sytuacja. Trzeba by obejrzeć powtórki na zwolnionym tempie, z np dwóch ujęć i samemu zadecydować. Dla sędziego bardzo trudne do oceny. Z drugiej strony sędzia oszczędził Irańczyka, który podbiegł i... uderzył sędziego głową w złości, prawie się na arbitra rzucił.

[ Dodano: 21 cze 2014, o 23:27 ]
Bośnia i Hercegowina: Begovic - Mujdza, Sunjic, Spahic, Besic - Pjanjic, Medunjanin - Hajrovic, Misimovic, Lulic - Dzeko
Nigeria: Enyeama - Ambrose, Yobo, Omeruo, Oshaniwa - Onazi, Mikel - Musa, Odemwingie, Babatunde - Emenike

Mundialowy debiutant z mistrzem Afryki (chociaż jakim cudem to Nigeria, nie Ghana, wygrała PNA?). Kolasinac, Ibisevic, Salihovic na ławce. Mecz, którego Bośnia przegrać nie może, bo porażka oznacza odpadnięcie z turnieju. Obie drużyny powinny zagrać ofensywną piłkę, jednak Bośnia jest bardziej uporządkowana i ma równiejszą kadrę. Obstawiam, że wygrają i będą o 3 punkty walczyć, chociaż remis daje im wbrew pozorom nienajgorszą sytuację.

[ Dodano: 22 cze 2014, o 00:26 ]
No i sędzia okradł Bośniaków. Są "spalone", których dostrzeżenie graniczy z niepoczytalnością - na tyle są oczywiście nieistniejące. Widać nie dla wszystkich liniowych.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa F - (Argentyna, Bośnia i H., Iran, Nigeria)

Postprzez Chis » 2014-06-21, 23:27

Czo ten sędzia liniowy?

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Mia San Mia!!! FC Bayern Stern Des Suddens!!
Chis
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 484
Wiek: 29
Dołączył(a): 2008-10-22, 13:48
Online: 4h 17m 55s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość